Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Pakrantė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Pakrantė - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 7 Icon_minitimePir. 08 23, 2010 11:23 pm

Jason žudančiu žvilgsniu, sukandęs dantis ir iš akių palikęs tik siaurus plyšelius, įsispoksojo į Lynn. Aišku, visas tas pyktis buvo dirbtinis, todėl vaidinti sekėsi prastai.
- FINE, einu namo.
Trumpai linktelėjo, vaizduodamas įsižeidusį penkiametį. Skryžiavo rankas ant krūtinės ir niekur net nesiruošė pasijudinti.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Pakrantė - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 7 Icon_minitimePir. 08 23, 2010 11:28 pm

Lynn nustojo kikent ir pagaliau šiaip taip atsistojo. Laukdama kol Jasonas nutols Gerrard sukryžiavo rankas ir apžiūrinėjo savo manikiūrą, karts nuo karto apsidairydama.
- Tai gal tu čia gyveni?- neiškentus metė po kiek laiko.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Pakrantė - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 7 Icon_minitimePir. 08 23, 2010 11:30 pm

- Ne.
Visą tą laiką taip ir prastovėjęs, trumpai atsakė ir dar pridėjo porą blakstienų klaptelėjimų.
- O tu?
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Pakrantė - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 7 Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 8:17 am

Lynn papurtė galvą.
- Deja,- atsiduso.- Bet visai norėčiau namo va čia va.. - atsistojus paėjo kiek šonan ir atsisukus į jūros pusę.- Su miiiiilžiniškais langais, didžiuliu balkonu ir retriveriu prie kojos,- sukrizeno ir grįžo iš svajonių.
- Dar neatsisakyčiau vilos Škotijoj,- linktelėjo susimąsčius.- Ir Ascari A10 garaže .. - sukikeno.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Pakrantė - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 7 Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 9:27 pm

Jason lėtai prisimerkė ir pasikasė smakrą, žvelgdamas kažkur į tolį. Vis dar tokioje pat pozoje, nuvedė žvilgsnį į Lynn.
- Namą nupirkt galiu, kadangi šunys daug vietos užima, išnomuosim Smitą, o aš užsidėsiu sijoną ir bus Škotija, - plačiai išsišiepė, pagaliau nuleisdamas rankas.
- Dude! Turiu nesveiką idėją! Mano namų niekas netikrins, tai tu gali pas mane praleisti kokius metus... pusmetį... du metus... kol bus saugu, juk žinai. O kada bus saugu aš žinoooooosiu... - nutęsė, aiškiai didžiuodamasis ir mąstydamas, jog šita idėja tikrai nebloga.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Pakrantė - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 7 Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 9:38 pm

Lynn pakraipė galvą ir susimąstė.
- Bet aš nenoriu,- papurtė galvą.- Dar rimtai sugalvosi iškrėst ką nors panašaus. Net baisu pagalvot. O kur apsistot aš turiu. Ačiū,- sukryžiavo rankas ir pavartė akim.
- Be to. No dog, no deal!- gūžtelėjo pečiais.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Pakrantė - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 7 Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 9:51 pm

- Ėėėėėėėėėėėėėėė nūūūūūūūūūūūū... - nepatenkintas numykė.
- Nū... du šunys ir atskiras miegamasis! - pakilnojo antakius.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Pakrantė - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 7 Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 10:04 pm

- ha tai nepadės. Tikrai nesikelsiu pas tave. Gali nesvajot.
Gerrard užtikrinta savo poelgiu nusijuokė ir nužvelgė Jasoną.
- Sutinku su skambučiais, bet persikelt pas tave tikrai per daug..
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Pakrantė - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 7 Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 10:05 pm

Jason susiraukė, o po to gudriai prisimerkė.
- Priduosiu auroram.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Pakrantė - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 7 Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 10:16 pm

Lynn sukikeno.
- Tai nori pasakyt prasideda grasinimai? Ir dar vieną smulkmena... Kaip čia tau ją pasakius... Tu gi pats auroras!!! O gal ne?- prisimerkė.- gal melavai?
Lynn staiga sujudėjo ir cyptelėjo.
- Taip ir maniau,- linktelėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Pakrantė - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 7 Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 10:19 pm

