Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Jusu sukosenos

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Jusu sukosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos - Page 2 Icon_minitimePir. 07 27, 2009 12:52 pm

Šviesiai|tamsiai rudi (žiūrint koks apšvietimas, ;DD). Maždaug iki sėdimosios, anksčiau buvo ilgesni kiek, nukirpo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jusu sukosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos - Page 2 Icon_minitimePir. 07 27, 2009 6:51 pm

Mano plaukai kiek žemiau pečių, bet velnias žino, kas būtų, jei ištiesinčiau visas garbanas. Mane vadina garbaniuku, garbanėle ir pudeliuku. Taip teisingai - dėl garbanų stokos nesiskundžiu. Plaukai vaikystėje buvo šviesūs šviesūs, o dabar priėjo iki vos ne šviesiai rudos.
Pagrindinės šukuosenos:
- Tiesiog palaidi, kirpčiukai savo vietoje (ant šono). Naudoju šitą einant į šūlę ar šiaip kažkur. Beveik kas 3 dieną.
- Palaidi, kirpčiukai sukelti. Einu tada, kai plaukai susiriebalavą/nesutvarkau kirpčiukų/nusibosta pirma šukuosena.
- Surišti plaukai ir sukelti kirpčiukai/paprastai. Kai karšta ar nusibosta pirmi variantai.
- Plaukai gale suimti sagtuku, kirpčiukai. Pagrinde pasipuošimui.

Plaukų dažyti/lyginti net nesiruošiu. Man tinka tokia spalva ir jų išsigarbanavimo lygis xD.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jusu sukosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos - Page 2 Icon_minitimePir. 07 27, 2009 7:06 pm

nooooooooooooooooooooooooo.... Eg, dažykis kaip aš ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jusu sukosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos - Page 2 Icon_minitimePir. 07 27, 2009 7:07 pm

Per anksti man dar xDDDD.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jusu sukosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos - Page 2 Icon_minitimeAntr. 09 15, 2009 5:54 pm

Mano plaukai prieš savaitę buvo iki pusės šlaunų. Bet nukirpo galus vadinasi. Dabar net subinės nepridengia :| Tokie kartais šokoladiniai rudi, kartais kaštoniniai, prieš saulę pasitaiko visokių naturalių spalvų. I mean rudi, juodi, blondiniški, ryži ir balti kartais xD Šiaip jie tiesūs, bet kadangi dažnai (beveik visada) juos supinu į kasą, jie palaidi būna banguoti. Po 2-3 h išsitiesina xD
Žadu 8 klasės pabaigoje (arba 12 klasės pabaigoje) juos kiirptis iki alkūniu, nusidažyti ryžai ir sugarbanoti xDD Svajonių plaukai xD Dar kažkada turėjau nusidažiusi netgi 2 blondiniškas sruogas xD Šiaip nesu dažiusi plaukų, nes jie ypač dabar yra problematiški.
O iš šukuosenų, tai mėgstu labai kuodą. Dažnai įsismeigiu 2 lazdeles ir trankaus po namus (gatvėje nieko nematyčiau xDD) kaip kokia japonė xD Atrodau durnai, bet man patinka. Nesirišu į arklio uodegą, nes atrodai kaip božė. Kelios klasiokės man labai mielai tą priminė xDD. Palaidais einu tik įpatingom progom, bet kuo toliau, tuo dažna plaukus pasileidžiu. Užtat vargo tai obananai kiek būna, kol iššukuoju.
Jap. Turbūt viskas xDDD
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Jusu sukosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos - Page 2 Icon_minitimeKv. 09 17, 2009 3:59 am

Plaukai rusvi, spalva nei šiokia nei tokia, kirpčiukai, ilgis šiuo metu jau kitas ;D Vos vis viršija pečių liniją. Oū jėė ;D Keitis apsilankė kirpykloj.
Žodžiu, kadangi plaukai kaip šienas, žiauriai veliasi, tenka kartkartėm ir tiesinti, žoodžiu. Geriuasias variantas-skustis plikai ;DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jusu sukosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos - Page 2 Icon_minitimeKv. 09 17, 2009 2:26 pm

Nusikirpau šiandien iki skruostų ^_^
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jusu sukosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos - Page 2 Icon_minitimeKv. 09 17, 2009 3:30 pm

Mano buvo,paprasti,banguoti ,ilgi ir sviesus xD Snd,kazka labiau pasidariau i Scenes sukuosena xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Jusu sukosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos - Page 2 Icon_minitimeKv. 09 17, 2009 3:42 pm

Pensy Miles rašo:
Mano buvo,paprasti,banguoti ,ilgi ir sviesus xD Snd,kazka labiau pasidariau i Scenes sukuosena xD

You mean, krūva spalvotų extensions? Because scene hair is just big bunch of fake hair.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Jusu sukosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 02 06, 2010 4:09 pm

Tamsiai auksinės spalvos, išsipūtę, susisukę, kirpčiukai ant dešinės akies, susisukę - žemiau pečių, ištiesinti - žemiau krūtinės. Dažniausiai nešioju palaidus.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 38

Jusu sukosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos - Page 2 Icon_minitimePen. 04 02, 2010 4:27 pm

Rudi. Šviesūs ar tamsūs, nežinau ir aš pati, čia nuo apšvietimo priklauso. Žemiau krūtinės, bet noriu dar kirpt. Noriu tokių plaukų kaip Florence. :/ Bet kadangi čia sunku įgyvendinti būtų, tai bent jau darysiuos kaip Meg.
Atgal į viršų Go down
Lauren Thiele
Lauren Thiele
it's because of my perky nipples


Vardas : Lor
Pranešimų skaičius : 985
Female Amžius : 38
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Jusu sukosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos - Page 2 Icon_minitimePen. 04 02, 2010 5:56 pm

Rudai raudoni. Jau baigė nusiplaut dažai, tai tokie jau ir gavos -.-
Ilgi (iki pusės šlaunų!), tiesūs, kai vaikštau palaidais, o kiek banguoti, kai susipynus į kasą. Dažniausiai viena kasa, palaidi arba kuodas. Toks huuuge kuodas xD
Atgal į viršų Go down
Austute Frogy
Austute Frogy



Pranešimų skaičius : 932
Female

Jusu sukosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos - Page 2 Icon_minitimePen. 04 02, 2010 7:02 pm

Mano plaukų spalvą sunku apsakyt. Kažkas panašaus į auksiniai-rudai-ryžus. :D Ilgi (irgi maždaug iki pusės šlaunų :D) Turiu kirpčiukus dešinėje pusėje. Plaukai garbanoti, bet dėl ilgumo dažniausiai gaunas pusiau teisūs, pusiau banguoti :D. Dažniausiai plaukus rišuosi į ilgą kasą arba į arklio uodegą. Per šventes rišuosi kuodą, dvi kasytes ir kitka ką sugalvoju padaryt su savo plaukais :D
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Jusu sukosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 04 03, 2010 11:38 am

Į visas puses styrantys, nesveikai garbanoti plaukai ((šiaip gal ir gerai, niekad niekas nesumaišo su kitomis bendravardėmis, bo visiems žinomas mano apibūdinimas "nū taaaaaaaaaaa garbaaanė")), kažkokie neaiškūs kirpčiukai, dažniausiai stovintys į priekį. Plaukai atrodo iki pečių, bet bbž kokio iš tikro jie ilgio.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Jusu sukosenos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu sukosenos   Jusu sukosenos - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Jusu sukosenos

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Jūsų nuomonė
» Jūsų klausimai
» Jūsų klausimai [2]
» Jūsų nuomonė [2]
» Jūsų interneto naršyklė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-