Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Kaip šovė į galvą RPG nick'as?

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Icon_minitimeKv. 10 29, 2009 9:14 pm

žo, man toks klausimas.. pasistojo. XD

maniškais tai neatsitiktinai toks.. Gallagher- tai Oasis lyderių brolių pavardė, o Lolita.. tai tiesiog viena persona, kuriai aš pavydžiu.. tėvo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Icon_minitimePen. 10 30, 2009 1:04 pm

Man tai Vivianne kažkaip pastaruoju metu gražus vardas pasidarė, kurį išgirdau nežinau kur ir kada xDD O Ace, tai radau ten googlei kažkur xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Icon_minitimePen. 10 30, 2009 1:06 pm

Linda - esu dauk kur Linda. Pvz.: Linda Black, Linda Anders, Linda Gante. Na o dabar Sindal - nes Arwen Sindal paprašė, kad būčiau jos mama. :oD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Icon_minitimePen. 10 30, 2009 1:11 pm

Michelle - toks sėxovas vardas, turi daug nais trumpinių.
Hilton - Mū sesė aš :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Icon_minitimePen. 10 30, 2009 2:59 pm

Mano mėgstamiausias naruto veikėjas Hatake Kakashi ;DD pakeičiau tik vieną raidę ;DD
o Klaudas mano pravardė :D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Icon_minitimePen. 10 30, 2009 3:00 pm

Isabelle -rašytojos vardas.Allende.
Carter -ach ,šovė į galvą ir viskas.Toks kaži kur girdėtas ir susigalvojau xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Icon_minitimePen. 10 30, 2009 3:17 pm

Brenda, dar kai buvau Brendos Asnicar fanė, o Black, nes kažkas senų senovėj priėmė į savo kilmingą giminę. xD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Icon_minitimePen. 10 30, 2009 3:26 pm

Brenda Black rašo:
Brenda, dar kai buvau Brendos Asnicar fanė, o Black, nes kažkas senų senovėj priėmė į savo kilmingą giminę. xD

That'd be Ag'as for sure xDDDD


Paskutinį kartą redagavo Kim Niler, Pen. 10 30, 2009 4:00 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Icon_minitimePen. 10 30, 2009 3:46 pm

Kim Niler rašo:
Brenda Black rašo:
Brenda, dar kai buvau Brendos Asnicar fanė, o Black, nes kažkas senų senovėj priėmė į savo kilmingą giminę. xD

That' be Ag'as for sure xDDDD

Kas gi daugiau. 🤣
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Icon_minitimeTr. 11 04, 2009 10:20 am

Smith'as - žodžiu, kažkada aukščiau esančiai personai buvau sukūrus personą vardu Maiklas. Kai šitą nužudėm, aišku reikėjo naujos. Kadangi tuo metu mums abiem su Di buvo užplaukusi "Smith'ų" manija, pajamiau šitą pavardę, plius šitas charas ir turėjo būti ponas Smith'as, bandantis nužudyti savo mylimąją. xD
Ashton'as - reikėjo staigaus vardo, o tuo metu kaip tik man rodos žiūrėjau Kutcher'io fotkes, tai taip ir išėjo. xD
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Icon_minitimeTr. 11 04, 2009 1:10 pm

Oj... kai prisimeni visas tas skyles sienoje... LOLASLOLASLOLASLOLAS 🤣
Atgal į viršų Go down
Lara Kroft
Lara Kroft



Pranešimų skaičius : 55

Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Icon_minitimeKv. 11 05, 2009 7:32 pm

Na man buvo kitas nic'as šoves į galvą
Mery - ką žn, prisiminiau ir rašiau
Black - norėjau būti Belatrix sesė xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Icon_minitimeTr. 11 11, 2009 4:35 pm

Juokingai cia sugalvojau. xD

Gabrielle - Prisiminiau toki varda tesiog. xD
Vellens - Kazkas panasaus i Vela. xD Galbut todel kad megau Fleur Delacour. xD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Icon_minitimeTr. 11 11, 2009 4:53 pm

Rach- pirmas gražus galvon šovęs moteros vardas.
Jones- puiki pavardė (mm)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Icon_minitimeTr. 11 11, 2009 5:32 pm

Suny - dar kazkada cia gyvavusios Lunos sugalvotas staigus vardas.. [bo mano tikras vardzius yra Saule]
Light - cia tos pacios Lunos ismislas xDD [buvus pavarde]
Black - tiap jau gavos kad su Anya buvo seses ir su Brenda, kurios historija pavardes jau aiski xDD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Icon_minitimeTr. 01 13, 2010 11:58 am

Kim - iš senų senovės kilęs 🤣 Jau net neatsimenu. Tik žinau, kad buvo geras, nes buvo trumpas. xDDD
Niler - reikėjo kažko derančio. Rinkausi tarp Niler ir dar kelių variantų, bet galų gale prilipo dabartinė 🤣 🤣


