Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Talentai , hobiai , popamokinė veikla

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Talentai , hobiai , popamokinė veikla   Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Icon_minitimePen. 02 20, 2009 5:31 pm

Ruošiaus lankyt, bet poros nesuradau xD


Paskutinį kartą redagavo Brenda Black, Pen. 02 20, 2009 5:38 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Talentai , hobiai , popamokinė veikla   Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Icon_minitimePen. 02 20, 2009 5:38 pm

xDD
Aš tai merginų grupėj ;DD
Nėra bernų... ;[ xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Talentai , hobiai , popamokinė veikla   Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Icon_minitimePen. 02 20, 2009 5:39 pm

Blogis, jei bernu nėr xDD
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Talentai , hobiai , popamokinė veikla   Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Icon_minitimePen. 02 20, 2009 7:25 pm

Pritariu... xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Talentai , hobiai , popamokinė veikla   Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Icon_minitimePen. 02 20, 2009 7:46 pm

Pamenu pirmoje klasėje lankiau xDD. Su klasioku šookdavau.

Visa tai mus privedė prie rimtos draugystes.

Visam tam prireikė 4 metų.

Visa tai buvo gaidiška idėja. xDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Talentai , hobiai , popamokinė veikla   Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Icon_minitimePen. 02 20, 2009 8:12 pm

oooj oj oj :D:D:D adre
karoče... lankau muzikinę groju fleita ir kanklėm :D:D dar lakau orkestrą jau 4 metus įsivaizduojat? :O aš turiu talentą keiktis 8)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Talentai , hobiai , popamokinė veikla   Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Icon_minitimePen. 02 20, 2009 8:21 pm

Vo Vo.

Keiktis ji moooka xDd.
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Talentai , hobiai , popamokinė veikla   Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Icon_minitimePen. 02 20, 2009 8:29 pm

Uch... ;DD
Koks jo vardas? xDD
Nors man tai nėra svarbu xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Talentai , hobiai , popamokinė veikla   Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Icon_minitimePen. 02 20, 2009 8:32 pm

Mantas, nors ir nesvarbu.

Paskui 5 klasėj vėl su juo draugavau.

Ir šeštoj. Vasarą.

Pridėsiu nor nersvarbu xDDD.
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Talentai , hobiai , popamokinė veikla   Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Icon_minitimePen. 02 20, 2009 8:36 pm

Tai ko išsiskyrėt?
Atsibodo?
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Talentai , hobiai , popamokinė veikla   Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 14, 2009 9:31 pm

Ai nū. Nevykusiai pajuokavo apie išsiskyrimą, o aš kitą dieną ėmiau ir palikau. ;DD

Talentai? Visi ūžia ausis, kad turiu talentą gitarai, rašymui.
Hobiai? Hobis nesusijęs nei su popamokine veikla, nei su talentu.
Popamokinė veikla? Muzikos mokykloje - gitara ir pianinas. Nuo šios vasaros, kai atsirado įdomesnių dalykų nei sėdėti mokykloje einant į kokį būrelį, daugiau nieko ir nelankau. Nors šiaip dramą labai norėjau, tik, kad su muzikine susidubliavo, tai teko atsisakyti.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Talentai , hobiai , popamokinė veikla   Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Icon_minitimeAntr. 11 17, 2009 9:26 am

Talentai: Turbūt nusišnekėjimas [labai populiarus talentas. Ale rimtai, beveik visi tokį turi xDD]. Šiaip tai kai kurie sako, kad šokti moku [yeah, meluokit toliau] ir piešti. Nū, ką, man atrodo, kad Dovydą sekasi piešt.
Hobiai: Dailė ir šokiai. Dailė, nes piešti mėgstu, bet pastaruoju metu man nelabai išeina. Atpratau. O šokiai tai namie prieš veidrodį xD.
Popamokinė veikla: Dailė. 4 metai dailės mokykloje kurioje labai skaniai kvepia dažais, ir į kurią žmonės dažniausiai ateina prisižvengti. Jeigu ne 2 mokytojai, būtų pasaka. Nu ir jeigu nereikėtų vis labiau galvot, su kuo darysiu diplominį. Arba, kaip man suspėt pabaigti visus darbus iki peržiūros. Daaah, laukiu kada šie ir kiti metai baigsis.
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Talentai , hobiai , popamokinė veikla   Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Icon_minitimeAntr. 11 17, 2009 5:35 pm

