Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Prekystalis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriusPranešimas
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Prekystalis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 4 Icon_minitimeAntr. 02 17, 2009 7:51 pm

Di šyptelėjo.
- Nepykstu. Viskas išskaičiuojama. Vakaršykštis ir šiandienykštis pelnas man leido ateiti pasmaguriauti. - gūžtelėjo pečiais vėdidamasi kainoraščiu. Tada pritildė balsą. - Žiūriu čia kažkas bandys pasiekti nepasiekiamąją Angel? - sukikeno ir vėl apsižvalgė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prekystalis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 4 Icon_minitimeAntr. 02 17, 2009 7:53 pm

Atsisedo.
-Apchy! Po velniais man jau atsibodo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prekystalis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 4 Icon_minitimeAntr. 02 17, 2009 7:55 pm

- Už apsivaikavusį Mattą geriau, - nužvelgė padėtį. - Tiesa. Matei tą naująją mokytoją? - su šleikštuliu prisiminė grifišką snukelį.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Prekystalis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 4 Icon_minitimeAntr. 02 17, 2009 7:59 pm

- Kuri pasigviešė ateities spėjimą? - pasibjaurėjo Di. - Žiūrėjau jos CV. Ji čia turės bėdų su liaudim - per daug prieš pjankes ir panašei.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prekystalis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 4 Icon_minitimeAntr. 02 17, 2009 8:00 pm

Adriana linktelėjo.
- Iš vis. Pasiūlė man dingti iš pamokos, perrašyti darbą ir pavadino kažkaip, kaip man nepatiko, - papurtė galvą. - Va. Vaidina kažką. Tipo išmokinti nori, - burbtelėjo.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Prekystalis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 4 Icon_minitimeAntr. 02 17, 2009 8:02 pm

- Bet pamatysi, Kim patenkinta tokiu darbu. Arba ne. Ne man spėliot. - gūžtelėjo pečiais Di. - Ką jūs ten kalėt, kad jau vėl nebesugebėjai išbūt nesupeikta nė sekundės?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prekystalis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 4 Icon_minitimeAntr. 02 17, 2009 8:05 pm

-Apchy.. Isbrove ikalba.
-Man ta mokytoja labai nepatinka! APchy., Tiesiok nekenciu ji megsta smilkalus o as jiem elerigska!
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prekystalis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 4 Icon_minitimeAntr. 02 17, 2009 8:05 pm

Adriana numojo ranka.
- Išbūriau, kad rankoje turiu likerinį saldainį, nors tokio pasirinkime net nebuvo ir paprieštaravau dėl pjankių, - burbtelėjo. - Jau geriau Pink, - išsišiepė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prekystalis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 4 Icon_minitimeAntr. 02 17, 2009 8:07 pm

-NuU! Jauciasi svarbiausia.
(Kaip kokia Ambridz ;D))
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Prekystalis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 4 Icon_minitimeAntr. 02 17, 2009 8:07 pm

Di nuobodžiai atsisuko į varnę.
- Nebūtum Adrės puskė ir Angel dukra, nežinau kokiu būdu tave užčiaupčiau, bet būk tokia maloni ir nesikišk į kitų žmonių pokalbius. - pavartė akis vėl pažiūrėdama kur ta Brenda. Tada išsprogdino akis. - Tai jau tikrai geriau Pink. - sumurmėjo.


Paskutinį kartą redagavo Di Chapell-Cullen, Antr. 02 17, 2009 8:07 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Prekystalis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 4 Icon_minitimeAntr. 02 17, 2009 8:07 pm

-Labas, Kait,- atsisuko į Kaitliną.- Brenda pasislėpė kažkur rūsy ((o šiaip ji vyrišku pavidalu sėdi šalia xDD)),- tarė jai ir baigė pyrago gabalėlį.- Gosh. Nuobodu čia. Sakyčiau kažko trūksta..- apsidairė.- brend, dar pasakyk kad čia neturėsi nieko stipresnio už pasukų punčą?- sušuko rūsio link.

