Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Baras...

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Baras... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 22, 2009 10:24 am

- Man visada buvo gėda tai sakyti, bet mano smegenys tookios mažos, jog joms užtenka ir kelių stikliukų, - nusižvengė. Patrynęs rankas įsipylė dar porą stikliukų juos išgėrė. Pakilnojęs vieną antakį, paskui kitą, spragtelėjo pirštais. - Tai kur tu gimusi? - šyptelėjo.


[[ Žiūri duetus xDD? ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 22, 2009 10:27 am

[[Žiūriu xD]]

- O aš net nepasakyčiau, - nusijuokė Mel.
- Kiek pamenu, gimdymo namuose, - išsišiepė ir išsitraukė butelį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 22, 2009 10:36 am

- Tikrai? - pakilnojo antakius. - Žinai tu man labai patinki, - užsivertė butelį. Pusės butelio neliko. Nusivalė lūpas. - Žinai aš pradedu nervintis, kad tu tokia jauna, - sumurmėjo. - O tu tuo įsitikinusi? Gal gimei kokiame griovyje, - nusižvengė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 22, 2009 10:41 am

- Jūs man irgi, - nusijuokė. - O ko nervinatės? - kilstelėjo antakį ir atsidariusi butelį, ėmė gurkšnoti.
- Nee, mano atmintis puiku, - išsišiepė Mel.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 22, 2009 10:59 am

Maiklas atsikrenkštė:
- Jei tave kabinčiau, mane kvaili žmonės išvadintų pedofilu, - užsivertė butelį. - Apsimesk 19 metų. Tada galėsiu tave kabinti, - įtikinamai kalbėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 22, 2009 11:46 am

Mel nusijuokė.
- Gerai, tarkim man 19, - išsišiepė, ir vienoj rankoj laikydama butelį, kita ranka susikėlė plaukus į viršų.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 22, 2009 12:29 pm

Misa padave 10galeonu ir su sleikstuliu nuzvelgusi Maikla ir Melannie kuo greiciau isejo is arbatines...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 22, 2009 2:02 pm

Maiklas ištuštino butelį ir pasirėmė smakrą viena ranka.
- Tau nepatiktų ką aš padaryčiau, - sukikeno.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 22, 2009 2:07 pm

- O ką jūs žinot, - nusijuokė Mel ir paleidusi plaukus, nuo baro susižėrė pinigus į kišenę ir gurkštelėjo ugninės.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 22, 2009 2:08 pm

Maiklas susiraukė:
- Gali mane tujinti, - išsišiepė. - Manau, kad nepatiks. Nebent tau patinka kai tave bučiuoja seniai, - nusižvengė ir atsidarė dar vieną butelį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 22, 2009 2:10 pm

- Oo, - nusijuokė Mel ir surimtėjo. - Mokėsit be jokių išimčių, - nužvelgusi butelį Maiklo rankose, perspėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 22, 2009 2:12 pm

Maiklas išsitraukė pergrūstą piniginę ir padėjo ant baro.
- Tu žinai, nekreipk į mane girtą dėmesio. Man tiesiog galva neveikia, - nusižvengė. - Pasikartosiu. Tujink, - pakilnojo antakius ir išsišiepė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 22, 2009 2:15 pm

- Jūsų vietoj aš piniginės tokioj vietoj nepalikčiau, - šyptelėjo Mel ją nužvelgus ir užsivertė butelį. - Turėsiu omeny.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 22, 2009 2:18 pm

Maiklas pakilnojo antakius.
- O jei paliksiu? - išsišiepė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 22, 2009 2:19 pm

- Nieko gero tada nežadu, - labai rimtai pasakė Mel ir baigė tuštint butelį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 22, 2009 2:20 pm

- Tu minėjai, kad geri šiektiek ir kartais, - nusižvengė ir pabaigė antrą butelį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 22, 2009 2:24 pm

Mel numojo ranka ir nuo baro patraukė butelius.
- Jūs ką? Dar mane apkaltins, kad nugirdžiau jus, - nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 22, 2009 2:25 pm

Maiklas atsikrenkštė:
- Tai yra mane apkaltins, kad nugirdžiau tave. Tujink, - nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 22, 2009 2:29 pm

- Kavinė juk mano, - nusijuokė Mel ir paėmusi stikliuką, jį pripildė ugninės ir pastūmė profesoriui. - Daugiau negausit, - parodė liežuvį, o sau atsidariusi dar vieną butelį, jį ramiai gurkšnojo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 22, 2009 2:34 pm

Maiklas trenkė kumščiu per stalą.
- Sakau tujink, - švelniai pasakė. Išgėręs savąjį stikliuką, nustūmė jį atgal Melannei ir pradėjo inkšti prašydamas dar.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 22, 2009 2:35 pm

- Dieve dieve, kur pasaulis ritasi, - murmėjo Mel pildama stikliuką. Pripylusi, pastūmė Maiklui.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 22, 2009 2:38 pm

- Sakiau, kad aš nevisaprotis pijokas, - gūžtelėjo pečiais ir užsivertė stikliuką. - Žinai, kažkodėl man šviečiasi, jog rytoj bus blogai, - nusijuokė ir pasirąžė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 22, 2009 2:41 pm

- Man irgi taip atrodo, - nusijuokė Mel ir vogčiom žvilgtelėjo į Maiklo piniginę.
Pakėlusi galvą, šyptelėjo. Gurkštelėjusi iš savo butelio, pastatė jį ant baro.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 22, 2009 2:44 pm

Maiklas patrynė rankas į kelnes ir atsistojo.
- Taigi viso gero, - šyptelėjo ir ištraukė 50 galeonų. Padėjęs ant baro pabučiavo Melannie ranką ir pasiėmęs piniginę išėjo iš arbatinės.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 22, 2009 2:46 pm

- Lauksim sugrįžtant, - nusijuokė Mel.
Ji išsibūrė vandens ir iš kišenės ištraukusi savo tabletes, įsimetė kelias į burną. Susitvarkiusi barą, įsidėjo pinigus į kišenę.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Baras... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Baras...

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 240Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

 Similar topics

-
» Baras
» Baras...
» Baras
» Baras
» Baras

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Kiauliasodis ir Skersinis Skersgatvis-