Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Homoseksualumas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Homoseksualumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Homoseksualumas   Homoseksualumas Icon_minitimePir. 04 25, 2011 12:44 pm

Kaip visada, chate pradedamos nagrinėti įdomiausios temos. xDDD Ir kadangi ten viskas labai greit pasimiršta, nuspiriama į šalį ir visi išsakyti argumentai pakartojami ne po vieną kartą - persikeliam čia.
O dabar nuoširdžiai. Turit ką nors prieš homoseksualius žmones ar neturit? Jeigu turit, tai kodėl? Padiskutuojam, visai įdomi tema! xDD

[15:44:07] @.raawr: netradicinė orientacija man skamba durnai.

Kodėl?

[15:45:08] Vitė: neesu prieš visus tuos kitokius žmones, bet pati nenorėčiau bendrauti nei su gėjais nei su lesbietėmis

Kodėl?
Atgal į viršų Go down
Veronica Morgan
Veronica Morgan



Vardas : -G.
Pranešimų skaičius : 541
Amžius : 26

Homoseksualumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualumas   Homoseksualumas Icon_minitimePir. 04 25, 2011 12:46 pm

mano nuomone, homoseksualumas yra nenormalu, nes pagal viską, žmogus gimsta tam kad pratęstų savo giminę, so, kaip bernas su bernu arba pana su pana ją pratęs? aš neturiu draugų gėjų arba lesbiečių, bet kai kurie iš jų, kiek žinau iš pasakojimų yra pakankamai normalūs.

čia yra mano nuomonė, tiesiog. :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Homoseksualumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualumas   Homoseksualumas Icon_minitimePir. 04 25, 2011 12:47 pm

Pries. Tiesiog pries. Tai issigimimas. As asmeniskai tikiu, kad Dievas sukure vyra ir moteri buti santuokoje, o ne vyra ir vyra ar moteri ir moteri.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Homoseksualumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualumas   Homoseksualumas Icon_minitimePir. 04 25, 2011 12:49 pm

Homofobų fobė aš. taškas. Durnystė čia yra nu. Kuo tie gėjai ar lesbietės prastesni už kitus? Ką nori, tą tegu ir myli, koks skirtumas gi, ne mūsų reikalas čia yra juk.
Nešneku apie tą stereotipinį homoseksualų paveikslą. Ta prasme, kaip ir HPGR. Turiu galvoj, kad jau jei gėjus, tai ir kabinėjas prie patinkančio vyro iškart. Aišku, kad ne. Ir vpš, nervina tie homofobai. Net nežino kaip yra išties, o ir skanduoja, kaip jie jų nekenčia ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Homoseksualumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualumas   Homoseksualumas Icon_minitimePir. 04 25, 2011 12:53 pm

Stella Chassagne rašo:
Homofobų fobė aš. taškas. Durnystė čia yra nu. Kuo tie gėjai ar lesbietės prastesni už kitus? Ką nori, tą tegu ir myli, koks skirtumas gi, ne mūsų reikalas čia yra juk.
Nešneku apie tą stereotipinį homoseksualų paveikslą. Ta prasme, kaip ir HPGR. Turiu galvoj, kad jau jei gėjus, tai ir kabinėjas prie patinkančio vyro iškart. Aišku, kad ne. Ir vpš, nervina tie homofobai. Net nežino kaip yra išties, o ir skanduoja, kaip jie jų nekenčia ;D
Kai Ieva taip pasisakė protingai, nebeturiu ką pridurt. Mokinkimės priimt visus tokius, kokie yra (:


Paskutinį kartą redagavo Roxanne Way, Pir. 04 25, 2011 12:53 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Homoseksualumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualumas   Homoseksualumas Icon_minitimePir. 04 25, 2011 12:53 pm

Gab, nu tu čia ūkiškai išsireiškei. Juk jau tikrai seniai nei vyras, nei moteris nebendrauja tik tam, kad pasidaryt vaikų. Kiek moterų pasilieka nuomonės, kad negimdys, kiek vyrų gyvena neaugindami vaikų. Ir dabar juk pasirenkamas gyvenimo draugas ne iš reikalo, o apžiūrėjus jo išvaizdą, susipažinus su charakteriu, humoro jausmu. Tarkim, man patinka Ag'as dėl to, kad ji smexai ir turi gerą humoro jausmą. Tada man dar patinka Cam'as, nes jis smexai ir turi gerą humoro jausmą. Tai dabar aš turėčiau nemylėti Ag'o, vien dėl to, nes ji neturi pimpaliuko?
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Homoseksualumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualumas   Homoseksualumas Icon_minitimePir. 04 25, 2011 12:54 pm

^ kai pramušė ;DDDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Veronica Morgan
Veronica Morgan



Vardas : -G.
Pranešimų skaičius : 541
Amžius : 26

Homoseksualumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualumas   Homoseksualumas Icon_minitimePir. 04 25, 2011 12:58 pm

