Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Baras...

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
AutoriusPranešimas
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Baras... - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 7 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 6:36 pm

[[Tai jau aš žiauri? xDDD LOLASLOLASLOLASLOLAS ačiū dievui, kad dar ne pedofilė. xD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 7 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 6:36 pm

-Matet ir kaip? Na as del to paties ,- gritai paaiskino Fleur galvodama kaip itikinti Flika duoti interviu - Gal ji ateitu i prota... Na Di... Jeigu duotumet interviu.. Faktu neiskraipau...
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Baras... - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 7 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 6:37 pm

[[ne ne ne. ji tikraaaaaaaaaaai nieko neiškraipo. Sori man durnystės priepolis xDDD LOLASLOLASLOLASLOLAS]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 7 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 6:37 pm

[[Argi as ka iskraipiau? Pagrazinimai tai butini xDD]]
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Baras... - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 7 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 6:38 pm

[[nejaugi aš taip negražiai kalbėjau, kad jau mano klaba reik gražint? LOLASLOLASLOLASLOLAS]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 7 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 6:39 pm

- Kadangi viską girdėjau, ne itin nustebino, - sumurmėjo. - Man ji neberūpi. Meilė kaip seilė, nutyso ir gana, - gūžtelėjo pečiais ir gurkštelėjo brendžio. - Jei nori, gali klausti, - šyptelėjo ir atsisuko į Fleur.

[[ Žiauri tikrąja to žodžio prasme xDDD. Galim grečiau xD? ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 7 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 6:41 pm

[[Ok ok xDD Man tik faktus xDDD O visa kita palikit mano vaizduotei xDDD]]

-Okey.. ,- Fleur syptlejo. - Kaip susipazinote su profesore Di? ,- nieko nelaukusi klausinejo toliau - Ka jums reiskia si arbatine? Cia kaip zinau ivyko pirmas jusu pasimatymas..
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Baras... - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 7 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 6:42 pm

[[žmogus pasakė basta ta čiupt už vadžiu vėl iš pradžiu nu xDDD LOLASLOLASLOLASLOLAS]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 7 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 6:43 pm

[[Neaiskink, pff.. dar ne viskas prarasta xD]]
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Baras... - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 7 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 6:44 pm

[[nekankink pedofilo LOLASLOLASLOLASLOLAS neįsižeisk xD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 7 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 6:45 pm

[[Kankinsiu. Flikiuku bus blee xD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 7 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 6:45 pm

Maiklas atsikrenkštė.
- Dabar sužinojau, kad šis pasimatymas buvo suplanuotas mūsų pijokių - klastuolių. Ši užeiga man reiškia tiesiog... Užeigą, - pakėlė antakį ir gurkštelėjo ugninės. - O su profesore Chapell - Cullen čia ir susipažinome. Ji jau buvo girta, o aš dar tik pradėjau, - šyptelėjo. - Visos merginos, kol girtos man pasiduoda. Kai blaivios tik kai kurios, - lyg tarp kitko sumurmėjo. - Velnias ta ugninė, velnias. Brendis irgi, - sumurmėjo ir nustūmė brendžio taurę toliau nuo savęs.

[[ Įsižeidžiau xD. ]]
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Baras... - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 7 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 6:46 pm

[[dėl manęs tai kankink, bet tai vėl pedofilo valdytoja užsiraus ir nebebus ploto kur man nusigert xDDD ne nu agirdi neskiesk ok? xDDD LOLASLOLASLOLASLOLAS]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 7 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 6:48 pm

[[ Raminkis, o aš rimtai įsižeisiu xDDD. Beja, tu jau buvai šerno galvoj nusigėrus xD. ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 7 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 6:48 pm

-Klastuoliu? Gal galima suzinoti ju pavardes? ,- slepdama begalini smalsuma paklause Fleur nors ji aiskiai jaute, kad viena is ju Adriana.
-Girta? Idomu.. ,- nutese - Ar daznai ja matet girta? Alkoholyje skandinat nelaiminga meile? ,- klastingai paklause Fleur.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Baras... - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 7 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 6:49 pm

[[ok nebekomentuosi to pedofilo, komentuosiu Fleur. ;/ tik nesirauk xD knisa xD kaip galima alkoholį skandint meilę? tipo daugmaž pasiimi už gerklės ir sakai "Mirk!!!" xDDD LOLASLOLASLOLASLOLAS]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 7 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 6:52 pm

[[Dajno as meksikano filmu prisiziurejus xD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 7 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 6:52 pm

- Dilemun ir Diamond, - nė nepagalvojęs sumurmėjo. - Tu, Jūs tipo nežinai, kad Di su merginom Šerne išgėrinėja? - sukikeno. - Na ne. Pirmą kartą mačiau, - šyptelėjo. - Geriau sakytum alkoholyje skandinu dienos nesėkmes, - suburbėjo ir šyptelėjo. - Taip pat aš neturėjau plastinių operacijų ir man 24, - sukikeno ir vėl prisitraukė brendžio taurę. Šiek tiek gurkštelėjęs nustūmė taurę nuo savęs.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Baras... - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 7 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 6:53 pm

[[netrukau pastebėt. xDDDDD ne nu aš negaliu nekomentuot adrės xDDD LOLASLOLASLOLASLOLAS aš tau duosiu išgerinėja. xD LOLASLOLASLOLASLOLAS]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 7 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 6:54 pm

-24? ,- Fleur kiek nustebo. - Nemanot, kad profesore Di jums labai tinka? Kodel del jos nekovojat? [[ xD]]

[[Oj liuks xDD bus jum gert xDD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 7 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 6:56 pm

- Žinau. Dėl dažno gėrimo ir rūkymo atrodau kaip 50, - sukikeno. - Jei gali neklausk provokuojančių klausimų. Rišasi liežuvis. Tiesa, aš būčiau kovojęs dėl jos, bet ji akivaizdžiai mane atstūmė. Net nesiruošiu žemintis dėl jos, - piktai sumurmėjo ir gurkštelėjo ugninės.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Baras... - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 7 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 6:57 pm

[[ fainai, besižemina xDDD pė.es. nors man atrodo, kad jau žeminos. LOLASLOLASLOLASLOLAS oj sakiau komentuosiu fleur. Hm.. no comments xDDD LOLASLOLASLOLASLOLAS]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 7 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 6:58 pm

[[ Tik ne tada, kai viešai pasakai, kad tu mano nieko nejauti xD]]
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Baras... - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 7 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 6:59 pm

[[o turėčiau? xD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 7 Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 6:59 pm

[[ Neturėtum. Kur ta Fleur su klausimais? Man n.d. daryt xDDD]]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Baras... - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 7 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Baras...

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 740Pereiti prie : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

 Similar topics

-
» Baras
» Baras
» Baras
» Baras...
» Baras

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Kiauliasodis ir Skersinis Skersgatvis-