Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Paskutinis matytas filmas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 39  Next
AutoriusPranešimas
Katherine Ronnie Smith
Katherine Ronnie Smith



Vardas : Vilte
Pranešimų skaičius : 4389
Female

Paskutinis matytas filmas - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 25 Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 8:03 pm

oj geras filmas ta mano sesers globėja <3

Harry Potter and the room of secrets ar kaip ten.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 25 Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 8:05 pm

Um... 4 "How I Met Your Mother" sezonus... Manau, skaitos kaip filmas :DDDDDD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Paskutinis matytas filmas - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 25 Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 9:32 pm

She's Out Of My League. Ne itin toks ;DD o gal man tik nuotaikos nebuvo komedijom :DD
Atgal į viršų Go down
Amelia Halliwell
Amelia Halliwell



Vardas : Eglė
Pranešimų skaičius : 303

Paskutinis matytas filmas - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 25 Icon_minitimeAntr. 11 09, 2010 1:29 pm

Pjūklas 7. Radau nete parsisiųsti, nors ir blogos kokybės, bet įmanoma žiūrėt. Žiaurus filmas, bet patiko. :)
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Paskutinis matytas filmas - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 25 Icon_minitimeAntr. 11 09, 2010 1:33 pm

"Valkirija"
*___________________________*
NEREALUS. Rimtai. Rekomenduoju visiems iki vieno, po filmo dar kelias minutes sėdėjau su "o.o".
Atgal į viršų Go down
Amelia Halliwell
Amelia Halliwell



Vardas : Eglė
Pranešimų skaičius : 303

Paskutinis matytas filmas - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 25 Icon_minitimeAntr. 11 09, 2010 6:30 pm

Hot fuzz (Kietas policininkas). Filmas veiksmo/komedija. Daug prisizvengiau ir siaip filmas yra NEREALUS!!! Vienas geriausiu mano matytu. Dvi valandos tikrai neprailgo. Siulau visiems paziureti, paziurekit ir nenusivilsit tikrai. ;]
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Paskutinis matytas filmas - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 25 Icon_minitimePen. 11 12, 2010 10:00 pm

Requiem for a Dream.

Stopūdowaj tokio filmo ir norėjau. Tokio, kokį seniai buvau mačius. O jau ašarų kiekis .. Nemaniau, kad pas mane jų dar tiek yra. Seniai taip bežliumbus buvau ir dar dabar ašaroju. Nežinau kiek truks kol atsigausiu po šito, bet patikėkit - buvo verta žiūrėt.

10/10
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Paskutinis matytas filmas - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 25 Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 10:11 am

Dabar treniruotę žūrau.
Atgal į viršų Go down
Amelia Halliwell
Amelia Halliwell



Vardas : Eglė
Pranešimų skaičius : 303

Paskutinis matytas filmas - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 25 Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 10:18 am

Kruvinosios skerdynės teksase. Per žiaurus šitas filmas...
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Paskutinis matytas filmas - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 25 Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 6:42 pm

The Ugly Truth.

Dieve, dieve.. seniai taip klykiau. Nuo pradžios iki pabaigos ;DD Varau download'int ir prasukinėt geresnes vietas, nes blm gerulė komedija :DDDD
Atgal į viršų Go down
Amelia Halliwell
Amelia Halliwell



Vardas : Eglė
Pranešimų skaičius : 303

Paskutinis matytas filmas - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 25 Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 6:44 pm

Einu siųstis. ;D

Žiūrėjau Skerdynės Teksase: kita karta. Labai daug žvengiau. Visiškai nieko nebuvo baisaus, spiegė kaip kokie nenormalūs ir tai žiauriai juokino. Ypač pabaiga buvo labai juokinga.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Paskutinis matytas filmas - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 25 Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 8:10 am

Mr Nobody. Woooooooooooooooah. Deeeep shit ;DDD Ne, jei rimtai tai man patiko. Turbūt kurį laiką net buvau pamiršus mirksėt. Ant tiek įtraukęs bw. Ir šiaip gale jau įsivaizdavau, kad supratau maždaug kas ir kaip, bet vėl įkišo kelis kadrus, kurie visai sujaukė visą vaizdą mano galvoje. "It's not funny. Old people humor." kai suvartė ;DDDDDD
Atgal į viršų Go down
Amelia Halliwell
Amelia Halliwell