Žinau, ūkiškai, bet mano manymu teisingai. aš, dabar, būdama nepilnametė esu įsitikinus, kad nenoriu vaikų, beet nevisi taip daro. Vakar žurnale skaičiau, kad aktorius iš "Ana ir karalius", tas kažkoks -Fat'as pasiūlė milijoną kinijos jenų ar ko tokių, nežinau, kad susilauktų vaiko, su jauna, maždaug 20 metų pana, ir pratęstų giminę. Jai sumokėtų labai didelius pinigus, nes jo žmona nevaisinga. Čia apie vaikus.
Galima draugus mylėt, aš irgi myliu tiek panas ir bernus, bet mano nuomonė yra, kad vyras turi gyvent su moterim, nes taip yra lemta. [rašydama paskutinius žodžius pagalvojau apie minedą. ;o]
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Homoseksualumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualumas   Homoseksualumas Icon_minitimePir. 04 25, 2011 1:03 pm

Kieno lemta? Aš suprantu Dainorą, ji yra tikinti, jos argumentas Biblija. Bet va, kad netikintis žmogus aiškina apie lemtį tai jau irgi kažkoks bullshitizmas.
Aš šneku ne apie draugišką meilę. Jeigu priešingoje lytyje tu ieškai ištikimybės, iškalbos ir linksmumo, bet randi visa tai tokioje pačioje lytyje, tai kodėl negali rinktis to paties lyties atstovo? Jeigu viską paremti tik vaikų darymu, tai galima žiūrėti kita puse - vaikų namai, dirbtiniai apvaisinimai. Žinoma tai labai šaukia prieš tikėjimą, tačiau dabartinėje bendruomenėje, kur tikėjimas retenybė - kodėl dar reikia kažką varžyti?

(( Mums nelemta būti drauge, mums nelemta dalintis jausmais.. :(((((((( xD ))
Atgal į viršų Go down
Veronica Morgan
Veronica Morgan



Vardas : -G.
Pranešimų skaičius : 541
Amžius : 26

Homoseksualumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualumas   Homoseksualumas Icon_minitimePir. 04 25, 2011 1:08 pm

bet tokiu atveju nereikia turėt vaikų, jei jau gyveni su tos pačios lyties žmogumi, ir jį myli, nes tokiu atveju reikia žiūrėt ir į vaikus, jie negali turėt dviejų tėvų arba dviejų motinų.
man nepatinka žiūrėt, kai eina du gėjai rankom susikabinę, ir bučiuojasi viduryje gatvės. tai šlykštu. jie aišku, kad galvoja apie vaikus, kaip ir normalūs žmonės (įsivaikinimą arba dirbtinį apvasinimą) bet visi žmonės į tokius atsisuka ir apšneka. jei jie būtų priimami visuomėneje, kad ir Lietuvoje, kur yra daug homo, kaip paprasti ir normalūs žmonės, turintys vietos po saule, į juos neatsisuktų. kaip tu, ar visada atkreipi dėmesio į einančią normalią porą, vyrą ir moterį, bet į du bernus, apsikabinusius mieste atsisuktum?

(nesišaipyk iš durno žmogaus) xD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Homoseksualumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualumas   Homoseksualumas Icon_minitimePir. 04 25, 2011 1:11 pm

Tai čia jau visuomenės, o ne homoseksualų problema ;D
Atgal į viršų Go down
Veronica Morgan
Veronica Morgan



Vardas : -G.
Pranešimų skaičius : 541
Amžius : 26

Homoseksualumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualumas   Homoseksualumas Icon_minitimePir. 04 25, 2011 1:14 pm

Stella Chassagne rašo:
Tai čia jau visuomenės, o ne homoseksualų problema ;D

bet jie irgi turi taikytis prie visuomenės, ir gali savo meilės proveržius parodyti už durų, lovoje? (:

mano žodžiai iš skype:
[16:09:53] @.raawr: jei yra du homo, nereikia to demonstruot viešumoje, nes mano sesė, prieš tris keturis metus, atsisuko į gėjus, apsikabinusius, ir garsiai paklausė "kas per nesąmonė čia?"
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Homoseksualumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualumas   Homoseksualumas Icon_minitimePir. 04 25, 2011 1:18 pm

O kodėl negali? Rimtai, niekaip nesuprantu, KODĖL vaikas negali turėti dviejų tėvų arba dviejų motinų? Ką, tėtis negali dukrelei paaiškinti kas yra pms'as, pasekti pasakos ir taip toliau? Motina negali sūnui sutvarkyti dviračio? Visiems patinka lyčių lygybė, bet kai reikalas prasideda su homoseksualiomis poromis - tai jau nebereikia tos lygybės.
Kai bučiuojasi mergina ir vaikinas, tarp jų skirtumas yra tas, kad pas vieną pimpaliukas, pas kitą jo nėra. Kai bučiuojasi vaikinas ir vaikinas, vėl gi, jie vienodi, tik pas abu pimpaliukai. Ir kuo tai šlykštu?
Nu tai čia yra visuomenės kaltė, kad jie nesupranta esminio dalyko - kuo blogai pimpaliukas + pimpaliukas? Kuo blogai, kai jie bučiuojasi? Kai jie vienas kitą myli? Meilė gi tokia pati, bučiuojasi irgi taip pat. Bet čia jau pati susimalei. Gėjai yra blogai, nes visuomenė jų nepriima. Nesąmonė.
Aišku mano dėmesį atkreipia du vyrai ir aš juos gerbiu už drąsą, nes retas kuris išlenda į viešumą. Gėjai nėra įprasta, dėl to, kad visuomenė jų nepriima.

