Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Iz.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Iz. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 24, 2009 3:21 pm

Respektas dėdei Petrui. Taip ir reikia xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 2 Icon_minitimeTr. 01 28, 2009 1:09 pm

Adriana Dilemun rašo:
Na va. Vakar naktį man užplaukė [[ Naktis mano kūrybos metas ]]. Greitai griebau laptopą ir surezgiau šį bei tą. Dabar sumaniau jums atmesti. Baisiai nežvenkit. Rimtai rašyti bandau pirmą sykį. Paskutinis kartas buvo, kai rašiau apie fėjas xDD. Atiduodu jūsų teismui:

Pirmasis skyrius.

Kelias į mokyklą. Kad ir koks nuobodus gali būti kelias, manasis pats nuobodžiausias. Šiek tiek eini tiesiu takeliu, tada į kairę ir prieš akis ta nuobodžioji mokykla. Šitą kelią man teks pamiršti. Mes ir visa mūsų kvaila šeima persikraustome. PERSIKRAUSTOME. Blogiau ir būti negali. Jau nepamenu, kiek kartų mes persikraustėme. Mano nevykėlį tėtį mėto iš darbų kaip kokį šunį. Ar dar blogiau. Namus keičiame maždaug kas pusę metų, su mintimi, jog kitur bus geriau. Bet ne. Visur lygiai tas pats. Nuobodūs keliai, dar nuobodesnė mokykla, pergrūsta buožgalvių. Ir štai šiandien aš paskutinį kartą keliauju tuo nuobodžiuoju keliu, paskutinį kartą įeisiu į tą nuobodžiąją mokyklą, paskutinį kartą iš manęs pasijuoks klasiokai. Nei vieni klasiokai nepripranta prie manęs. Jie mano, kad aš – kvaila, neišprususi kaimietė su neaiškiai tėvais. Anaiptol taip nėra. Pusę metų – mažas laiko tarpas pasirodyti tikrąjam aš. Nemanu, kad bent vienas klasiokas ar klasiokė mėgsta mane. Bent jau to neparodo. Tik psichinis ligonis pamanytų, jog jie mane mėgsta bėgdama kuo toliau.

Štai ir tas velnio posūkis. Ta nuobodžioji mokykla. Įžengiu į ją. Keletas buožgalvių sukikena, pamatę mane. Nekreipdama dėmesio, tiesiai žingsniuoju prie klasės pamaivų. Oi kaip aš jų nekenčiu. Su šypsena už du litus apkabinu vieną iš jų. Ši pasišlykštėjusi mane atstumia.

- Kas tau? Smegenys iškrito ar kas? – susiraukė.

- Ne. Tiesiog džiaugiuosi, kad daugiau niekada nepamatysiu tavo snukio, - prunkštelėjau ir jau buvau beapsisukanti eiti, tačiau višta sukudakavo:

- Orinta, ir vėl tavo tėvai sumanė persikraustyti?

- Nemanau, kad tau tai turėtų rūpėti, - sumurmėjau.

- Mes pasilgsim tavęs, - verkšlianančiu balsiuku pasakė. – Be tavęs nebebus iš ko šaipytis, - šaltai nusižvengė. – Skrisk iš čia. Ir kuo greičiau, - suriko.

Aš gūžtelėjau pečiais. Puiku. Vienas darbas padarytas. Visa mokykla žino apie mano išvykimą. Daugiau kaip ir nėra ką čia veikti. Apsisukusi skuodžiu pro duris. Apsauginis suima mane už rankos.

- Na, mergyt? Kur susiruošei? – piktai paklausia.

- Kuo toliau nuo tavęs, - prunkštelėjau ir ištraukiau ranką iš jo stiprių gniaužtų. Parodžiusi vidurinį pirštą, sprunku. Apsauginis išlenda pro duris ir šaukia man pavymui:

- Aš pasakysiu direktorei ¡

- Sakyk¡ - nusižvengiau ir nulėkiau tiesiai į namus.


P.S. Jei patiks - pratęsiu.

