Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Apleistas namas.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Apleistas namas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Apleistas namas.   Apleistas namas. Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 1:46 pm

Po ganėtinai tylaus pokštelėjimo name pasirodė pusamžis vyras su peiliu rankoje. Prie savęs jis laikė ne ką kitą, o Lynn. Mergina dusdama įsikibo į jo ranką.
- Paleisk galų gale. Niekas čia Tavęs nematys,- iškosėjo ji.
Vyras dar porą kartų pasukiojo galvą aplink ir įsitikinęs, patraukė rankas nuo jos. Gerrard pasitrynė kaklą ir pasiutusi trinktelėjo vyrui į šonkaulius.
- Auč. What's wrong with u?- susiraukė jis ir pasitrynęs sužeistą vietą pavartė akim.
- Gal tu dūūrnas. Šitaip įsiraut. Negalėjai palaukt kol išeisiu pati. Reikėjo tik pasakyt kur susitinkam ir viskas,- Lynn atsisėdo ant žemės.
- Kas žino, kada būtum išėjus,- vyras palinksėjo galva.
- Jau ruošiausi,- linktelėjo Vynn'as dar nenujausdamas kurion pusėn linksta kalba. - Taigi sakyk ko nori. Šiaip gi neišlendi su peiliu rankoj ir negrasini. Ir ką reiškia tas " matotės paskutinį kartą"?? Paliesk Cam'ą ir aš Tave gyvą užcementuosiu savo būsimo namo pamatuos,- Gerrard nejuokavo.
- Relaaax. Aš neketinau liest ano. Aš Tau ne koks gėjūkštis,- nusižvengė.
- Manęs liest irgi negausi,- Lynn iškart užprotestavo ir pasislinko toliau.
- Klausyk. Nebūčiau taip efektingai įsiveržęs, bet man vėl reikia pinigų,- sudvejojo Markas.[[nu ką nu? šitoj situacijoj aš grynai įsivaizduoju Webbį xDDDDD krč.]] Laikai blogėja, krizė. O man gyvenimas irgi ne iš gerųjų. Palikai mane dėl Gerrard'o, kuris galų gale vis vien pakratė kojas. O pati neblogai uždirbi iš dvigubo darbo. Kur dar vyro palikimas. O naujasis tikriausiai irgi Tavo sąskaitas apmoka. Kaip lengva visoms G.. Gerrard, ne?- kilstelėjo antakį. Lynn paspringo oru.
- Juokauji? Dar pinigų? Neprisisvajok. Aš tau ne Ūkio bankas,- pavartė akim.- Susirask turtingą žmoną ir nebus problemų.
- O aš ir nemaniau, kad taip lengvai sutiksi. Bet turėtum. Turėtum, jei nenori, kad visi sužinotų ką aš žinau.- Markas pakilnojo antakius.
- Žudikas,- išsprūdo Lynn.
- Gal būt. Bet tai bent jau padoriau, nei tavo situacija.
- Ką Tu čia nusišneki?- Lynn atsistojo.- Kai išsiblaivysi pranešk. Pakalbėsim rimtai. Markas pasuko link Gerrard ir sugriebė ją už riešo, trinkteldamas laisva alkūne į galvą.
- Taip neskubėk. Apmąstyk,- palinksėjo. Lynn atsisukus vėpsojo į vyrą, kol šis paleido jos riešą. Dėl kilusio triukšmo, kambaryje pasirodė keletas oficialiai apsirengusių vyrų.
- Jei jau įperkat tokius kostiumus, nematau kodėl Jum reiktų dar pinigų,- pavartė akis Lynn.
- Viskas priklauso nuo Tavęs. Pagalvok,- ignoravęs Gerrard'ę gūžtelėjo pečiais Markas. - Aš tik sakau,- žengė porą žingsnių link jos ir įrėmęs į širdį ginklą patikrino ar Lynn neslepia lazdelės ir panašaus dangerous shit.- Būsi čia tol kol apsispręsi. Geros dienos.
Patenkintas, kad nerado ginklų pas Gerrard, jis žengė atgal ir efektyviai išnyko oru. Kambaryje buvę vyrai, buvo kraupiai tylūs. Susiradusi kažkokę medinę dėžę, Lynn atsisėdo kažką mąstydama.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Apleistas namas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apleistas namas.   Apleistas namas. Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 3:54 pm

