Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Bendrasis visų koledžų kambarys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis visų koledžų kambarys   Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Icon_minitimePen. 07 23, 2010 10:14 am

- Tau PONAS Jager'is, get it? - irzliai mestelėjo Eileen'ai vėl nukreipdamas lazdelę į sėdinčią Mū.
Atgal į viršų Go down
Justian Wells
Justian Wells



Vardas : Urtė grįžta, bish'es!
Pranešimų skaičius : 484
Male

Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis visų koledžų kambarys   Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Icon_minitimePen. 07 23, 2010 10:15 am

Nusijuokė.
- Ir nuo kada ponas? Bet vis viena neatsakei į mano klausimą, PONAS Jager'i,- pašiaipiai pabrėžusi užsimetė koja ant kojos.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis visų koledžų kambarys   Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Icon_minitimePen. 07 23, 2010 10:20 am

- Nuo dabar. Tiesiog ČIAUPKIS, tu blaškai mane, - suurzgė ant Eileen, nukreipdamas lazdelę į ją.
- Tai, kad tave pagimdė kalė, kurią aš patvarkiau devyniai mėnesiai iki tavo gimimo dar nereiškia, kad negaliu tavęs nudėti kaip ir bet kurios kitos, - prisimerkė.
Atgal į viršų Go down
Justian Wells
Justian Wells



Vardas : Urtė grįžta, bish'es!
Pranešimų skaičius : 484
Male

Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis visų koledžų kambarys   Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Icon_minitimePen. 07 23, 2010 10:22 am

- Tėviški jausmai nubudo? - nusivaipė. - Prisiminei savo dukrą?
Ji nurijo kartėlį ir pažvelgė į jo lazdelę.
- Bent galiu pasigirt, kad mano tėvo nepričiupo, kaip kitų taviškių. Ot būčiau pasijuokus, jei netyčia laikraštyje praneštų apie dar vieną nusikaltėlių reidą į Azkabaną. Jame pasipukuotų ir PONO Jager'io pavardė?
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis visų koledžų kambarys   Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Icon_minitimePen. 07 23, 2010 10:30 am

Lynn įvirto į kambarį.
- Girdėjau kažkas vyksta,- išsišiepė.- Šiaip man jis kažką aiškino,- nykščiu per petį parodė, į vaikį, kuris turėjo eit šalia jos, bet gavęs progą, rovė tolyn.- Ehh nu.. Bet žinot. Tokie pasiuntiniai nieko gero nežada. Taigi?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis visų koledžų kambarys   Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Icon_minitimePen. 07 23, 2010 10:37 am

Vyras jau žiojosi atsakyti dukrai gale pridėdamas burtažodį, tačiau įsiveržė Lynn. Christian nukreipė lazdelę į pasirodžiusią direktorę.
- Fuck it. Black, kai duosiu ženklą, "Avada Kedavra" į Hilton, - tyliai tarstelėjo dukrai nė nežvilgtelėdamas į ją.
- Ehrrrr, siūlau susitvarkyti apsaugą. Arba dar geriau - iš vis ją panaikinti. Taigi. Siūlau panaikinti apsaugą arba žudau Hilton. Tiksliau žudo Black, right? - žvilgtelėjo į Eileen.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis visų koledžų kambarys   Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Icon_minitimePen. 07 23, 2010 10:39 am

Lynn prisimerkus nužvelgė kambarį.
- Kuri iš jų Hilton?- staiga paklausė.- Ir šiaip. Jei jau pats prasiveržei, nematau reikalo jos naikint,- sukryžiavo rankas.
- Faaak, nu. Black'ai visapusiškai mane persekioja,- pavartė akim.
Atgal į viršų Go down
Justian Wells
Justian Wells



Vardas : Urtė grįžta, bish'es!
Pranešimų skaičius : 484
Male

Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis visų koledžų kambarys   Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Icon_minitimePen. 07 23, 2010 10:40 am

Eil gurgtelėjo išgirdusi jos paminėjimą,ir ryžtingai atsistojo. Prisiminusi Smith'o žodžius apie jokias Avadas, ji kiek pamastė. Supratusi, kad Azkabano šiaip ar taip neišvenks ji nusijuokė.
- Žudau.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis visų koledžų kambarys   Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Icon_minitimePen. 07 23, 2010 10:42 am

Kaip koks retriveris ieškodamas ugninės, pro duris įvirto Smitis. Pamatęs esantį vaizdą, staigiai išsitraukė lazdelę.
- Nieko tu nežudai, arba tau pzdc, - nutraukė Eileen, nutaikęs į ją lazdelę.
- Hey, dudes! Ai... čia Hilton... Pxum žu... I mean, NO, nuleisk lazdelę, - prisimerkė, žvilgčiodamas tai į Christian, tai į Lynn.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis visų koledžų kambarys   Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Icon_minitimePen. 07 23, 2010 10:43 am

- ėėė, dude. Nereikia visko taaip skubotai daryt,- bandė nuraminti situaciją.
- žudyt gali kiekvienas, galėsi padaryt tai kiek vėliau. Duok man laiko išsiaiškint situaciją, deal?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis visų koledžų kambarys   Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Icon_minitimePen. 07 23, 2010 10:45 am

