Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
II pamoka

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Keity Lovegod
Keity Lovegod



Vardas : Rosy
Pranešimų skaičius : 436
Female Amžius : 26
Grupuotė : Fenikso Brolija

II pamoka - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II pamoka   II pamoka - Page 2 Icon_minitimePir. 02 13, 2012 4:16 pm

-Niekada nesakau,paslaptis,-tarė,-Grįžtame prie pamokos,tai žinai ar ne?-Paklausė vaikinuko,jis buvo jaunas,visai gražaus kūnelio ir iš veido mielas.Ji žiūrėjo į jį:
-Tai man kas nors,kada nors atsakys?-paklausė mokinių.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



II pamoka - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II pamoka   II pamoka - Page 2 Icon_minitimePir. 02 13, 2012 4:46 pm

- Padarom tokį dalykėlį. Aš atsakau į klausimą, o jūs pasakot ką įžvelgėte mano viduje, - išsišiepęs išdėsto, paskutinę sakinio dalį išsakydamas kiek dramatišku balsu.
Atgal į viršų Go down
Keity Lovegod
Keity Lovegod



Vardas : Rosy
Pranešimų skaičius : 436
Female Amžius : 26
Grupuotė : Fenikso Brolija

II pamoka - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II pamoka   II pamoka - Page 2 Icon_minitimePir. 02 13, 2012 4:47 pm

Užkniso ją:
-Eik tu šikt,-atsakė.-Atsakinės kas nors kitas.-tarė.-Tai kas norite?-kilst antakį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



II pamoka - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II pamoka   II pamoka - Page 2 Icon_minitimePir. 02 13, 2012 4:52 pm

Lisai gan smarkiai atkirtus Jackui, vaikinas išsižioja ir net kosteli iš tos nuostabos. Bet nepasimeta, iš kart sukasi į likusią klasę.
- Chėbra, matėt? Paliudysit kaip ji mane terorizuoja, kai priduosiu direktorei? - su ta pačia savo šimtaprocentine šypsenėle prabyla, nykštį nukreipęs į Lisą.
Atgal į viršų Go down
Keity Lovegod
Keity Lovegod



Vardas : Rosy
Pranešimų skaičius : 436
Female Amžius : 26
Grupuotė : Fenikso Brolija

II pamoka - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II pamoka   II pamoka - Page 2 Icon_minitimePir. 02 13, 2012 5:02 pm

-Ei tik nereikia tų pasakų,-pasakė.-Nes tuoj kaip aš tave paterorizuosiu varysi pas direktorę,-tarė.Ji pažiūrėjo į jį meiliai kaip ir pridera jaunai mokytojai.Jau manė ,kad neišeis suitart su šiuo mokiniu gražiuoju.
[Tik ne dabar,nes aš kaip tik pas ją XD]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



II pamoka - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II pamoka   II pamoka - Page 2 Icon_minitimePir. 02 13, 2012 5:12 pm

(( Tai žinau :DDD Tai dar patempiam tą mūsų ginčą, kol balius baigsis ir galėsim pavizituot :DD ))

- Būtent apie tai aš ir šneku. Aš nueisiu pas direktorę ir tave paskųsiu, o tu tuo pačiu galėsi mane, vis linksmiau, - linksmai išdėsto ir pabaigoje linkteli. Kažkaip nesmagu, kad Lisa nesinervina, bet Džekas nujaučia, kad greitai ir ją išves iš kantrybės.
Atgal į viršų Go down
Keity Lovegod
Keity Lovegod



Vardas : Rosy
Pranešimų skaičius : 436
Female Amžius : 26
Grupuotė : Fenikso Brolija

II pamoka - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II pamoka   II pamoka - Page 2 Icon_minitimePir. 02 13, 2012 5:24 pm

-Skundikas atsirado,-tarė ir nusivaipė.-Bus tikrai linksma.....-Ppagalvojo,Vaikeli,tu dar daug ko nežinai apie mane.-Be to aš esu direktorės pavaduotoja,-norėjo pasirodyti viršesnė Lisa.
Atgal į viršų Go down
Lėja Lovey
Lėja Lovey



Vardas : I.I.***
Pranešimų skaičius : 66
Female Amžius : 26
Profesija : Darbo nėra, mano hobis... ai nežinau xDD
Grupuotė : Neutralus
Kursas : Puikus .... ; D

II pamoka - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II pamoka   II pamoka - Page 2 Icon_minitimePir. 02 13, 2012 7:06 pm

Ji pakėlusi ranką tarė :
- Duro - yra pavertimas akmeniu.
Melofors - tai paversti moliūgu.
Snufflifors - tai pavertimas pele.
Ebublio - tai pavertimas burbulais.
Lapifors - tai pavertimas kiškiu.
Atgal į viršų Go down
Keity Lovegod
Keity Lovegod



Vardas : Rosy
Pranešimų skaičius : 436
Female Amžius : 26
Grupuotė : Fenikso Brolija

II pamoka - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II pamoka   II pamoka - Page 2 Icon_minitimePir. 02 13, 2012 7:09 pm

-+40 taškai panele Lovey.Šaunuolė.,-tarė ir dar pridūrė:
-Kas dabar norėtų juos parodyt ant objektų?