[[čia tipo Laurai jau galima efektyngai išspirt duris? ;DDD]]
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Apleistas namas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apleistas namas.   Apleistas namas. Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 6:06 pm

[[ tai jo man rods ;DDD ]]
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Apleistas namas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apleistas namas.   Apleistas namas. Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 6:18 pm

[[ Kūūūūl. Dbr galvoju. Post'as bus gatavas po pusvalandžio. XDD ]]

Laura išgirdusi einant Hengltono gatve neaiškią šutvę, pasitraukė į stersgatvį ir stebėjo sceną iš šios slėptuvės. Atpažinusi Hogvartso direktorės veidą ir palaukusi, kol užsidarys durys, prisiūliko pie namo. Nutilus triukšmui pro langą, Gallagher atsistojo, ir išsitraukusi lazdelę, greitu judesiu išsprogdino duris.
- Gerrard! - sušuko ji, lyg būtų jos senai nematyta geriausia draugė. Tai buvo neatsargus žingsnis.
Pro duris atslinko dar keletas vyriškių, taip pat iš Marko šutvės [[kūūl, Webbiui pats tas. Ypač po šiandienos GP xD]]. Šie bandė suiimti LG(allagher. [[fak. mūsų inicalai vienodi. xD]]), bet šioji parodė esanti ne iš kelmo spirta. Na, žodžiu, nelaukti svečiai buvo patiesti, o su Gerrard buvę vyrai atsitraukė ir tylėjo, turbūt laukdami Marko.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Apleistas namas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apleistas namas.   Apleistas namas. Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 6:58 pm

Lynn'as sėdėdamas ant dėžės išgirdo lūžtančias duris.
-Aa Nesigąsdink taip,- suspigo Gerrard ir pašoko nuo dėžės.- Sumanei prisidėt prie linksmybių?- pakilnojo antakius. Kaip tik tuo metu į kambarį grįžo Markas. [[su tokia roža kokia jis šnd buvo xDDD Creepy xDDD]]
- Kas per..- pradėjo nužvelgęs Lau ir jo išvartytus bičus, bet buvo nuspirtas Lynn'ės iš šono.
- Ruuuuuuuuuun!!- pasigirdo kikenimas iš Gerrard. Bet nespėjusi nieko daugiau padaryt buvo sučiupta kažkokio gremėzdo.- Paleiisk,- musitėsi be šansų pasprukt.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Apleistas namas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apleistas namas.   Apleistas namas. Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 7:05 pm

- Valink, - nusispjovė, tam grėmezdui suleidusi nagus į ranką. Tas suklykė ir atsitarukė.
- Nevaar, Gerrard. Šitie, - pamojo ranka į Marką, - sakosi žinantys kažką bendro apie mus.
Aš kažkaip nepamenu nieko, išskyrus darbo reikalus. Really. Tai kalbėsi? - paklausė atsisukusi į Marką. - Nemanau, jog šįkart melavai, - wellz, ne esmė, kad ji su juo niekada mačiusius, bet į vienuolį jis nebuvo panašus.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Apleistas namas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apleistas namas.   Apleistas namas. Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 7:09 pm

Lynn pasitrynė petį.
- Žinau. Ir man tas bičas kažką sapaliojo,- išpūtė akis.- Kada mes paskutinį kartą turėjom bendrų darbo reikalų?- prisimerkė.- Tiesą pasakius aš net neatsimenu kada paskutinį kartą darbe buvau,- prunkštelėjo. Pasijutusi visiškai nesaugi apsičiupinėjo ar netyčia neturi užsilikusio ginklo. Nieko nberadusi, atėmė kažkokį metalo gabalą iš Marko.
- Jo, jo. šnekėk,- linktelėjo nusitaikiusi.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Apleistas namas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apleistas namas.   Apleistas namas. Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 7:09 pm

(( Sėdi su "wtf" rožke ir bando suprasti kas vyksta. Su popkornais, aišku kaip pridera ir pusšimčiu kitų pusdurnių žiūrovų. xDDDD ))
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Apleistas namas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apleistas namas.   Apleistas namas. Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 7:15 pm

[[ Sėdėk, sėdėk. XD ]]

- Nu joa, aš irgi. Čia dėl pagražinimo. Žinai, tipo valdžia ir pan... Juk Hogas ir Ministerija.. - pasapaliojus kažką nutyla. Susirinkusi per tą laiką leisgyvių bx lazdeles ir pridėjusi savąsias, nusitaiko į jį. - Jooo, kalbėk.

