Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Grifiukų stalas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Grifiukų stalas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifiukų stalas   Grifiukų stalas - Page 7 Icon_minitimePir. 12 21, 2009 4:46 pm

Jacobas atsiduso ir nu4jo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Grifiukų stalas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifiukų stalas   Grifiukų stalas - Page 7 Icon_minitimeTr. 12 23, 2009 2:26 pm

Ahani atsisėdo, prisitraukė lėkštę, prisidėjo pyrago isipylė sulčių ir pradėjo užkandžiauti
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Grifiukų stalas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifiukų stalas   Grifiukų stalas - Page 7 Icon_minitimeTr. 12 23, 2009 2:46 pm

Pavalgiusi ji nuėjo į bokštą apsirengė ir nuėjo i kiemą
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Grifiukų stalas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifiukų stalas   Grifiukų stalas - Page 7 Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 5:49 pm

Bella atėjo vis kikendama:-Viskas regis miriau iš juoko, o beto nesu graži.Esu paprasta Isabelle Marie Swan Carter.-Bella pradėjo juoktis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Grifiukų stalas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifiukų stalas   Grifiukų stalas - Page 7 Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 5:51 pm

-Turbut ilgesnio vardo nesu girdėjas nebent mano Maikas Erikas Bilijus O'donelas ;D ,-Pradėjo juoktis.,-Taigi merginos kas šiandien meniu?
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Grifiukų stalas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifiukų stalas   Grifiukų stalas - Page 7 Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 5:54 pm

Bella atsisėdo prie stalo:-Mano mėgstamiausias kepsnys.-Bella pradėjo juoktis:-Šiaip aš Swan, bet Carter buvo tėčio pavardė tai dabar visad pasakau dar ir Carter pavardę.Esi gėręs ugninę ar dar kažką iš burtininkų pasaulio su laipsniais?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Grifiukų stalas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifiukų stalas   Grifiukų stalas - Page 7 Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 5:56 pm

-Ne bet jei esi girdėjusi apie Degtinęę tai žiobarų pasaulio gėrimas su laipsniais ;D tai vasara ji buvo gera mano draugė.Bet Ugninės neatsisakyčiau ;D
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Grifiukų stalas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifiukų stalas   Grifiukų stalas - Page 7 Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 7:08 pm

-Negerk ugninės.Klausyk Blondinės.-Bella pradėjo kvatot.:-Susirimavo.Tau pasisekė gyvenai su tėvais, o man tik pasisekė šiemet atsikraustyt pas mamą ir sužinot jog ją turiu.-Bella pasiėmė obuolį ir atsikando:-Beto kartą mačiau kitrosmų veidrodį save su kažkuo šokančia.Lūšiu iš juoko, nes aš nemoku šokti ir niekad nešokau.-Bella suvalgiusi obuolį pamatė ant stalo moliūgų sulčių ąsotį ir įsipylė į stiklinę:-Kodėl su tėvais neatsikraustai į Velso pakrantę ar dar kur nors?Būtų linksmiau turėti bent vieną draugą Velso Pakrantėje.-Bella prisiminusi, jog jos plaukai dar vis garbanoti susiraukė.-Beto jei aš tau graži turbūt tu juokauji?-Bella pasiėmė dar vieną obuolį ir atsikando
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Grifiukų stalas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifiukų stalas   Grifiukų stalas - Page 7 Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 10:17 pm

-Kodėl negert? Na supranti as per vasara savo tevus mačiau gal 2 ar 3 kartus jie verslininkai keliauja po visa pasauly.Pabandysių paprasyt kad man išnuomuotu ar nupirktu koki nameli ;D žinoma šalia taves ;D Ne tu tikrai graži ir tavo vaikinui tikrai pasisekė ,-Tarė Maikas kažka valgydamas
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Grifiukų stalas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifiukų stalas   Grifiukų stalas - Page 7 Icon_minitimeKv. 12 31, 2009 11:53 am

Bella pasiėmė kepsnį ir pradėjo valgyti:
-Aš pusiau albinosė nesimato?Esu išblyškusi ir tu gal juokauji?Tai tau tikrai labiau apsimoka gyventi burtininkų miestelyje kokiame nors.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Grifiukų stalas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifiukų stalas   Grifiukų stalas - Page 7 Icon_minitimeKv. 12 31, 2009 12:00 pm

-ča kvietimas į svečius? ;D ,-Tarė valgydamas arbūza ;D
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Grifiukų stalas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifiukų stalas   Grifiukų stalas - Page 7 Icon_minitimeKv. 12 31, 2009 12:03 pm

