Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Pakrantė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriusPranešimas
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Pakrantė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 6 Icon_minitimeŠt. 07 24, 2010 8:25 pm

Lynn papurtė galvą.
- Kokį dar pulką. Vieeeną,- užsikirto prisiminus Mark'ą.- Nu gerai. Du, bet in my deffense, tie bičai buvo verti kulkos. Ar bent jau gero spyrio į šikną,- linktelėjo.
- Dar kartą pasakyk "Lynn" ir aš Tave pasiųsiu ten pat kur ir jie. Čia ne grasinimas. Negalvok, kad grasinu aurorui,- iškart patikino.- Tiesiog. Šiaip įspėjimas.
Po tos nemirtingos suėmimo frazės, Lynn susiraukė.
- Sakei, nedingt, pameni?- prikando lūpą.- O kaip dabar? Jau galiu?- kilstelėjo antakį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Pakrantė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 6 Icon_minitimeŠt. 07 24, 2010 8:29 pm

- Daugiau... Nesidomėjau, bet žinau, kad daugiau. Nes tu... nes tu žudikė ir pati tai žinai, - staigiai užbaigė, kol neleptelėjo ko nors durno ir nepataisomai sugadinsiančio jo reputaciją Lynn akyse.
- Lynn, - išsišiepė beveik nuo ausies iki ausies vos tik po merginos grasinimo. - Still, šitą įrašysiu į ataskaitą, - linksmai sulinksėjo.
- Ne... DAR ne. Iš Azkabano galėsi. OH WAIT. Ten gi neis dingti... Eh, vargšė tu, - išleido gilų atodūsį.
- Sustink! - mostelėjo lazdele, nutaikęs ją tiesiai į Lynn.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Pakrantė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 6 Icon_minitimeŠt. 07 24, 2010 8:44 pm

[[tai man taip lengvai leistis uždaroma? Wait. Mes neturim azkabano. Neturi į ką uždaryt xDDD me nesileis xD ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Pakrantė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 6 Icon_minitimeŠt. 07 24, 2010 8:52 pm

(( Emm, o tu nenori palakstyti, palaidyti kerų į Jason'ą, pasimušti, pa'spell'int? xDD ))
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Pakrantė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 6 Icon_minitimeŠt. 07 24, 2010 9:03 pm

[[man gaila jo snukutį braižyt, bet deal!! xDDDDDDDd]]

Lynn dar turėjo užsilikusią lazdelę. Reflekso dėka, pasitraukė į šalį išvengdama kerų.
- Faaaak u!! O aš dar žadėjau geranoriškai susitart,- prunkštelėjo.- Dabar gali tik pasvajot apie tai,- išsitraukė lazdelę ir pasiuntė stingdymo kerus į aurorą, nes kažko buvo gaila iškart leist avadą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Pakrantė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 6 Icon_minitimeŠt. 07 24, 2010 9:31 pm

(( Tai ne snukutį... :DDDD ))

- Geranoriškai? Tu spiri man į klyną ir nueini, o aš grįžęs sakau, kad neradau tavęs? - išsišiepė. Atrodo jo visai nejaudino tai, kad tuoj jis gaus krūvą kerų. Po velnių, gi Jason - tikrai neblogai įvaldęs lazdelę. Kiek pasilenkus, vyrui pro pat plaukus praskrido žaibas.
- Conjunctivitus! - vis dar pasilenkęs murmtelėjo, nukreipęs lazdą į Lynn.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Pakrantė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 6 Icon_minitimeSk. 07 25, 2010 8:08 am

[[Kitaip nemoku xDDDDDDD]]

O Lynn priešingai. Labiau linko prie ginklų, bet deja paskutiniu turėtu nukillino Cam'ą, so dabar teko naudotis lazdele, kuri jos beveik neklausė. Kažkokiu būdu sugebėjo atremt kerus.
- Cru.. ne šitas uždraustas. Ai velniop. Crucio!- paleido žaibą ir iškart pasileido tolyn. Kažkokį akmenį pasivertė ginklu. Čiupusi jį, paleido iš rankų lazdelę ir atsisukusi nusitaikė link Kostin'o.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Pakrantė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 6 Icon_minitimeSk. 07 25, 2010 9:37 pm