- Duuuh, tu tikrai manai, kad ir kiti MV yra tokie juodieji magai kaip aš ir sugebės pralaužti Hogo apsaugą? - prunkštelėjo ir pasižiūrėjo į Lynn kaip į kokį nesveiką.
- Dar gražiau... Kažkokia šunų paroda. EILEEN, LAIKAI SUP*STĄ LAZDELĘ NUKREIPTĄ Į MONICĄ IR NEKLAUSAU TO RETRIVERIO, - pakėlė balsą vis dar nė nežvilgčiodamas į Eileen.
- Gerrard, panaikink, arba.... Dunno, nukalsiu tavo draugelį, nukalsiu Hilton, gal dar desertui tave. Puikiai žinai, kad galėčiau, - šyptelėjo. - Kokią dar situaciją? Tu nujami apsaugą nuo Hogo ir aš nieko nežudau. Dabar.
Atgal į viršų Go down
Justian Wells
Justian Wells



Vardas : Urtė grįžta, bish'es!
Pranešimų skaičius : 484
Male

Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis visų koledžų kambarys   Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Icon_minitimePen. 07 23, 2010 10:45 am

- Aš nebe mažas vaikas, - ji vėl priėjo. - Bent taip atsidėkosiu tėvui, po perkūnais, kad tas paliko mano motiną, nes matai Black'ų giminė jam perprasta, - sužaibavo į Jager'į ir išsitraukė lazdelę.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis visų koledžų kambarys   Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Icon_minitimePen. 07 23, 2010 10:49 am

Lynn prunkštelėjo.
- Kažkas labai geros nuomonės apie save,- sukrizeno.- Šiaip tai, nežinau kokio lygio idiotu save laikai, bet geriau grūsk tą medienos gabalą atgal į kišenę, nes prižadu, ji bus paskutinis dalykas sulindęs Tau į šikną,- pakilnojo antakius.- Viliojanti mintis, ne? Aš ir taip manau.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis visų koledžų kambarys   Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Icon_minitimePen. 07 23, 2010 10:54 am

- Ny, HIGH FIVE, - nusižvengė po merginos replikos.
- Eileen, jeigu ką nors nužudysi pamatysi, aš pats tave bliąt nužudysiu. Tu tikrai nori būti tokia kaip tėvas? Tokia... TOKIA? Die, ar tu matai koks jis gaidys, tu matai koks aš, kokia Lynn. Visi mes žudyt pradėjom tavo amžiaus, nesusigadink gyvenimo, - kiek tyliau prabilo ir jo žodžiai buvo skirti vien Eileen.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis visų koledžų kambarys   Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Icon_minitimePen. 07 23, 2010 10:56 am

- Eileen, neklausyk jo. Tu esi skystablauzdė. Įrodyk, kad gali nužudyti žmogų ir tu galėsi prisidėti prie mūsų. Prie MV, - petraukė Smitį, vėl kažkiek žvilgtelėdamas į dukrą.
- Aš pasakiau. Panaikini apsaugą, arba aš nudėsiu Hilton. Aišku? Negi tau nerūpi tavo mokinė? - iškėlė antakius.
Atgal į viršų Go down
Justian Wells
Justian Wells



Vardas : Urtė grįžta, bish'es!
Pranešimų skaičius : 484
Male

Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis visų koledžų kambarys   Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Icon_minitimePen. 07 23, 2010 10:57 am

Eil ranka, laikanti lazdelę sudrebėjo.
- Mano amžiaus? - ji isteriškai nusijuokė ir nutaikė lazdelę į gulinčia Hilton. - Puiku, tada žudysiu ir aš! Kai turiu tokius puikius pavyzdžius šeimoje, kodėl man to nepadarius? Kodėl nepasekus savo pavyzdžiais? - ji kilstelėjo galvą į Smithą. - Kai tokia proga prisidėti prie MV'istų šutvės, kodėl man ja nepasinaudojus? Kodėl neįrodyti savo giminės paskirties?
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis visų koledžų kambarys   Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Icon_minitimePen. 07 23, 2010 11:00 am

- That's right. Matai kokie debilai dabar mes.. Eeei,- staiga pasisuko į Smith'ą. - Aš galėjau ir įsižeist,- prisimerkė.- O iš kur Tu ją pažįsti?- paklausė ir staiga susiraukė.
- Nesakyk, kad.. O dieeve, Smith'ai. Kiek kartų aš Tau sakiau, neprasidėt su penktakursėm,- pavartė akim.- Aš vis kartoju ir kartoju, o jam pro vieną ausį įėjo, pro kitą išėjo,- labiau sau, nei kitiems varė Lynn.
- Ir išvis. Tu bent kada pagalvoji apie pasekmes, ar ne? Negaaliu patikėt, kad žadėjau su Tavim eit į sandėliuką,- užvertė galvą.
- Tai apie ką mes čia? Ah taip. Apsauga, Hilton. Tu man parodyk, kuri iš jų Hilton ir aš pasakysiu ar man rūpi ar ne,- laisvai išdėstė, nepastebėjusi kaip Black lazdele parodė į Mo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis visų koledžų kambarys   Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Icon_minitimePen. 07 23, 2010 11:13 am