Josh - žinau kažkokiam filme vaidino žiauriai sexovas bičiukas, so pasijamiau šitą name'ą xDD
Helden - Dar nuo tų laikų kai ayaM'as buvo tarp mūsų 🤣 xDDDD


Marta - Brazilė futbolininkė tokia egzistuoja. Tik nesupratau čia jos vardas ar pavardė. Oh well.. xDDDDD
Villa - tada Eglė žiauriai ieškojo pavardės. Pasijungus wikipedia'ą naršė po Chelsea'io ir Arsenal'o žaidėjų pavardes. Bet nieko doro neradus išjungiau. Po to vakare Primeros rungtynės buvo. Per bet365 rodė jog žaidžia Valencia. Su Valencia prisiminiau D. Villą, kuris paskutiniu metu rodėsi kaip dar vienas sexovas bičas, so ir prilipo xDD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Icon_minitimeTr. 01 13, 2010 12:57 pm

aš maniau, kad Villa nuo komandos kilęs. XD
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Icon_minitimeTr. 01 13, 2010 2:53 pm

Twilight LOLASLOLASLOLASLOLAS
šiaip pradžioje buvo Nicky Beck, na tiesiog norėjau kažkokio kitokio vardo ir prisiminiau Paris seserį Nicky LOLASLOLASLOLASLOLAS
tada buvo hm...Vanessa Nicky Hudgens...aj typo Vanessa iš Hsm sugalvojau ir panorėjau, o dabar Isabelle, nes man gražus vardas ir + man patinka Twilight Saga LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Icon_minitimeTr. 01 13, 2010 3:57 pm

Vardą Kane'o grupėj užtikau... tiesą saknt, ne visškai tokį, bet be "y" esanti versija man gražesnė. pasirodo, čia jo ex. vardas. XD o McCarthy, tai vieo iš Ferdinand'ų pavardė.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Icon_minitimeTr. 01 13, 2010 4:53 pm

Rachel Jones rašo:
aš maniau, kad Villa nuo komandos kilęs. XD

Aston Villa? Neeeeh ;DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Icon_minitimeTr. 01 13, 2010 5:28 pm

japaaaaaa. nu, aš tokio futbolisto net nežinau. XD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Icon_minitimeTr. 01 13, 2010 6:09 pm

Ispanijos rinktinė. 2008 euro čempas nieko neprimena? xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Icon_minitimeTr. 01 13, 2010 6:12 pm

Allegra - jūs net neįsivaizduojat, kiek laiko kuičiaus po googlę T___T. Apie 3 dienas. Žo, po kelias valandas. Galiausiai kažkur suradau šitą vardą, kuris reiškia "tiesą" or smth, ir prikibo, nes mano personažas turėtų būti kitoks visai. Ir šiaip, gražiai skambėjo xDD

Bowie - nū, manau čia net sakyt nereikia. David Bowie. Buvo man jo daina Let's Dance užkibus, ir derėjo jo pavardė prie vardo, so... xDD

Kitų nesakysiu, nes... Neprisimenu istorijos xDD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Icon_minitimeTr. 01 13, 2010 8:06 pm

Isabella Lancry - Šiaip jau turėtų būti Isabelle... Nūpyzdinau nuo kremo buteliuko... xDDD
Ashton - heh, nužudėm Maiklą, reikėjo naujo nick'o, o kaip tik tuo metu per MTV plyšavo Kutcher'is... xDD
Smith'as - manau istorijos ilgos nereiks... Ponas ir Ponia Smithai matėt? O matėt ką Hogo Smithai išdarinėja? žodžiu. xDD
Igor Orlov - vienam RPG'e labai susižavėjau vieno asmens sukurtu veikėju. Kadangi sumąsčiau sukurti kažką tokio naujo, netobulą mergišių ar tai kokį puskvailį asilą kaip Smith'as, pamaniau, kad galiu sau leisti pakopijuoti tą veikėją. Orlov - kadangi buvo dažnoka pavardė, pamaniau, kad galiu leisti sau pasiimti ją. Toliau, reikėjo kokios neeilinės tautybės. Iš pradžių į galvą šovė Italija, tačiau po Totti atmečiau ją. Kadangi tingėjau daug mąstyti, liko tik viena šalis, kuri būtų įdomi. Rusija. Taigi pirmas į galvą šovęs rusiškas vardas - Igor.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Icon_minitimeTr. 01 13, 2010 8:17 pm

Citata :
Bowie - nū, manau čia net sakyt nereikia. David Bowie. Buvo man jo daina Let's Dance užkibus, ir derėjo jo pavardė prie vardo, so... xDD
taip ir žinojau, taip ir žinojauuuuu!
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Kaip šovė į galvą RPG nick'as?

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 14Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-