Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Tvenkinys už Gluosnio

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Tvenkinys už Gluosnio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Tvenkinys už Gluosnio   Tvenkinys už Gluosnio Icon_minitimeTr. 03 31, 2010 11:10 pm

[[...]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tvenkinys už Gluosnio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tvenkinys už Gluosnio   Tvenkinys už Gluosnio Icon_minitimeSk. 05 30, 2010 11:59 am

Atėjusi čia atsisėdo ant žemės ir pradėjo žiūrėti į vandenį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tvenkinys už Gluosnio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tvenkinys už Gluosnio   Tvenkinys už Gluosnio Icon_minitimeSk. 05 30, 2010 12:01 pm

Ariellė atėjo prie gluosnio galiūno ir pamačiusi tvenkinį už jo nuėjo ten. Sutiko kažkokią merginą ir iš ženkellio ant uniformos suprato, kad ji taip pat iš klastūnyno.
- Sveika, - pasisveikino Ariellė, džiaugdamasi, kad susiras naujų draugų.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tvenkinys už Gluosnio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tvenkinys už Gluosnio   Tvenkinys už Gluosnio Icon_minitimeSk. 05 30, 2010 12:25 pm

-Labas
Tarė toliau žiūrėdama į vandenį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tvenkinys už Gluosnio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tvenkinys už Gluosnio   Tvenkinys už Gluosnio Icon_minitimeSk. 05 30, 2010 12:39 pm

- Mano vardas Ariellė. O tavo? - šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tvenkinys už Gluosnio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tvenkinys už Gluosnio   Tvenkinys už Gluosnio Icon_minitimeSk. 05 30, 2010 12:41 pm

-Marisa Malėja...
Tarė ir pažiūrėjo į ją.
-Malonu susipažinti.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tvenkinys už Gluosnio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tvenkinys už Gluosnio   Tvenkinys už Gluosnio Icon_minitimeSk. 05 30, 2010 1:46 pm

- Man irgi. Tu naujokė? - pasidomėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tvenkinys už Gluosnio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tvenkinys už Gluosnio   Tvenkinys už Gluosnio Icon_minitimeSk. 05 30, 2010 1:46 pm

-Galima ir taip sakyti.
Tarė ir vėl pažiūrėjo į vandenį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tvenkinys už Gluosnio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tvenkinys už Gluosnio   Tvenkinys už Gluosnio Icon_minitimeSk. 05 30, 2010 1:57 pm

- Aš tai tik šiandien atvykau, - šyptelėjo. - Tau čia patinka?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tvenkinys už Gluosnio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tvenkinys už Gluosnio   Tvenkinys už Gluosnio Icon_minitimeSk. 05 30, 2010 1:59 pm

-Kur pasisuki ten grifai... Nors čia jų nėra... Apie tai galima viską nuspresti.
Tarė ir metė akmenuką į vandenį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tvenkinys už Gluosnio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tvenkinys už Gluosnio   Tvenkinys už Gluosnio Icon_minitimeSk. 05 30, 2010 2:00 pm

- Mhm. Nemėgsti grifų? Aš taip pat. Turi čia daug draugų? - paklausė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tvenkinys už Gluosnio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tvenkinys už Gluosnio   Tvenkinys už Gluosnio Icon_minitimeSk. 05 30, 2010 2:02 pm

-Nop.
Tarė ir sviedė dar vieną akmenį, šį kartą bangelė aptaškė netoli buvusią voveraite.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tvenkinys už Gluosnio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tvenkinys už Gluosnio   Tvenkinys už Gluosnio Icon_minitimeSk. 05 30, 2010 2:57 pm

- Aš ir. Bet gali laikyt mane drauge, - šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tvenkinys už Gluosnio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tvenkinys už Gluosnio   Tvenkinys už Gluosnio Icon_minitimeSk. 05 30, 2010 5:33 pm

-Malonu.
Tarė ir nusišypsojo
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tvenkinys už Gluosnio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tvenkinys už Gluosnio   Tvenkinys už Gluosnio Icon_minitimePir. 05 31, 2010 11:17 am

Prie tvenkinio atsirado Lili. Matėsi, kaip linguoja Gluosnis. Pamačiusi mergaites, šyptelėjo ir tarė:
-Sveikos, merginos.
Nuėjo atokiau nuo jų ir nuleido galvą. Pradėjo žiūrėti į vandenį. Pradėjo apie kažką svajoti... Po kiek laiko nuėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tvenkinys už Gluosnio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tvenkinys už Gluosnio   Tvenkinys už Gluosnio Icon_minitimePir. 05 31, 2010 1:08 pm

Ariellė atsisėdo ant žolės ir prisirinkusi akmenukų pradėjo mėtyti į vandenį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tvenkinys už Gluosnio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tvenkinys už Gluosnio   Tvenkinys už Gluosnio Icon_minitimePir. 05 31, 2010 6:45 pm

Toliau irgi mėto akmenukus
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tvenkinys už Gluosnio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tvenkinys už Gluosnio   Tvenkinys už Gluosnio Icon_minitimeAntr. 06 01, 2010 7:12 am

- Kelintakursė tu? - staiga paklausė Ariellė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tvenkinys už Gluosnio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tvenkinys už Gluosnio   Tvenkinys už Gluosnio Icon_minitimeAntr. 06 01, 2010 9:10 am

Parodė keturis pirštus ir toliau mėtė akmenis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tvenkinys už Gluosnio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tvenkinys už Gluosnio   Tvenkinys už Gluosnio Icon_minitimeAntr. 06 01, 2010 2:37 pm

- Tai tu jau didelė, - šyptelėjo. - Aš tai dar tik antrakursė... - užsižiūrėjo į tolį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tvenkinys už Gluosnio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tvenkinys už Gluosnio   Tvenkinys už Gluosnio Icon_minitimeAntr. 06 01, 2010 2:41 pm

-Man 14 metų, abu tėvai mitę ir esu vienturtė... Nors didelė, bet su nelabai laiminga istorija.
Tarė ir įmėtė į vandenį, dar tris akmenėlius.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tvenkinys už Gluosnio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tvenkinys už Gluosnio   Tvenkinys už Gluosnio Icon_minitimeAntr. 06 01, 2010 3:05 pm

- Aš labai užjaučiu, - pasakė liūdnai.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tvenkinys už Gluosnio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tvenkinys už Gluosnio   Tvenkinys už Gluosnio Icon_minitimeAntr. 06 01, 2010 3:13 pm

Linktelėjo ir toliau mėtė akmenukus.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tvenkinys už Gluosnio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tvenkinys už Gluosnio   Tvenkinys už Gluosnio Icon_minitimeKv. 06 03, 2010 3:52 pm

Ariellė ilgai stebėjo vandenį, apie kažką įtemptai galvojo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tvenkinys už Gluosnio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tvenkinys už Gluosnio   Tvenkinys už Gluosnio Icon_minitimeKv. 06 03, 2010 3:54 pm

Pažiūrėjo į ją ir toliau mėtė į vandenį akmenukus.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Tvenkinys už Gluosnio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tvenkinys už Gluosnio   Tvenkinys už Gluosnio Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Tvenkinys už Gluosnio

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Tvenkinys už Gluosnio
» Tvenkinys prie gluosnio galiūno
» Pieva Prie Gluosnio
» Supynės Prie Gluosnio
» Visai prie Gluosnio Galiūno

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Hogvartsas-