O tesinio bdar galima tikėtis? xDD :muzika:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 2 Icon_minitimePen. 01 30, 2009 7:09 pm

Aš vis dar laukiu atsakymo. xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 2 Icon_minitimePen. 01 30, 2009 7:16 pm

Galima xD. Tik niekaip negaunu laisvos nakties. Tai Hausas, tai Deksteris ir Anatomija, tai Pauersas, tai koks filmas, tai Derybinikai xD. [[ Dą dą, serialų auka :D ]]. Tikiuosi šiąnakt nieko gero nerodo? Gal vėl užplauks ir pabaigsiu xD.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 2 Icon_minitimePen. 01 30, 2009 7:32 pm

Laukiuuu !! xDD Nu bet tu tai serialų maniakė. xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 2 Icon_minitimePen. 01 30, 2009 7:41 pm

Kaip jau kažkam minėjau, užaugusi noriu būti profesonalia žudike, todėl Deksteris man padeda mokytis šio meno. xDD. Jei kartais žudike būti nepavyktų, būsiu daktare. Hausas ir Grei Anatomija - puikiai tam tinka. Derybininkai - juos retai žiūriu xD. Tai pats kraštutiniausias planas, jei būti žudike arba daktare nepavyks - būti derybininke. Ketvirtadieninis filmas pralinksmina po sunkaus ketvirtadienio. Bendrai paėmus, viskas mano labui :D .
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 2 Icon_minitimePen. 01 30, 2009 7:46 pm

xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 01, 2009 3:10 pm

Adri nupeisk mano personaza XDD prasau :inlove:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 01, 2009 4:58 pm

Adriana Dilemun rašo:
Kaip jau kažkam minėjau, užaugusi noriu būti profesonalia žudike, todėl Deksteris man padeda mokytis šio meno. xDD. Jei kartais žudike būti nepavyktų, būsiu daktare. Hausas ir Grei Anatomija - puikiai tam tinka. Derybininkai - juos retai žiūriu xD. Tai pats kraštutiniausias planas, jei būti žudike arba daktare nepavyks - būti derybininke. Ketvirtadieninis filmas pralinksmina po sunkaus ketvirtadienio. Bendrai paėmus, viskas mano labui :D .



[AS IR NOREDAVAU PROF.ZUDIKE BUT TJAI DB UZPLAUKE VISUS TRANKAU KAI PAMISUS O KAS TOLIAU BUS TJAI KA ZN XD BUVAU SAVO DRAUGES BROLI IKI RAUDONUMO UZSMAUGUS DRAUGE SAVO TEVAMS NET SKAMBINO KLAUSE KA DARYT XD]
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Iz. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 01, 2009 9:42 pm

Luna Lavgud rašo:
Adriana Dilemun rašo:
Kaip jau kažkam minėjau, užaugusi noriu būti profesonalia žudike, todėl Deksteris man padeda mokytis šio meno. xDD. Jei kartais žudike būti nepavyktų, būsiu daktare. Hausas ir Grei Anatomija - puikiai tam tinka. Derybininkai - juos retai žiūriu xD. Tai pats kraštutiniausias planas, jei būti žudike arba daktare nepavyks - būti derybininke. Ketvirtadieninis filmas pralinksmina po sunkaus ketvirtadienio. Bendrai paėmus, viskas mano labui :D .



[AS IR NOREDAVAU PROF.ZUDIKE BUT TJAI DB UZPLAUKE VISUS TRANKAU KAI PAMISUS O KAS TOLIAU BUS TJAI KA ZN XD BUVAU SAVO DRAUGES BROLI IKI RAUDONUMO UZSMAUGUS DRAUGE SAVO TEVAMS NET SKAMBINO KLAUSE KA DARYT XD]

O, Die, kokia tū sadiūga xDDD
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Iz. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 2 Icon_minitimePir. 02 02, 2009 12:29 pm

Hah. LOLASLOLASLOLASLOLAS . Luna, aš tavęs bijau. Tikrai xDDD.

P.Š. Angel. Aš kaiko laukiu. Staigiai skaitai!!! Ir komentarą rašai xD.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 2 Icon_minitimePir. 02 02, 2009 12:56 pm

Adriana Dilemun rašo:
Hah. LOLASLOLASLOLASLOLAS . Luna, aš tavęs bijau. Tikrai xDDD.