[[Bech, kalbėk tu už jį, tu geriau jo tas mimikas išmanai. XDD]]
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Apleistas namas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apleistas namas.   Apleistas namas. Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 7:19 pm

[[ tai man iškart taip ir sakyt? Ar dar geriau patampyt gumą? ;DDDDDDDDD nes lieeevai. greit baigsis xDDDDDDDDD ]]

Lynn supratingai palinksėjo.
- Jo. šnekėk tiktai, kol nesugalvojau padaryt to ką pirmai minėjau,- mirktelėjo.
Markas dėbsojo į jas vieną po kitos.
- Tai dar nesupratot?- prunkštelėjo jausdamasis kiek per drąsiai tokioj situacijoj.- Dievaži. Judvi gal dažytos ar kaip. Aš žinau, kad abi girtos buvot, bet nu..
Lynn prisimerkė.
- Aha supratau,- paleido įspėjamą šūvį į lubas. Staigiai pradėjo byrėt tinkas.- O šūdas,- pasitraukė porą žingsnių į šoną. Krituliai greit baigėsi. Lynn dirstelėjo į Laurą.
-Tu ką nors žinai?- sušnypštė.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Apleistas namas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apleistas namas.   Apleistas namas. Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 7:26 pm

- Nė neįsivaizduoju. Nuo '07 birželio vidurio negeriu.. - sumurmėjo. - Ech, sakyk greičiau, nes blogai baigsis. Aš rimtai, - dėbtelėjo į Marką.

[[patampyk. Bet ne per ilgai nes vienuoliktą turiu eit. xD]]
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Apleistas namas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apleistas namas.   Apleistas namas. Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 7:30 pm

Mark'as sukikeno.
- Bingo!! O kaip sekėsi gert prieš tai? Tikrai turėjo būt linksma,- pakreipė galvą ir linktelėjo.
- Ką čia tik veli,- Lynn susiraukė.- Jei čia man visą šitą šlamštą sakei, tai prie ko ji čia,- linktelėjo link Lauros.
- Beviltiškos. Ką daugiau gali sakyt,- atsiduso.- Tikrai dar nesusiprotėjot?
Lynn pakraipė galvą kaip koks auksinis retriveris.
- Nu ne. O Tu?
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Apleistas namas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apleistas namas.   Apleistas namas. Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 7:32 pm

- Kažką atmenu.. Vegasas? - prisimerkė, dar labiau suspaudusi lazdelių krūvą. Iš esmės, jis galėjo suimti Lauros ranką ir visas jas atimti, bet matyt nerūpėjo.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Apleistas namas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apleistas namas.   Apleistas namas. Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 7:36 pm

- oo.. Vegas'as,- Lynn leidosi į prisiminimus.- Ir aš prieš tai ten lankiausi,- linktelėjo.- Kaip tik tada gavau savo..- iškėlė ranką ieškodama vestuvinio žiedo, bet prisiminusi, kad jį paliko bare, stiklinėje, nuleido ranką prie šono.- Nevermind. Pasakok toliau.
- Taai. Abi buvot Vegas'e. Abi prisigėrėt ir ką abi iškrėtėt?- prisimerkė.
- Ištekėjau,- linktelėjo Gerrard virškindama info.- Tai kas iš to? Aš ištekėjau ji dar kokį brudą iškrėtė. Nematau reikalo kelt dėl to skandalo.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Apleistas namas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apleistas namas.   Apleistas namas. Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 7:39 pm

- "Panele Gallagher, ar sutinkate imti..." - Laura ėmė mąstyti garsiai. Ooh, matot, ką daro prisiminimai.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Apleistas namas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apleistas namas.   Apleistas namas. Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 7:42 pm

