Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Chloe kabinetas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Chloe kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Chloe kabinetas   Chloe kabinetas Icon_minitimeAntr. 06 22, 2010 8:59 am

Į kabinetą įėjo Chloe. Atkulniavusi prie kėdės, atsisėdo, padėjo alkūnę ant stalo ir ėmė gaqlvoti, ką daryti. Pagalvojo apie likusius dokumentus. Iš stalo išsiėmė krūvelę jų. Ant jų parašiusi kažką panašaus į "Gerai." ėmė rašyti savo parašą. Greit ant visų taip pakeverzojusi, krizendama norėjo išeiti iš kabineto, bet... atėjo Paris.
-Hė, džyys, iš kur žinai, kad aš Ministerijoj dirbu, a?- paklausė Chl.
- Tiesiog... pagalvojau. -atsakė Pa.
-Nu tai tuomet užeik..- priėmė ją Chloe.
Abi įėjo. Tada atsisėdo ir vėl pradėjo kalbėtis:
-First, kokiu reikalu atėjai?
-Pasikalbėt...
-Nu tai sakyk ką reikia, bet greičiau.
-Veronica ką tik išskrido...
-Na ir? Žinau, kad jinai skris į Ispaniją. Kame reikalas?
-Ir noriu, kad rytoj būtinai mus aplankytum Velso Pakrantėj.
-Jūsų name, ar ne?
-Iš kur žinai?
-Užvakar Ve sakė.
-Aaa...
-O paskui sakė, kad kai grįš jinai po savaitės, ateičiau į buveinę. Tą ji tau sakė?
-Aišku, kad sakė.- burbtelėjo Paris.- Kaipgi nesakys..
-Niūū, tai pralinksmėėk.- šyptelėjo Chlo.
-S..aa..kk..a..ii? Pralinksmėėt?- tarsi nesuprasdama tarė Par.
-Mhm. Kodėl ne? Džyys, reik humoro, ė!- tarė Ch.
Jos bandė pakelti sau nuotaiką, ir joms pavyko. Viskas puikiai išėjo.
-Nu ką, tu eik, aš dar turiu reikaliukų čia. Gerai?- tarė Chlo.
-Gerai. Ate.
-Atiaaaaa.

___________________________

Po 2 min., kai Paris išėjo, Chloe dar rado reikalų: pasikuitė po stalą, ir rado kažkokį keistą vėrinį. Pažiūrėjusi į jį, vėl įgrūdo stalan, o paskui užsnūdo ant kėdės.

__________________________

Po geros valandos Ch atsibudo ir greit nukulniavo iš kabineto tokia išsišiepusi.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Chloe kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chloe kabinetas   Chloe kabinetas Icon_minitimeAntr. 06 22, 2010 11:02 am

- Paleisk mane, kvaily Tu neraliuotas. - pasigirdo Emily balsas jau korodoriaus gale. Po kelių sekundžių į kabinetą galingai įsiveržė du ministerijos darbuotojai stipriai laikydami besispardančią McMortal.
- Cha. - nudžiugo mergina apsižvalgiusi po kabinetą. - O jos čia nėra. Kaip apmaudu. - suvaidino liūdną mikiką. - Jau galime eiti. - energingai linktelėjo. Kairysis 'laikytojas' stipriai ją pakratė. Emily nebeišsikentusi spyrė šiam į klyną. Šis susirietęs nudribo. Dešinysis nieko nelaukęs, apglėbė McMortal ir laikė besimuistančią mokinę, kol jo bendražygis atsistojo.
- Gal jau ir suprantu, kodėl čia jos nėra. - maktelėjo galva į Chloe stalą. - Visi bėgtų nuo tokios dukterėčios. - prunkštelėjo kairysis, jau atsistojęs. Priėjęs per saugų atstumą iki gilia šnuopuojančios merginos, kvailai išsišiepė. Emily dar pasimuistė, bet dešinysis ministerijos darbuotojas skaudžiai ją pakratė, ir ši pagaliau nusiramino.
- Tai kas dabar? - paklausė McMortal veidu uždengtais plaukais. - Lauksit? - prunkštelėjo.
- Ooo taip. - mergina pamanė, kad šis energingai linksi. - Dabar lauksim. - ir iš garso Emily suprato, kad šis dribo į vieną iš krėslų priešais darbo stalą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Chloe kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chloe kabinetas   Chloe kabinetas Icon_minitimeAntr. 06 22, 2010 11:04 am