P.Š. Angel. Aš kaiko laukiu. Staigiai skaitai!!! Ir komentarą rašai xD.



bijok bijok :evil:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 2 Icon_minitimePir. 02 02, 2009 1:05 pm

O gal nemuši/neužmuši/nepasmaugsi xDD? *Išsigandusi atsitraukia nuo Lunos.* xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 2 Icon_minitimePir. 02 02, 2009 1:07 pm

Muti nemusiu,ir neuzmusiu :D pasmaukti tjai tikrai galiu xp LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 2 Icon_minitimePir. 02 02, 2009 1:09 pm

Angel Black rašo:
Luna Lavgud rašo:
Adriana Dilemun rašo:
Kaip jau kažkam minėjau, užaugusi noriu būti profesonalia žudike, todėl Deksteris man padeda mokytis šio meno. xDD. Jei kartais žudike būti nepavyktų, būsiu daktare. Hausas ir Grei Anatomija - puikiai tam tinka. Derybininkai - juos retai žiūriu xD. Tai pats kraštutiniausias planas, jei būti žudike arba daktare nepavyks - būti derybininke. Ketvirtadieninis filmas pralinksmina po sunkaus ketvirtadienio. Bendrai paėmus, viskas mano labui :D .



[AS IR NOREDAVAU PROF.ZUDIKE BUT TJAI DB UZPLAUKE VISUS TRANKAU KAI PAMISUS O KAS TOLIAU BUS TJAI KA ZN XD BUVAU SAVO DRAUGES BROLI IKI RAUDONUMO UZSMAUGUS DRAUGE SAVO TEVAMS NET SKAMBINO KLAUSE KA DARYT XD]

O, Die, kokia tū sadiūga xDDD


xD ShuleS langa iSdauziau uzvakar niekS neSuzinojo KAD AS:lol:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 2 Icon_minitimePir. 02 02, 2009 5:29 pm

Dabar aš tikrai tavęs bijau xDDD. Pas mūsų tūlike plastikiniai. Išvis ten. Mergų tūlike neseniai buvo remontas, tai normali kriauklė, sėdimi, tokie tvarkingi, langai tamsinti xD. Bernų tai lanku lenkiam. Smirdi bliot xDDD.
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Iz. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 2 Icon_minitimePir. 02 02, 2009 6:27 pm

Man patiko ;D
Rašyk rašyk :D
Kitaip aš nerašysiu :liezuvis:
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Iz. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 2 Icon_minitimePir. 02 02, 2009 8:04 pm

Jau pusę naujo parašiau xD.
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Iz. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 2 Icon_minitimePir. 02 02, 2009 8:11 pm

Tai naisas xD
Aš db perrašinėju saviškio antrą dalį nes dėl kai ko persigalvojau xD Krč ;D Grč rašyk xD
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Iz. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 03, 2009 11:57 am

Adriana Dilemun rašo:
Dabar aš tikrai tavęs bijau xDDD. Pas mūsų tūlike plastikiniai. Išvis ten. Mergų tūlike neseniai buvo remontas, tai normali kriauklė, sėdimi, tokie tvarkingi, langai tamsinti xD. Bernų tai lanku lenkiam. Smirdi bliot xDDD.


LOLASLOLASLOLASLOLAS ps;jei db bijai taij apie kitus zygdarbius nepasakosiu... :dainuoja: 8) :D :D LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 03, 2009 1:59 pm

Gal tikrai nereikia xD.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 2 Icon_minitimePir. 02 09, 2009 7:18 am

Tai va. Namie radau psichologijos knygą ten kažkokią. Šiek tiek perskaičiau. Perrašiau savo pasakojimo pirmąją dalį. Viską išplėčiau. Buvo minėta, kad kaikuriuos silpnų nervų skaitytojus, nervina tempimas, ilgumas. Taigi tą ir darau. Apie kiekvieną daiktą atskira istorija. Bandymas No. 2. Lauksiu kritikos xDD.