Pala pala, tai jeigu visiems patinka mėlyna spalva, o man žalia, tai aš vėl turiu taikytis prie visuomenės ir mėgti mėlyną spalvą kaip visi? Jeigu kažkam nepatinka mano kepurė, aš negaliu su ja rodytis viešumoje, nes ji kažkam nepatinka? ČIA yra kvailas mąstymas.

O dėl tos citatos iš skypės. Vėl gi, kuo toliau, tuo labiau mes nebesusišnekam. Ji tai mąstė vien dėl to, kad buvo įpratusi matyti visur tik vyras + moteris, galų gale tėvai. Ir dar kvailiau mąstyti, kad tokį supratimą ji atsinešė pati. Tokį įskiepijo tavo tėvai, gal netgi to sąmoningai nedarydami.

Nenoriu įžeist ar dar ką, bet dabar tu jau pradėjai berti tik sausus faktus, be argumentų, kurių argumentuoti ir nebūtų įmanoma. Na, pavyzdžiui kaip "Vaikas turi turėti tėvą ir motiną", "Besibučiuojantys gėjai šlykštu", "Gėjai turi gulėti savo namuose, nes visuomenė taip nori" ir toliau ginčytis kaip jau ir nebeįmanoma, nebent tikrai pažersi kokį įtikinamą argumentą, nes man irgi jau tą patį per tą patį rašyt užkniso. xDD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Homoseksualumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualumas   Homoseksualumas Icon_minitimePir. 04 25, 2011 1:32 pm

Tiesa, norėjau pridurti, kad nuoširdžiai tikiuosi, jog mano homoseksualumo pateisinimas neįžeidė nei vieno, kuris to nepateisina. ^^



Paskutinį kartą redagavo Frederik Staller, Pir. 04 25, 2011 1:40 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Homoseksualumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualumas   Homoseksualumas Icon_minitimePir. 04 25, 2011 1:40 pm

Trumpai ir aiškiai: šlykštūs yra ne homoseksualūs žmonės, o žmonės, kurie yra tokių siaurų pažiūrų ir kažkodėl vis dar gyvena viduramžių politika, kad jei jau kitoks, tai jis yra blogas! Aš tik labai tikiuosi, kad tie, kurie dabar garsiausiai juos šmeižia, niekad nepapuls į tokią situaciją, nes vargu ar tuo metu kas juos toleruos, taip, kaip ne pirmas, ir ne antras asmuo bando visus įtikint, jog jie to yra verti.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Homoseksualumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualumas   Homoseksualumas Icon_minitimePir. 04 25, 2011 1:45 pm

^ o mes dar Pat aršia laikėm. xDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Homoseksualumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualumas   Homoseksualumas Icon_minitimePir. 04 25, 2011 1:50 pm

Gaila jos chat'e nebuvo :DD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Homoseksualumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualumas   Homoseksualumas Icon_minitimePir. 04 25, 2011 2:08 pm

Aš tik manau, kad XXI a. žmogus neturėtų turėt tokį primityvų požiūrį. Ir derėtų kažkam bent jau žinot pagrindą iš Žmogaus ir Piliečio teisių deklaracijos. "Visi žmonės yra lygūs ir laisvi." Tai kaip mes dar čia veliamės į kažkokią diskusiją ginčydamiesi, kad vieni yra geresni, kiti - blogesni?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Homoseksualumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualumas   Homoseksualumas Icon_minitimeAntr. 04 26, 2011 2:54 pm

random. kad pakelt žmonėm nuotaiką.
http://www.explosm.net/db/files/Comics/Kris/rainbow.png

xDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Homoseksualumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualumas   Homoseksualumas Icon_minitimeAntr. 04 26, 2011 2:55 pm

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Homoseksualumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualumas   Homoseksualumas Icon_minitimeAntr. 04 26, 2011 3:05 pm

Ačiū xDDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Devon Costell
Devon Costell



Vardas : Ku-Urtė
Pranešimų skaičius : 123
Male Grupuotė : Dumbldoro kariauna

Homoseksualumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualumas   Homoseksualumas Icon_minitimePen. 04 29, 2011 11:01 am

I love gays. Hey! Žmonės, atsibuskim, juk nebe viduramžiuose gyvenam! Ir jau seniai atsikratėm tarybų sąjungos. Žmogus myli žmogų, o ne lytis lytį. Pripraskim prie to! Duokit man Gražulį prieš nosį - tuoj snukį išmalčiau! Mat, didvyriu norėjo pasirodyt: per tvorą peršoko! Ir ką padarė? Nieko!
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Homoseksualumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Homoseksualumas   Homoseksualumas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Homoseksualumas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-