- Kodėl gi ne? Tu juk Jager'io dukra, - saldžiu balseliu nusišypsojo, aiškiai bandydamas prikalbinti ją neklausyti Smičio.
- Die, tu puiki direktorė. MONICA. HILTON. Ji.... sėdi. ČIA, - išpūtė akutes aiškiai suerzintas Lynn nesusigaudymo.
Atgal į viršų Go down
Justian Wells
Justian Wells



Vardas : Urtė grįžta, bish'es!
Pranešimų skaičius : 484
Male

Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis visų koledžų kambarys   Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Icon_minitimePen. 07 23, 2010 11:16 am

Ties Jager'io žodeliu "Čia" ji mostelėjo lazdele į savo būsimą auką. Širdyje ji tikėjosi, kad direktorė jos pasigailės, nes nežinia kodėl širdis labiau linko prie Smith'o, kaip pavyzdžio šeimoje.
- Aš ilgiau nelauksiu. Tėvai, greičiau! Nagai niežti!
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis visų koledžų kambarys   Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Icon_minitimePen. 07 23, 2010 11:16 am

- Haa. Aš visose srityse puiki,- palinksėjo.- Fiiine. Palik ją..- dairėsi po kambarį ieškodama Hilton.-..gyvą ir aš panaikinsiu apsaugą.
- Tau rytoj maždaug po penkių tinka? Ankščiau aš labai užsiėmus. Žadėjau skrist į Vengriją stebėt treniruotės, bet.. Ir šiaip.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis visų koledžų kambarys   Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Icon_minitimePen. 07 23, 2010 11:17 am

- Nežinau apie ką tu kalbi, bet Eileen mano kriškto duktė, - po ilgos pauzės sumirksėjo Smitis, dirstelėdamas į Lynn. Tada vaikinas žvilgtelėjo į Jager'į, į Mū, o tada ir į pačią Eileen.
- Lynn? Manau tau reiktų nuimti apsaugą. Atvira kova būtų daug lengvesnė, o tie du - psichopatai, tuoj visus išskers. Taip, jie atsivestų daugiau savų, tačiau juk pati prisimeni - mes ne kartą sutriuškinom juos. Tuos kurie nenori kovoti - evakuosim, tuos kurie nori - aprūpinsim lazdelėmis ir kulkomis. Vis geriau negu šitaip stovėti ir kalbėti "Nežudyk" "Žudyk" "Nežudyk"... - pusbalsiu ėmė kalbėti Lynnei, žvilgsnį vis dėl to nukreipęs į Black.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis visų koledžų kambarys   Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Icon_minitimePen. 07 23, 2010 11:19 am

- Prašyčiau. Pati žinau ką darau. Ir šiaip aš nieko neprisimenu. Čia mano pirmas rimtas užpuolimas,- suplojo delnas.- This's gonna be sooo much fun,- pakilnojo antakius.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis visų koledžų kambarys   Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Icon_minitimePen. 07 23, 2010 11:22 am

- Jeigu rytoj penktą valandą jūs vis dar nebūsit panaikinę apsaugos, aš įeisiu čia vienas ir išskersiu visus.
Ramiu, šaltu balsu pranešė, nuleisdamas lazdelę. Vyras ramiai apžvelgė visus likusius ir apdovanojo dar vienu žvilgsniu Black. Aišku, lazdelę jis vis dar laikė rankoje, bet vis vien, jos nejudindamas, ramiai prasibrovė pro Smith ir Gerrard, nes jam aiškiai reikėjo nusigauti iki MV būstinės. Išsidangino iš mokyklos.
Atgal į viršų Go down
Justian Wells
Justian Wells



Vardas : Urtė grįžta, bish'es!
Pranešimų skaičius : 484
Male

Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis visų koledžų kambarys   Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Icon_minitimePen. 07 23, 2010 11:23 am

Ji nuleido ranką ir lengviau atsikvėpė.
- Tėvas, - sumurmėjo ir atsisėdo ant toliausiai stovėjusios sofos. Žiūrėdama pro langą, ji krūpčiojo pečiais.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis visų koledžų kambarys   Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Icon_minitimePen. 07 23, 2010 11:28 am

Lynn nutaisė Jager'io balsą.
- Jeigu rytoj penktą valandą.. Gaidyyys,- riktelėjo, turėdama vilties, kad jis girdėjo. Tada atsisuko į Black.- Tu. Rytoj penktą valandą stovėsi kur nors už jūrų marių nuo Hogo. Neleisiu čia maišytis vienai iš to nevykėlio palikuonių. Smith'as sugalvos kur Tave dėt.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis visų koledžų kambarys   Bendrasis visų koledžų kambarys - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Bendrasis visų koledžų kambarys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 212Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

 Similar topics

-
» Bendrasis visų koledžų kambarys [3]
» Bendrasis visu koledzu kambarys
» Bendrasis visų koledžų kambarys [5]
» Bendrasis visų koledžų kambarys [2]
» Bendrasis visų koledžų kambarys [4]

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Hogvartsas-