- Aha. Prasideda. Auro... Ne, ne auroras. Aš.... - užsikirto, aiškiai neišmąstydamas bauginančios profesijos, - kinologas. Arba japonologas, kaip tik tau patiks. Laisvalaikiu žudau žmones, - trumpai linktelėjo.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Pakrantė - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 7 Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 11:26 am

Lynn palinksėjo galva tarsi patvirtindama savo žodžius.
- Matai. Aš taip ir maniau. Aš gi suknista visažinė,- savo žodžius palydėjo suspaustom lūpom ir patikliom akutėm.- Vadinas be reikalo mane persekiojai ir aš be reikalo bėgau?- staiga išpūtė akis.- Faaaak u.!!- treptelėjo koja ir išklausė tikrąją profesiją.
- Aha. Vėl meluoji,- neabejojo.- Vsio perpratau Tave,- prunkštelėjo.- No house, no dog, no job.. Prisipažink, kad gyveni išlaikomas darbo biržos.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Pakrantė - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 7 Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 4:46 pm

Jason lėtai papurtė galvą.
- Ne, aš ne bereikalo. Reikalas yyyyyyraaaaaaa, - šį kartą jau palinksėjo su tokia linksma šypsenėle, kuri pradingo Lynn jį išvadinus melagiu.
- Gi sakau, kad laisvalaikiu už valiutą žudau žmones! Atsak... wait, - sumosikavo letena, iš kišenės išsitraukdamas skambantį mobilųjį. Kažką nuspaudaliojęs, staigiai prisidėjo jį prie ausies.
- Nerėk b* pasakiau. Kas iš to, kad tu mano bosė. NŪ NERĖK. Nerandu aš jos... Apieškojau Šluotinę. Ir Velsą apieškojau. Dabar... Dabar netoliese Hogvartso esu. Aha, netoliese Hogvartso. Jeigu ir ten nebus, siųsk kitą būrį. Oooo, nėra, girdžiu šaukia kažkas, kad nėra. Siųsk kitą būrį. NERĖK BL SAKAU. Gerai, gerai, patikrinsiu. ... Jau baigei? PFFFFFFT. Jau baigĖTE? Gal jau GALĖTUMĖTE užsičiaupti? Fine, GI SAKAU, kad einu aš ten. Kai apieškosiu pranešiu.
Nuspaudęs raudoną mygtuką, Jason dar kažką pabambėjo ir nutaisęs linksmą šypsenėlę, vėl sugrąžino dėmesį į Lynn.
- ai kur mes baigėme? - sumirksėjo.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Pakrantė - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 7 Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 5:21 pm

Lynn kone viso pokalbio metu, kas iš jos pusės atrodo kaip nevykęs monologas, prunkštavo.
- Manęs ieško?- kilstelėjo vieną antakį.- Reikėjo duot. Būčiau pasilabinus,- prikando lūpą.- apsidairė.- Nematau Hogvartso. Ar man jau su regėjimu visai prastai?- pasitrynė atbula ranka akis. - Nu lyg ir ne.

Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Pakrantė - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 7 Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 5:36 pm

Viso pokalbio metu, per pauzeles, kuriose leido bosei pasireikšti, Jason vis nuvesdavo akis į beprukštaujančią Lynn.
- Čia... ne apie tave. Aš gi bedarbis kinologas, jo, ne apie tave, - sulinksėjo. - Ha, o man dabar rimtai reiktų iki Hogvartso... - numykė, aiškiai nenorėdamas pyzdinti iš čia.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Pakrantė - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 7 Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 5:46 pm

Lynn atrodo pamiršus, kad yra ieškoma, dirstelėjo į tariamą laikrodį ant riešo.
- Taaaaip. Man irgi. Seniai ten buvau,- prisipažino.- Paskutiniu metu tik žudžiau ir.. Praktiškai tik tiek ir dariau. Ai ir dar išsiliejau ant Smith'o. Atleidau iš darbo. Po to kai jis mane guodė bare. Eh.. I'm a bitch...- atsiduso.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Pakrantė - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 7 Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 5:56 pm