Kadangi Jason'ui Lynn baisiai patiko, vyras užsispoksojo į ją ir nespėjo nė kryptelėti, kai Crucio, pasiųstas pačios Lynn, kirto tiesiai jam į pilvą. Iš to skausmo net klūptelėjęs, nes neišlaikė lygsvaros, Kostin iš rankų netyčiomis išmetė lazdelę ir sukando dantis. Vos tik tas nežmoniškas skausmas baigėsi, Jason skausmingai nusijuokė ir iškėlė delnus. Vis dar bandydamas atgauti kvapą, lėtai pasikėlė, tuo pačiu susigraibydamas lazdelę.
- Sectu... aahhhhh, fuck it, bėk, - sumurmėjo, nuleisdamas lazdelę. - Atrodo pasenau, - vis dar sunkiai atgaudamas kvapą prikando lūpą.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Pakrantė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 6 Icon_minitimeSk. 07 25, 2010 9:49 pm

[[Primena Bounty Hunter scenarijų. "Duodu dešimt sekundžių, Tau pabėgt" xDDDDDDDDDDDD]]

Gerrard sustojo.
- Aš netyčia. Nenorėjau..- iškart patikino ir atsargiai stebėdama kiekvieną Jason'o judesį priėjo arčiau.- Tau viskas gerai?- kilstelėjo antakį.- Atrodo, kad rimtai kirtau. Leisk pažiūrėt,- priėjo dar porą žingsnių arčiau, įsikišus ginklą į kišenę, kilstelėjo Jason'o marškinius ir porą kartų labai švelniai spustelėjo pilvo raumenis.- Nope. Nieko rimto nepažeista. Turbūt gyvensi,- išrėžė diagnozę ir vėl atsitraukė per porą žingsnių, pasiruošusi bet kada ištraukti ir nutaikyti ginklą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Pakrantė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 6 Icon_minitimeSk. 07 25, 2010 10:02 pm

(( :DDDDD )

Vyras visiškai sustingęs sekė Lynn žingsnius svarstydamas ar nevertėtų vėl pakelti medienos gabalo. Merginai tiesiog patikrinus ar nepridarė rimtos žalos (patikrinus tikrai mielu būdu, privertusį Jason labai labai nežymiai krūptelėti (neaišku ar iš skausmo ar šiaip) ), vyras pagaliau nusišypsojo.
- Tu viena iš keisčiausių mano matytų merginų, - po trumpos pauzės konstatavo faktą, viską karūnuodamas trumpu linktelėjimu.
- Užsimaniau tave nusivesti į barą, bet aš negeriantis. Nusivesčiau namo, bet... oh come on, bbž ką tu man padarysi. Taigi lieka viena išeitis, - su šypsena šnekėjo. - Arba aš nužudau tave, arba tu mane. Arba tu pabėgi, - vėl linktelėjo šypseną lyg ir pradangindamas.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Pakrantė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 6 Icon_minitimeKv. 07 29, 2010 9:39 pm

Lynn kurį laiką prastovėjo spoksodama į vieną tašką. Tarkim apsvarstė kiekvieną išeitį.
- aš jau šiandien pakankamai prižudžiau. Gal sakau Tu nudėk mane,- kilstelėjo antakį.- nereiks pristatyt, nereiks pildyt popierizmo, o man nereiks grąžint skolos Smithui,- suplojo delnais.- visi gauna reikiamų pliusų!
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Pakrantė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 6 Icon_minitimeTr. 08 04, 2010 10:04 pm