-Aš pati net nepamenu kada ten buvau, o ką kalbėti apie savo kambary.-Bella pavartė akis:-Bėje kada tavo gimtadienis?-Bella pasiėmė ąsotį ir dar įsipylė sulčių.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Grifiukų stalas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifiukų stalas   Grifiukų stalas - Page 7 Icon_minitimeKv. 12 31, 2009 12:05 pm

-Gegužės 30 ,-Tarė maikas paleisdamas sustingdymo kerus į kažkokį pirmakursį iš klastunyno,-O tavo?
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Grifiukų stalas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifiukų stalas   Grifiukų stalas - Page 7 Icon_minitimeKv. 12 31, 2009 12:10 pm

[Mano tikras sausio 30d xD]

-Sausio 30dieną.Tada man sueis 14metų.-Bella gurkštelėjo sulčių ir susiraukė:-Cha taip ir reikia tiems klastuoliams.Nekenčiu jų.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Grifiukų stalas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifiukų stalas   Grifiukų stalas - Page 7 Icon_minitimeKv. 12 31, 2009 12:13 pm

-Eime kur nors norių kanors prikulti ;D ,-pradėjo juoktis Maikas
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Grifiukų stalas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifiukų stalas   Grifiukų stalas - Page 7 Icon_minitimeKv. 12 31, 2009 12:16 pm

-Dar nagą nusilaušiu.-pradėjo juoktis:-Juokauju...kelintam tu kurse?-Bella atsistojo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Grifiukų stalas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifiukų stalas   Grifiukų stalas - Page 7 Icon_minitimeKv. 12 31, 2009 12:23 pm

-Penktam ;D ,-O tu?
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Grifiukų stalas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifiukų stalas   Grifiukų stalas - Page 7 Icon_minitimeKv. 12 31, 2009 12:30 pm

Bella išsižiojo:-Tik trečiam.Galim kur nors nueiti. Aš noriu persirengti antraip vėl pargriūsiu.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Grifiukų stalas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifiukų stalas   Grifiukų stalas - Page 7 Icon_minitimeKv. 12 31, 2009 12:34 pm

Maikas nusijuokė pamatęs išsižiojus Bella:
-Galim eit tik su salyga kad galėsiu pažiurėt kaip tu persirengi ;D ,-Pradėjo raitytis iš juoko Maikas
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Grifiukų stalas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifiukų stalas   Grifiukų stalas - Page 7 Icon_minitimeKv. 12 31, 2009 12:49 pm

-Ne per mažas?O ar tiesa, jog tu pasikėlęs?-Bella pradėjo juoktis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Grifiukų stalas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifiukų stalas   Grifiukų stalas - Page 7 Icon_minitimeKv. 12 31, 2009 12:51 pm

-Visiškai ne per mažas,- linksmai tarė maikas,-Dėja taip,-Rimtai tarė maikas
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Grifiukų stalas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifiukų stalas   Grifiukų stalas - Page 7 Icon_minitimeKv. 12 31, 2009 12:53 pm

-Eiktu atsirado mat pamaiva.-Bella pradėjo juoktis:-Tu manęs nepažįsti gerai net.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Grifiukų stalas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifiukų stalas   Grifiukų stalas - Page 7 Icon_minitimeKv. 12 31, 2009 1:07 pm

-Čia tik tau taip atrodo ;D ,-Tarė Maikas žiurėdamas tiesiai Bellai į akis. tada ištiesė jai ranka:
-Eime?
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Grifiukų stalas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifiukų stalas   Grifiukų stalas - Page 7 Icon_minitimeKv. 12 31, 2009 1:17 pm

-Jau žinau ką tu sumanei.Nori mane išskirti su Jacob?-Bella paėmė jį už rankos.:-Na tiesiog tu keistas.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Grifiukų stalas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifiukų stalas   Grifiukų stalas - Page 7 Icon_minitimeKv. 12 31, 2009 1:22 pm

-Bet gi Tu pati sakiai kad tu jam nerupi tai nelabai matau ka ir skirt ;D -Tarė paėmęs jai už rankos ir stodamasis
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Grifiukų stalas - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifiukų stalas   Grifiukų stalas - Page 7 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Grifiukų stalas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 710Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Stalas
» Garbingasis stalas
» Varnanagių stalas
» Švilpių stalas
» Garbingasis stalas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Hogvartsas-