Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
pamoka nr. 2

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Jenny Audrina Smith
Jenny Audrina Smith



Vardas : Viltė
Pranešimų skaičius : 506
Female Amžius : 27
Grupuotė : Fenikso Brolija

pamoka nr. 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: pamoka nr. 2   pamoka nr. 2 Icon_minitimePen. 02 10, 2012 10:31 pm

jau nuo ryto ruošėsi pamokai, tad jai prasidėjus nė nepakilo ir suolo ir laukė kitų.
Atgal į viršų Go down
Lėja Lovey
Lėja Lovey



Vardas : I.I.***
Pranešimų skaičius : 66
Female Amžius : 26
Profesija : Darbo nėra, mano hobis... ai nežinau xDD
Grupuotė : Neutralus
Kursas : Puikus .... ; D

pamoka nr. 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pamoka nr. 2   pamoka nr. 2 Icon_minitimeŠt. 02 11, 2012 1:08 pm

Ji įėjo į kabinetą ir atsisėdo į suolą .
- Laba diena , Profesore , - ji pasisveikino .
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



pamoka nr. 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pamoka nr. 2   pamoka nr. 2 Icon_minitimeSk. 02 12, 2012 4:24 pm

Vidun, kad ir kaip keista - nevėluodamas, įeina Jackas. Vaikinas nė nežvilgteli profesorės pusėn ir akimirkai stabteli, apsvarstydamas kur sėstis. Šiaip jau jis įsitaisytų kur nors klasės gale ir mėtytų popieriukus kam nors į galvą, tačiau yra viena kliūtis - Lėja. Jis atrodys kaip koks nevykėlis, jeigu pro ją praeis ir atsiės vienas. Tikras nevykėlis. Tačiau kažkaip nejauku sėstis prie Lovey, nei jis žinos ką paklausti, nei apie ką kalbėti, o ir atrodys kaip debilas, jeigu visą laiką tylės... bet nepabandęs nesužinosi. Vaikinas nužingsniuoja prie Lovey stalo ir numeta kuprinę šalia. Jis klesteli ant kėdės ir pasisuka į bendrakoledžę.
- Nieko prieš? - kilsteli antakius.
Atgal į viršų Go down
Jenny Audrina Smith
Jenny Audrina Smith



Vardas : Viltė
Pranešimų skaičius : 506
Female Amžius : 27
Grupuotė : Fenikso Brolija

pamoka nr. 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pamoka nr. 2   pamoka nr. 2 Icon_minitimeSk. 02 12, 2012 6:59 pm

įėjusi Lėjai tik linktelėjo ir pasirėmusi ranka galvą stebėjo vaizdą per langą. į Jack išvis nekreipė dėmesio, bet visgi žinojo, kad klasėje tik du mokiniai, tad laukė toliau. pamoka jau turėjo prasidėti, tad kaip ir turės galimybę juos klausinėti. bent šiokia tokia pramoga.
Atgal į viršų Go down
Izabela Charlotte Devil
Izabela Charlotte Devil



Vardas : Austeja
Pranešimų skaičius : 72
Female Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : funny?

pamoka nr. 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pamoka nr. 2   pamoka nr. 2 Icon_minitimeTr. 02 15, 2012 1:52 pm

Įbėga atsisėda į galinį suolą ir sėdi visa šypsosi.
Atgal į viršų Go down
Jenny Audrina Smith
Jenny Audrina Smith



Vardas : Viltė
Pranešimų skaičius : 506
Female Amžius : 27
Grupuotė : Fenikso Brolija

pamoka nr. 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pamoka nr. 2   pamoka nr. 2 Icon_minitimeTr. 02 15, 2012 4:32 pm

-Jau galiu pradėti?-pasidomi čia susirinkusiųjų NET TRIJŲ mokinių.
nelaukusi kol jie ką nors atsakys lazdele ant lentos išburia štai ką.
Citata :
šios pamokos dabar, jums susiskirstyti poromis. gerai ištyrinėjus draugo ranką, pergamento lape aprašyti viską ką iš jos sužinojote ir pamokos gale padėkite man ant stalo, darbą įvertinsiu. Vadovėliai, kuriuose rasite informaciją apie linijas padėti ant suolo klasės gale.
((susiraskite internete delno nuotrauką ir paryškinę (ar kitaip suprantamai pažymėję) linijas powerpaint'u sužymėti skaičiukais. po nuotrauka kiekvieną jų paaiškinti naudojantis šiuo puslapiu. daugiausia taškų gaus labiausiai ranką išnagrinėjęs žmogus ir įdomiausiai aprašęs pamokos darbą.
Pvz:
Spoiler:
neilgai trukus lazdele sumosikuoja ir galiniame suole atsiranda vadovėliai, kuriais teks naudotis mokiniams. atsisėdusi į suolą toliau nieko neveikė.
Atgal į viršų Go down
Lėja Lovey
Lėja Lovey



