Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Stovėjimo aikštelė prie nedidelės parduotuvės.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Stovėjimo aikštelė prie nedidelės parduotuvės. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Stovėjimo aikštelė prie nedidelės parduotuvės.   Stovėjimo aikštelė prie nedidelės parduotuvės. Icon_minitimeTr. 12 02, 2009 10:58 pm

Di lėtai įvairavo savo raudoną ferarį į aišktelę, ir užsukusi vairą sustojo.
- Apibendrinkim, ar gerai supratau. Čia po... - pažiūrėjo į laikrodį. - Poros minučių ateis mergina, papasakoti savo situaciją, ir mes jai turim padėt? - kilstelėjo antakį.
Keitė trumpai linktelėjo.
- Di, žinau, kad skamba nuobodžiai, bet firma vos išsilaiko, taip kad jai tenka imtis net pačių beviltiškiausių darbelių. - gūžtelėjo pečiais. Daugiau nieko nespėjo pasakyti, nes į mašinos galą įsėdo mergina, šiek tiek aptrankytu veidu. Di vangiai pervertė akis. Keitė nekreipdama dėmesio į Di, liepė merginai šnekėti.
- Mano sesuo Elena. - mergina padavė Keitei nuotrauką. - Ją pagrobė... Elena susipažino su Ivanu per kažkokur, ir jis ją pakvietė apsigyventi čia. Aš jau iškart mačiau, kad tai pergerai, kad būtų tiesa, ir štai po savaitės jis jau prašo manęs didžiulės išpirkos. Aš neturiu tiek pinigų, ir net nebežinau ką daryti... - sumurmėjo mergina.
- Iš kur įdrėskimai? - pasidomėjo Di.
- Jie mane sumušė. Dėl to, kad negražinau laiku pinigų. Bet ir tam Ivanui kliuvo... Rankinėje turėjau gan sunkių knygų...
- Ivanas... Spėju rusas?
- Taip. - linktelėjo Katya, klientė.
- Tada bus paprasta. Rusų charakteris lengvai palaužiamas. - gūžtelėjo pečiais Di. - Gal žinai, kur jis būna bet kokiu metu, kur nors kur eina kasdien? - prisimerkė.
Katya vėl linktelėjo.
- Čia. Į šią parduotuvę. Turėtų užeiti už kokių dvidešimt minučių. - neramiai tarė mergina.
- Gerai. - sumurmėjo Keitė. - Gali eiti. Mes tavo seserimi pasirūpinsim. - linktelėjo, ir Katya išlipo iš mašinos. Di beviltiškai atsiduso.
- Ir kam čia reikia manęs? - dar kartą pasitikslino Di Keitės. Nesulaukusi atsako tęsė. - Gerai. Sedėk čia. Aš eisiu, jį sutvarkyt. - sumurmėjo ir išlipo iš mašinos.
- Tu tikra, kad galėsi jį viena sudoroti? - neužtikrintai paklausė Keitė.
Di žybtelėjo jai akimis.
- Viskas aišku. - sukikeno Keitė ir patogiau įsitaisiusi sėdynėje nutaisė kino stebėtojo miną. Dijus susitvarkė šukuoseną priešais veidrodį, ir nuėjo prie bagažinės. Atsirėmusi nugara į mašiną, susikišo rankas į kišenes, ir laukė Ivano. Po kelių minučių pamatė jį išeinantį parduotuvės. Atpažinti tokį nebuvo sunku: įvairios tatuiruotės, raumenys ir panaši atributika. Di kreivai šyptelėjo, ir įsitikinusi, kad Ivanas jau atkreipė į ją dėmesį, apsisuko ir atsidarė bagažinę. Apsimesdama, kad ten kuičiasi, pradėjo mėtyti į šonus įvairius daiktus, kažko ieškodama ir girdėjo, kaip rusas artėja. Dijui beniūniuojant, Ivanas bakstelėjo merginai į petį. Di atsisukusi pamatė, kad jis belaikąs vieną iš jos išmėtytų maišelių. Koketiškai nusišypsojusi paėmė maišelį ir nenuleido akių kontakto.
- Ačiū. - šyptelėjo, ir nusisuko atgal į bagažinę. Padėjusi maišelį, iš slaptos viečikės išsitraukė ( nu tą daiktą, kur nuelektrina xDDD ) .
- Aš Ivanas. - kvailai nutęsė rusas. Di dideliu moju užsimojo ranka, norėdama nuelektrinti Ivaną, bet šis išmetė jai iš rankų aparatą, kuris nuskriejo beveik metrą nuo jos. Di ir rusas pargriuvo. Mergina bandė pasiekti aparatą, bet Ivanas, pačiupęs ją už kojos niekur neleido. Di iš nekantrumo pervertė akis, ir dar šiek tiek pasimuičiusi pasiekė aparatą, tvirtai suėmė jį į rankas, ir apsisuko į auką. Dėja, Ivanas buvo pačiupęs jos koją. Tai supratęs, rusas sukikeno.
- Neišdegs panelyte. Nutrenksi mane, nusitrenksi pati. Prieš fizikinius reiškinius nepašokinėsi... - pakreipė galvą. Di pervertė akis.
- Lyg mane tai sustabdytų. - sumurmėjo ir prilietė Ivaną su aparačiuku... tuo pat metu nusitrenkdama save, prarado sąmonę.
_____