Jason, jau besiruošęsis kažką sakyti, staigiai sustingo.
- Wait, tai kiek per pastarąją savaitę nužudei žmonių? - lėtai iškėlė antakius. - Nes jis to nusipelnė, - įtikinamai sulinksėjo.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Pakrantė - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 7 Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 6:17 pm

Lynn pakraipė galvą.
- Neeežinau.. Nesuskaičiuoju,- leptelėjo ir staiga sustingo, nes tik dabar susiprotėjo, kad ne taip pasakė.- Ne dėl to, kad jų būtų DAUG. Tiesiog.. Tiesiog nemoku skaičiuot,- kažką suvėlė.
- Smith'as nenusipelnė,- papurtė galvą.- Matei jo grooooteles?- sukrizeno ir pakilnojo antakius.- Žinau, kad jis vedęs, bet nu c'mooon,- prikando lūpą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Pakrantė - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 7 Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 6:28 pm

- Aš galiu išmokinti, - pakilnojo antakius, aiškiai nusprendęs, jog jam dabar grynai pofik kiek žmonių ji nukalė.
- O matei mano groteles? Ir aš nevedęs, - sumirksėjo svarstydamas ar verta dabar šalti ir mautis marškinėlius.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Pakrantė - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 7 Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 6:31 pm

- Ne, ačiū. Paskui pradings mano ossum pasiaiškinimas. Nebeturėsiu kaip išsisukt iš padėties,- mąstė logiškai pasiryžus nieeeekad nesimokint skaičiuot.
- Mačiau,- linktelėjo dar sudvejojusi ar sakyt tiesą, ar provokuot Jason'ą, kad nusirengtų.- Aš gi diagnozavau Tavo būklę, pamiršai?- nustebo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Pakrantė - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 7 Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 6:43 pm

- Ėėėėė, tai kitiems galėsi sakyyti, kad nemoki, vo vo, - sulinksėjo.
- aiiiiii jo... - numykė. - Bet žinok bendras vaizdas, pridėjus dar rankas ir kly...kojas visai kitoks, - pakilnojo antakius.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Pakrantė - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 7 Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 9:01 pm

- Bet aš noriu visieeeeems sakyt,- susiraukė.
- Aha. Great. Kada nors turėsi parodyt,- nelabai susidomėjus tarstelėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Pakrantė - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 7 Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 11:48 pm

- Aha.
Numykia taip nesmagiai.
- Taaai, kay, paskambinsiu aš tau. Yo. Paskambinsiu. Turbūt.
Sulinksi ir apsisuka eiti. Taip prastovi kelias sekundes, galų gale vėl grįžta į pradinę poziciją, prisitraukia Lynn ir įsisiurbia jai į lūpas.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Pakrantė - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 7 Icon_minitimeKv. 08 26, 2010 6:26 am

- Ką reiškia "turbūt",- pasipiktino.- Tai ką jau staiga pametei numerį or what? Ir išvis. Nesitikėk, kad atsilie..- staiga užsičiaupė.
ždž kurį laiką jie ten taip ir prastovėjo. Lynn buvo pirmoji, kuri nusprendė atsitraukt.
- Bet po šitoo, tikrai turėsi paskambint,- išdėstė, lyg tai būtų elementariausias dalykas.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Pakrantė - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 7 Icon_minitimeKv. 08 26, 2010 12:31 pm

- O tu tikrai turėsi atsiliepti.
Šypteli puse lūpų ir dabar jau tikrai apsisuka ir nupyzdina, o už kažkiek laiko dar ir dingsta iš akiračio.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pakrantė - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pakrantė   Pakrantė - Page 7 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Pakrantė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 78Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Pakrantė
» Ežero pakrantė
» Ežero pakrantė
» Kalnų upės pakrantė
» Pakrantė prie ežero

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-