Lynn sukikeno.
- Ištekėjai ir Tu? Ooo veeelnias. Tuo metu tai buvo itin madinga. Negaliu kaltint,- linktelėjo.- U haven't made ur point yet,- bedė ginklu į Marką.
- Maaybe I did,- ramia roža linktelėjo.- Paklausk jos,- pasuko akis į Laurą, kuri kažką mąstė. Ar bent jau taip atrodė iš šalies.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Apleistas namas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apleistas namas.   Apleistas namas. Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 7:43 pm

- Žinai, Gerrard, tuo meu tu buvai su manim.. Ir abi sužinojom, kad esam Gallagher, tad šis sakinys tinka tau, - sukikena.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Apleistas namas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apleistas namas.   Apleistas namas. Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 7:47 pm

- Well, kind of.. Bet paskutinė jo dalis,- nelabai norėjo sutikt Lynn prisiminusi frazę "į vyrus Gerrard'ą".- Fine. Tipo norėjai ką pasakyt? Kad aš Gallagher, ar kad nusikaltimas kai dvi poros susituokia tuo pačiu metu?
Markas pavartė akim.
- Aha. Iš dalies jo, bet.. Paklausk už ko ji ištekėjo,- linktelėjo link Lauros.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Apleistas namas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apleistas namas.   Apleistas namas. Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 7:48 pm

- Neprisimenu, - palinksėjo. - Žiedo neturiu... Netekėjau?
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Apleistas namas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apleistas namas.   Apleistas namas. Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 7:54 pm

Markas patogiau įsitaisė ant grindų, kadangi dėl abiejų sumišusių Gallagher panų jautėsi padėties šeimininkas.
- Tai norit paasakyt aš vienintelis žinau smulkmenas?- išsišiepė.
- Ką gal buvai kunigas?- metė Gerrard.
- Jo. Panašiai,- linktelėjo.- Fine. Tą vakarą lyygiai prieš tris metus abidvi prisigėrėt ir susituokėt su pirmais pasitaikiusiais bičais. Lynn sutiko tekėt už Steve'o, o Laura už *put name here*. Ir nė viena nesusigaudėt, kad abiejų pavardės buvo vienodos?- prisimerkė jis.
Lynn pakraipė galvą link Lauros.
- tu niekad neminėjai, kad *put name here* pavardė buvo Gerrard'as. Geeras,- palinksėjo.- Kur čia šuo pakastas? Jie giminaičiai ar kaip?
Markas linktelėjo.
- Panašiai. Jei gryno kraujo broliai gali būt "panašūs" į gimines,- pavartė akim laukdamas reakcijų.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Apleistas namas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apleistas namas.   Apleistas namas. Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 7:56 pm

- Whaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa? - išpūtė akis. - Už Gerrardo. Kūūūl. Nors ne. Jis pakastas, jo?
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Apleistas namas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apleistas namas.   Apleistas namas. Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 8:00 pm

Lynn kurį laiką prastovėjo tylėdama.
- Fine. Tu nereikalingas.- dėbtelėjo į Marką ir paleido kulką.[[bl, kad taip Webbiui padaryčiau už visas tas lievas kvalifikacijas ir lenktynes ;DDD]]
- Mano Gerrard'as jo. Mes gi ne už to pačio tekėjom,- sukikeno.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Apleistas namas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apleistas namas.   Apleistas namas. Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 8:01 pm

- Galėjai kiek palaukt, sister, - skikeno.

[keeisk mano surname. xd]
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Apleistas namas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apleistas namas.   Apleistas namas. Icon_minitimeSk. 06 13, 2010 8:05 pm

- Ko laukt? Kol jis pradės dar ką nors sapaliot? Ne, ačiū. apsieisiu,- prunkštelėjo.- Man reikia suvirškint info. Dingstam iš čia. Sakei seniai gėrei, ne? Pats laikas vėl pradėt,- įsikišo ginklą.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Apleistas namas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apleistas namas.   Apleistas namas. Icon_minitimePir. 06 14, 2010 11:05 am

- Įdomu, ar aš našlė, ar ne.. - sumurmėjo. - Wellz, dabar pagal idėją turėčiau bing'e knaisiotis, ar mano vyrelis baigęs gyvenimą, bet šiaip sutinku.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Apleistas namas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apleistas namas.   Apleistas namas. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Apleistas namas.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Apleistas parkas
» Apleistas daugiabutis.
» Apleistas vyno rūsys
» Ian namas
» Omi namas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-