Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Paskutinis matytas filmas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39  Next
AutoriusPranešimas
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Paskutinis matytas filmas - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 37 Icon_minitimeAntr. 08 02, 2011 9:25 pm

YAY! ;D

Kai knygą paskutinę perskaičiau, dariau skaitymo maratoną, stengiausi atidžiai skaityti, taip fainiai ;D

Tai čia su filmais irgi įdomiai buvo vien dėl to, kad iškart visą istoriją beveik pamačiau, taip staigiai jie iš tokių mažų pyplių į tokius didelius pyplius užaugo xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Paskutinis matytas filmas - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 37 Icon_minitimeAntr. 08 02, 2011 9:32 pm

Aš dar prieš pat filmui paskutiniam pasirodant perskaičiau visas, išskyrus šeštą, nes tą draugui paskolinau xD
O tie pypliai pramušė xD
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Paskutinis matytas filmas - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 37 Icon_minitimeAntr. 08 02, 2011 9:37 pm

Aš tai visas knygas turėjau jau kai penktas ar šeštas filmas atsirado, ir tada laukiau tik filmų pasirodant. ;D



Ania? ;DDDDDDd
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Paskutinis matytas filmas - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 37 Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 9:44 am

Movie nights krč :DDD Ką daugiau veikt kai nėra interneto. Neblūdysi po namą gi iki trečios nakties :DDD

Bad Teacher.
Toks geras :DD iš pradžių ne itin man jis pasirodė, bet į pabaigą pradėjo patikt. Tiesa, Jason man visada liks kaip Marshall, todėl ne kaip tas jo gym teacher personažas man čia lipo. Tik pabaigoj, jis kažkiek priminė Marshall'ą. O apie JT nekalbu. Taaaaip juokas pramušė, kad baisu. "Love. Eat. Pray. What's your favourite part?" - "Love." ir dar tokie mėmiški žvilgsniai :DDDDD

Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules.
Šitą su broliu žiūrėjau. Kaip mum abiem tiko, nes mes panašiai ėdamės su juo. Kartais dar net baisiau. Tokia nebloga istorija sakyčiau. Gal biškį per vaikiška, nes seniai kažką panašaus žiūrėjau, bet patiko man.

Morning Glory.
Pasiėmiau žiūrėt kai brolis jau išėjęs buvo, nes sakiau, kad jam nepatiks. Ir buvau teisi. Ford'as! Atsiprašau, bet Harrison'as Ford'as made that movie vertą žiūrėt. Ir žinoma McAdams. "How relyable is your alarm clock?" :DDD

No Strings Atached.
Gerai padariau, kad šitą pasiėmiau. Ir žiūrėjau viena. Kutcher'is! Viskas tuo pasakyta. Friends with benefits. Kažkur panašų scenarijų jau mačiau, todėl pats filmas per daug ir nesužavėjo, bet.. KUTCHER'IS!!! xDDDD

Take Me Home Tonight.
Turbūt vienintelis iš šitų, kuris nepatiko. Toks neatidirbtas tas filmas. Nei bajerių normalių, nei dar ko. "You were my high school crush." Oh wow. Didin't see that one coming :DDD
Atgal į viršų Go down
Daniella Ryd
Daniella Ryd



Vardas : Rūta
Pranešimų skaičius : 27
Grupuotė : Neutralus

Paskutinis matytas filmas - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 37 Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 3:28 pm

Ratai 2
Fainas filmas, ėjau su broliu ir (čia toks biški sudėtingas paaiškinimas) savo dėdės/ kūmino žmona, beveik teta. Patiko tuom, kad buvo padarytas kaip detektyvas, tikrai fainas.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Paskutinis matytas filmas - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 37 Icon_minitimeTr. 08 10, 2011 9:36 pm

Edward Scissorhands. Fainas šiaip, Burton'as genijus, kaip visada, bet ką žinau, prie favoritų nerašyčiau visgi. kaip man tai per sentimentalus pasirodė.
Taaaadaaa paskutinį pusvalandį Lietuva - Armėnija mačo. Kad ir be Danilevičiaus ir Stankės, pavarė mūsiškiai! ;*
Tada Percy Jackson ir bla bla bla: The Lightning Thief. Žodžiu, šitas tai mmmmrrr. Labai patinko. Logan smexas, bajeriukų buvo gerų (aišku, pastoviam Lermano wooooooah niekas neprilygo), siužetas geras ir šiaip aktoriai kiti geri, matyti. Knygą būtinai pirksiu dabar :D
Iiiiir Top Gea. Šitas tai be komentarų, kaip visada. Ai, nu, suvokiau, kad Miller graži, vaaa :D
Atgal į viršų Go down
Daniella Ryd
Daniella Ryd



Vardas : Rūta
Pranešimų skaičius : 27
Grupuotė : Neutralus

Paskutinis matytas filmas - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 37 Icon_minitimeŠt. 08 13, 2011 9:05 am

