Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Paskutinis matytas filmas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 39  Next
AutoriusPranešimas
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Paskutinis matytas filmas - Page 34 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 34 Icon_minitimeAntr. 04 26, 2011 5:22 pm

The School of Rock.
Speechless. Ne vien dėl to, kad ten Meg apminėta buvo... šiaip labai kewl filmas xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 34 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 34 Icon_minitimeAntr. 04 26, 2011 5:23 pm

^ Ahaaaaaaaaaa. Kažkada seniai mačiau ;D
Atgal į viršų Go down
Lauren Thiele
Lauren Thiele
it's because of my perky nipples


Vardas : Lor
Pranešimų skaičius : 985
Female Amžius : 38
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Paskutinis matytas filmas - Page 34 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 34 Icon_minitimeŠt. 04 30, 2011 12:14 pm

Sleepy Hollow.
Mačiau pirmą kartą. Surprise! :DDDDD
Šiaip patiko (labailabai), ne veltui Burton'as buvo paminėtas xD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Paskutinis matytas filmas - Page 34 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 34 Icon_minitimeŠt. 04 30, 2011 12:32 pm

Mm, kažkoks domukentinis apie Maradoną per Sport 1 xDD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Paskutinis matytas filmas - Page 34 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 34 Icon_minitimeŠt. 04 30, 2011 12:35 pm

"The School of Rock"
Giaras! LABAI. xDDD

"Ultraviolet"
Kaip veiksmo filmas labai geras. Atmetus tas nupieštas scenas, kur pernelyg akivaizdžiai matosi, jog tai nupiešta. Nervino faktas, kad pusė filmo pergrūsta veiksmo, žudynės po žudyniu, šaudynės po šaudynių, razborkės ištisai, o pusė tik įvairūs pezėjimai ir šiaip nuobodus shit. Persistengta kažkiek, kai vienu peilio sumosavimu išžudo dešimt vyrų. Bet rašyčiau aš tą paną į didmoteres, kick-ass labailabai. xD

"Kate & William"
Šiaip faina istorija, visai px padarė, bet tas biiiiiičas <3 <3 <3
Atgal į viršų Go down
Katerina Graham
Katerina Graham



Vardas : Giedrė
Pranešimų skaičius : 62
Female Amžius : 30
Grupuotė : Neutralus

Paskutinis matytas filmas - Page 34 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 34 Icon_minitimePir. 05 09, 2011 10:58 am

piranijos :DDDD
Atgal į viršų Go down
http://kolkasnieko.lithuanianforum.net
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Paskutinis matytas filmas - Page 34 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 34 Icon_minitimeŠt. 05 14, 2011 9:41 am

"Lord Don't Slow Me Down". Negaaaaliuu. Susigruzinau, vos pasibaigus filmui išjungiau laptop'ą ir nuėjau gult. Kodėl jis toks trumpas? Kaip gali sukišt geriausius kadrus iš Oasis gyvavimo laikų vos į pusantros valandos filmą. Tai taaaaip neteisinga :// Nebegaliu klausyt Let There Be Love.. Iškart apsiašaroju..
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Paskutinis matytas filmas - Page 34 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 34 Icon_minitimePir. 05 16, 2011 9:06 am

Insidious

Ok, that was THE SCARIEST MOVIE I HAVE EVER SEEN. Ypač, kai žiūri su tėvais ir dviem iš trijų brolių, ir mes su mano-antrąją-mama vienintelės merginos klykiam kaip pašėlusios, o bernai keikiasi kaip nežinau kas. The Saw ir the Paranormal Activity sukūrė nerealiai gerą filmą, kai kur nebuvo taip baisu vien dėl to, kad parodė per daug detalių, ir neliko vietos vaizduotės įsikišimui. Bet kai kur tai toooooookie staigūs efektai, kad net baaaaaaaaisų. Bet man patiko. :)

Waiting for forever

Traileris atrodė labai geras, o kadangi mane lengva apvynioti aplink pirštą pažiūrėti kokią nors romantinę komediją, tai susiviliojau. Dėja, kažkiek filmas nuvylė, nors vaikinukas toooooks mielas buvo, nors ir gaila, kad jo charakterį taip sukrėtė tėvų mirtis. So čia tik mano nuomonė, bet vertinu 5 iš 10 vien dėl to vaikino. ;DDD


Something borrowed.

