Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Hogo perliukai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutoriusPranešimas
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Hogo perliukai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogo perliukai   Hogo perliukai - Page 9 Icon_minitimeSk. 07 03, 2011 7:19 pm

Romantikos nesuprantat jūs. xDDD

O šitas tai numušė. xDDD

Elena de Matthews rašo:
Pirmiausia gavus iš kažkokio stuobrio (kažin kas jis, kažin) su buteliu į galvą (gerai kad ne superine jėga ir neatsijungė) sukvykė kaip paršelis ir susvyravus įsigreibė į stalą, kad netyčia nenusivožtų žemėn nuo tokio smūgio.Tada kiek nunarino kaklą, bet galvos judint nedrįso, nes pajuto kad kažkas jai ten tupi.O.o fiesu spokso į grindis nesuprasdama.Atsargiai ranka suima butelį ir nukėlus sau nuo galvos pažiūri į Aštą.
- AAaaaAtsidaryk.-kai kaimo boba riktelėjus atsargiai padėjo tą patį butelą A ant galvos.Tada išgirdo kažkokį tylų balselį like "El..Eeel.." sustingo.Atsargia nusiėmė vėrinį ir maždaug viską suprato.
- Ėė, chėbra, Aivė kažką mum sako.-sukrykštė vos ne įsidėdama pakabuką į ausį, kad geriau girdėtų.
Atgal į viršų Go down
Ivy Gigandet
Ivy Gigandet



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 1005
Female Amžius : 42
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Švilpynė

Hogo perliukai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogo perliukai   Hogo perliukai - Page 9 Icon_minitimeAntr. 07 05, 2011 8:57 pm

Cam Gigandet rašo:
Merginai padėjus galvą ant jo peties, Cam patenkintas nusišypso, o tada, paleidžia merginą. Daug laiko tikrai nepraeina, kai Gigandet paima savo dabar jau žmoną ant rankų ir jau kaip tikras jaunavedys, atsistojęs, nusineša ją į miegamąjį. O TADA BANG BANG BANG durys užsidaro o ten BANG BANG BANG.
(y) :DDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Hogo perliukai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogo perliukai   Hogo perliukai - Page 9 Icon_minitimeTr. 07 06, 2011 6:22 am

Perliukas dėl to, kad Cam pagaliau nebe subinė? xDDDD
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Hogo perliukai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogo perliukai   Hogo perliukai - Page 9 Icon_minitimeTr. 07 06, 2011 7:40 am

Frederik Staller rašo:
Perliukas dėl to, kad Cam pagaliau nebe subinė? xDDDD


LOLASLOLASLOLASLOLAS užskaitau.
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Hogo perliukai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogo perliukai   Hogo perliukai - Page 9 Icon_minitimeKv. 07 07, 2011 7:37 pm

Frederik Staller rašo:
Perliukas dėl to, kad Cam pagaliau nebe subinė? xDDDD
Joooooooo :DDDD Trolis
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Hogo perliukai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogo perliukai   Hogo perliukai - Page 9 Icon_minitimePen. 07 22, 2011 9:52 am

Ashton Smith rašo:
... Jis tik dabar pradeda suprasti, kad ji nėra tokia mergina kaip kitos. Kaip Di, Fi, Angel, Kim, Lynn ir visos tos, su kuriomis Smitui teko turėti reikalų, kurioms sukišus pistoletą į gerklę, ir tai dėmesio nekreiptų...

Elena de Matthews rašo:
- Bet jei tu išsitraukei pistoletą aš neturėjau pamanyti kad su juotu man šukuosi plaukus..-burbtelėjo.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Hogo perliukai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogo perliukai   Hogo perliukai - Page 9 Icon_minitimeAntr. 07 26, 2011 8:50 am

Ashton Smith rašo:
- O kaip ji pati? - tyliu, kiek užspaustu balsu prataria.
- Dėl laaaabai stipraus smegenų sutrenkimo, gali atsirasti nedidelis, smulkus užmaršumas, kuris ilgainiui tampa nuolatiniu, daugiau pasireiškiančiu ligos progresavimu. Vėliau atsirandantis kognityvinių gebėjimų pablogėjimas apima kalbos sritį (afazija), sugebėjimą atlikti tikslius judesius (apraksija), atpažinimą (agnozija). Ši liga nutraukia ryšius tarp priekinės ir galinės smegenų skilčių bei galūnių sistemos. Dėl to pablogėja su ja artimai susijusi protinė veikla, pvz., apsisprendimas ir planavimas, - išberia seselė. - Bet tai tik spėjimai, daugiau pasakysime vėliau. Paliksiu judu, - linkteli ir pasišalina iš palatos.
Aštas lėtai iškelia antakius ir akimis išseka seselę. Kiek pamirksėjęs, vaikinas nuveda žvilgsnį į gulinčią Fioną ir prikanda lūpą.
- Kad ir ką ta boba pasakė, jeigu tau kas nors tikrai blogai, aš tave užmušiu, - galų gale iškalbingai linkteli.

