Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Kaip šovė į galvą RPG nick'as?

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 14, 2010 12:37 pm

Di Chapelle-Smith. - Di jau senai buvo. Chapelle - tėtis kažkada pakabuką padovanojo, ant dėžutės taip parašyta buvo. Po to įtikėjau, ir paaiškėjo, kad Chapel angliškai koplytėlė. 🤣 Tai taip ir pasilikau. O Smith Smithas privertė. 🤣 Džioukas. LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 14, 2010 1:14 pm

Ehm... Mano nick paslaptis. Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 568731
Marianna - įsijungiau TV ir pasižiūrėjus pamačiau, kad rodo Svetimą Veidą. Išgirdau vardą Marianna. Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 568731
Anabelle - norėjosi kažkokio kitokio vardo Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 568731 Iš dviejų vardų sudaryti vieną. Ana + Belle = Anabelle. Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 568731
Greed - šitą pavardę man sugalvojo Kim'iokšlis. Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 568731 Ji, Hogo šūlei vadinasi Browd, o aš biškutį pakopinau Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 568731 Paiėmiau kitą spalvą, nuėmiau vieną raidė ir gavau Greed. Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 568731
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 14, 2010 1:26 pm

Marianna Anabelle Greed rašo:
Ehm... Mano nick paslaptis. Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 568731
Marianna - įsijungiau TV ir pasižiūrėjus pamačiau, kad rodo Svetimą Veidą. Išgirdau vardą Marianna. Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 568731
Anabelle - norėjosi kažkokio kitokio vardo Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 568731 Iš dviejų vardų sudaryti vieną. Ana + Belle = Anabelle. Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 568731
Greed - šitą pavardę man sugalvojo Kim'iokšlis. Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 568731 Ji, Hogo šūlei vadinasi Browd, o aš biškutį pakopinau Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 568731 Paiėmiau kitą spalvą, nuėmiau vieną raidė ir gavau Greed. Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 568731

Net nebūčiau pagalvojus, kad iš mano pavardės kažką sugalvojai xDDDD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Icon_minitimePir. 01 18, 2010 7:15 pm

Lynn - kažkada skaičiau ef skaičiau straipsnį apie tai kaip Van der Saro žmoną ištiko insultas ir kad jam buvo leista likt Olandijoje su pačia žmona ir dviem vaikais. Gale buvo prirašyti vaikų vardai Lynn ir Joe. Ir žodžiu mane tas vardas žiauriai patraukė. Taip ir liko xDDDDD

Gerrard - kai reginausi Vivės forume reikėjo pavardės. Nenorėjau kažkokios tai labai sudėtingos kaip Zetterstrom. Lipa per gerklę jau šita. Žodžiu atsiverčiau Chelsea'io, Arsenalo puslapius ir varčiau ieškodama britiškų pavardžių. Sekėsi sunkiai nes nei kokia Drogba nei Fabregas nenorėjau būt. Tiesa, prieš tai iškuičiau ir Man Utd istoriją. Iš pradžių norėjau Busby būt, dėl "Busby babes", bet netiko. Tiesiog nederėjo xDD Tada akį patraukė Evans'o snukelis. Bet Evans pavardė labai jau HSM priminė. Taigi iškart atsipurčiau. Galų gale, Eglė atsidarė taip nekenčiamo L'pool'io puslapį.. Atmetus visus Kyut'us, Torres'us, Agger'ius[nors apie Agger dar gerokai svarsčiau] ir Caragher'ius, išvyday Gerrard'ą. Ir ką jūs manot? Prilipo. Ir dar gerai prilipo xDDDDD
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Icon_minitimePir. 01 18, 2010 7:22 pm

^ Pastebėjom, kad prilipo. 🤣
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Icon_minitimePir. 01 18, 2010 7:27 pm

Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 629883
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Icon_minitimePir. 01 18, 2010 7:32 pm

Nu aš tai nuėjau į google ir pasiieškojau HP veikėjos vardo xDDD Taigi, gavos Suzana Bounz. O vėliau gavau sesę Mel, kurios pavardė buvo Diamond ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Icon_minitimeAntr. 01 19, 2010 5:37 pm

O Dzieve Dzieve...Nepamenu...Kažkokiam forumui kūriau normalų nic'ką,tai po laikraščius knisaus,ieškojau pavardžių...Radau kažkokią Lee,kuri man užkibo.Bet kad būtų buvę kiek per sunku įsijausti į Lee vaidmenį-mat kitam forume esu ten varnanagė...Ir šiaip kažkaip per lieva.Tai į galvą šovė Loures-o,Loures,pamaniau,tai ir pasivadinau...O Sarh-bene dažniausiai naudojamas vardas Amerikoje,mano atžvilgiu.Pvz,per kažkokį realybės šou kalbėjo Sarah tai pastebėjau...Ir šiaip žodžiu kažkaip susiformavo.Neįsivaizduoju Saros kokios švilpės-nu neįsivaizduoju!Per šiurkštus vardas.Tai pamaniau-maža,juodaplaukė,ilgais plaukais,pasipūtusi-tai,ko reikia Loures'ų tvirtai,klastūniškai šeimai.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Icon_minitimeAntr. 01 26, 2010 6:52 pm