Vardas : Eglė
Pranešimų skaičius : 303

Paskutinis matytas filmas - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 25 Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 8:39 am

Paskutinė daina. Nuostabus filmas. : )
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Paskutinis matytas filmas - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 25 Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 12:11 pm

"The Blair Witch Project"
Maždaug taip. Kažkas iš tos serijos. Filmas geras, aktoriai labai geri (su Donovan'u *___*. Matėsi ten jo subinaitė ir tikrai ne kartą, meh, kaip pasiilgau jo vaidybos (smirk)). Po kelių alia "labai gerų siaubo filmų", kuriuos pražiūrėjau be jokių emocijų, dabar sėdėjau įsitempusi ir maždaug "Dabar privalau išsigąsti, privalau, privalau, privalau"... pavyko... sėdėjau apsikabinusi kompą, lingavau ir kažkaip netyčiomis atsiradau brolio kambaryje su "UŽGESINK ŠVIESĄ ASILE MIEGOT NEINA" ir ten praleidau kokį pusvalandį, beklykaudama. Ir tai baisu buvo. ._.
Atgal į viršų Go down
Amelia Halliwell
Amelia Halliwell



Vardas : Eglė
Pranešimų skaičius : 303

Paskutinis matytas filmas - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 25 Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 2:01 pm

Įsileisk mane.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Paskutinis matytas filmas - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 25 Icon_minitimeAntr. 11 16, 2010 6:40 pm

Kažkuri Borato dalis
Dar iki dabar tie juokeliai netyčiomis išskrieja būtent mano balsu. :DD Žiauriai geras, vietomis žliumbiau iš juoko.

Hitman
*______* Nerealuuuuuummaaaaaasssss! Bičas gražus, siužetas kietas, aktoriai geri parinkti, užsinorėjau naujo personažo. :D
Atgal į viršų Go down
Amelia Halliwell
Amelia Halliwell



Vardas : Eglė
Pranešimų skaičius : 303

Paskutinis matytas filmas - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 25 Icon_minitimeTr. 11 17, 2010 6:10 pm

Vaikinai neverkia.
Atgal į viršų Go down
Lebron James
Lebron James



Vardas : Eimantas
Pranešimų skaičius : 484
Male Amžius : 29
Grupuotė : Neutralus

Paskutinis matytas filmas - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 25 Icon_minitimeTr. 11 17, 2010 6:52 pm

Predators, pusė velnio, bet nepatariu žiūrėt :D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 25 Icon_minitimeKv. 11 18, 2010 7:43 pm

The Killers, trbt. Ai, možna žiūrėt. Visai normaliai suėjo, kaip ant sušiktos nuotaikos : D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 25 Icon_minitimePen. 11 19, 2010 4:50 pm

HP
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Paskutinis matytas filmas - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 25 Icon_minitimePen. 11 19, 2010 7:11 pm

She's Man. Mano filmas. Stpdwj aš jį nesveikai myliu. Pora gražių bičų(Tatum'as ir Hoffman'as), futbolas ir soundtrack'as !!! Ir sūris Gouda xDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 25 Icon_minitimePen. 11 19, 2010 7:13 pm

Harry Potter 7 part 1
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 25 Icon_minitimePen. 11 19, 2010 7:17 pm

Kuždesių Sala
Atgal į viršų Go down
Amelia Halliwell
Amelia Halliwell



Vardas : Eglė
Pranešimų skaičius : 303

Paskutinis matytas filmas - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 25 Icon_minitimePen. 11 19, 2010 8:20 pm

Paranoja ir Saulėgrįža.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 25 Icon_minitimeŠt. 11 20, 2010 2:31 pm

Transformeriai. Aikit sau, nesitikėjau, kad taip užkabliuos :DDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Paskutinis matytas filmas - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 25 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Paskutinis matytas filmas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 2539Pereiti prie : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 39  Next

 Similar topics

-
» Paskutinis matytas serialas (serija-epizodas-sezonas)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-