Greta htmt...koks dar talentas būti geriausia klasės mokine?xD lankau kvadrato būrelį, bet dar norėjau lankyti dramą, bet dėja neleido mamukas XD
Mėgstu daug ką...Klausyti muziką, lankytis čia, susirašynėti su draugais ir kt.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 38

Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Talentai , hobiai , popamokinė veikla   Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Icon_minitimeTr. 11 18, 2009 4:22 pm

papomokinės veiklos praktiškai neturiu. tik papildomai lankau matematiką. XD kartais taip žiauuriai būna. ateinam po du. XD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Talentai , hobiai , popamokinė veikla   Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Icon_minitimeKv. 11 26, 2009 3:44 pm

Mano talentas yra manau rašymas ir kūrimas.Tikrai šitą mėgstu daryti ir turiu talentą -kai buvau antrokė mano rašinį išrinko ir jį galėjo matyti visa mokykla.Dar turiu daug aktorinių sugebėjimų, lankau dramos būrelį, bet nežinau ar jau bus.Popamokinė veikla -popchoras ,tautiniai šokiai.Su tautinių šokių grupele šiais metais dalyvavau dainų šventėje ,šokių šventėje "Laiko brydėm" (transliavo per LTV 21.00 val.).Šiaip mokykloje esu gan žinoma ,dalyvauju su šokiais kiekvienoje mokyklos šventėje ir man tai labai patinka. Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 857612
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Talentai , hobiai , popamokinė veikla   Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Icon_minitimeKv. 11 26, 2009 8:04 pm

Aš mokykloj beveik nesu žinoma(na nebent kad esu tarybos narė mokinių o daugiau kaip ir nieko, na nebent vadovas mūsų ISTORIJOS MOKYTOJAS, o jo visi nekenčia tai žino kad mum nepasisekė) :D nors man istorija lbj patinka)
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Talentai , hobiai , popamokinė veikla   Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Icon_minitimeKv. 11 26, 2009 8:05 pm

Isabelle Amy Gallagher rašo:
Mano talentas yra manau rašymas ir kūrimas.Tikrai šitą mėgstu daryti ir turiu talentą -kai buvau antrokė mano rašinį išrinko ir jį galėjo matyti visa mokykla.Dar turiu daug aktorinių sugebėjimų, lankau dramos būrelį, bet nežinau ar jau bus.Popamokinė veikla -popchoras ,tautiniai šokiai.Su tautinių šokių grupele šiais metais dalyvavau dainų šventėje ,šokių šventėje "Laiko brydėm" (transliavo per LTV 21.00 val.).Šiaip mokykloje esu gan žinoma ,dalyvauju su šokiais kiekvienoje mokyklos šventėje ir man tai labai patinka. Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 857612

Kai buvau trečiokė, laimėjau pirmų-ketvirtų klasių rašinių konkursą ir jį beveik metus galėjo matyti visa mokykla, nes kažkas pamiršo, jog stendus kartais reikia pakeisti! xDDD
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Talentai , hobiai , popamokinė veikla   Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Icon_minitimeKv. 11 26, 2009 8:08 pm

Isabelle Amy Gallagher rašo:
Su tautinių šokių grupele šiais metais dalyvavau dainų šventėje ,šokių šventėje "Laiko brydėm" (transliavo per LTV 21.00 val.).Šiaip mokykloje esu gan žinoma ,dalyvauju su šokiais kiekvienoje mokyklos šventėje ir man tai labai patinka. Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 857612

