Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Labai svarbu ir labai rimta.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Labai svarbu ir labai rimta. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. Icon_minitimeŠt. 05 30, 2009 7:55 pm

Nežinau kaip pradėt, bet nesiruošiu tampyt gumos. Reikalas tas, kad jau ne pirmą kartą girdžiu nusiskundimus. Ir viskas dėl forumo nedraugiškumo. Kada nors atkreipėt dėmesį kiek žmonių apsilanko forume. Pastovūs tie patys 5 ar 6. Klausimas kodėl nesilanko kiti 180. Žmogai. Furumas jau gyvuoja 10 mėnesių. Noriu, kad jis toliau laikytųsi ir ne su 6 asmenimis. Todėl darom išvadas. Trūksta įrodymų?
Citata :
Nu tai zodziu, kai uzsiregistravau man ten
ziauriai patiko.. galima sakyt tik ten ir sedejau.. bet db ten taip
viskas pasikeitė... ir žmonės... nezinau.. kazkaip netraukia manes ; D
Citata :
Esu ten užsireginus, bet nesilankau... Lankiausi
kokias penkias dienas, bet totaliai neišėjo pritapti. Visi
susibendravę, naujokų nemato. Dar gerai, kad ten pažinojau ***, *** ir *** (sor, jų nikų nepamenu), tai bent jos bendravo,
nors... ne... *** ir ta ten visom kitom subines laižo ;DDDD
Nu žodžiu, ten jie visi susibendravę, o naujokai ten yra, kaip čia išsireiškus, ne jų lygio. ;DDDD
Nepykit, tai tik mano nuomonė ^^
Aišku,
foras aktyvus ir seniems nariams ten tikras rojus, bet naujokai... jie
turi dėti daaaaug pastangų kad prie jūsų pritapti. Taigis. ; >>
Citata :
Jo aš irgi buvau užsireginus,bet visi labai susidraugavę,
Nesvarbu kas, kada ir kur rašė šituos pranešimus. Bet laikas pripažint, kad Tie žmonės teisūs.
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Labai svarbu ir labai rimta. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. Icon_minitimeŠt. 05 30, 2009 7:58 pm

. . .

*feels guilty*
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Labai svarbu ir labai rimta. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. Icon_minitimeŠt. 05 30, 2009 7:59 pm

Prisimenu kaip aš buvau naujokė. :|
Turėjau daryti taip kaip kiti daro, nes kitaip tu niekas. ;/
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Labai svarbu ir labai rimta. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. Icon_minitimeŠt. 05 30, 2009 7:59 pm

* feels veeeeery guilty. Runs away*

Jei rimčiau, tai iš tikrųjų, man skaitant taip tik kojos nutirpo. Kim, pažadu taisytis. Damn it, kaip nemiela man.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Labai svarbu ir labai rimta. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. Icon_minitimeŠt. 05 30, 2009 8:01 pm

Tame ir esmė. Žmogus vos atėjęs į forumą jaučiasi kaip tuščia vieta. O juo liabiau kai iš jo pradeda tyčiotis ir pradeda išsidirbinėt. Ir čia ne vien Tau Adre. Nepriimk visko asmeniškai. Aš aplamai kalbu, kad mes kartais per daug įsikarščiuojam.
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Labai svarbu ir labai rimta. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. Icon_minitimeŠt. 05 30, 2009 8:04 pm

Na, ištikrųjų galima mus kartais suprasti. Kai privaro tokių abortų liekanų kaip Belos ar Johanai, kitas žmogus gali gal ir ne taip žymiai suklysti, bet įsikarsčiave po anų.. Nū gal kas nors supratot xDD
Aš kai pirmą kart buvau naujokė, nk nebuvo xD Kai buvau antrą kart.. Irgi nk nebuvo xDD I'm a lucky bastard xDD
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Labai svarbu ir labai rimta. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. Icon_minitimeŠt. 05 30, 2009 8:06 pm

Gerai. Nieko nesakau apie tokius naujokus, kaip ten buvo Sher Meli Kwiz, ar dar ten tokie, kur ramiai nesirauna. Jie gal pasijuto atstumti, bet mes ir patys nelabai daug ką čia veikiam. O ką daryt pvz, kai tokie naujokai kaip Johan Simpson/Bela Break ar galų gale Alice Cullen, kurie tiesiog vos ne piktybiškai stengiasi pakenkti?

Damn, man taaaaip gėda. LOLASLOLASLOLASLOLAS .

