Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Dėmesio. Kursai. [2]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėmesio. Kursai. [2]   Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Icon_minitimeTr. 05 13, 2009 2:51 pm

Siulykit savo sąlygas xD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėmesio. Kursai. [2]   Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Icon_minitimeTr. 05 13, 2009 2:54 pm

Sąlygos PM. Xdd LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėmesio. Kursai. [2]   Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Icon_minitimeTr. 05 13, 2009 2:55 pm

Damn!
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėmesio. Kursai. [2]   Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Icon_minitimeTr. 05 13, 2009 2:59 pm

Che che xDDD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėmesio. Kursai. [2]   Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Icon_minitimeŠt. 05 16, 2009 9:22 am

Tu skaityk Private Messages.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėmesio. Kursai. [2]   Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Icon_minitimeŠt. 05 16, 2009 9:28 am

Man atrodo tau reiktų vardą pasikeisti xD.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėmesio. Kursai. [2]   Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Icon_minitimeŠt. 05 16, 2009 9:28 am

Aš jai ir sakau dėl to skaityt PM. Kai knisa...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėmesio. Kursai. [2]   Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Icon_minitimeŠt. 05 16, 2009 9:30 am

Naujokė LOLASLOLASLOLASLOLAS.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėmesio. Kursai. [2]   Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Icon_minitimeŠt. 05 16, 2009 9:33 am

Tai manęs neramina xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėmesio. Kursai. [2]   Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Icon_minitimeŠt. 05 16, 2009 9:34 am

Rimtai? Hm... Būkime atlaidūs jai LOLASLOLASLOLASLOLAS.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėmesio. Kursai. [2]   Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Icon_minitimeŠt. 05 16, 2009 9:35 am

Pasistengsiu... xDD LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėmesio. Kursai. [2]   Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Icon_minitimeŠt. 05 16, 2009 9:37 am

Reikia slėpti ginklus. LOLASLOLASLOLASLOLAS.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėmesio. Kursai. [2]   Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Icon_minitimeŠt. 05 16, 2009 9:40 am

Matosi xDDD. Žiek, dabar tau reikia pasikeisti vardą. Ten kokį vardą ir pavardę. Anglišką xDDD. Nes su paprastais nickais čia nebūna. Čia RPG xD.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėmesio. Kursai. [2]   Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Icon_minitimeŠt. 05 16, 2009 9:43 am

rutaruta, man atsiųsk.
Adre, mano visi ginklai užslėpti xDDD LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėmesio. Kursai. [2]   Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Icon_minitimeŠt. 05 16, 2009 9:48 am

Rutaruta, susigalvok naują nickname, susidarantį iš vardo ir pavardės. Tada po Kim Niler žinute, yra tokie juodi mygtukai. Pasirink PM ir parašyk ten tą sugalvotą vardą. Spausk siųsti ir vuolia xDD.

Kim, ar tiiiiiikrai LOLASLOLASLOLASLOLAS?
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėmesio. Kursai. [2]   Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Icon_minitimeŠt. 05 16, 2009 9:49 am

Adre, ne bet ša xDDD LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėmesio. Kursai. [2]   Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Icon_minitimeŠt. 05 16, 2009 9:51 am

Kim, negerai LOLASLOLASLOLASLOLAS!

Rutaruta, mes suprantam, kad tu nesupranti ir tiesiog tingi bandyt suprast. Ir šiaip elgiesi kaip... Ai nū žodž ;D.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėmesio. Kursai. [2]   Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Icon_minitimeŠt. 05 16, 2009 9:53 am

Jeigu kitose svetainėse, nepaisoma taisyklių tai aišku, kad lengviau.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėmesio. Kursai. [2]   Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Icon_minitimeŠt. 05 16, 2009 9:55 am

LOLASLOLASLOLASLOLAS. Keista naujokė 🤣.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėmesio. Kursai. [2]   Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Icon_minitimeŠt. 05 16, 2009 9:56 am

Aha. Gerai, kad būna keistesnių xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėmesio. Kursai. [2]   Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Icon_minitimeŠt. 05 16, 2009 9:58 am

Būna sakai :O!? Aš savo pirmam Hoge taip nesielgiau. Tik rašiau visoje mokykloje, kad "Adriana ateina ir su liūdesiu pažiūri į Klastūnyno stalą. "Kada gi mane paskirs...?" ". Tik paskui radau temą, kad Hogas persikėlė į tokį Sugar forą, kuris irgi neaktyvus LOLASLOLASLOLASLOLAS.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėmesio. Kursai. [2]   Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Icon_minitimeŠt. 05 16, 2009 10:01 am

Žinau tą forą xDD Pz, ten mano antras Hogas buvo xDDD Viskas buvo mldc kol Kate Mystical lankėsi. Paskui atidavė moderavimą Sugar ir bbd taip viską sugadino, kad eina na...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėmesio. Kursai. [2]   Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Icon_minitimeŠt. 05 16, 2009 10:03 am

Ai nū. Lily Trescot nia? Ieškojau tavo žinučių, nes reikėjo pasirinkti, ar būsiu gera, ar bloga. Aišku pasirinkau klastuole LOLASLOLASLOLASLOLAS. Joaa. Ana tai ten ūžaut pradėjo. O dar savo Hogo nesutvarkius. Iš vis nebesilanko ji. O taip norėjau aš ano Hogo 🤣.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 41
Grupuotė : Neutralus

Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėmesio. Kursai. [2]   Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Icon_minitimeŠt. 05 16, 2009 10:09 am

Tai, kad ta Sugar dūūra kažkokia xDD Pz, mes su ja ėdėmės dėl visų tų nesąmonių kurias ji pridarė Hoge. Paskui jau ji lyst į šikną pradėjo. Sukūrė kažkokią Sheilą Jansen, kuri ir pas mane Hoge buvo. Pradėjo trintis su manim po visur. Paskui stūmė, kad ten jos draugė kažkokia kai paklausiau kur Sheilą padėjo. Tipo susiėdę jos. Nu krč tokias pievas... LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėmesio. Kursai. [2]   Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Icon_minitimeŠt. 05 16, 2009 10:16 am

Pyyyyyyzė LOLASLOLASLOLASLOLAS. Die. Dar pamenu su ta Severus Snape ten... Džyzuz man, kokios žiaurios žinutės ten buvo. "- Mano mama mirė... - Aš galiu būti tavo mama!" 🤣.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėmesio. Kursai. [2]   Dėmesio. Kursai. [2] - Page 11 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Dėmesio. Kursai. [2]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1116Pereiti prie : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next

 Similar topics

-
» Dėmesio. Kursai.
» Dėmesio. Kursai. [3]
» DĖMESIO!!!
» DĖMESIO
» Dėmesio. Konkursas.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-