HOP
Prikolas toks, tik pabaigoj per greitai man tie tėvai to bahūro patikėjo, kad jis Velykų zuikis (rofl)
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Paskutinis matytas filmas - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 37 Icon_minitimeŠt. 08 13, 2011 1:19 pm

Pstaruoju metu žiūrėti buvo Wipeout, Top Gear, dabar žiūriu Community Shield ir dabr BPL pirmo mačo laukiu. Tiesą saknat, jau tris mėnesius laukiu, bet kadangi rodys už keturisdešimt minučių..:D
Atgal į viršų Go down
Kim Marie
Kim Marie



Vardas : Kim
Pranešimų skaičius : 71
Female Amžius : 27
Profesija : mėgstu spardyt pirmakursius..
Grupuotė : Inkvizicijos Draugovininkai
Kursas : if idiots could fly,this place would be a freakin airport.

Paskutinis matytas filmas - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 37 Icon_minitimeŠt. 08 13, 2011 7:11 pm

''Black Swan'' žiurėjau. Nerealus.
Rekomenduoju visiems,
na,ištikro bent nuo keturiolikos metų
filmas labai geras,labai patiko. toks psichinis,apie baletą.
Atgal į viršų Go down
Daniella Ryd
Daniella Ryd



Vardas : Rūta
Pranešimų skaičius : 27
Grupuotė : Neutralus

Paskutinis matytas filmas - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 37 Icon_minitimeAntr. 08 16, 2011 6:12 pm

Bones, kažkuri ketvirto sezono serija ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 37 Icon_minitimeAntr. 08 16, 2011 8:25 pm

^^^^^
BONES!!! yra gėris. xD

Aaaš paskutinį kartą mačiau žiauriai gerą filmą... tik nepamenu kokį. Visiškai. xDD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Paskutinis matytas filmas - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 37 Icon_minitimeAntr. 08 16, 2011 8:43 pm

^ norėjau tą patį rašyt, BET PRISIMINIAU :DD

Da Vinčio kodas, vaaa. Nors vistiek labiausiai įsiminė reklama su MU maikėm xDDDDDD


Edit. OH WAIT KĄ AŠ PAMIRŠAU. Šiandien ganiau akis į fantastišką dalyką. No, ne filmas, bet nepasidalint negaliu. Px, kad tik Eglė supras (nors ir tuo aš netikra). So. MTV Unplugged: The Script.
Galvojau, kad jie sucks gyvai iš tikrųjų. Bent jau vokalas, nes dainose vietose labai greitai dainuoja, galvojau, kad realiai tikrai taip nesgeba - bet klydau. Šiaip labai fainas atlikimas, jausmas, kad ne akustinis, o įprastas, tik kad mini (Breakeven, Before the Worst, We Cry, The Man Who Can't Be Moved ir David Bowie - Heroes cover'is, kuris actually man labai patiko - jo, buvo tik 5 dainos) koncertas buvo. Šiaip maladiec visi trys bičiukai, gitaristas, matosi, šnekiausias xD (šūdas, keista nemokėt vardų - vokalistas, gitaristas ir panašūs žodžiai man tokie lol atrodo) ir šiaip patiko man labai, geriau nei tikėjaus atlikimo prasme. 25 min man tikrai per mažai buvo, bet ką padarysi. Televizija yra televizija.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Paskutinis matytas filmas - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 37 Icon_minitimeTr. 08 17, 2011 10:13 am

veeeee :DDDDDDDDDD Kam Script'ai patiko!!!! My life is complete!! :DDDDDDDDDDDD

Mano paskutinis Šalutinis Efektas buvo, praeitą penktadienį turbūt :DDDD Limitless ar whatever :DD bet geras toks. Px, kad liewa kompanija šalia sėdėjo. Pats filmas tikrai patiko man.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Paskutinis matytas filmas - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 37 Icon_minitimeKv. 08 18, 2011 8:41 pm

Aaaaaa, rimtai? Jau complete? Nebesikraustysi į UK? ;/// :DDD

FK Ekranas - Tel Aviv Hapoli ir Lietuva - Ispanija. Pabuvau patriote šnd krč xD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Paskutinis matytas filmas - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 37 Icon_minitimeSk. 08 21, 2011 3:08 pm

nee nu. Čia ne ta prasme. Tu šneki pz, atrodo, kad taip nooori xDDDDDDD

Fast Track turbūt. Ai nepamenu krč pusės jo. Saulius sakė, kad geras. Nulūžo. Pabudo po pusvalandžio. "Ėė, šitą mačiau. Šitas geras." xDDDDDDD aii. Bile driftai, daugiau nesigilinau xDDD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Paskutinis matytas filmas - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 37 Icon_minitimePir. 08 22, 2011 11:59 am

