Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Damka

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Damka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Damka   Damka Icon_minitimeAntr. 12 07, 2010 9:27 pm

Žodžiu esu Simona. Mano Charakteris yra mielas, bei labai lengvai perprantamas. Aš esu Jautis, bet horoskopais kažkodėl netikiu. Nė karto neišsipildė tos pranašystės. Bijau vorų, pelių, žiurkių, tamsos... Vo, galėsit pagąsdint, muahahaha... Mane nervina, kai kiti meilikauja prieš akis, o po to su kitais apkalbinėja blogais žodžiais. ŽIAURIAI KNISA. Niekuo neišsiskiriu iš kitų, niekuo. Tikrai. Kai supykstu - trankau pagalvę arba verkiu. Verkiu retai. Tikiu Dievu. Regis. Rytais... nemėgstu valgyt, tai tik arbatos atsigeriu ;DD Gyvybę galima paaukoti pasiryžus kilniam tikslui. Moku skambinti pianinu, aukštu balsu dainuoti... bet manau, tai moka kiti. blogis ar gėris? Gėris. Tamsa ar šviesa? Šviesa. Gyvenimas ar mirtis? Gyvenimas. Arbata ar kava? Kava. Šokoladas ar vanilė? Šokoladas. Mano mėgstamiausias valgis - vištiena ;DD O skaniausios man - obuolių sultys. Mėgstamiausia spalva yra violetinė. Žalingas įprotis - uostyt tabako dūmus ;D Naminio gyvūnėlio neturiu. Laimingiausia diena buvo ta, kai gimiau. Man brangiausias dienoraštis. Patinka komedijos ir veiksmo bei siaubo filmai. Taip, tikiu meile iš pirmo žvilgsnio. Net pati esu tokią patyrusi... Ar galėčiau vieną dieną nesišypsoti? Lengvai. Laisvalaikiu būnu prie kompiuterio arba groju pianinu. Savo kambaryje niekada nelaikyčiau... svečių (rofl). Muzika mano gyvenime yra pusė manęs... Looovinu ją. Gyvenk ir žvenk - mano moto xD Gražiausias pasaulio vyras yra Johnny Depp ir Ian Somerhalder xD žo, nepykdom manęs, nes kai užsirausiu bus blogai. Šiaip - bendrauju laisvai.

Ok, bye bye
:cute:
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Damka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Damka   Damka Icon_minitimeAntr. 12 07, 2010 9:56 pm

Kažkaip prie Somerhalder'io veido esu įpratusi matyti kiek pasikėlusius, naglus ir mandrus žmones, bet tu neigi viską. Labai mielas asmuo esate. Ir labai greit pritampi prie mūsų, kažkaip žiūriu ir atrodai visiškai sava. :D (hug)
Atgal į viršų Go down
Lebron James
Lebron James



Vardas : Eimantas
Pranešimų skaičius : 484
Male Amžius : 29
Grupuotė : Neutralus

Damka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Damka   Damka Icon_minitimeAntr. 12 07, 2010 10:07 pm

Sveika atvykus :D jei turiu teisę tai sakyt :D
Mielas, nuostabus žmogus pasirodei. Didelis respect dėl dainavimo :D kažkada ir aš dainavęs :D pirmoj klasei, bet ne esmė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Damka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Damka   Damka Icon_minitimeAntr. 12 07, 2010 10:11 pm

Ashton - tu kartais ne hoge vienam Jason? O.o Ai nū nesu pasikėlus, patikėk. Oh, dankš (sun)
Lebron - 1 Klasėj? (rofl) Oh, labas :)
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Damka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Damka   Damka Icon_minitimeAntr. 12 07, 2010 10:13 pm

Žiūrint kuriame. Ir tai, jau nebe. :D Kažkada buvau. Kostin'as, mano prasirūkęs abstinentas. :D Aš tikiu. :D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Damka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Damka   Damka Icon_minitimeAntr. 12 07, 2010 10:14 pm

Esi esi, huhohyje ;DD Aš buvus Milagra, jei dar prisimeni (rofl) Dabar tu ten Christian Mathers, atrodo xD
Atgal į viršų Go down
Lebron James
Lebron James



Vardas : Eimantas
Pranešimų skaičius : 484
Male Amžius : 29
Grupuotė : Neutralus

Damka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Damka   Damka Icon_minitimeAntr. 12 07, 2010 10:14 pm