Kelias akimirkas pamąsto, primerkdamas akis.
- O trečioji išeitis? Tu pabėgi? Nevilioja?
Kilsteli antakius po trumpos pauzės, dar kartą perkratęs merginos žodžius ir supratęs, kad ši nieko apie tai neminėjo.
- Padarom...
Vos pakreipia galvą ir dar labiau primerkia akis, šitaip pademonstruodamas, kad jis labai susikaupęs.
- Šitaip!
Linkteli, o šypsena tik įrodo, kad idėja kelia jam teigiamas emocijas.
- Tu man duodi savo numerį.
Subamba, prieidamas prie Lynn ir ištiesdamas jai iš niekur rankoje atsiradusią užrašų knygutę su pieštuku.
- O mes... Na, tiesiog čia nebuvom susitikę, aš tavęs nemačiau, tu manęs.
Vėl išsišiepia, šį kartą nedangindamas šypsenos iš veido taip greit.
- Paskambinsiu tau, kai ta alia ypatingoji padėtis praeis, tu vėl tapsi nepavojinga mergaite ir aš galėsiu tave nusivesti vakarienės.
Greitosiomis išdėsto, įsmeigdamas savo žvilgsnį į Nnyl akis.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Pakrantė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 6 Icon_minitimeKv. 08 05, 2010 12:06 pm

Lynn kurį laiką dar mąstė.
- Nee. Aš nebėgioju. Ypač su kablais,- prunkštelėjo.- Kojas skauda.
Gerrard jau buvo pasiruošus žengt dar kelis žingsnius atgal kai Jason'as ištiesė užrašų knygutę.
- O Tu suktas,- prisimerkė dvejodama ką daryt ir nepatikliai vėpsodama į užrašofkę.- Negalvok, kad aš tokia durna. Pirštų antspaudų nepaliksiu,- pasuko galvą.- Be to. Vis dar galioja tas "nudedi mane"? Nes man jis kažkaip labiau patinka, nei informacijos dalinimas pašaliniams asmenims,- sukryžiavo rankas.
Nepraėjus nei porai sekundžių.
- Gerai jau gerai, nereikia taip primigtinai reikalaut,- pavartė akim ir čiupusi knygelę, brūkštelėjo skaičius.- Bet jei nutekinsi informaciją svetimiem..- atidavė knygelę ir likusį rankoje pieštuką demonstratyviai perlaužė per pusę.- Nu ne taip skaudžiai, bet vis vien. Žodžiu supratai,- pavartė akim.

[[Naaaaihn. Nnyl neskamba visai xDDDDDDDDDDD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Pakrantė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 6 Icon_minitimeKv. 08 05, 2010 1:20 pm

(( O Nylas? xDDD ))

Jason staigiai sutramdo šypseną, atsiradusią merginai prabilus apie kablus ir išleidžia gilų atodūsį, jau ruošdamasis pataukti užrašų knygutę, kai ji staigiai ją pagriebia.
- Tu įsivaizduoji kaip mane štabe užbadytų, jeigu sužinotų, kad vietoj įspūdingos kovos, aš net tik, kad pasidaviau po crucio, bet dar ir numerio paprašiau?
Nusižvengia, paimdamas užrašų knygutę. Dar žvilgtelėjęs į užrašytą numerį, pradangina ją rankos mostu.
- Supratau.
Rimtai linkteli ir pagaliau užsičiaupia. Kelias sekundes patylėjęs, vyras prikanda lūpą.
- Lynn? Tu juk niekur neskubi?
Sumirksi, aiškiai nenorėdamas dabar skirtis su mergina.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Pakrantė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 6 Icon_minitimePen. 08 13, 2010 10:58 am

[[onylas?? Ne į temą xDDDDDD]]

- Aš šiaip galiu paleist dar vieną, jei nuo to Tau bus geriau?- prikando lūpą jau ieškodama lazdelės, bet staigiai nuleido rankas.
- Apie ką mes čia? Ai taip. Kadangi esu plačiai ieškoma Tavo dėka, taip. Skubu!- linktelėjo nutraukdama šokią tokią tylą iš savo pusės.- Nors..- apsižvalgė greitai permesdama akim iš vienos pusės į kitą.
- Bet žadėjai paskambint,- kilstelėjo antakį.- Lauksiu.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Pakrantė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 6 Icon_minitimePir. 08 23, 2010 9:56 pm

(( Temątemą xDD ))

- Tai aš, kad ir dabar galiu paskambinti. Rimtai. Be problemų.
Ramiai linktelėjo.
- Bet esmė... kaaad... dar neaišku ar tu davei savo numerį... irrrr ar tu tikrai nepasiųsi manęs, kai paskambinsiu.
Kai kurias vietas baisiai užtęsdamas, neskubėdamas išdėstė Jason, kiek primerkdamas akis, jas nukreipęs į Lynn veidą.
- Žieeeeee, čia netoliese yraaaa puikus restoranas...
Taip lyg tarp kitko numykė.

Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Pakrantė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 6 Icon_minitimePir. 08 23, 2010 10:06 pm

Lynn pavartė akim.
- nee... Aš dar ne tokia durna,- atsiduso su nusivylimo ir nekantrumo gaidele.- skambink kad nori!
Gerrard iš užpakalinės džinsų kišenės įšsitraukė mobilų. Mergina įdėmiai vėpsodama į ekraną laukė. Staiga pakėlė akis.
- aš ieškoma. Pamiršai?- sukikeno.- be to. Nenorėtum surengt pikniko pleže?- prikando liežuvį, sukryžiavo rankas už nugaros ir pakilnojo antakius.
- Naaagi. Tik neatsisakyk...- suzyzė.- Pažiūrėk kaip romantiška,- leptelėjo visai ne tyčia, bet jai gi px.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Pakrantė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 6 Icon_minitimePir. 08 23, 2010 10:23 pm

Jason įsmeigė akis į Lynn išsitrauktą telefoną. Sumirksėjęs, atsiduso.
- Palauk, man reikia paskambinti.
Trumpai murmtelėjo ir apsisukęs, nužingsniavo kelis žingsnius tolyn. Susigraibęs telefoną, kiek pamaigė jį ir paspaudė žalią mygtuką. Gerrard mobiliakui ėmus mirgėti ir skleisti kažkokią tai melodiją, o galų gale ir merginai pakėlus, Jason nutaisė linksmą balsą.
- GEEEEEEEERRARD, ŠIMTAS METŲŲŲŲ! Turiu pasiūlymą. Ataik į Velso paplūdimį. Tuoj pradės lyti, jeigu į vandenį ten sek.....sekasi vo. Žvejoti man sekasi. Labai labai labai. Sekasi. Žinau, kad at'bitchslap'intum tu mane, jeigu būčiau kur netoliese... tai sutarta? Sutarta.
Atsisukęs į merginą, grįžo prie jos.
- Jis sakė, kad sutinka.
Labai rimtai linktelėjo nei pats nesusigaudydamas apie ką kalba.
- Su viena sąlyga.
Plačiai išsišiepė, iškeldamas pirštą.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Pakrantė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 6 Icon_minitimePir. 08 23, 2010 10:31 pm

Gerrard akim nusekė nueinantį Jasoną.
- Koks nemandagus,- išsprūdo pasipiktinimas vyro elgesiu. Po poros akimirkų sustugo Lynn mobilus. Mergina spustelėjo knopkę ir pridėjo mobilų prie ausies.
- Akušerinis klauso,- išbėrė banalų atsakymą ir laukė. Ryšys buvo siaubingas.- Ką?- gale Jasono monologo išspaudė, nes nesuprato nei pusės žodžio. Staigiai įgrūdo telefoną atgal.
- ah tai Tu jau susitaręs?- pavartė akim.- whatever...- numojo ranka.- Rasiu su kuo surengt pikniką...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Pakrantė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 6 Icon_minitimePir. 08 23, 2010 10:37 pm

- Tu gal dažyta?
Lėtai suklapsėjo akytėm, po šiokios tokios, gan ilgos pusės minutės pauzės.
- Aš ką tik tau į ragelį surėkiau jog įsimylėjau iki ausų, esu pasiruošęs kalnus nuverst dėl tavęs, o tu...
Labai įtikinamai šniurkštelėjo nosim, nuleisdamas galvą.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Pakrantė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 6 Icon_minitimePir. 08 23, 2010 10:43 pm

