Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Gatvė vedanti į mišką

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Gatvė vedanti į mišką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Gatvė vedanti į mišką   Gatvė vedanti į mišką Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 9:41 am

Helen išbėgo į gatvę. Apsidairiusi tiesiog šyptelėjo, bet netrukus susiraukė ir nelabai skubėdama patraukė gatve.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Gatvė vedanti į mišką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė vedanti į mišką   Gatvė vedanti į mišką Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 7:06 pm

Pro namo duris išbėgo Depp'as. Vyras staigiai nusivijo Helen. Pagaliau ją pasivijęs, sustabdė.
- Helen... Milla... - giliai įkvėpė, nežinodamas, kaip kreiptis. - Žodžiu, kaip tu grįžai? Ar iš kur atsiradai? Prašau. Papasakok viską, - sumurmėjo. Šiaip jis buvo žiauriai susimėtęs ir nevisai suprato, koks velnias čia dedasi.
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Gatvė vedanti į mišką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė vedanti į mišką   Gatvė vedanti į mišką Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 7:07 pm

(( Yes!.. We wanna know what's happenin' 🤣 ! ))
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Gatvė vedanti į mišką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė vedanti į mišką   Gatvė vedanti į mišką Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 7:12 pm

Iš pat pirmo kiek sudvėjojusi, visgi susiraukia. Jos planas pavyko[[yay!]].
-Tu!
Sušnypštė durdama pirštu vyrui į krutinę.
-Dink man iš akių!
"Nusišluostė" ašaras ir patraukusi Depp'ą nuo kelio pradėjo eiti gatve. Kukčiodama.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Gatvė vedanti į mišką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė vedanti į mišką   Gatvė vedanti į mišką Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 7:16 pm

[[ Pala. Tai ji yra Milla? Damn, nieko pati nebesuprantu LOLASLOLASLOLASLOLAS ]]

Chris'as susiraukė.
- Ką aš padariau..? Ji apsimetė tavimi... Aš... - grynai sumėtytas bando teisintis ir seka paskui Hel.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Gatvė vedanti į mišką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė vedanti į mišką   Gatvė vedanti į mišką Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 8:37 pm

Prunkštelėjo ir atsisuko į Depp'ą.
-Tu sakei, kad mane myli.
Sušnypštė.
-Melagis!
Ji pyko, žiauriai, tuo pačiu ir verkė.

[[Faking LIAR! xDDDD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Gatvė vedanti į mišką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė vedanti į mišką   Gatvė vedanti į mišką Icon_minitimeŠt. 05 23, 2009 8:46 pm

- Aš... Maniau, kad ten tu... Aš... - papurtė galvą. - Aš myliu... Helen, - teištarė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Gatvė vedanti į mišką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė vedanti į mišką   Gatvė vedanti į mišką Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 6:34 am

-O taip, myli!
Susiraukė.
-Tu net nežinai ką reiškia meilė!
Giliai įkvėpė.
-Jei neatskiri tos kalės nuo manęs, kaip gali žinoti kuria iš jų tu myli.
Vėl pradėjo eiti gatve.
-Tu myli tik vardą, ne asmenybę.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Gatvė vedanti į mišką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė vedanti į mišką   Gatvė vedanti į mišką Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 7:36 am

Depp'as buvo suknistai suklaidintas, so tiesiog tylėjo. Tyliai nusikeikęs, vėl pasivijo Helen ir apsikabinęs, pradėjo bučiuoti.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Gatvė vedanti į mišką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė vedanti į mišką   Gatvė vedanti į mišką Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 7:38 am

[[Why do you think that you can always deal the thing with kiss xDDD LOLASLOLASLOLASLOLAS That's booring xDDD ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Gatvė vedanti į mišką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė vedanti į mišką   Gatvė vedanti į mišką Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 7:42 am

[[ Nesumąsčiau ką pasakyti LOLASLOLASLOLASLOLAS . ]]
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Gatvė vedanti į mišką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė vedanti į mišką   Gatvė vedanti į mišką Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 7:44 am