((O šiaip, Ad - nevaryk xDD Aš irgi jau visa apsivaikavus xDD Kam db lengva LOLASLOLASLOLASLOLAS ))
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Prekystalis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 4 Icon_minitimeAntr. 02 17, 2009 8:09 pm

- Angel, aš tave užmušiu, - burbtelėjo. - Būtinai turėjai mesti ateities būrimą? - verklšlenančiu balsu pasakė. - Mus paėmė kažkokia lama nusistačiusi prieš pjankes, - burbtelėjo. - Reiks įsigabenti ugninės į jos pamokas, - sukikeno.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prekystalis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 4 Icon_minitimeAntr. 02 17, 2009 8:10 pm

Nusivale nosi.
-Noriu i Londono vaistine "Skersiniam skersgatvi" Nes as manau numirsiu.. Apchy!
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Prekystalis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 4 Icon_minitimeAntr. 02 17, 2009 8:10 pm

Di pašnairavo į Angel.
- Žiūriu aš stiklinė. Aš jai Adrę užstoju - manęs nemato Adrę mato. Nepaaiškinami faktai. - Sumurmėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prekystalis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 4 Icon_minitimeAntr. 02 17, 2009 8:12 pm

Adriana suklapsėjo akimis.
- Dėmesio trūkumas? Maiklas gėlių nepadovanoja, - sukikeno.
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Prekystalis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 4 Icon_minitimeAntr. 02 17, 2009 8:14 pm

Labas, di,- tarė Angel kiek dirbtinoku tonu.- Dabar geriau?..
-Ad, koks tau skirtumas,- pavartė akim.- Vistiek mano pamokas buvai metus,- tarė ir pametė Kaitlin buteliuką su tabletėm.- Antialerginės. Gert vieną. Negi ta mokytoja net už mane blogesnė?- susimąstė Angel.- Aš atsimenu, kai per pirmą pamoką atėmiau iš KL 5 taškus, nes Mel lygtais į ugninę įsipylė ugninės,- sukikeno.- Irgi ne koks gėris,- nusijuokė.
Tada atsisuko į Steve'ą.
-Die. Tu gyvas?- nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Prekystalis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 4 Icon_minitimeAntr. 02 17, 2009 8:15 pm

- Trūkumas, trūkumas. - sumurmėjo. - Aj ką tos gėlės. - numojo ranka. - Bl*t ku*va na*ui kur ta Brenda jau užkniso! - tada atsisuko į Angel. - O. Kažkas ryžosi pasireikšti. - pavartė akis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prekystalis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 4 Icon_minitimeAntr. 02 17, 2009 8:16 pm

-O aciu mama. Ir ismete viena tablete i burna. O mama Marjore man pusesere?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prekystalis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 4 Icon_minitimeAntr. 02 17, 2009 8:18 pm

- Būčiau grįžusi, - burbtelėjo. - Ji išvis. Aj negaliu, - susiraukė. - Iš vis. Kas tokias mokytojas leidžia dirbti? Vaidina kažką, - pervertė akis.
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Prekystalis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 4 Icon_minitimeAntr. 02 17, 2009 8:19 pm

-Arba dėmesio trūkumas kaip sakei,- kiek per garsiai sušnabždėjo Angel Adrei.- Ara PėMėeSas,- sukrizeno.- Arba abu vienu metu. Brenda turbūt nusprendė nusnausti..
-Kait, tavo pusseserės - mano dukterėčios. Juk žinai jas.. ((žėk į parašą xDD))
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Prekystalis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 4 Icon_minitimeAntr. 02 17, 2009 8:19 pm

-O dieve! As nusizudysiu!
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prekystalis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 4 Icon_minitimeAntr. 02 17, 2009 8:21 pm

- Aš greičiau, - burbtelėjo. - Tu ir mano pusseserė.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Prekystalis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 4 Icon_minitimeAntr. 02 17, 2009 8:22 pm

- Niekas nesužudys ir viens kito nežudys. - sumurmėjo Di. - Ko čia krauni ant manęs? - pavartė akis Di pažvelgus į Angel.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Prekystalis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 4 Icon_minitimeAntr. 02 17, 2009 8:22 pm

-Tai tu nusizudysi kad as tavo pusseserė? Greiciau as. Nes tikrai nemegstu tos Marojre. ar kokia ten.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Prekystalis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 4 Icon_minitimeAntr. 02 17, 2009 8:23 pm

- Kaltink motiną - nereikėjo jai tiek vaikų prisidaryt, kad pusė Hogvarsto giminėm taptų.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Prekystalis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   Prekystalis - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Prekystalis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 48Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Prekystalis
» Prekystalis.
» • Prekystalis,.
» Prekystalis
» Prekystalis

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Kiauliasodis ir Skersinis Skersgatvis-