Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Tema: Knygos

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Tema: Knygos - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tema: Knygos   Tema: Knygos - Page 8 Icon_minitimeKv. 12 23, 2010 11:30 am

Dabar skaitau "Mėlynąjį mėnulį"
Atgal į viršų Go down
Bella Green
Bella Green



Vardas : Marija
Pranešimų skaičius : 809
Female Amžius : 31
Profesija : Skaitymas
Grupuotė : Fenikso Brolija
Kursas : Zinai ta juokeli kurio niekas nezino?...

Tema: Knygos - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tema: Knygos   Tema: Knygos - Page 8 Icon_minitimeKv. 12 23, 2010 12:08 pm

Siuo metu skaitau "Isileisk Mane" be siaip man labiausiai patiko HP ir Twilight sagos knygos, na ir zinoma labai daug kitu, kurias dabar tingiu vardint :D turbut visu jau nebeprisiminciau pavadinimu :D

Atgal į viršų Go down
Lauren Thiele
Lauren Thiele
it's because of my perky nipples


Vardas : Lor
Pranešimų skaičius : 985
Female Amžius : 38
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Tema: Knygos - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tema: Knygos   Tema: Knygos - Page 8 Icon_minitimePen. 12 24, 2010 1:20 pm

Hp4 :DDDDD Neatsilaikiau pagundai, jau kokį pusę metų hp nevarčiau xDDD
Šiaip atbuko smegenis - skaitau tik ištraukas skaitiniuose :glasses-cool:
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Tema: Knygos - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tema: Knygos   Tema: Knygos - Page 8 Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 12:02 pm

"Ar žinai? Išsilavinimo pagrindai" :D
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Tema: Knygos - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tema: Knygos   Tema: Knygos - Page 8 Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 12:05 pm

^^^ Šita pas mus po dvylika lytų, mama norėjo nupirkt man, alia intelektualesnė tapčiau. :DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tema: Knygos - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tema: Knygos   Tema: Knygos - Page 8 Icon_minitimeKv. 01 20, 2011 5:58 pm

Hario Poterio visos dalys, Anglijos karalienių P. Gregory parašytų knygos (jų buvo 6), ir fantastinės bei istorinės knygos.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Tema: Knygos - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tema: Knygos   Tema: Knygos - Page 8 Icon_minitimeŠt. 02 05, 2011 11:13 pm

Palahniuk'o 'Pasprink'. Nu nx :DDDDDD padėjau į šalį nepabaigus. Jau net jei man perdaug visų tų smulkių pozų aprašymų, tai vadinasi tikrai baisu xDDDDD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Tema: Knygos - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tema: Knygos   Tema: Knygos - Page 8 Icon_minitimeSk. 02 06, 2011 1:23 pm

Pagal sąrašą "Oliverio Tvisto nuotykiai". Nelabai ką pamenu. Žinot kaip būna. Ketvirta valanda, o Eg'as vis skaito trumpą versiją, kur kas antrame puslapyje po paveiksėlį, staigiai sviedžia ją, griebia ilgąją versiją ir bando ką nors suprasti... Ką žinau, gal jeigu būčiau normaliai skaičiusi būtų sulindę. Stilius nesveikas, bet su laiku už****, kai norisi aiškiai, bet per tuos išvedžiojimus reikia ne tik akimis vesti. xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tema: Knygos - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tema: Knygos   Tema: Knygos - Page 8 Icon_minitimeSk. 02 06, 2011 4:53 pm

Hario Poterio (visos dalys) knygos, Don Kichotas, knygos apie Anglijos karalienių klaną (iš viso 6), ir Brolių grimų keturlogija "vaikų ir namų pasakos" yra labiausiai suintrigavusios + Michael Jackson "Moonwalk". iš skaitytų nepatiko ir nepatariu skaityt "Tuneliai", "Gilybės". jos turi daug fanų, bet aš net nebaigusi perskaityti pirmosios, jau dėjau į šalį. atsibodo tie visi susikoncentravimai ties Rebeka, tais tuneliais, Česteriu ir Vilu. tiesiog, nusibodo ir nepatiko. ir dar galėčiau rekomenduoti visas Astrid Lindgren knygas. jos visos nuostabios ir kvepia vaikyste.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Tema: Knygos - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tema: Knygos   Tema: Knygos - Page 8 Icon_minitimePen. 02 25, 2011 12:39 pm

