Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Kelias

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Kelias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kelias   Kelias Icon_minitimeKv. 07 30, 2009 2:16 am

Žodž pagaliau išniro bestogis, raudonas, Eric'o poršas. Vyras vairavo gan tiesiai, neskaitant kelių nuverstų pašto dėžučių.
- Maata? Vairuoju puikiai, - išsišiepė, atsisukęs į Di. Prieš juos išryškėjo medis, Eric'as staigiai pasuko vairą ir jie vėl išvažiavo į kelią.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Kelias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelias   Kelias Icon_minitimeKv. 07 30, 2009 2:18 am

Di išsprogdinusi akis žvalgėsi aplinkui. Tarėsi nepastebėjusi kątik pro priekinį stiklą praslydusio laukinio katino.
- Ahaaa... - nutęsė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kelias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelias   Kelias Icon_minitimeKv. 07 30, 2009 2:21 am

Kadangi jie važiavo beveik visu greičiu, Eric'as kirto per stabdžius ir užsuko vairą. Žodžiu, jie labai fainiai įslydo į įvažiavimą.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Kelias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelias   Kelias Icon_minitimeKv. 07 30, 2009 2:22 am

[[ Vyy.... 🤣 ]]
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Kelias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelias   Kelias Icon_minitimePen. 08 14, 2009 10:15 am

Tylus pokštelėjimas ir gatvėje atsirado Kim. Ji nutarė verčiau eiti namo. Vos spėjus paeiti kelis žingsniu iš paskos atsekė Megan.
-Tai tikrai neapsiimi?- paklausė ji atsilikusi per vieną žingsnį.
-Kaip mane radai?- tarstelėjo Kim.- Ai nesvarbu.
Ji pagreitino žingsnį. Megan pasivijo ją. Dabar jau ėjo greta.
- Jau sakiau. Aš nemoku, nesugebu. Palikit tai kam nors kitam, kuris turi tiek patirties, kad sutiktų pjaustyt žmogų,- pavartė akim.- Kam nors kitam tai pavyktų, bet tik ne man. Neketinu tuo apsiimt, aišku?
Megan sukikeno.
-Kas?- kilstelėjo antakį Kim.
Meg nusivaipė.
-Dabar taip sakai. Aš buvau gavus tokio tipo užduotį. Na, ne visai tokia. Su aiškiu iškart tikslu, bet ne tame esmė. Žodžiu patikėk buvo linksma kai trūko kelios arterijos ir pradėjo trykšti kraujas,- užsisvajojo Megan.- Mielai pakartočiau tai, bet man nebeleidžia. Šiuo metu turiu sėdėt prie informacijos ir popierizmo,- be entuziazmo pranešė.
Kim kiek patylėjo.
-Tarkim apsiimu, bet man vistiek reikia kažko.
-Licenziją padirbsim, pasą taip pat. Tau tereikia suprast esmę kaip kas daroma. Tam tiks pora vaizdajuosčių ir viskas.
-Vadinasi man nereikės kreiptis į..
Megan iškart papurtė galvą.
-Nebent pati nori. Tai ko gero būtų geriau, bet jei nesutinki - dirbk su vaizdajuostėm.
Kim linktelėjo.
-Kiek laiko pasiruošimui turiu?
-Kol kas neaišku. Pasiųsim Nate sužinoti kiek laiko truks visas tas iki procesas. Maždaug apskaičiuosim ir pora dienų prieš įkišim Tave ten. Smulkmenas būtum radus voke, jei nebūtum jo išmetus,- skeptiškai tarė Megan.
-Atsiprašau, kad atsikratau šiukšlių,- pavartė akim.
Megan šyptelėjo ir išnyko oru.
-Idiotė,- prunkštelėjo Kim ir taip pat išnyko.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kelias Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelias   Kelias Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Kelias

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

 Similar topics

-
» Kelias
» Kelias
» Kelias

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-