Pirmasis skyrius.

Dienos pradžia. Kai kam tai pradžia, o kai kam tai pabaiga. Kad ir kaip keista, be vargo praplėšiu akis. Turbūt visa mano pasąmonė jaučia, kad nuo šiandien viskas bus kitaip. Teks pamiršti senąjį gyvenimą. Persikraustome. Neva kitur, kur bus geriau. Taip. Bus geriau. Ėmiau ir patikėjau. Čia turėjo būti geriausia. Taip, čia. Kur kiekvieną rytą mane pažadina šunys, iš lovos krentantis kaimynas ir vaikų riksmai. Kur kiekvieną vakarą mane migdo kaimynės iš apačios pianino garsai, tie patys šunys ir tie patys vaikų riksmai. Tiesa, kaimynas vakarais iš lovos nekrenta. Pasilgsiu viso šito. Netgi susigraudinau.

Pagaliau atsisėdu. Metu žvilgsnį į kompiuterį. Jis čia dėl vaizdo. Atrodo gan gražiai. Šitaip stovi jau visi metai. Nuo tada, kai girta mama suspardė kompiuterio „smegenis“. Vaizduoklė gal ir veikia, bet su ja nenueisi į mano mylimą „uoną“. Dabar turbūt nei į forumą neparašyčiau. Tai buvo sunkiausi pamiršti. Tiesą sakant kita man ir nerūpėjo. Net informatikos namų darbų kompiuteriu nedarydavau. Sakiau, kad neturiu kompiuterio. Dabar net meluoti nereikės.

Staigiai stojuosi ir padarau mankštą. Tai yra pasilenkiu ir susirandu kojnes. Tai gali būti itin sunku. Ypač jeigu vakar mano katinas pirmasis jas rado. Tiesa. Katinas. Katinas Šakloladozauras. Šitaip jį vadinu aš. Nors kartais greičiau „ Miciau, negraužk kojnių! „ , negu „Šakloladozaurai, negraužk kojnių!“ . Pradedu suprasti, kodėl turiu tiek mažai kojnių. Tėtis turi daugiau kojnių. Šakloladozaurą jis vadina tiesiog Šakliumi. Neskamba, bet kojnes išsaugoja.

Pagaliau randu kojnes. Apsidžiaugiu, nes atrodo jos sveikos. Dar kartą apžiūriu ir užmaunu jas ant kojų. Tskanat gera pradžia – pusė darbo. Teliko apsirengti normalius rūbus, pasikartoti eilėraštį, pasikalbėti su mama, pavalgyti, susitvarkyti plaukus ir nusiprausti. Atmetus susirasti normalius rūbus ( normalių neturiu ), pasikartoti eilėraštį ( ir taip gausiu kuolą. Mokytojai nepatinku dėl savo trijų spalvų plaukų ), pasikalbėti su mama ( ji su manimi nesišneka nuo vakar, kai atidaviau Šakloladozaurui jos kojnes), susitvarkyti plaukus ( perbrauksiu ranka ir bus nuostabu), kaip ir nieko nebelieka.

Atidarau didžiulią spintą. Nežinau, kam man tokia didžiulė? Joje laikau tik kelis rūbus. Ir tai pusė jų net nenešioju. Jie man tiesiog nepatinka. Kam patiktų nešioti „YVA“ marškinėlius, su milžinišku tos pyfos snukiu? Tik tokiai pačiai pyfai. Nesuprantu, iš kur mano mama įsivaizduoja, kad „YVA“ man patinka? Arba palaidinę su milžinišku užrašu „ I LOVE MY MAMA“? Tik visiškam puspročiui nieko nekertančiam anglų. O man iš anglų išeina gan aukštas trimestras. 5. T.y. 4,4. Anglų mokytojai patinka mano trijų spalvų plaukai, todėl pridėjo vieną dešimtąją. Kitų atžvilgiu nesąžininga. Bet kur pasaulyje teisybė? Toks aukštas trimestras man išeina nebent iš muzikos. Dainuoju kaip lakštingala. Bent jau Božena šitaip sako. „ Orinta, tu dainuoji kaip lakštingala¡ „. Skamba nekaip. Pati žinau. Ypač iš Boženos lūpų. Jei tik 14, bet kalba kaip suaugusi. Gaila, kad su meksikietišku akcentu. Vaikinai ją mylėtų. Bet kolkas užtenka, kad aš ją myliu. Ji nėra nei šauni, nei ideali, o tiesiog mano geriausia draugė. Net neprimena sesės, nes nei nesvarsčiusios kiekviena gelbėtume savo kailį.