Aš kai buvau naujokė, sugebėjau užsirauti ant tokių ir tokių, todėl kažkaip sėkmingai įsijungiau xDD.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Labai svarbu ir labai rimta. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. Icon_minitimeŠt. 05 30, 2009 8:06 pm

Aš suprantu tokius kurie ateina ir piktybiškai išsidirbinėja. Bet, kad mes kartais jau net ir senbuvių nebeskaitom.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Labai svarbu ir labai rimta. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. Icon_minitimeŠt. 05 30, 2009 8:07 pm

Gerai. Prisižadu nuo šiol būti geresnė ir taip nesirauti ant visų, nes kažkodėl nuojauta man kužda, kad aš stiiiipriai prisidedu prie visų tų važiavimų ir t.t. LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Labai svarbu ir labai rimta. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. Icon_minitimeŠt. 05 30, 2009 8:15 pm

Dėkui, kad bent kiek pasistengsit.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Labai svarbu ir labai rimta. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. Icon_minitimeŠt. 05 30, 2009 8:46 pm

i was newbie too. Atvare Adri, tai dabar ir tampausi su ja... ne nesitampau... as ja is leto, bet uztikrintai zudau! MUHAHHAH!
Nu gerai, guilty, guilty. That's just me, sorry.


*gaus ban'ana*
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Labai svarbu ir labai rimta. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. Icon_minitimeŠt. 05 30, 2009 8:57 pm

Žudai? Miela. LOLASLOLASLOLASLOLAS

Šiaip tai tie mūsų naujokai tokie nedrąsūs ir t.t. Ateitų į kambarį, ateitų į barą, pjankę. O dabar jie laukia, kol kas nors ateis ir nusitemps juos. Gal dėl to mes ir nedraugiški atrodom, kad mes tiesiog ant lėkštutės nepatiekiam pramogų ar smth. ai nū.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Labai svarbu ir labai rimta. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. Icon_minitimeŠt. 05 30, 2009 9:07 pm

Iš ko mes jau taip šaipomės? Gerai. Pripažįstu. Kiek perdėjau ginčydamasi su Alice Cullen. Bet ji rovėsi. Mane ten vos ne lope vadino ir t..t
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Labai svarbu ir labai rimta. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. Icon_minitimeŠt. 05 30, 2009 9:09 pm

Šiaip smagu kartais pasikoliot. Na gerai, dar kartą pažadu. Taisysiuos. Nes man dabar toookia gėdelė buvo LOLASLOLASLOLASLOLAS.

Lau, reikia būti atviram, reikia xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Labai svarbu ir labai rimta. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. Icon_minitimeŠt. 05 30, 2009 9:16 pm

LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Labai svarbu ir labai rimta. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. Icon_minitimeŠt. 05 30, 2009 9:19 pm

O ką turėčiau daryt LOLASLOLASLOLASLOLAS ?
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Labai svarbu ir labai rimta. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. Icon_minitimeŠt. 05 30, 2009 9:33 pm

Blę chebra kalbam rimtai. Nes jei tokie dalykai toliau dėsis tai neapsimokės laikyt forumo dėl 6 narių. O aš dar norėčiau žmogus pasveikint su forumo metinėm vis dėl to xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Labai svarbu ir labai rimta. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. Icon_minitimeŠt. 05 30, 2009 9:50 pm

Kim, stengsimės. Rimtai stengsiuos tiksliau. LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Labai svarbu ir labai rimta. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. Icon_minitimeŠt. 05 30, 2009 10:01 pm

Yeah, stengsiuos. Somehow... pries tai einu nuvost Adres.... nors pala, gi jau ja nukepiau! MUAHAHAHHAH!

Ok, stop it!
Ok!
Bye!
Cya!
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Labai svarbu ir labai rimta. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. Icon_minitimeŠt. 05 30, 2009 10:08 pm

Už kąąą LOLASLOLASLOLASLOLAS ?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Labai svarbu ir labai rimta. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. Icon_minitimeŠt. 05 30, 2009 10:14 pm

Uz tai kad netrasai. NIEKADA. EVER. i hate you -.-
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Labai svarbu ir labai rimta. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. Icon_minitimeŠt. 05 30, 2009 10:16 pm

Gied, aš nesu veiksmo filmų persispoksojęs ponis, so man lbj sunku sumąstyti kažką. Aš tiesiog atidedu žinutės rašymą kitai minutei, jei iš vis pamatau, kad atrašai xD.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Labai svarbu ir labai rimta. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. Icon_minitimeŠt. 05 30, 2009 10:17 pm

Yeah, ta kita minute buna... emm... po 2 dienu? -.-
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Labai svarbu ir labai rimta. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. Icon_minitimeŠt. 05 30, 2009 10:20 pm

Oh cmooon.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Labai svarbu ir labai rimta. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. Icon_minitimeŠt. 05 30, 2009 10:21 pm

Pala. Ką dabar turėtų daryti Deppas?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Labai svarbu ir labai rimta. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Labai svarbu ir labai rimta.   Labai svarbu ir labai rimta. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Labai svarbu ir labai rimta.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 15Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Labai labai labai, labiau nei labai labai, bet nelabiau nei labai labai labai labai slaptas namelis medyje.
» ŽMONES LABAI SVARBU!!!
» Labai labbai mažas sandėliukas į kurį kelią žino tik Matthew.
» Nesvarbu kas esi,svarbu kad esi...
» Gyvybės ir mirties klausimas. Vieno gyvybės kito mirties. Arba abiejų mirties. Ai krč svarbu ir tiek xDDD

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-