Taip taip pirmoj, tada dar buvau dainorius ohoho :D
Bet tada rado geresnį už mane ir visos mano svajonės subliuško :D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Damka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Damka   Damka Icon_minitimeAntr. 12 07, 2010 10:16 pm

Eina sau, kai žiauriai xDD Dabar dainuok xDD Gal talentą turi :D
Atgal į viršų Go down
Lebron James
Lebron James



Vardas : Eimantas
Pranešimų skaičius : 484
Male Amžius : 29
Grupuotė : Neutralus

Damka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Damka   Damka Icon_minitimeAntr. 12 07, 2010 10:19 pm

Kaži kaip ten su tuo talentu, geriau per sportą :D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Damka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Damka   Damka Icon_minitimeAntr. 12 07, 2010 10:20 pm

Tikiu :D Vyrams visada taip būna :D
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Damka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Damka   Damka Icon_minitimeAntr. 12 07, 2010 11:04 pm

Odieve! Sako "jei dar prisimeni". :DDD Milka, srsly, mes tiek rpg turėjom, tiek pylos gavom nuo Sirenos (?) ir kitų profesorių už latrizmus... Tu gi dar mano Smito lavoną išniekinai. :DDD Epic postai... :DD
"Milagra vos ten kažką pamačiusi atskubėjo čia.
- OMG.
Atšoko nuo lavonų ji. Pamačiusi tuščius ugninės butelius, išsižiojo.
- Okey, laidotuvių čia jums nebus. Bombardo!
Vos keturkampė skylė buvo jau paruošta,
Milagra įmetė juos vieną ant kito ir užkasė, burtais sulygino viską ir surinko butelius, bei išmetė juos.
- Okey, jiems laidotuvių nėra, valio!
Atsisėdusi mergaitė susimąstė."
"Milagra žaibiškai atsistojo. Pavarčiusi akis ir padėjusi gėlių ant tos vietos, kur buvo lavonai, šyptelėjo.
- Cool, - mergaitė nulėkė."
"Milagra su keliom medinėm dežėm atėjo. Atkasusi Aštą ir Ulo, sukrėtė juos į kartelius ir užkalė. Padėjusi Aštą duobėn, užkasė. O Ulorin visai šalia Ašto. Milagra padėjusi gėlių, nustraksėjo."
Gaila tas Hogas galutinai nudvėsė. :D
Atgal į viršų Go down
Bella Green
Bella Green



Vardas : Marija
Pranešimų skaičius : 809
Female Amžius : 31
Profesija : Skaitymas
Grupuotė : Fenikso Brolija
Kursas : Zinai ta juokeli kurio niekas nezino?...

Damka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Damka   Damka Icon_minitimeTr. 12 08, 2010 4:34 am

Labuka 👏 Sveika prisijungusi 👏
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Damka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Damka   Damka Icon_minitimeTr. 12 08, 2010 11:20 am

Ash - oj, dar prisimenu kaip žvengiau po to iš savo postų ;DDD Nuo Mery dar daugiau pylos, prisimeni kai man uždraudė su tavim matytis? :DDD
Bella, hey :bashful:
Atgal į viršų Go down
Katherine Ronnie Smith
Katherine Ronnie Smith



Vardas : Vilte
Pranešimų skaičius : 4389
Female

Damka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Damka   Damka Icon_minitimeTr. 12 08, 2010 12:28 pm

Jey!!! bendramintė ;DDDD sveika atvykus ;] 👏
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Damka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Damka   Damka Icon_minitimeTr. 12 08, 2010 1:25 pm

Labas 👼
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Damka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Damka   Damka Icon_minitimeTr. 12 08, 2010 1:53 pm

Citata :
Mėgstamiausia spalva yra violetinė. Žalingas įprotis - uostyt tabako dūmus
Awww, turim panašumų :DDD
Šiaip, sveikas prisijungęs, žmogau (sun)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Damka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Damka   Damka Icon_minitimeTr. 12 08, 2010 4:04 pm

Helloū (sun)
Atgal į viršų Go down
Lilija Smit
Lilija Smit



Vardas : M
Pranešimų skaičius : 185
Female Amžius : 34

Damka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Damka   Damka Icon_minitimeTr. 12 08, 2010 8:49 pm

Labas :)
Ian Somerhalder Valdo!! Tikrai jis vienas gražiausių vyrų :love:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Damka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Damka   Damka Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Damka

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-