Tikėjaus kažko geresnio. Vėl gi, treileris patiko, bet dėja, negalėjau susilaikyti nepasakius, kad man nepatiko. Susižadėjusi porelė vienas ant kito čytina? Seriously? Taiiiiip durna. Vienintelė vieta patiko, kur tas vyrukas iš Offiso ( *inlove* ) pasakė, kad jam patinka mergina. Bet ir tai, ta mergina jį taip šlykščiai permetė. Kažkokia nesąmonė. Net nenoriu filmo vertinti.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Paskutinis matytas filmas - Page 34 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 34 Icon_minitimePir. 05 16, 2011 11:13 am

Errrm, Vimbldonas, turbūt. Šiaip geras filmas, suėjo sekmadienio vakarui kaip tik xD
Atgal į viršų Go down
Adam Miller
Adam Miller



Vardas : Viltė
Pranešimų skaičius : 325
Male Amžius : 28
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Paskutinis matytas filmas - Page 34 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 34 Icon_minitimeŠt. 05 28, 2011 10:58 pm

Haris Poteris ir Azkabano kalinys. jis vis dar vienas megstamiausiu mano filmu :D
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Paskutinis matytas filmas - Page 34 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 34 Icon_minitimeSk. 05 29, 2011 9:09 am

Ne filmas, bet..Barca vs. MU.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Paskutinis matytas filmas - Page 34 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 34 Icon_minitimeKv. 06 02, 2011 12:45 pm

Spread
Gaila ne visą, kiek mačiau - suintrigavo ir užkabino. Kaip ir Luką, ir Eglę. Ha, Laurai eilinį kartą nepasisekė, liko vienintelė negauruota. xDD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Paskutinis matytas filmas - Page 34 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 34 Icon_minitimeKv. 06 02, 2011 2:28 pm

Eeeerm. Mečiau į akį į In Flowers: Radiohead Live in Basement. Ne mano stiliaus muzika, bet fonui tinka, thumbs up.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Paskutinis matytas filmas - Page 34 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 34 Icon_minitimeŠt. 06 04, 2011 1:00 pm

Kolekcionierė
Whoaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... ŽIAURIAI geras filmas. Vienas iš geriausių mano matytų. Žinau, lietuviai žiauriai susiknisę su serialais, su televizijos laidomis, realybės šou... bet fiiiiilmai... ir aktoriai kokie geri, žiauriai geri. Super.

Kambariokė
Ai ką žinau. Viskas visą filmą buvo aišku ir tiesiog nebuvo jokio stimulo žiūrėti toliau, neskaitant noro dar pasiseilėti į Cam. Koks jo personažas nesveikai geras! Ir koks jis ten gražus. <3

Žiaurūs laikai
Net nežinau ką mąstyti. Tikėjausi daug daugiau. Bet geras, nešabloniškas, užkabinantis ir šiaip, nebuvo nuobodu žiūrėti. Nežinau kodėl, bet nepavadinčiau žiauriai geru, gal tiesiog kažko trūko. O Bale eilinį kartą galiu pavadinti genijumi.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Paskutinis matytas filmas - Page 34 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 34 Icon_minitimeŠt. 06 04, 2011 1:20 pm

Eeerm. MTV Wotrld Stage: Oxygen Highlights 2011.
Taip, taip, šeiminkit mane, kad žiūriu MTV, bet aš bbd. Gi HD ir dar Flor, Arcadinai, Muse (taaaaaip, live jie still nearalūs). Jau nekalbu apie Vampie Weekend vokalistą, jis toks sweeeeeeeeeeeeeeeeeeet.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Paskutinis matytas filmas - Page 34 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 34 Icon_minitimeSk. 06 05, 2011 12:02 am

Ispangliškai
Ką žinau, kažkoks ne itin keliantis emocijas xD
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Paskutinis matytas filmas - Page 34 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 34 Icon_minitimeSk. 06 05, 2011 6:42 am

Just Friends Pradžioje tai buvo ai nu filmas kaip filmas. Tik ant galo kažkodėl atėjo mintis (brač, bet iki pat galo reikėjo laukti, kad suvokčiau) kad tą filmą, ar bent jau jo trečdalį nuo galo esu mačius xDDDDDD Ir vistiek juokingiausia vieta Nuo 2:40.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Paskutinis matytas filmas - Page 34 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 34 Icon_minitimePir. 06 06, 2011 7:13 pm

Oasis - Live at Wembley Arena 2008.

