Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Prekystalis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next
AutoriusPranešimas
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Prekystalis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 9 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 7:11 am

(( Kada kraustaisi? Aš 50% kad maunu iš namų devintoj klasėj. Baisu, ne? LOLASLOLASLOLASLOLAS ))
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Prekystalis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 9 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 7:13 am

((Oi,ne,neskubu dar xDDD~ Nedaug ir taip liko,baigsiu mokyklą ir varysiu į Vilniūūūką kokį xDDD))
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Prekystalis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 9 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 7:38 am

(( Ūūū, pas many gausi atšiaušt xDDD Heh, aš tai galvoju stot į KTUG. Tipo KTU gimnaziją xDD Ji, kaip aišku, Kaune. Soo, jei man pavyksta įstoti, po aštuonių klasių Agnė kraustosi į bendrabutį arba pas tolimus giminaičius/artimus NE giminaičius xDDD ))
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Prekystalis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 9 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 7:39 am

-Kookie mieliakai,-išsišiepė Emma.-Galbūt... Tą pirmąjį paimsiu,-pratarė.-Kiek?-paklausė. Tada atsisuko į Jeffrey ir šyptelėjo:
-Visai gera mintis.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Prekystalis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 9 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 7:59 am

Pamačiusi,kad šunelis jau nekantriai vizgina uodegą,Keith užsegė jam naują pavadėlį ir įdavė jį Emmai.
-Bus 85 galeonai.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prekystalis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 9 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 8:33 am

Paėmė besišypsodama pavadį ir padavė pinigus. Paglostė ciucikui pasmakre ir staiga paklausė pardavėjos:
-Čia mergaitė ar berniukas?
(Išsiskaičiuoju xD)
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Prekystalis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 9 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 8:42 am

-Berniukas.
Šyptlėjo įdėdamą pinigus į kasos aparatą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prekystalis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 9 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 8:53 am

Maya Helden rašo:
(( Ūūū, pas many gausi atšiaušt xDDD Heh, aš tai galvoju stot į KTUG. Tipo KTU gimnaziją xDD Ji, kaip aišku, Kaune. Soo, jei man pavyksta įstoti, po aštuonių klasių Agnė kraustosi į bendrabutį arba pas tolimus giminaičius/artimus NE giminaičius xDDD ))
[[Agnė kraustos pas mane, nes aš gyvenu šalia KTU xDD]]
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Prekystalis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 9 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 9:05 am

(( Eik šykt. Aš geriau pas krikštų mamos vaikino tėvus. Pas juos du pc. Ir mane prie vieno iš jų tikrai leis xDD~ ))
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Prekystalis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 9 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 9:10 am

-Cool. Ir iki,-nusišypsojusi prataria ir išeina vedama šuns. Prie pat durų stabtelėjo ir sumurmėjo šuniui:
-Nu ką, Benai, einam bėgioti?-nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prekystalis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 9 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 9:20 am

[[Vistiek kai atvarysi susityksim :D]]
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Prekystalis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 9 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 9:24 am

(( Yea, I suppose. ))
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Prekystalis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 9 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 1:25 pm

Jeff'as sumirksėjo ir prikišo ranką, norėdamas paglostyti pirmąjį šunį. Jis aišku iš kart norėjo įkąsti. So Donovan'as greit atitraukė ranką.
- Jamu! - išsišiepė, žiūrėdamas į pirmąjį šunį. Jam patiko dideli ir pikti.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Prekystalis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 9 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 1:40 pm

-kas be ko,jis vyriškos lyties atstovas,manau vardą taip pat galėsi išrinkti pats,nes jis nuo pat gimimo neatsišaukė jokiu vardu.
Gūžtelėjo.
-Charakteris ne iš lengvųjų šiaip.Bet manyčiau tau pavyks suvaldyti jį.
Nusijuokė.
-Ką išmokysi,ieškot narkotikų?Ar pasakius "geras šunelis" iškast pusę pasturgalio?
Sukrizeno.
-Beje,už jį nulupsiu cielą 100 galeonų.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prekystalis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 9 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 2:23 pm

- Iš manęs nekoks vardų galvotojas. Padėk sugalvoti, - meiliai nusišypsojo. Šitaip jis palauždavo visas. - Aš jo bijau, - visai rimtai pasakė, įsižiūrėdamas į šunį. - Nia-a. Mokinsiu nešti gėles merginoms, už praleistus pasimatymus. Nebesuspėju tiesiog, - išsišiepė.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Prekystalis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 9 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 2:34 pm

Nusijuokė.
-Aww,nu tik nereikia.
Sukrizeno.
-Neįsivaizduoju.Kaip tau:Lovelasas?
Nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prekystalis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 9 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 2:38 pm

- Lovelasas? Jau įsivaizduoju, kaimynių veidus, kai jų kalaitės atsives po tuziną tokių šuniukų, - išsišiepė. - Jamu, - palinksėjo, padėdamas maždaug 130 g. ant prekystalio.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Prekystalis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 9 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 2:50 pm

-Ir jų vis daugės ir daugės,kol galų gale pasaulyj neliks jokios kitos veislės tik ši.
Nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prekystalis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 9 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 2:55 pm

- Man patinka šita mintis, - sukrizeno. - Jie gan... gražūs, - linktelėjo.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Prekystalis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 9 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 2:56 pm

-Mhmm,dėl skonio nesiginčyjama.
Sukikeno įdėdama pinigus į kasą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prekystalis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 9 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 3:01 pm

- Nori pasakyti tau jie negražūs? - išsišiepė.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Prekystalis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 9 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 3:05 pm

-Kodėl?gražūs.
Linktelėjo ir sukikeno.
-Tieisog nėra vieni mėgstamiausių.
Žvilgtelėjo į didelį bei šiurpiai atrodantį šunį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prekystalis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 9 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 3:10 pm

Jeff'as sukrizeno. Šuo piktai suurzgė ant jo. Donovan'as užsičiaupė ir pasisuko į Keith.
- Man atrodo, kad jis bus mano šeimininkas, - išsišiepė.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Prekystalis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 9 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 3:13 pm

-Wow,tada kažkas naujo.
Išsišiepė.
-Mhmm,man jūs panašūs.Vat,tik dantis labiau iššiepk.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prekystalis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 9 Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 3:16 pm

Jeff'as dar labiau išsišiepė.
- Dabar panašesni? - nusijuokė. - Anyways, man reikia parodyti, kas čia šeimininkas, - linktelėjo ir atsisuko į šunį. - Pūki... Tfuj. Lovelase, gulk, - griežtai ištarė. Šuo atsigulė. Staiga, supratęs ką padarė, Lovelasas greit pašoko ant kojų ir papurtęs galvą, suurzgė.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Prekystalis - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 9 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Prekystalis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 917Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

 Similar topics

-
» Prekystalis
» Prekystalis
» Prekystalis
» Prekystalis
» Prekystalis

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Kiauliasodis ir Skersinis Skersgatvis-