Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Bendrasis kambarys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next
AutoriusPranešimas
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Bendrasis kambarys - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 9 Icon_minitimeŠt. 10 09, 2010 6:00 pm

Bec rankos mostu atidavė pagalbą Moncei ir, iškėlusi ranką į viršų, šiek tiek palenkusi į priekį, išlėkė į virtuvę.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 9 Icon_minitimeŠt. 10 09, 2010 6:00 pm

Mo nusoko nuo sofos ir vis dar laikydama rankas toj pacioj padeti, nusoko nuo sofos ir nubego paskui.
Atgal į viršų Go down
Anna Pierce
Anna Pierce



Vardas : .
Pranešimų skaičius : 149
Female

Bendrasis kambarys - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 9 Icon_minitimeTr. 10 13, 2010 3:31 pm

Ji atėjo ir atsisėdo ant sofos. Apsižvalgė.
Atgal į viršų Go down
Anna Pierce
Anna Pierce



Vardas : .
Pranešimų skaičius : 149
Female

Bendrasis kambarys - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 9 Icon_minitimeTr. 10 13, 2010 5:49 pm

Paėmė kažkokią pirmą pasitaikiusią knygą ir ėmė skaityti.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 9 Icon_minitimeKv. 10 14, 2010 7:37 am

Aurė įbildėjo į kambarį. Tikėjosi pamatyti savo drauges, bet pamatė tik vieną personą - Alice. Kiek suraukusi antakius ji priėjo prie jos ir iš visų pusių įdėmiai apžiūrėjo.
- Labas, naujoke. - vyptelėjo ir klestelėjo ant sofos, netoli ms. Night.
Atgal į viršų Go down
Anna Pierce
Anna Pierce



Vardas : .
Pranešimų skaičius : 149
Female

Bendrasis kambarys - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 9 Icon_minitimeKv. 10 14, 2010 11:54 am

-Labas.-sumurmėjo ji.-Aš Alisa o tu?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 9 Icon_minitimeKv. 10 14, 2010 12:49 pm

- Labas, Alis! - išsišiepė kaip jaunas mėnulis ir pastvėrusi jos ranką, labai energingai pakratė.
- Mane pavadino Aurora, bet nuo šiol aš - Roro. - suklapsėjo akytėmis ir vėl pastvėrė jos ranką ir vėl energingai pakratė.
- Sooo... Papasakok apie save ką nors. - Walla atsiduso ir išsidrėbė sofutėje ir įdėmiai įbėdė akis į varną, tikėdamasi ilgų ir nuotykingų meilės istorijų, paaugliškų maištų ir panašaus brudo, kurį mergina tiesiog dievino.
Atgal į viršų Go down
Anna Pierce
Anna Pierce



Vardas : .
Pranešimų skaičius : 149
Female

Bendrasis kambarys - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 9 Icon_minitimeKv. 10 14, 2010 2:27 pm

- Esu kilusi iš Prancūzijos.-šypsodamasi tarė ji.-Bet su tėvais persikrausčiau į Londoną. Atsimenu buvau įsimylėjus vieną vaikiną.Jis buvo tiesiog super gražus.-ji nusijuokė.-Deja pradėjau lankyti Hogwartsą ,o jis menko protelio.-ji prunkštelėjusi pasakojo toliau.- Tėvai nenustebo man patekus į mokyklą, nes abu grynakraujai. Pilnai vadinuos Alisa Night bet gali mane vadinti kaip ir dabar Alis. Patekusi Į Varno nagą labai apsidžiaugiau, nes mano šeima ten mokėsi.Dabar esu trečiame kurse. Labai dažnai pykstuos su tėvais, bet toks mano charakteris.Nesu moksliukė, bet nesu ir nuoboda.-ji palčiai nusišypsojo ir tarė:-Tai viskas.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 9 Icon_minitimeKv. 10 14, 2010 2:40 pm

- Vooooou, pasakei man viską, ką norėjau sužinot! - Aurora nusijuokė ir krenkštelėjo.
- Bet keisčiausia, kad tu trečiam kurse. Įprastai čia matau tik 6-kurses - savo drauges ir 5 kurse sėdinčius. - šyptelėjo.
Aurė kelias minutes tylėjo ir sau po nosim murmėdama visokius burtažodžius, baksnojo lazdele į plaukų galiukus - bandė savadarbius kerus nuo skilinėjimo.
- O koks to vaikino vardas? - nei iš šio, nei iš to paklausė Alisos.
Atgal į viršų Go down
Anna Pierce
Anna Pierce



Vardas : .
Pranešimų skaičius : 149
Female

Bendrasis kambarys - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 9 Icon_minitimeKv. 10 14, 2010 2:42 pm

-Na juk tai nėra blogai kad aš trečiakursė?-šyptelėjo.-Jis buvo vardu Semas...-švelniai tarė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 9 Icon_minitimeKv. 10 14, 2010 2:48 pm

- Aišku, kad ne. Čia trūksta mažių. - nepiktybiškai sukikeno ir nutrenkė lazdelę ant grindų. Tuomet staigiai persivertė ant pilvo, kiek pakėlė akis į viršų, kad geriau matytų Alice veidą ir pasirėmė smakrą rankomis.
- Semas... Ir aš tokį pažinojau. Buvo prasirūkęs narkomanas. Gaaash, kaip aš jį mylėjau... - suklapėjo akutėmis ir dramatiškai atsiduso.
- Bet mečiau jį. Pamačiau jį šniaukiantį koksą su kažkokia išlepinta paukštyte... - burbtelėjo.
Atgal į viršų Go down
Anna Pierce
Anna Pierce