Ashton Smith rašo:
- Kas jai?
- Juk sakiau. Neturėtumėte apkrauti ją pernelyg dideliu informacijos kiekiu. Po truputį. Jūs jos vyras, taip? Palaikykit šitą informaciją vėlesniam laikui, išgirdus, kad toks debilas tavo vyras galima gauti infarktą, - piktai subambėjo seselė.

Ashton Smith rašo:
Smitis, kai į šį buvo nutaikytas kareivėlis, per plauką susilaikė nuo iškeltų rankų. Šyptelėjęs, Aštas kilstelėjo švarką ir pademonstravo ten esančius netgi ne vieną, o du pistoletus, bei dar vieną užkištą už diržo.
- Savo rankinuke tu slepi tris kart daugiau. Kartais du peilius ant kojos, o esant tikrai rimtam reikalui - lazdelę iškirptėje, - išsišiepė ir nuleido švarką. - Žiauriausia, kad visi tavo turimi ginklai be išimties po kelis kartus buvo nutaikyti į mane. Ir ne visada juokaujanti, - kiek paraukė antakius.

Ashton Smith rašo:
- YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH.... - nutęsė, nelabai smagiai pasimuistydamas.
- Naaaa, tu nužudei mano žmoną ir kol aš depresuotas, su baseto akimis slankiojau paskui tave, spėjau įsimylėti... Daug neatsimenu, bet žinau... Aiiiii, ten kažkas buvo, kad paskui mes žiauriai susipykom... ai jo, tu su mano buvusios žmonos buvusiu vyru pradėjai kažką, bet paskui aš jį nužudžiau. Paskui aš trenkiau kažkokiam bičui, kurį girta nukabinai... O tada tau pasidarė bloga nuo mano cigaretės ir apalpai. Ar apalpai po to, kai aš tau pasakiau, kad noriu skyrybų. Tada buvai su labai gražia mėlyna suknele, o lauke buvo minusinė... o aš irgi buvau su marškinėliais. Atsibudusi pasakei, kad tu nėščia. Tau aišku tas nepatiko, tai prisigėrei, o paskui susprogdinai savo namą.... kažkur į tarpą dar buvo mūsų vestuvės, kur kažkas nužudė tris kartus nužudytą Kaulą... ai dar į tarpą permiegojau su direktore, o kol buvai išvykusi po vestuvių, buvau pradėjęs vartoti koksą ir miegoti su viena iš Black'ų...

Kažkaip baisiai seniai kas begulėjo ligoninėj. ;DDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogo perliukai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogo perliukai   Hogo perliukai - Page 9 Icon_minitimeAntr. 07 26, 2011 10:24 am

Tai, kad ten tik DFi ir tegulėdavo. xDD
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Hogo perliukai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogo perliukai   Hogo perliukai - Page 9 Icon_minitimeAntr. 07 26, 2011 10:26 am

šakės, tada ligoninės jau bankrutuoja xDDDDDDDDDD
Gal Smith'o dukras reikės paguldyt į Hogo ligoninę ar Skutelį, ir paskambint jam su žinia "Piktas-dėdė-mano-brolis-bandė-nužudyti-Tavo-atžalas"? xDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Hogo perliukai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogo perliukai   Hogo perliukai - Page 9 Icon_minitimeAntr. 07 26, 2011 10:28 am

Ooo, pats tas dabartinei Smito būsenai, skamba linksmai. xDDD
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Hogo perliukai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogo perliukai   Hogo perliukai - Page 9 Icon_minitimeAntr. 07 26, 2011 10:30 am

Oukey. ;DDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Evette Brianche
Evette Brianche



Vardas : telloilita.
Pranešimų skaičius : 386
Female Amžius : 34
Grupuotė : Fenikso Brolija

Hogo perliukai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogo perliukai   Hogo perliukai - Page 9 Icon_minitimeKv. 07 28, 2011 2:26 pm

tu perliuku tai krc daug xDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Hogo perliukai - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hogo perliukai   Hogo perliukai - Page 9 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Hogo perliukai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 99Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

 Similar topics

-
» Hogo kriminalai
» Hogo fb grupė
» Miss Hogo mokinė 2008 ;]

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-