Paskutinį kartą redagavo Lisa Dragomir, Antr. 02 14, 2012 12:10 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Jenny Audrina Smith
Jenny Audrina Smith



Vardas : Viltė
Pranešimų skaičius : 506
Female Amžius : 27
Grupuotė : Fenikso Brolija

II pamoka - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II pamoka   II pamoka - Page 2 Icon_minitimePir. 02 13, 2012 7:13 pm

tingiai kilstelėjo ranką, visgi reikia koledžui taškų uždirbt
Atgal į viršų Go down
Keity Lovegod
Keity Lovegod



Vardas : Rosy
Pranešimų skaičius : 436
Female Amžius : 26
Grupuotė : Fenikso Brolija

II pamoka - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II pamoka   II pamoka - Page 2 Icon_minitimePir. 02 13, 2012 7:33 pm

-Taip,gali pradėti,-tarė ir davė 4 akmenis ir vieną sraigę,-Paversk juos šiais kerais kuriuos mums anksčiau priminė Lėja.
Atgal į viršų Go down
Katherine Ronnie Smith
Katherine Ronnie Smith



Vardas : Vilte
Pranešimų skaičius : 4389
Female

II pamoka - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II pamoka   II pamoka - Page 2 Icon_minitimePir. 02 13, 2012 7:45 pm

(soriuka, ten turėjo būt ir Kath :DD)


pakilusi iš suolo ėjo link profesorės ir iš už palto traukėsi lazdelę. pasiekusi klasės priekį pasidėjo visus šiuos daiktus ant stalo priešais ją. sau po nosimi sumurmėjo Duro ir sumosikavusi lazdele nukreipta sraigę laukė pokyčių. jiems pasitvirtinus tą patį padarė ir likusiais akmenimis, tik naudojo Melofors, Snufflifors, Ebublio ir Lapifors kerus.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



II pamoka - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II pamoka   II pamoka - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 15, 2012 12:24 pm

- O aš Grifų Gūžtos penktakursis! - tokiu pat balsu kaip Lisa užvaro, vaizduodamas, kad jam vienodai tos visos pareigos.
- Ir mano sesuo direktorės draugė, taip, kad... - išsišiepęs mirkteli profesorei.
- Gal jūs nusileiskit man jau, - linkteli, tikėdamasis, kad va čia jau bus paskutinis Lisos kantrybės lašas.
Atgal į viršų Go down
Izabela Charlotte Devil
Izabela Charlotte Devil



Vardas : Austeja
Pranešimų skaičius : 72
Female Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : funny?

II pamoka - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II pamoka   II pamoka - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 15, 2012 12:33 pm

Ateina tokia nedrąsi nueina į paskutinį suolą ir atsisėda.
Atgal į viršų Go down
Lėja Lovey
Lėja Lovey



Vardas : I.I.***
Pranešimų skaičius : 66
Female Amžius : 26
Profesija : Darbo nėra, mano hobis... ai nežinau xDD
Grupuotė : Neutralus
Kursas : Puikus .... ; D

II pamoka - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II pamoka   II pamoka - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 15, 2012 3:29 pm

Ji nusišypso . Mat kiek daug taškų gavo .
Atgal į viršų Go down
Keity Lovegod
Keity Lovegod



Vardas : Rosy
Pranešimų skaičius : 436
Female Amžius : 26
Grupuotė : Fenikso Brolija

II pamoka - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II pamoka   II pamoka - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 15, 2012 3:53 pm

Lisa žiūrėjo į šį išsišokelį vaikinuką.Ji jam pradėjo ploti.
-Pavarei čia,man patiko,-tarė ir nusijuokė,nes šnekėjo kaip vaikas.
Ji toliau žiūrėjo į jį o tada į visus ir vėl prakalbo:
-Šiandien mkysimės degtuką paversti į adatą.Gal kas nors yra labai apsiskaitęs ir žino koks tai burtažodis?-nužvelgė visus.
Atgal į viršų Go down
Izabela Charlotte Devil
Izabela Charlotte Devil



Vardas : Austeja
Pranešimų skaičius : 72
Female Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : funny?