Alfie
skfkdkgjdfklgjdfkjg pusės filmo visiškai nepamenu, nors žiūrėjau išsižiojus, bet žiauriai geras. Visiškai nenuspėjamas ir tas Jude toks gražus ir šiaip žiauriai geras.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Paskutinis matytas filmas - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 37 Icon_minitimePir. 08 22, 2011 12:03 pm

Aš taip ir nooooooooriu :D
Šiaip tai Smurfai man atrodo. Tas gėjus iš HIMYM vaidina. Man taip atrodė :D
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Paskutinis matytas filmas - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 37 Icon_minitimePir. 08 22, 2011 6:14 pm

United. Ačiū už nuorodą. Pirma pusė filmo buvo fun. Viskas kaip priklauso. "See that's where you were wrong. The first question you ask a girl is: are you a Red or a Blue." O toliau .. Galiu pasakyt, kad likusį laiką pražliumbiau kaip mažas vaikas. Ir ne bet kaip, o apsikabinus United antklodę ir net balsu. Veidai, pavardės, istorija .. Reikės laiko atsigaut po šito. Nežinau kaip žiūrėsiu šiandien mačą. Viskas. Šluoju visus filmus iš savo sąrašo. United jame pirmaus nuo dabar iki bet kada vėliau. Excuse me, while I go cry myself a river and try to drown in it.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Paskutinis matytas filmas - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 37 Icon_minitimePir. 08 22, 2011 6:31 pm

Eeeeegle, neverk, Chicha jau šiandien įtrauktas į mačą! Ir Giggs! Ir šiaiip šiandienai tobula komanda surinkta, va! O šiaip aš irgi eisiu tą žiūrėt, gal trečiadienį parsiųsčiau, tėvų nebus, tai ir pažiūrėčiau (a.k.a. duok linką greičiau)..
O šiap tai Married with Children turbūt. Ką aš padarysiu, kai tuo metu kaip tik ką veikt neturiu.. ;d
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Paskutinis matytas filmas - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 37 Icon_minitimePir. 08 22, 2011 6:34 pm

Negaliu jau. taip norėčiau Busby Babes pamatyt žaidžiančius.. thepiratebay ieškok, man rodos iš ten veikė, nes kelis pati išbandžiau, nepamenu, kuris tiksliai
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Paskutinis matytas filmas - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 37 Icon_minitimePir. 08 22, 2011 6:45 pm

Ah, dėkui, išgelbėjai mano likusį gyvenimą.. :D Patikėk, aš irgi labai labai noriu, čj pamačius dar labiau nei tu verksiu, nebent užeis ta nesąmonė, kuri užblokuoa mano ašaras, kada labiausiai reikia, va ;d
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Paskutinis matytas filmas - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 37 Icon_minitimePir. 08 22, 2011 6:52 pm

aha, gali būt
Atgal į viršų Go down
Joanne Lexie Talbot
Joanne Lexie Talbot



Vardas : Lor
Pranešimų skaičius : 67
Female Grupuotė : Neutralus

Paskutinis matytas filmas - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 37 Icon_minitimeAntr. 08 23, 2011 2:06 pm

The Rocky Horror Picture Show

Oh my gawd, dat was pretty epic. Cough cough, bet keli transeksualai su korsetais, tokiom kojinėm, batais ir prie tokio muzono yra tikrai HAWT. Net ir bobos smexai atrodė. Ir šiaip, buvo visai juokinga (nors vos neapsiašarojau kai Frank mirė, blame my fukken emotions) :DDDDD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Paskutinis matytas filmas - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 37 Icon_minitimeTr. 08 24, 2011 11:03 am

United.

Aš irgi verkiau. Daug verkiau. Net ašarų nešluočiau. Bet life goes on ir istorija (ir filmas) tą tik įrodo. Rimtai, vienas geriausių matytų, sakyčiau, antras, po Control. Bet labai nedaug už pastarąjį prastesnis.
Atgal į viršų Go down
Cam Gigandet
Cam Gigandet



Pranešimų skaičius : 410
Female Amžius : 23
Grupuotė : Fenikso Brolija

Paskutinis matytas filmas - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 37 Icon_minitimeTr. 08 24, 2011 11:46 pm

Zuiki beausi ar kiški beausi kažkas panašaus
Odieve, Til Schweiger ten TOOOOOOOOOOKS gražus. Aplamai, man jis žiauriai pradeda patikti. Jau po Barfuss mielas buvo, o dabar toks iš vis utiutiutiutiu. Ir aplamai, jo personažas tame filme žiauriai fainas. Toks. dsgfjgdfklgjdflg Fainas. xDDD Kas, kad romantinis, bet žiauriai gerai susižiūrėjo. ^^
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Paskutinis matytas filmas - Page 37 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 37 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Paskutinis matytas filmas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 3739Pereiti prie : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39  Next

 Similar topics

-
» Paskutinis matytas serialas (serija-epizodas-sezonas)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-