Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Varnanagių Flood'as

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Varnanagių Flood'as - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varnanagių Flood'as   Varnanagių Flood'as - Page 9 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 2:02 pm

Aniaaaa?? Kodėl nemačiau O_O? Ai, jo, nes nežiūriu. Funny xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Varnanagių Flood'as - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varnanagių Flood'as   Varnanagių Flood'as - Page 9 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 4:53 pm

Aha. Na va, kjau tikra kvidičininkė tu :jega: Aš o varau sendintis... :(
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Varnanagių Flood'as - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varnanagių Flood'as   Varnanagių Flood'as - Page 9 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 4:55 pm

Ha ha xDD Tau turėtų būti maždaug... 40? xDDDD Joke. Mažiausiai tai 34 xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Varnanagių Flood'as - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varnanagių Flood'as   Varnanagių Flood'as - Page 9 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 4:56 pm

...tu pasakei 34?... :weard:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Varnanagių Flood'as - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varnanagių Flood'as   Varnanagių Flood'as - Page 9 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:00 pm

Jo. Dar senesnė turėtum būti. Juk aš blogaaa Black'ė ir sendinu savo motiną Varnanagių Flood'as - Page 9 359477 xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Varnanagių Flood'as - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varnanagių Flood'as   Varnanagių Flood'as - Page 9 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:01 pm

Ok ok. Ir dar - nuo šios dienos UŽDRAUDŽIU tau rūkyt. Pamatysiu bus reista. Gausi areštą. :oD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Varnanagių Flood'as - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varnanagių Flood'as   Varnanagių Flood'as - Page 9 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:07 pm

O tu nepamatysi :liezuvis: Mūahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah xDDDDDD Ir šiaip, pasižadėjau "mesti". Juk man su plaučiais kažkas blogai tipo. Džiova xDD. Ėėė, davai aš būsiu tavo labiausiai nekenčiama dukra :oD ? Plyyz xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Varnanagių Flood'as - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varnanagių Flood'as   Varnanagių Flood'as - Page 9 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:08 pm

Ne. Čyzzz :finger:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Varnanagių Flood'as - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varnanagių Flood'as   Varnanagių Flood'as - Page 9 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:10 pm

O aš priversiu Varnanagių Flood'as - Page 9 359477. Haha xDD. Tu manęs visvien nekęsi, o atimti taškų negalėsi, so xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Varnanagių Flood'as - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varnanagių Flood'as   Varnanagių Flood'as - Page 9 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:13 pm

Bet areštuką tokį užmesiu, kad verksi... :oD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Varnanagių Flood'as - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varnanagių Flood'as   Varnanagių Flood'as - Page 9 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:14 pm

Netiki neverksiu xDD Juk tu nežinai ką mes per DK darom xDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Varnanagių Flood'as - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varnanagių Flood'as   Varnanagių Flood'as - Page 9 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:15 pm

O? Ar aš išgirdau DK? Kas jūsų vadas?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Varnanagių Flood'as - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varnanagių Flood'as   Varnanagių Flood'as - Page 9 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:17 pm

Varnanagių Flood'as - Page 9 359477 Pasiknaisiok šiukšlyne, gal rasi xDD DK, tylim, neišduokim savo vado xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Varnanagių Flood'as - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varnanagių Flood'as   Varnanagių Flood'as - Page 9 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:18 pm

Ką gi, paspelioti galima?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Varnanagių Flood'as - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varnanagių Flood'as   Varnanagių Flood'as - Page 9 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:20 pm

Nea. Negalima. Nors šiaip tas pats. Ar žinosi, ar ne, nepamatysi nieko, jeigu Kim neleis tavęs į tą temą Varnanagių Flood'as - Page 9 359477. Well, nusišneku. Kaip visada xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Varnanagių Flood'as - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varnanagių Flood'as   Varnanagių Flood'as - Page 9 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:21 pm

Nu ok. Bandom spėti. Koks koledžas? Varno Nagas?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Varnanagių Flood'as - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varnanagių Flood'as   Varnanagių Flood'as - Page 9 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:23 pm

anya vadė ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Varnanagių Flood'as - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varnanagių Flood'as   Varnanagių Flood'as - Page 9 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:24 pm

Lol. Mano dukra vadė? :roll:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Varnanagių Flood'as - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varnanagių Flood'as   Varnanagių Flood'as - Page 9 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:27 pm

Michelle ;/ Čia už tai, kad tavo post'ą nunešėm. Ot, ne caca xDD
Joo, aš vadė. Kas či baisaus xD. Žadu mesti post'ą ir į MV eiti. Juk nuo 6 kurso galima Varnanagių Flood'as - Page 9 359477
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Varnanagių Flood'as - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varnanagių Flood'as   Varnanagių Flood'as - Page 9 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:31 pm

Nė nemegink. Viską sugadinsi Black'ų šeimoje.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Varnanagių Flood'as - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varnanagių Flood'as   Varnanagių Flood'as - Page 9 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:32 pm

Erm, šiaip pavardė iš knygos, o knygoje buvo parašyta, kad jie visi buvo pikti. Ir iš Klastūnyno xDDDD Jie juk mylėėjo MV, o ir be to, juk faaaina būtų blogą babą turėt giminėj xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Varnanagių Flood'as - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varnanagių Flood'as   Varnanagių Flood'as - Page 9 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:35 pm

Čia ne knyga. Ir visi ne Klastūnyne. Beje, Sirka buvo GG. :liezuvis: Taj vat. Aš paprašysiu Kim, kad tau neleistu į MV žygiuoti.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Varnanagių Flood'as - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varnanagių Flood'as   Varnanagių Flood'as - Page 9 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:36 pm

Man Sirijus nepatiko ;/ . Ir poh, aš galiu laužyt tradicijas xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Varnanagių Flood'as - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varnanagių Flood'as   Varnanagių Flood'as - Page 9 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:39 pm

Tada užsirūstinsi Lindos pykti. O patarčiau tau to nemėginti. Ir beje - VN reikia taškų, tad prašau, pasilik.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Varnanagių Flood'as - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varnanagių Flood'as   Varnanagių Flood'as - Page 9 Icon_minitimePir. 10 26, 2009 5:40 pm

Aš gi liksiu VN, bet pereisiu į kitą draugiją. Juk ten nebus taip kad taškus atiminės. Nebent pasodins, jeigu sugaus xDDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Varnanagių Flood'as - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varnanagių Flood'as   Varnanagių Flood'as - Page 9 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Varnanagių Flood'as

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 913Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next

 Similar topics

-
» Varnanagių stalas
» Floodas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-