"Laiko brydėm"? Iš kokio Tu miesto? Aš irgi ten buvau Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 95873
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Talentai , hobiai , popamokinė veikla   Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Icon_minitimeKv. 11 26, 2009 8:29 pm

Aš jai pernai būčiau atsakiusi į visus 12klausimų būčiau dalyvavus LRT 1000VAIKAI xD
o laimėjo tas iš 6c...pakalka...bent pasišaipyt galima kaip kalba LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Talentai , hobiai , popamokinė veikla   Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Icon_minitimePen. 11 27, 2009 6:35 am

Ždž, mano didelė papomokinė veikla. Pirmadienį - tenka vilktis į sporto salę sporto. Apsivemsiu. Antradieniais, per savo mokytoja, nes ji kvailai padarė - be mano sutikimo užrašė mane į papildomą MATEMATIKĄ. >.< Apsiverksiu. Trečiadienį tenka vilktis į sporto salę. Ketviratadienis, nors ilgiausias, bet vis tiek - šokiai xDD Šešta laisva, septinta šokiai, tai ne kas. Penktadienį, po šešių pamokų tenka vilktis į sporto mokyklą. Aspivemsiu ir apsišiksiu per visus galus >.>
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Talentai , hobiai , popamokinė veikla   Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Icon_minitimePen. 11 27, 2009 8:00 am

Mano pašaukimas aerobikos būrelis. Ten ir sportiniai šokiai ir pramoginiai.Važiavom į Visaginą ir aš su savo draugėm trejetą šokau. Paemėm iš vienuolikos tokių trejetų , ketvirtą vietą 8)
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Talentai , hobiai , popamokinė veikla   Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Icon_minitimePen. 11 27, 2009 9:45 am

Aš gyvenu netoli Visagino(gal 60km xD) tai dažnai ten nuvažiuoju.Patiko ten?xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Talentai , hobiai , popamokinė veikla   Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Icon_minitimePen. 11 27, 2009 12:05 pm

Suzana Diamond rašo:
Isabelle Amy Gallagher rašo:
Su tautinių šokių grupele šiais metais dalyvavau dainų šventėje ,šokių šventėje "Laiko brydėm" (transliavo per LTV 21.00 val.).Šiaip mokykloje esu gan žinoma ,dalyvauju su šokiais kiekvienoje mokyklos šventėje ir man tai labai patinka. Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 857612

"Laiko brydėm"? Iš kokio Tu miesto? Aš irgi ten buvau Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 95873
Aš iš Kauno ,atstovavau Kauno Kazio Griniaus vidurinei ,šokau "Sūpuoklėlės" ir "Žvirbliai" Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 95873
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Talentai , hobiai , popamokinė veikla   Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Icon_minitimePen. 11 27, 2009 4:41 pm

Aišku. Aš iš Marijampolės, už Javonėlį. Šokau visus tuos merginų šokius (Gegulą, Dek ugnie, Sesės sodą sodino ir t.t.)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Talentai , hobiai , popamokinė veikla   Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 20, 2009 1:25 pm

Lankau muzikos mokyklą,groju kanklėm,skudučiais,pianinu. Prieš kelias dienas buvo Dainų dainelės atranką,tai patekom. Ten aš su tokia Ieva grojom skudučiais,o trys merginos dainavo. ;D Dalyvavau šiais metais Dainų šventėj. Patinka kuom nors užsiimti,klasės vakarėlius dažniausiai planuoju AŠ. ;DDD Mėgstu šokt,šokau mokyklos būrelyje gal 3 metus. ;D O dainuot dar labiau patinka. ;D*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Talentai , hobiai , popamokinė veikla   Talentai , hobiai , popamokinė veikla - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Talentai , hobiai , popamokinė veikla

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» LT talentai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-