Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Palata Nr.2

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Palata Nr.2 - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr.2   Palata Nr.2 - Page 7 Icon_minitimePen. 03 27, 2009 9:37 pm

- Nuo šitos įtampos išprotėti galima, - burbtelėjo, jau gurkšnodamas iš kažkur parautą butelį. Ashtas užsimerkė ir atsimerkė. Žvilgtelėjo į Di. Tada vėl į Kim. - Gersi? - kilstelėjo antakį, koja stumdamas iš kažkur parautą butelių dėžę, link Kim.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Palata Nr.2 - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr.2   Palata Nr.2 - Page 7 Icon_minitimePen. 03 27, 2009 9:40 pm

Kim nužvelgė butelius.
-Ne.. Gal... Tik truputį,- ištarukė butelį ir atsikimšusi atsigėrė.- Tik pasistenk neprilaistyt. Seselė mane užmuš,- patikino ir vėl gurkštelėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata Nr.2 - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr.2   Palata Nr.2 - Page 7 Icon_minitimePen. 03 27, 2009 9:45 pm

Ashtas šalia "netyčiomis" pripylė balutę ugninės.
- Keista. Nuo įtampos ir ugninės viską priimu atvirkščiai, - sukrizeno ir užsivertė butelį.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Palata Nr.2 - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr.2   Palata Nr.2 - Page 7 Icon_minitimePen. 03 27, 2009 9:47 pm

-Kvailys,- suprunkštė ir lazdele išvalė balutę. Tada padėjo lazdelę ant šalia esančios spintelės ir gurkštelėjo ugninės.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata Nr.2 - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr.2   Palata Nr.2 - Page 7 Icon_minitimePen. 03 27, 2009 9:52 pm

- Iš vis. Kaip tu mane į darbą priėmei? - išsišiepė. Pro duris įėjo seselė. Ashtas bandydamas paslėpti pustuštį butelį už nugaros, sugebėjo apsilaistyti marškinėlius ir išlaistyti likučius ant žemės. Galų gale paridinęs tuščią butelį po lova, susiėmė už burnos ir nusuko žvilgsnį kažkur į sieną.
- Čia ne aš, - pasigirdo duslus balsas.
- Die, Die, iki ko tas jaunimas nusirito, - sudejavo pusamžė seselė ir patikrino Di būklę. - Jei jau geriau, - tarstelėjo ir pagrūmojo Ashtui pirštu. Greit išėjo. Vyras suplojo rankomis, kaip mažas vaikas.
- Reikia atšvęsti, - išsišiepė ir ištraukęs butelį, jį užsivertė. - Velnias, - sušnypštė, pastebėjęs šlapius savo marškinėlius. Žvilgtelėjęs į Di, šyptelėjo ir vėl užsivertė butelį.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Palata Nr.2 - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr.2   Palata Nr.2 - Page 7 Icon_minitimePen. 03 27, 2009 9:56 pm

- O turėjau nepriimt?-pakėlė antakį. Seselei įėjus Kim iš rankų išsprūdo bonka ir sudužo ant grindų.
-Būtina taip gąsdint,- sušnypštė ir pasirėmė galvą. Po seselės išėjimo atsiduso.
-Bent tiek gerai,- nusišypsojo žvelgdama į Di.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata Nr.2 - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr.2   Palata Nr.2 - Page 7 Icon_minitimePen. 03 27, 2009 9:59 pm

- Pagal mano gyvenimo aprašymą... - Ashtas staiga užsičiaupė, nes prisiminė, jog jo gyvenimo aprašymas suklastotas. - Keičiam temą, - palinksėjo ir užsivertė butelį.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Palata Nr.2 - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr.2   Palata Nr.2 - Page 7 Icon_minitimePen. 03 27, 2009 10:02 pm

- Žinoma,- palinksėjo.- Ką siūlai?
Kim pasilenkė ir pasiėmė butelį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata Nr.2 - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr.2   Palata Nr.2 - Page 7 Icon_minitimePen. 03 27, 2009 10:06 pm