Vis dėl to pagriebiu pilką palaidinę be jokių užrašų ir nutrintus džinsus.O Jie ne itin gerai atrodo, bet tokiai susnai kaip aš – užtenka. Jau pripratau, kad klasiokai vadina mane susna. Nežinau iš kur tokia pravardė, bet ji man tinka. Prie mano nešukuotų plaukų, suplyšusių kojnių, nunešiotų sportbačių su skylėmis ir tų pačių nutrintų džinsų ji dera. Net neįsivaizduoju savęs kitaip atrodančios.

Greit viską apsirengiu ir perbraukiu ranka per plaukus. Dabar lekiu į virtuvę. Ten manęs jau laukia mama.

- Labas rytas, Orinta, - rūškanai sumurma.

- Labas. Šiandien Šakloladozauras nesugraužė nė vienų kojnių! - su apsimestiniu džiaugsmu sušunku ir atsidarau šaldytuvą. Jame nieko nėra. Lėtai suklapsiu akimis.

- Kur viskas? – atsisukusi į mamą sumurmu.

- Sušėriau Šakliui, - gūžteli pečiais ir užsitraukia cigaretę. Mosteli ranka į Šakloladozaurą ėdantį mano pusryčius.

- Na žinai! Šito jau per daug! - užrinku ir grįžtu į savo kambarį. Atstumiu lovą ir ištraukiu keliolika litų. Už tiek vis vien nebūčiau nuskridusi į kosmosą. O pavalgyti galėsiu. Susiberiu pinigus į kišenę. Mano mama nepasižymi itin didžiuliu protu. Turbūt brendis ir cigaretės menkina protą. Šita reikės prisiminti.

Užsimetu kuprinę. Jei nuskurusios medžiagos gabalą, susiūtą taip, kad į jį būtą galimą ką nors susidėti, galima vadinti kuprine. Žinau. Senai reikia naujos... Netgi biologojis mokytoja, ateinanti su panašia rankine, spėjo pastebėti mano „kuprinę“. Turiu ją nuo pirmos klasės. Aštuntoje klasėje reikėtų pasikeisti, bet mano mamai taip neatrodo. Nereikia, tai nereikia. Aš nesu baisiai reikli. Išeinu iš savo kambario ir įkišu galvą į virtuvę.

- Tu nesveika, - sumurmu spoksodama, kaip mano mama Šakloladozaurui šeria viską ką randa. Prunkštelėjusi trenkiu durimis ir apsiaunu tuos pačius nutrintus sportbačius. Neskubėdama tyliai atidarau duris. Išeinu iš buto. Paimu duris ir trenkiu taip, kad netgi tinkas nuo sienos nubyra. Ilgai treniruojuosi. Tai – mano specializacija. Nusileidžiu laiptais ir pasileidžiu žemyn gatve. Paskutinį kartą einu čia. Tėtis minėjo, kad naujoji mokykla bus visai kitoje pusėje, kaip ir mūsų naujasis butas. Atsidususi parodau liežuvį keliems vaikiščiams, kurie kaip tik žvengia iš mano ševeliūros.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Iz. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 2 Icon_minitimePir. 02 09, 2009 9:34 am

Tikrai matosi psichologinės knygos poveikis xDDDD
:jega:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Iz. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 2 Icon_minitimePir. 02 09, 2009 10:28 am

xDDD. Kuris geresnis? senas ar šitas? Įdomu kuriuo būdu tęsti xD.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Iz. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 2 Icon_minitimePir. 02 09, 2009 10:30 am

Man tai prie širdies šitas xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Iz. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iz.   Iz. - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Iz.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 211Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-