Vardas : I.I.***
Pranešimų skaičius : 66
Female Amžius : 26
Profesija : Darbo nėra, mano hobis... ai nežinau xDD
Grupuotė : Neutralus
Kursas : Puikus .... ; D

pamoka nr. 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pamoka nr. 2   pamoka nr. 2 Icon_minitimeKv. 02 16, 2012 9:14 am

Ji pasižiūrėjo ir sako :
- Nieko prieš . Sėskis gi pamoka prasidėjo . ( : DDD )
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



pamoka nr. 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pamoka nr. 2   pamoka nr. 2 Icon_minitimeKv. 02 16, 2012 11:53 am

Sulaukęs teigiamo atsakymo, Danielsas įsitaiso šalia Lėjos, prieš tai šyptelėjęs ir kažkiek besikuklindamas išsitraukia visas savo knygas, reikalingas ateities spėjimui. Pasisukęs į Jenny, išklauso visą darbą. Nesusilaiko jis be klausimų, niekaip.
- Jenny, o jeigu mano delnai plaukuoti ir aš dėlto kompleksuoju? - prieš tai iškėlęs ranką aukštyn, pasiteirauja, meiliai suklapsėdamas blakstienomis. Atsakymo nelaukęs, pasisuka į savo porininkę - Lėją - ir nusišypso.
- Tikiuosi tu supranti visas tas nesąmones, nes aš nelabai, - kaltokai vypteli, maždaug - reikės pagalbos.
- Nu, rodyk, - šypteli, ištiesdamas ranką į Lovey pusę ir laukdamas josios delno.
Atgal į viršų Go down
Izabela Charlotte Devil
Izabela Charlotte Devil



Vardas : Austeja
Pranešimų skaičius : 72
Female Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : funny?

pamoka nr. 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pamoka nr. 2   pamoka nr. 2 Icon_minitimeKv. 02 16, 2012 11:56 am

-Mokytoja, o aš poros neturiu,-pasitikslina mergina.
Atgal į viršų Go down
Jenny Audrina Smith
Jenny Audrina Smith



Vardas : Viltė
Pranešimų skaičius : 506
Female Amžius : 27
Grupuotė : Fenikso Brolija

pamoka nr. 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pamoka nr. 2   pamoka nr. 2 Icon_minitimeKv. 02 16, 2012 1:53 pm

Jackui pradėjus apie plaukuotas rankas kalbėt pasisuka į jį.
-pala, kažkur čia turėjau kažką panašaus į depiliavimo vašką,-pasiknisa stalčiuje.-štai ir jis.-padėjusi ant stalo ir nusišypso.-būsiu maloni ir padėsiu tau juos pašalinti,-pasirėmusi ranka galvą kilstelėjo antakį ir besišypsodama stebėjo jį.
prakalbus kitai mokiniai sunormalina veido išraišką ir pasisuka į ją.
-bandyk ištyrinėti savo ranką,-linktelėjusi nežymiai šyptelį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



pamoka nr. 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pamoka nr. 2   pamoka nr. 2 Icon_minitimeKv. 02 16, 2012 1:59 pm

Džekas cakteli liežuviu, pasukdamas galvą į Jenny.
- Nu visai jau, bajerį sugadinot... - pavarto akis.
Atgal į viršų Go down
Jenny Audrina Smith
Jenny Audrina Smith



Vardas : Viltė
Pranešimų skaičius : 506
Female Amžius : 27
Grupuotė : Fenikso Brolija

pamoka nr. 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pamoka nr. 2   pamoka nr. 2 Icon_minitimeKv. 02 16, 2012 2:42 pm

-bus tau priminimas, kad juokauti gali su savo draugais,-mirktelėjusi akimi nusuko nuo jo akis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



pamoka nr. 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pamoka nr. 2   pamoka nr. 2 Icon_minitimeKv. 02 16, 2012 2:44 pm