[[Vietoj tavęs būčiau suvėlus kažką panašaus į : Aš myliu asmenybę turinčią tą vardą. Tiesiog negaliu suprast, kuri asmenybė jį tikrai turi, o kuri apsimeta ... xDDDDD How awful I am xDDD ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Gatvė vedanti į mišką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė vedanti į mišką   Gatvė vedanti į mišką Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 7:45 am

Nustumia Depp'ęs ir nusispjauna. Tada nusivalo lūpas ir žengia kelis žingsnius atgal.
-Ką čia sumastei?
Dar kartą nusispjauna.
-Po viso šito?
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Gatvė vedanti į mišką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė vedanti į mišką   Gatvė vedanti į mišką Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 7:46 am

[[Taip ir maniau, kad nepadės xDD Galvok naują taktiką Adre xDDD ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Gatvė vedanti į mišką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė vedanti į mišką   Gatvė vedanti į mišką Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 7:48 am

- Aš myliu asmenybę turinčią tą vardą. Tiesiog negaliu suprast, kuri asmenybė jį tikrai turi, o kuri apsimeta, - sumurmėjo.

Copyright by: Jabadabadų Niler.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Gatvė vedanti į mišką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė vedanti į mišką   Gatvė vedanti į mišką Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 7:52 am

[[ I hate you xDDD LOLASLOLASLOLASLOLAS ]]

[[Edit: Dabar gyvent galima xDDDD ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Gatvė vedanti į mišką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė vedanti į mišką   Gatvė vedanti į mišką Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 7:53 am

[[ LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Gatvė vedanti į mišką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė vedanti į mišką   Gatvė vedanti į mišką Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 7:59 am

Susiraukia ir nuleidžia galvą. Kelias sekundes taip pastovi, po to nusisuka ir nieko nesakiusi toliau tęsia kelionę gatve.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Gatvė vedanti į mišką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė vedanti į mišką   Gatvė vedanti į mišką Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 8:01 am

[[Reikėjo sakyt: Turbūt nepakankamai myli, kad nesuvoki ką myli. xDDDDD Galėčiau scenarijus rašyt. xDDDDD ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Gatvė vedanti į mišką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė vedanti į mišką   Gatvė vedanti į mišką Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 8:03 am

[[Hey, ble, čia mūsų storylainas, get the fak outta here xDDDDDDDD jk

Gerai, aš einu žudytis ;D]]
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Gatvė vedanti į mišką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė vedanti į mišką   Gatvė vedanti į mišką Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 8:04 am

[[Aš tik .. Ou gerai. Dingstu. Bet aš grįšiu. Su naujom istorijom pilnom intrigų :liezuvis: ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Gatvė vedanti į mišką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė vedanti į mišką   Gatvė vedanti į mišką Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 8:05 am

Depp'as tiesiog nusekė paskui Helen.
- Tu tikrai Helen..? - kilstelėjo antakį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Gatvė vedanti į mišką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė vedanti į mišką   Gatvė vedanti į mišką Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 8:12 am

Pasisuka į Depp'ą.
-O tu dar klausi?
Sumerkia akis ir pasisuka į kelią.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Gatvė vedanti į mišką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė vedanti į mišką   Gatvė vedanti į mišką Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 8:18 am

- Aš... Nieko nesuprantu, - atsiduso.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Gatvė vedanti į mišką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė vedanti į mišką   Gatvė vedanti į mišką Icon_minitimeSk. 05 24, 2009 8:20 am

Prunkštelėjo.
-O ką čia reikia suprasti?
Papurtė galvą, netikėdama viskuo, kas nutiko.
-Milla pasirūpino, kad niekada nepamatyčiau dienos šviesos, pati užėmė mano vieta ir...
Mergina tiesiog nutilo ir sukukčiojo, paspartindama žingsnį.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Gatvė vedanti į mišką Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gatvė vedanti į mišką   Gatvė vedanti į mišką Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Gatvė vedanti į mišką

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Gatvė vedanti į namus
» Gatvė, vedanti į namus/butus Elegant Bonjour gatvėje.
» Gatvė
» Velso gatvė 42: Marios namas
» Kažkokia gatvė, kvartalas, kur pilna namų.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-