****, bijojau valgyt ir nukreipt akis į lėkštę. žodžiu likau nevalgius ir eisiu kirst atšalusių dešrelių xDDD bet užtai kąąą mačiau !!!! nerealusdaiktassakauašlabairimtai!!! xDD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Paskutinis matytas filmas - Page 34 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 34 Icon_minitimeAntr. 06 07, 2011 9:29 am

Ha, me irgi tą matė! Senai, senai, bet fdhcyvihknthdgvchdbfvjhb,efdvhbaewdcyjbfcvyudhbjcvkugfjbvcgbfgbfv, gi ten nerealybė buvo!
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 34 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 34 Icon_minitimeKv. 06 09, 2011 8:13 am

"William & Kate: The Movie".
Nu ką aš žinau :DDD Scenarijus AWESOME, režisieriai galėjo ir labiau pasistengt. Like`inu: Will pokalbį su tėvu apie Dianna; citatą: "It's worth repeating"; ir, žinoma, penkis kart spaudžiu like`ą prie casting`o dirbantiems žmogams! NICO IS AWESOME! TOTALLY AWESOME, ir for the story goodbye the end! Turiu pripažint, kad Nico matyt tėra tas vienintelis dalykas, prikaustęs mano dėmesį viso filmo metu :DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 34 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 34 Icon_minitimeKv. 06 09, 2011 9:38 am

"The Uninvited". Dėl miego sutrikimų ėmiau siaubo filmus žiūrėt dieną :DD. Šiaip geras filmas, netikėta pabaiga, awsm pagrindinė aktorė ir keletas ganėtinai baisių vietų.
9/10 ^^
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Paskutinis matytas filmas - Page 34 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 34 Icon_minitimePen. 06 10, 2011 9:12 pm

EuroTrip.
Tipinis pošlas filmas, nors juokingas šiaip. (Nors vistiek reiktų mažint pošlumo lygį amerikonams) Vieta su MU fanais ftw. Girdėjot? Geriausias klubas pasauly :DD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Paskutinis matytas filmas - Page 34 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 34 Icon_minitimeAntr. 06 14, 2011 12:53 am

Kunigas
Dieeeee tai turbūt trumpiausios 80 minučių mano gyvenime. *-* Nesu šiaip labai didelė veiksmo filmų megėja, bet jeigu jau žiūriu, tai man turi būti daug daug daug bang. Patikėkit, čia šito pakako. Gal kiek nusivyliau Cam vaidyba. Aš ką tik tai parašiau. Neigiamas dalykas apie Cam'ą. Odie, pasaulio pabaiga. :DDDD Niaaa, tiesiog sunku nepastebėti to dirbtinumo, kai pravarvini akis į jį ir tik į jį, kai tik yra galimybė. xDD Šiaip ŽIAURIAI geras, visiems, kas mėgsta daug veiksmo, daug ginklų, daug gerų kovų... nepasigailėsit. xD Ir dar vampyrai normalūs!
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Paskutinis matytas filmas - Page 34 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 34 Icon_minitimeAntr. 06 14, 2011 11:01 am

The Devil Wears Prada.
Ką žinau,kiek aš jį žiūriu, tiek patinka man jis. O kur dar tas fakatas, kad Baker vaidina ir jo personažas ra žiauriai gerai išpildytas.. :DD
Atgal į viršų Go down
Katherine Ronnie Smith
Katherine Ronnie Smith



Vardas : Vilte
Pranešimų skaičius : 4389
Female

Paskutinis matytas filmas - Page 34 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 34 Icon_minitimeAntr. 06 14, 2011 3:10 pm

Jackass 3.5
kad ir kaip man butu gaila žiūrėti kaip jie vienas iš kito taip žiauriai išsityčioja, vietomis būna tikrai labai juokinga :DDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Paskutinis matytas filmas - Page 34 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 34 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Paskutinis matytas filmas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 3439Pereiti prie : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 39  Next

 Similar topics

-
» Paskutinis matytas serialas (serija-epizodas-sezonas)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-