J. Lapidus "Greiti Pinigai" Ji yra tooooks konkretus gėėėris, bet man labai sunkiai skaitosi ir aš jos neprisiverčiu pabaigt. :DD
Atgal į viršų Go down
Lauren Thiele
Lauren Thiele
it's because of my perky nipples


Vardas : Lor
Pranešimų skaičius : 985
Female Amžius : 38
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Tema: Knygos - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tema: Knygos   Tema: Knygos - Page 8 Icon_minitimePen. 02 25, 2011 3:55 pm

Pradėjau "Bado žaidynės". Pakolkas visai įdomu ^^
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Tema: Knygos - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tema: Knygos   Tema: Knygos - Page 8 Icon_minitimePen. 02 25, 2011 4:02 pm

Ką tik baigiau skaityti Burgess'o Kraujotvynį. Knyga visai įdomi, bet.. man nelabai suėjo. Gaila buvo to vaikio kurį gale nušovė. O šiaip, nežinau kodėl taip aukštinamos Burgess'o knygos, man jos - nieko ypatingo.
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Tema: Knygos - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tema: Knygos   Tema: Knygos - Page 8 Icon_minitimeSk. 07 03, 2011 7:32 pm

Skaitomos:
Buvom Esam Būsim;
HP2;
Pelėdų karalystės sargai: Pagrobimas.

Yeah, me nesveika :D
Atgal į viršų Go down
Katherine Ronnie Smith
Katherine Ronnie Smith



Vardas : Vilte
Pranešimų skaičius : 4389
Female

Tema: Knygos - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tema: Knygos   Tema: Knygos - Page 8 Icon_minitimeSk. 07 03, 2011 7:41 pm

dabar "mano sesers globėja" dabar ne labai lenda, po tokios meilės knygos, kuria skaičiau prieš tai, nes tos meilės dar noris............. bet žinau kad pabaiga gera, tai noriu greičiau pabaigt :DDD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Tema: Knygos - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tema: Knygos   Tema: Knygos - Page 8 Icon_minitimeSk. 07 03, 2011 7:44 pm

Negyvėliai. Ji tokia gera, kad po valgio niekada neskaityčiau. BET JI ŽIAURIAI GERA :DDDDDD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Tema: Knygos - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tema: Knygos   Tema: Knygos - Page 8 Icon_minitimeSk. 07 03, 2011 7:45 pm

Nyderlandų Novelės.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Tema: Knygos - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tema: Knygos   Tema: Knygos - Page 8 Icon_minitimeSk. 07 03, 2011 7:58 pm

Katherine Ronnie Smith rašo:
dabar "mano sesers globėja" dabar ne labai lenda, po tokios meilės knygos, kuria skaičiau prieš tai, nes tos meilės dar noris............. bet žinau kad pabaiga gera, tai noriu greičiau pabaigt :DDD

nereali knyga, patikėk :D
Atgal į viršų Go down
Effrael Sandoval
Effrael Sandoval



Vardas : Peris.
Pranešimų skaičius : 295
Male Amžius : 28
Grupuotė : Neutralus

Tema: Knygos - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tema: Knygos   Tema: Knygos - Page 8 Icon_minitimeSk. 07 10, 2011 5:40 pm

HP serija.
Sukės Stekhaus serija.
Nakties Namų serija.
Šoklys.
Rašalo širdis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tema: Knygos - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tema: Knygos   Tema: Knygos - Page 8 Icon_minitimeSk. 07 10, 2011 7:02 pm

Baigiau Charles Bukowski "Arklienos Kumpis" ir me likey :D
Btw, pradėjau Hobitą. Idk, nelimpa man jis dar vis :/
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Tema: Knygos - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tema: Knygos   Tema: Knygos - Page 8 Icon_minitimeTr. 07 13, 2011 6:20 pm