- Anyways. Tu vyrą turi? Jei tu neturi, tada Di vyrą turi. Arba Angel. Vistiek kažkuri viena iš sesių netekėjusi. Nes pavardės tai ne vienodos. Nū. Tai pala. Jeigu Di ištekėjusi, tai kaip ji sutiko būti mano mergina. Logiškai mąstant, tada arba ji mane apgavo, arba tu ir Angel ištekėjusios. Tada Angel išdavė savo vyrą, - garsiai dėstė mintis. Jos buvo nelabai rišlios ir kai kuriomis vietomis buvo sunku suprasti. Ashtas pribaigė antrą butelį ir atsisuko trečią. Jis susiraukė. - Nū taip išeina.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Palata Nr.2 - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr.2   Palata Nr.2 - Page 7 Icon_minitimePen. 03 27, 2009 10:13 pm

-Pf nesąmonė. Mūsų tikroji pavardė Black. Visos trys esam iš Black'ų giminės,- sumurmėjo ir gurkštelėjo ir bonkos.- Mano pavardė Niler, nes buvau ištekėjusi, o Di ... Mes su Angel visai neseniai sužinojom, kad turim trečią seserį. Di gyveno pas kitus,- sumurmėjo ir vėl patraukė iš butelio.- Neklausk kaip ten buvo, kad ji gyveno ne su mumis. Ateis laikas pati papasakos.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata Nr.2 - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr.2   Palata Nr.2 - Page 7 Icon_minitimePen. 03 27, 2009 10:18 pm

Ashtas nusipurtė.
- Painu, - sukrizeno ir užsivertė butelį. - Tai Di ir Angel netekėjusios? - prisimerkė. - Tada nei viena neapgavo nei manęs, nei savo vyro, - susiraukė. - Ar apgavo. Tai arba aš meilužis, arba meilužis, - dar labiau susiraukė ir užsivertė butelį. - Ne nū tikrai, kad painu, - išsišiepė.

[[ Daino perduoda linkėjimus! xDD ]]
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Palata Nr.2 - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr.2   Palata Nr.2 - Page 7 Icon_minitimePen. 03 27, 2009 10:20 pm

- Kai Tu pasakoji viskas tampa dar painiau,- užvertė akis.- Nei ta nei ta ne-te-kė-ju-si,- suskiemenavo Kim.- Dabar aiškiau?
Sukikeno ir užsivertė butelį.

[[Ačiūū ;]]] Pasiūsk ir iš mano pusės linkėjimų, gaila atviruko jokio neturiu xDDD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata Nr.2 - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr.2   Palata Nr.2 - Page 7 Icon_minitimePen. 03 27, 2009 10:22 pm

Ashtas suplojo rankomis.
- Puiku! Vadinasi aš nei meilužis, nei apgautasis, - išsišiepė. - Atšvęskim, - sukrizeno ir pribaigęs butelį, užsivertė kitą. - Pala. Tai iš kur pas Angel krūva dukrų ar ko ten? - suklanksėjo akimis.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Palata Nr.2 - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr.2   Palata Nr.2 - Page 7 Icon_minitimePen. 03 27, 2009 10:26 pm

Kim vėl suprunkštė. Tada išsižiojo.
-Apie tai nepagalvojau,- sumurmėjo.- Dirbtinis apvaisinimas?- gūžtelėjo pečiais ir vel užsivertė butelį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata Nr.2 - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr.2   Palata Nr.2 - Page 7 Icon_minitimePen. 03 27, 2009 10:30 pm

Ashtas užsivertė butelį ir supratingai palinksėjo.
- Ha. Dirbtinis apvaisinimas, - susiraukė ir vėl užsivertė butelį. - Su tavo sesutėm susipažinau Šluotinėje. Kaip manai, gulėtum čia, jei būtum sėdėjusi vietoj Di? - prisimerkė, bet suprato, paklausęs kvailą klausimą. - Nes aš tai būčiau pasielgęs taip pat, - palinksėjo.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Palata Nr.2 - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr.2   Palata Nr.2 - Page 7 Icon_minitimePen. 03 27, 2009 10:33 pm

Kim susimąstė.
-Gal.. Tačiau tik su keliais įbrėžimais, o ne koma. Ko gero būčiau greičiau sureagavus,- patraukė iš butelio ir pasirėmė galvą viena ranka.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata Nr.2 - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr.2   Palata Nr.2 - Page 7 Icon_minitimePen. 03 27, 2009 10:36 pm