II pamoka - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II pamoka   II pamoka - Page 2 Icon_minitimeKv. 02 16, 2012 10:06 am

-Aš žinau ,-laiminga prabyla.-Reikia sakyti Acumateh.-nusišypso patenkinta.
Atgal į viršų Go down
Keity Lovegod
Keity Lovegod



Vardas : Rosy
Pranešimų skaičius : 436
Female Amžius : 26
Grupuotė : Fenikso Brolija

II pamoka - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II pamoka   II pamoka - Page 2 Icon_minitimeKv. 02 16, 2012 11:00 am

-Ne,tai yra kaip paversti adatą degtuku,o aš klausiu kaip paversti degtuką adatą.-pasakė ir laukė mokinių atsakymų,tikėjosi jog niekas nežinos,-o šiaip,mes ir šį burtažodį mokysimės tad tau +10 taškų už tokį apsiskaitymą.
Atgal į viršų Go down
Izabela Charlotte Devil
Izabela Charlotte Devil



Vardas : Austeja
Pranešimų skaičius : 72
Female Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : funny?

II pamoka - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II pamoka   II pamoka - Page 2 Icon_minitimeKv. 02 16, 2012 11:26 am

Sėdi patenkinta, pagalvoja ir vėl sako:
-Gal degatenus?-banbdo spėti.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



II pamoka - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II pamoka   II pamoka - Page 2 Icon_minitimeKv. 02 16, 2012 11:44 am

Lisai pradėjus jam ploti, vaikinas kiek pasimeta ir aišku, kol mąsto ką atsakyti, profesorė nustoja į jį kreipti dėmesį. Nusprendęs, kad erzinimą galima nukelti į pamokos galą, kai iš kart bus galima keliauti pas direktorę, vaikinas susikoncentruoja į tai kas vyksta klasėje. Tuo metu Izabela kaip tik pila teisingus atsakymus. Sumirksėjęs, Džekas nuveda nustebusį žvilgsnį į Devil pusę ir po kelių akimirkų žvilgsnis normalizuojasi - Jack atsimena iš kokio koledžo jo draugė. Staigiai susiradęs pergamento skiautę, Džekas užgula stalą ir greit užrašo: "Dwj pasakyk man atsakymą į kitą klausimą. Man labai reikia taškų, mylėsiu tave per amžius tada :*************" ir lazdelės pagalba, pažeme, pasiunčia jį Charlottei.

((
Lėja Lovey rašo:
Ji nusišypso . Mat kiek daug taškų gavo .
Nežinau kodėl, bet iš šito pranešimo tiek žvengiau. :DDDDDD Toks pochuizmas :DDD ))
Atgal į viršų Go down
Izabela Charlotte Devil
Izabela Charlotte Devil



Vardas : Austeja
Pranešimų skaičius : 72
Female Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : funny?

II pamoka - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II pamoka   II pamoka - Page 2 Icon_minitimeKv. 02 16, 2012 11:49 am

Gavusi raštelį ji jį perskaito ir nusišypso. Kitoje pusėje parašo:
"Eik šikt. xoxo Izė.:********" ir ne burtu lazdele o rankomis sviedžia jį ant jo stalo, pamačiusi,kad pataikė padaro laimingą "bulzaii" ir laukia mokytojos atsakymo ar teisingai vis dėl to apsitaisė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



II pamoka - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II pamoka   II pamoka - Page 2 Icon_minitimeKv. 02 16, 2012 12:00 pm

Gavęs lapuką atgal, Daniels net nesiruošia jo skaityti - jis įsitikinęs, kad sena draugė sutiks pagelbėti, tačiau vis dėlto šį atvertęs lieka nelabai maloniai nustebintas. Prunkštelėjęs, vaikinas išsitraukia trintuką ir atkabinęs kokį penktadalį, meta jį Devil pusėn.
Atgal į viršų Go down
Izabela Charlotte Devil
Izabela Charlotte Devil



Vardas : Austeja
Pranešimų skaičius : 72
Female Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : funny?

II pamoka - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II pamoka   II pamoka - Page 2 Icon_minitimeKv. 02 16, 2012 12:02 pm

Gavusi šį siuntinį jin pažiūri į jį ir gūžteli petukais.
Atgal į viršų Go down
Lėja Lovey
Lėja Lovey



Vardas : I.I.***
Pranešimų skaičius : 66
Female Amžius : 26
Profesija : Darbo nėra, mano hobis... ai nežinau xDD
Grupuotė : Neutralus
Kursas : Puikus .... ; D

II pamoka - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II pamoka   II pamoka - Page 2 Icon_minitimeKv. 02 16, 2012 12:25 pm

( Jack : žinau man irgi juokinga : DDD )
Ji stebi pamoką .
Atgal į viršų Go down
Izabela Charlotte Devil
Izabela Charlotte Devil



Vardas : Austeja
Pranešimų skaičius : 72
Female Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : funny?

II pamoka - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II pamoka   II pamoka - Page 2 Icon_minitimeKv. 02 16, 2012 12:27 pm

Atsisuka į J ir kilsteli trintuką tokia kas čia roža.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





II pamoka - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II pamoka   II pamoka - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

II pamoka

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» pamoka nr. 1
» I Pamoka
» 1 pamoka
» I pamoka
» II pamoka

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-