Baigiau HP vėl, tralialiailia! *apsimeta, kad niekam nepaskolino šeštos ir tą irgi perskaitė*. Dar skaitau tas pačias likusias - B.E.B. ir Pagrobimą.
Atgal į viršų Go down
Lauren Thiele
Lauren Thiele
it's because of my perky nipples


Vardas : Lor
Pranešimų skaičius : 985
Female Amžius : 38
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Tema: Knygos - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tema: Knygos   Tema: Knygos - Page 8 Icon_minitimeTr. 07 13, 2011 6:37 pm

Dar vis kankinuos su Hobitu. Meh, jau tuoj pusę perskaitysiu :DDDD
Atgal į viršų Go down
Lux Nithingale
Lux Nithingale



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 725
Female Amžius : 27

Tema: Knygos - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tema: Knygos   Tema: Knygos - Page 8 Icon_minitimeKv. 07 21, 2011 11:38 am

Baigiau J. Petrauskaitės Juodąjį angelą. Keista knyga, bet įdomi gan ir gaila, jog kažkokio pasisekimo Lietuvoj nesulaukė. Na ją ne visur ir rasi. Em, o ji pati, taprasme rašymo stilius toks aww, jausmai ir vidinis pasaulis išreikštas belenkaip, tik pačio siužeto ne kažkiek ir jis sunkiai perkandamas. (think)
Pradėjau A. Goldeno Geišos išpažintį, ir panorau nebūt mačius filmo. Tokia atgaiva. (smirk)
Atgal į viršų Go down
Evette Brianche
Evette Brianche



Vardas : telloilita.
Pranešimų skaičius : 386
Female Amžius : 34
Grupuotė : Fenikso Brolija

Tema: Knygos - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tema: Knygos   Tema: Knygos - Page 8 Icon_minitimeKv. 07 21, 2011 1:02 pm

"Oliverio Tvisto nuotykius" pradedu. Anksčiau buvau biškin nuskaičius, bet naują knygutę gavau ir dėjau tą į šalį. Ale man tai stilius toks fainas, įdomus, kiek atsimenu, nes normaliai buvau perskaičius, bet tai kokio storumo.. ai, bet nieko, perskaičiau HP visas knygas, tai su ta nebus jau ir tokio didelio vargo.
Ale prieš tai skaičiau "Bado žaidynės". Eina sau, įdomu, per savaitę visą 345 p. knygą sukirtau su malonumu ;)) Eik jėga, recommend for all of u ;)) Įdomi labai. :) Mažai tų baisių akimirkų, bet jų yra, bet jei aš neišsigandau ir toliau ramiausiai skaičiau ir naktim košmarų nesapnavau, tai ir jūs neišsigąsit ;)))
Atgal į viršų Go down
Adam Miller
Adam Miller



Vardas : Viltė
Pranešimų skaičius : 325
Male Amžius : 28
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Tema: Knygos - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tema: Knygos   Tema: Knygos - Page 8 Icon_minitimeKv. 07 21, 2011 7:53 pm

Harry Potter!!!! niekada nesugebėjau perskaityt visų knygų normaliai, per prievartą, dėl mamos, bet dabar prisiruošiau, ir galiu pasakyt, kad man įdomu (sun)
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Tema: Knygos - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tema: Knygos   Tema: Knygos - Page 8 Icon_minitimeSk. 07 24, 2011 11:13 am

Akexander McCall Smith "Škotijos gatvė 44". Galiu pasakyt, kad atpratau nuo tokių paprastų knygų, kur nelabai rasi mistikos, žmogžudysčių ar fantazijos. Bet skaitosi visai neblogai. Tai, kad aš jos dar nenumečiau šalin šį tą reiškia. Šiaip personažai įdomūs kai kurie. Bet tik kai kurie. Galiu pasakyt, kad to penkiamečio dar neįkirtau.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Tema: Knygos - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tema: Knygos   Tema: Knygos - Page 8 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Tema: Knygos

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 89Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» Tema: Filmai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-