- O su simpatijomis? Ne? - nutaiso savo šimtaprocentinę šypsenėlę ir žvilgsnį nukreipęs tiesiai į Jenny, meiliai suklapsi blakstienomis.
Atgal į viršų Go down
Jenny Audrina Smith
Jenny Audrina Smith



Vardas : Viltė
Pranešimų skaičius : 506
Female Amžius : 27
Grupuotė : Fenikso Brolija

pamoka nr. 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pamoka nr. 2   pamoka nr. 2 Icon_minitimeKv. 02 16, 2012 7:51 pm

-dirbk,-nusijuokia iš tos jo šypsenėlės
Atgal į viršų Go down
Lėja Lovey
Lėja Lovey



Vardas : I.I.***
Pranešimų skaičius : 66
Female Amžius : 26
Profesija : Darbo nėra, mano hobis... ai nežinau xDD
Grupuotė : Neutralus
Kursas : Puikus .... ; D

pamoka nr. 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pamoka nr. 2   pamoka nr. 2 Icon_minitimePen. 02 17, 2012 11:13 am

-Norėtum , - ji nusijuokia ir atsisuka į Jack .
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



pamoka nr. 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pamoka nr. 2   pamoka nr. 2 Icon_minitimePen. 02 17, 2012 11:59 am

Sulaukęs Jenny raginimų, vaikinas tik šypteli ir vėl pasisuka į Lėją.
- Duoook delną, man jį aprašyt reikia, - vėl ištiesia ranką, laukdamas grifės delno.
Atgal į viršų Go down
Lėja Lovey
Lėja Lovey



Vardas : I.I.***
Pranešimų skaičius : 66
Female Amžius : 26
Profesija : Darbo nėra, mano hobis... ai nežinau xDD
Grupuotė : Neutralus
Kursas : Puikus .... ; D

pamoka nr. 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pamoka nr. 2   pamoka nr. 2 Icon_minitimeŠt. 02 18, 2012 9:07 am

- Na , taigi atlik depiliaciją ir viskas . Turėsi gerą ranką . ( : DDD ) O jeigu ką tai ir plaukuota tiks .
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



pamoka nr. 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pamoka nr. 2   pamoka nr. 2 Icon_minitimeŠt. 02 18, 2012 2:00 pm

Po tokių Lėjos išsireiškimų, Jackas lėtai sumirksi akimis ir papurt galvą.
- Prikoooolas čia, juokauju, pažiūrėk, - nutęsia, atsukadmas delną į Lėją ir net prikišdamas arčiau prie jos veido. Normalus, berniukiškas delnas, pora mozolių, kaip pridera.
- Duok man savo delną, aš apžiūrėsiu jį ir parašysiu tavo charakterio aprašymą, tada tu imsi manąjį ir aš jį aprašysiu - tokia gi užduotis, - galiausiai atsidusęs kantriai išaiškina Lovey, pamanęs, kad ši nesuprato/neišgirdo užduoties.
Atgal į viršų Go down
Jenny Audrina Smith
Jenny Audrina Smith



Vardas : Viltė
Pranešimų skaičius : 506
Female Amžius : 27
Grupuotė : Fenikso Brolija

pamoka nr. 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pamoka nr. 2   pamoka nr. 2 Icon_minitimeŠt. 02 18, 2012 4:07 pm

tyliai sukikenusi iš to kaip kantriai su Lėja elgiasi Jack'as stebėjo jų bendravimą toliau.
Atgal į viršų Go down
Lėja Lovey
Lėja Lovey



Vardas : I.I.***
Pranešimų skaičius : 66
Female Amžius : 26
Profesija : Darbo nėra, mano hobis... ai nežinau xDD
Grupuotė : Neutralus
Kursas : Puikus .... ; D

pamoka nr. 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pamoka nr. 2   pamoka nr. 2 Icon_minitimePir. 02 20, 2012 3:37 pm

- Vajetaus , nu imk , imk , - ji duoda savo delną . - Bet daugiau tu tos savo rankos man prie veido nekišk .
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





pamoka nr. 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pamoka nr. 2   pamoka nr. 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

pamoka nr. 2

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

 Similar topics

-
» pamoka nr. 1
» I Pamoka
» 1 pamoka
» I pamoka
» II pamoka

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-