Kelly Chaplin - Jones'o vardo ir Tom'o pavardės samplaika. XD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Icon_minitimeSk. 01 31, 2010 12:50 am

Man mano nickas tai patys pirmo žodžiai į galvą įūžę buvo XD
Atgal į viršų Go down
Austute Frogy
Austute Frogy



Pranešimų skaičius : 932
Female

Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Icon_minitimeSk. 01 31, 2010 6:46 am

Austutė, pirmiausiai šovė į galvą savo vardas(pagražintas, normalus tai Austėja), oFrogy pasidarė pastovi pavardė visuose forumuose :D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Icon_minitimeKv. 02 04, 2010 10:42 am

Lapinas Juodasis - šį vardą ir pavardę sugalvojau vienam savo sesers personažui, už kurį jį žaidžia Alaroje (mano rašomasi RPG žaidimas). Tad atėjusi čia man susišvietė toks dalykas: "Labai magiškas ir nestandartiškas vardas, be to ir kvepia J.K.Rowling stiliumi, tad kodėl gi ne." Tad galima sakyti, jog Lapiną perleidžiu per savo prizmę. Taip čia ir atsirado L.Juodasis. ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Icon_minitimeKv. 02 04, 2010 4:30 pm

nick'as... toks iš oro. Michigane tai turbūt nuo valstijos, o vardas tai pirmas šovęs galvon buvo tada.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Icon_minitimeKv. 02 11, 2010 9:03 am

Vos perskaiciusi HP 4 dali norejau buti kaip Fler Delakur, tik siek tiek kitokio charakterio:) sitaip ir gime mano nick'as:) visuose forumuose esu arba Fler Delakur arba Fleur Delacour
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Icon_minitimeSk. 04 04, 2010 6:20 pm

Lynn Gerrard rašo:
Ispanijos rinktinė. 2008 euro čempas nieko neprimena? xDD
aii, galbūt. xD

Anabelle - pirmas šovęs galvos gražus vardas, derantis prie Fray pavardės. xD
Fray - mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm. Fray. Liam Fray. Žinoma, jums nieko nesako, bet man mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Icon_minitimeSk. 04 04, 2010 6:53 pm

Pff ;DDD Būtum Button, būčiau pagyrus 🤣 🤣
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Icon_minitimeSk. 04 04, 2010 7:12 pm

Oh tu pyp, pamiršau. Xd kitąkart būsiu Button, I promise. McLaren vardu. xDD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Icon_minitimeSk. 04 04, 2010 7:41 pm

Gali būt ir McLaren xDDDD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Icon_minitimePir. 04 05, 2010 2:42 pm

Būsiu Button McLaren. XDDDD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Icon_minitimePir. 04 05, 2010 2:45 pm

Perfect! xDDD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Icon_minitimePir. 04 05, 2010 2:51 pm

(bow)
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 06, 2010 12:50 pm

Tie mano vardai keeitėsi ir keeeeitėsi.Keičius,Alexovas.
Galų gale nusprendžiau atsinaujint.

Andrea..Hmm,net nžn kodėl būtent toks vardas. tieisog sušvietė taip ir vsio.
Fuller. Visiškai atsitiktinai intike skaitinėjau kažkokį straipsnį apie Fuller'į, taip ir gavos xD.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 06 05, 2010 9:02 am

James Bond- agentėėlis ar kas ten, žo, nesvarbu... prisiminiau ir viskas.

Agnes Wholestone: vardas Agnes, nes iš dainininkės Agnes ir šiaip man jis laabai patinka.

Wholestone (pavardėė)- turbūtn tada apie akmenis galvojau xDD Ir dar Whole pridėjau, ir vaa.

Lilianne Nieler- vardas Lilianne- kaip lelija, man gražus augalas, ir vardas toks yra..

Nieler- kažkas užėjo į galvą daryt panašaus su Niler xDD Sooriukas, ex Kim, jei tr[uutį nusikopijavau pavardęę ir pyksti...
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 06 05, 2010 9:18 am

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd



Jei klausit - man šiaip priepuolis. xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 22, 2010 5:05 pm

Pia: Jet'sų to pagrindinio panos vardas (st. Wikipedia!)
Harris: nuuu ąryšė, ir vsio. Nu, jei norit aiškiau, tai prašom čia pasiskaityti.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip šovė į galvą RPG nick'as?   Kaip šovė į galvą RPG nick'as? - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Kaip šovė į galvą RPG nick'as?

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-