Vardas : .
Pranešimų skaičius : 149
Female

Bendrasis kambarys - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 9 Icon_minitimeKv. 10 14, 2010 2:52 pm

-Jo mano Semas irgi toks pat.Rūkalius ir narkomanas...-atsiduso.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 9 Icon_minitimeKv. 10 14, 2010 3:12 pm

- Ir dėl to jie būna gražūs. - Aurė sukikeno.
- O kokie tavo tėvai? - pablizgino akis, nekantraudama išgirsti.
Atgal į viršų Go down
Anna Pierce
Anna Pierce



Vardas : .
Pranešimų skaičius : 149
Female

Bendrasis kambarys - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 9 Icon_minitimeKv. 10 14, 2010 3:13 pm

- Turtingi, bet na...-ji nutilo.-Kaip visi. Nesupranta ir nenori suprasti manęs.-ji gūžtelėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 9 Icon_minitimeKv. 10 14, 2010 3:25 pm

- Taip taip, žinau ką tai reiškia... Nors ne, pala, gi neturiu tėvų. - sukikeno.
Atgal į viršų Go down
Anna Pierce
Anna Pierce



Vardas : .
Pranešimų skaičius : 149
Female

Bendrasis kambarys - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 9 Icon_minitimeKv. 10 14, 2010 3:25 pm

-Neturi?-nustebo ji.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 9 Icon_minitimePen. 10 15, 2010 10:13 am

Bendrajame kambaryje atsirado Edith. Nužvelgusi Aurorą ir Alicią, mirktelėjo akį, pasakė: "Sveikos." ir nupėdino prie galinės lovos. Pasidėjo į šoną lagaminus ir krito ant lovos ir žiūrėdama į lubas, galvojo apie sėkmę patekus į šį koledžą. Bent jau dabar Edi mano, kad šis koledžas yra geriausias iš visų.
Atgal į viršų Go down
Anna Pierce
Anna Pierce



Vardas : .
Pranešimų skaičius : 149
Female

Bendrasis kambarys - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 9 Icon_minitimePen. 10 15, 2010 10:19 am

-Sveika.-pasisveikino ji.-Kuo tu vardu ir iš kokio kurso?- linksmai išbėrė klausimus.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 9 Icon_minitimePen. 10 15, 2010 10:21 am

-Amm. Labas. Aš Edith Prayout. Kurso dar nežinau, nutars, bet manau, ketvirtas.- šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Anna Pierce
Anna Pierce



Vardas : .
Pranešimų skaičius : 149
Female

Bendrasis kambarys - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 9 Icon_minitimePen. 10 15, 2010 10:23 am

-Aš Alice!-sušuko ji.Pribėgusi apkabino merginą ir sušuko:
-Sveika atvykus, iš kur tu?Kas tavo tėvai?-vėl šyptelėjus paklausė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 9 Icon_minitimePen. 10 15, 2010 10:27 am

-Aš gyvenau Jorgee gatvėj, nuošalioj Paryžiaus dalyje. Tėvai Jorgey ir Maria Prayout'ai. O Tavo?
Atgal į viršų Go down
Anna Pierce
Anna Pierce



Vardas : .
Pranešimų skaičius : 149
Female

Bendrasis kambarys - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 9 Icon_minitimePen. 10 15, 2010 10:32 am

-Prancūzė ir kaip tu esu iš Paryžiaus.-ji išsišiepė.-Tik gyvenau miesto centre labai prabangiame name.-ji gūžtelėjo.-Esu visiškai grynakraujė, o kaip tu?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 9 Icon_minitimePen. 10 15, 2010 1:48 pm

-Aš irgi. - šyptelėjo.- Žiūrėk, kiek tarp mūsų panašumų!
Atgal į viršų Go down
Anna Pierce
Anna Pierce



Vardas : .
Pranešimų skaičius : 149
Female

Bendrasis kambarys - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 9 Icon_minitimePen. 10 15, 2010 3:27 pm

Ji plačiai nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 9 Icon_minitimePen. 10 15, 2010 3:36 pm

Aurė lyg prabudo iš savotiško transo ir ignoravusi Alis klausimą, pasisuko į dar vieną naujokę. Nustebusi pakraipė galvą, nes naujokų pasitaikydavo retai, o pastaruoju metu - tikras jų potvynis. Bet spjovė į visą tai, nes pagalvojo, kad kuo daugiau varnų, tuo geriau.
- Ahoy! Edith, right? - šyptelėjo mergina. Tiksliai vardo nežinojo, nes tik nugirdo kažką tokio. Padavusi ranką, energingai pakratė, kaip prieš tai darė su Alice.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Bendrasis kambarys - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys   Bendrasis kambarys - Page 9 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Bendrasis kambarys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 915Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next

 Similar topics

-
» Bendrasis kambarys [5]
» Bendrasis kambarys
» Bendrasis kambarys (3)
» Bendrasis kambarys
» Bendrasis kambarys [6]

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Hogvartsas-