Lynn patenkinta kad viskas pagaliau makes sence išsišiepė.
- Tai va su kuo aš ką tik kalbėjau, ar klausiau, ar tik apsimečiau, kad klausau..- pasimetė.- Nesvarbu.
Apsidairė.
- sėkmės ieškant ką nuverst,- prunkštelėjo turėdama omeny kalnus.
- Ir be to,- staiga atsisuko nutaisius piktą snukutį.- Tu čia sąlygų nekelsi!- priūrė.- aišku?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Pakrantė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 6 Icon_minitimePir. 08 23, 2010 10:51 pm

Jason, merginai nusisukus prieš kažką priduriant, staigiai įsibėgėjo ir parvertė Lynn ant žemės, aišku pats krisdamas paskui. Ore atlikęs kažkokį mandrą veiksmą, kad jis vis dėl to atsidūrė po Gerrard, pats šiai atstodamas pagalvėlę, Kostin pagaliau plačiai išsišiepė ir apsivertė, šitaip padarydamas, jog Lynn po juo.
- Misija įvykdyta.
Trumpai linktelėjo, alkūnėmis pasiremdamas į smėlį, tuo pačiu išlaikydamas padorų atstumą tarp abiejų kūnų ir veidų.
- Sąlygas? Kelsiu.
Labai ramiai atkirto, naglai prisimerkdamas.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Pakrantė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 6 Icon_minitimePir. 08 23, 2010 11:02 pm

Lynn kone cyptelėjo parversta Jason'o ir visą tą laiką prabuvo užsimerkus ir susiraukus. Lėtai pramerkė vieną akį.
- Kaip pavyzdingas auroras leisk pastebėt, kad naudoji neleistinus veiksmus prieš civilę,- atsargiai prabilo.
- O salygas galėsi kelt kai pats sugebėsi atsikelt,- atmerkė kitą akį ir kilstelėjo veidą aukštyn, taip gerokai sumažindama atstumą.
Lynn stebėjo Jasono veidą, lūpas ir akis. Kai mergina stumtelėjo savo veidą dar arčiau ir lūpomis jau vos vos lietėsi prie vyro, romantiką išsklaidė išsigandusios akutės ir neaiškus inkštimas.
- Um.. Ee.. Sand crabs!!!- staiga sucypė ir pradėjo muistytis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Pakrantė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 6 Icon_minitimePir. 08 23, 2010 11:12 pm

Kol mergina buvo užsimerkus, Jason spėjo įsispoksoti į kiekvieną jos bruožą atskirai.
- O tu, kaip žinanti kas yra pavyzdingas auroras... Primink. Šis turėtų prieš įtariamąją mojuoti lazdele ar šaudyti iš pistoleto?
Menkai šyptelėjo, kiek palenkdamas galvą. Lėtai, akimis nuskanavęs visą prispaustosios veidą, lėtai užmerkė akis, jau bene pradėdamas bučiuoti aną, kai ši ėmė visa gerkle cypti. Pats, kaip tokių gyvių nemėgėjas, akimirksniu pakeitė savo vietą į stovimą, vertikalią ir už keletos metrų nuo Gerrard.
- KUR?! UŽMUŠK Jjjjj....
Staigiai susigriebė už burnos ir užsičiaupė. Lėtai atsikrenkštęs, koja paspardė smėlį.
- Tu nieko nematei. Vaikystės trauma.
Nekaltai sumirksėjo.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Pakrantė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 6 Icon_minitimePir. 08 23, 2010 11:18 pm

Lynn visa baimė praėjo kai suprato kad pagaliau cypia ne ji, o Jasonas. Po netyčia išsprūdusio prunkštelėjimo, Gerrard krito veidu į smėlį, apsivertusi ant nugaros nesveikai užsikvatojo. Po kelių akimirkų susiėmė už šonkaulių ir jau sunkiai gaudė kvapą.
- Atsi...prašau. Išsprū...do...- tebekikeno.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pakrantė - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 6 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Pakrantė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 68Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Pakrantė
» Ežero pakrantė
» Ežero pakrantė
» Pakrantė prie ežero [4]
» Pakrantė prie ežero [5]

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-