Di atsipeikėjo jau važiuojančioje mašinoje. Užsiėmusi už galvos, apsižvalgė.
- Di, tokios pakvaišusios agentės nesu mačiusi. Bet Tu vistiek pakvaišusi. - rimtai tarstelėjo.
- Kur... Kur tas prakeiktas rusas? - silpnai sumurmėjo.
- Bagažinėj. O jis per daug nesisaugojo. - prunkštelėjo Keitė pametėdama Dijui ruso piniginę.
- Nu jo... Čia tai tikras lobynas... - sukikeno. - Kur važiuojam? - paklausė grąžindama piniginę.
- Vežu Tave namo. - sumurmėjo Keitė. - Kadangi visą informaciją apie Eleną ir kitas laikomas merginas turim, o Tavo būklė ne iš geriausiųjų, susitvarkysiu pati.
- Atimsi iš manęs visą malonumą ką nors susprogdinti? - niūriai tarstelėjo Di.
Keitė linktelėjo.
- Brač kaip neįdomiai. - susikeikė ir vėl užsiėmė už galvos. - Bet gal ir gerai... Turbūt buvo per staigi pradžia, reikia pailsėti. - pervertė akis.
- Pirmi Tavo protingi šiandienos pasakyti žodžiai. - sukikeno Keitė, ir padarė staigų posukį.

[[ Žiauriai tingiu klaidas ar dar ką nors taisyt. xDDDD ]]
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Stovėjimo aikštelė prie nedidelės parduotuvės. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stovėjimo aikštelė prie nedidelės parduotuvės.   Stovėjimo aikštelė prie nedidelės parduotuvės. Icon_minitimePir. 02 08, 2010 2:09 pm

Di lėtai įvažiavo į aikštelę, ir sustabdžiusi mašiną, išjungė variklį, ir išlipo. Apsižvalgiusi, apėjo aplink mašiną, ir atsisėdo ant automobilio kapoto. Po poros akimirkų prie jos prisistatė Kitė.
- Die jau maniau, kad niekad Tavęs nepavyks pamatyt. - sukikeno prisėsdama šalia Dyno.
- Dėja. - šyptelėjo Di. - Turiu čia tokį reik...
- Argi nebuvo čia Tavo gimtadienio? - iš netikėto prisiminimo vos nenuslydo nuo kapoto. Di susiraukė.
- Taip. - burbtelėjo. - Bet ne tai esmė. - pervertė akis.
- Kaip suprasti, ne tai esmė? - išsprogdino akis Kitė. - Tuoj suskambinu chėbrai iš biuro, ir varom balių daryt... - šūktelėjo.
- Aš metu darbą... - sumurmėjo Di.
- ... viens du, Tonis parūpins gėrimų, Arnius maisto... Kąąą?! - šį kart Kitė cyptelėjo taip, kad rimtai nuslydo nuo kapoto. Nekantriai grįžusi į savo vietą, atsuko iš nuostabos išplėstas akis į Di.
- Aš metu darbą. - linktelėjo ir pakartojo Di dar kartą.
- Kaip suprast...?
- Nu vat taip ir suprast. - gūžtelėjo pečiais.
- Arba Tu išprotėjai, arba Tau užkniso kas kartą gauti užduoti kill'int savo vis ką nors mūsų firmai pridirbantį vyrelį, arba... - nutilo, o po kelių sekundžių energingai papurtė galvą. Di klausiamai pažvelgė į Kitę.
- Arba... - nutęsė. - Tu nėščia, ko tikrai negali būti! - sukikeno. Di piktai debtelėjo į merginą. Kitė išsižiojo.
- Tu turbūt juokauji. - prunkštelėjo.
- Nu kad ne... - nutęsė Di.
- Pala. Kodėl Tu man tai sakai? - susiraukė Kitė susiprotėjusi, kad kažkas negerai.
- Pamąstyk log... Aj tiek to. - pervertė akis Di prisiminusi, kad Kitė ir žodžiai "pamąstyk logiškai" visiškai nelimpa vienas prie kito. - Tu firmoje esi iškart po manęs? Taip. Taigi darom išvadą, kad Tu esi paaukštinama. - sukikeno.
- Vaaau... - išsižiojo Kitė.
- Išgyvensi? - šyptelėjo.
- Turbūt... O tai ką Tu dabar sedėsi namie?
- Pff. - prunkštelėjo. - Norėėėtum. - sukikeno. - Paprašysiu Tonio, kad karts nuo karto atsiųstų kokių nors užduotėlių. - išsišiepė ir nušokusi nuo mašinos kapoto apsižvalgė. - Žinoma, jeigu Tau reikės mano pagalbos, skambtelk. - sukikeno ir įsėdo atgal į mašiną.
- Pavežti? - paklausė iškišusi galvą pro langą. Kitė trumpai linktelėjo, ir įšoko į automobilį. Po kelių sekundžių, Dynas nurūko gatve.
Atgal į viršų Go down
 

Stovėjimo aikštelė prie nedidelės parduotuvės.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

 Similar topics

-
» Viešbučio stovėjimo aikštelė
» Pats Monte Karlo centras, parduotuvės
» Pieva prie Gluosnio
» Aikštelė po Ateities spėjimo bokštu
» Motelis prie greitkelio

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-