- Ha. Klausiau ne apie dabartinę būseną, - sukrizeno. - Ar iš vis, būtum miegojus pas mane? Tiksliau leidusi santykiams toliau vystytis? - supaprastino klausimą ir plačiai išsišiepė. Vyras užsivertė butelį. Jis prisimerkė. - Pasidavus man? - daaar labiau suprastino klausimą ir daaar plačiau išsišiepė. Ashtas užsivertė butelį.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Palata Nr.2 - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr.2   Palata Nr.2 - Page 7 Icon_minitimePen. 03 27, 2009 10:39 pm

Kim nusivaipė.
-Kvailys,- sukikeno.- Tu man per jaunas visų pirma.
Nužvelgė Ashtą ir pabaigusi butelį išsitraukė kitą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata Nr.2 - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr.2   Palata Nr.2 - Page 7 Icon_minitimePen. 03 27, 2009 10:43 pm

- Gi dabar madinga su vyresnia... - išsišiepė, nužvelgęs Kim. - Tai yra jaunesniais vyrais taškytis, - sukrizeno, sudėliojęs viską į vietą. Vyras pribaigė butelį ir parideno po lova. Ashtas užsivertė kitą butelį.
- Oficialiai pranešu, jog padauginau, - sušnibždėjo ir užsivertė butelį.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Palata Nr.2 - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr.2   Palata Nr.2 - Page 7 Icon_minitimePen. 03 27, 2009 10:47 pm

Kim sukikeno ir atsilošė kėdėje.
-Nebūtina pranešinėt. Visi ir taip viską kuo puikiausiai mato,- sumurmėjo ir vėl užsivertė butelį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata Nr.2 - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr.2   Palata Nr.2 - Page 7 Icon_minitimePen. 03 27, 2009 10:49 pm

- Ha, - prisimerkė ir žvilgtelėjo pro langą.
- Ar čia iliuzija, ar aš iš tikrųjų miegu su dviem labai gražiom moterim? - sukrizeno. - Ar turėčiau miegot, - susiraukė ir užsivertė butelį.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Palata Nr.2 - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr.2   Palata Nr.2 - Page 7 Icon_minitimePen. 03 27, 2009 10:52 pm

-Čia iliuzija,- labai rimtai pasakė ir vėl užsivertė butelį. Tada žvilgtelėjo į Di ir į laikrodį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata Nr.2 - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr.2   Palata Nr.2 - Page 7 Icon_minitimePen. 03 27, 2009 11:00 pm

- O taip tikėjausi, - atsiduso ir žvilgtelėjo į Di, tada į Kim. Galų gale lėtai suklanksėjo akimis ir nusižiovojo.
- Ha. Aš greit lūūūūūūūūšiu, - vėl nusižiovojo ir pribaigė butelį.
- Aš be reikalo prisigėriau, - prikando lūpą ir žvilgtelėjo į Di. Vyras užsivertė kitą butelį. - Bet va, kai aš jau padauginau, prasmės sustoti nėra, - susiraukė, ir nunarino galvą. Nedaug trūko, kad užmigtų, bet kažkaip susivaldęs, pakėlė galvą ir užsivertė butelį.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Palata Nr.2 - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr.2   Palata Nr.2 - Page 7 Icon_minitimeŠt. 03 28, 2009 6:51 am

Kim užsivertė butelį ir palikusi jį ant spintelės užsnūdo. Numigusi kelias valandas staiga pašoko.
-Ką praleidau?- sumurmėjo apsidairiusi.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata Nr.2 - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr.2   Palata Nr.2 - Page 7 Icon_minitimeŠt. 03 28, 2009 7:34 am

Ashtas visą naktį praspoksojo į vieną tašką. Nū čia rimts. Vyras pakėlė akis į Kim.
- Blogiausia, kad nieko, - atsiduso. - Girtam viską pakęsti lengviau, - žvilgtelėjo į Di.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Palata Nr.2 - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr.2   Palata Nr.2 - Page 7 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Palata Nr.2

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 723Pereiti prie : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Next

 Similar topics

-
» Palata Nr. 3
» Palata Nr.4
» Palata Nr. 3 [2]
» Palata Nr. 2 [2]
» Palata nr.1

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Hogvartsas-