Į kabinetą atkulniavo Chloe. Pamačiusi dukterėčią, labai nudžiugo.
-Sveika. Kaip sekasi, dukterėčia?
Atsisėdo ant kėdės kuri buvo kitoje pusėje. Tada laukė Emily atsakymo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Chloe kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chloe kabinetas   Chloe kabinetas Icon_minitimeAntr. 06 22, 2010 11:07 am

Emily tyliai prunkštelėjo.
- Sektųsi daug geriau, jeigu paprašytumėt šitų stuobrių mane paleisti. - vėl pradėjo muistytis ministerijos darbuotojų rankose.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Chloe kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chloe kabinetas   Chloe kabinetas Icon_minitimeAntr. 06 22, 2010 11:11 am

-Paleiskit, ji mano dukterėčia ir lauk iš čia.Nreikia jos laikyti. - tarė Chloe Ministerijos darbuotojams.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Chloe kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chloe kabinetas   Chloe kabinetas Icon_minitimeAntr. 06 22, 2010 11:14 am

Nepatenkinti darbuotojai bumbtelėjo Emily ant žemės, ir išsliūkino iš kabineto. Mergina atsistojo.
- Pats laikas. Ir negrįžkit! - sušuko jiems pavymui. Tada dribo į krėslą prie Chloe stalą. - Taigi... - apsižvalgė. - Kas čia per departamentas? - susiraukusi paklausė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Chloe kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chloe kabinetas   Chloe kabinetas Icon_minitimeAntr. 06 22, 2010 11:16 am

-Tarptautinio burtininkų bendradarbiavimo. -tarė Chloe.- Beje, kas Hoge naujo? Neįvyko jokių sensacijų? Kaip ten Hoge?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Chloe kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chloe kabinetas   Chloe kabinetas Icon_minitimeAntr. 06 22, 2010 11:24 am

Em gūžtelėjo.
- Per daug nesidomėjau. - sumurmėjo. - Aj girdėjau kažkas ten tuokias... Kažkas sesių susirado ir panašiai. Nu kaip visada melodramų padariniai. - pervertė akis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Chloe kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chloe kabinetas   Chloe kabinetas Icon_minitimeAntr. 06 22, 2010 11:26 am

-Aišku...-nutęsė.- O kaip kitos mano dukterėčios, Austutė ir Selena? Kaip jom sekas? Gal girdėjai apie jas?...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Chloe kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chloe kabinetas   Chloe kabinetas Icon_minitimeAntr. 06 22, 2010 11:28 am

Emily tik papurtė galvą.
- Nežinau. Selena kariasi ant kažkokio Tomo galvos pas Smith'ą pjankėj, o Austutės jau senai bemačiau.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Chloe kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chloe kabinetas   Chloe kabinetas Icon_minitimeAntr. 06 22, 2010 11:56 am

-Aišku tada. O kaip naujoji direktorė? Girdėjau, jos vardas Lynn...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Chloe kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chloe kabinetas   Chloe kabinetas Icon_minitimeAntr. 06 22, 2010 11:59 am

Em numojo ranka.
- Ji jau senai nauja. - sukikeno. - Nieko, mokykloje jos beveik nematyt, tai dar lengviau bemiegėmis naktimis nuveikti kažką įdomaus. - išsišiepė ir pažiūrėjo į laikrodį.
- Holly cheese. Man žiobarotyros pamoka už penkių minučių. - susigriezbė ir pašoko iš krėslo. - Buvo smagu paplepėti, iki. - ir žaibo greičiu išdūmė iš kabineto.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Chloe kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chloe kabinetas   Chloe kabinetas Icon_minitimeAntr. 06 22, 2010 12:27 pm

-Ate.- greit spėjo ištarti.
Tada truputį pabuvus irgi išėjo iš kabineto.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Chloe kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chloe kabinetas   Chloe kabinetas Icon_minitimeTr. 06 23, 2010 9:07 am

Chloe greitai atėjusi stvrė popierių aplanką iš stalo ir nulėkė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Chloe kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chloe kabinetas   Chloe kabinetas Icon_minitimeAntr. 08 03, 2010 9:43 am

Tokia labai pavargusi Chloe pagaliau pasiekė kabinetą. Atsidarė duris ir įėjo. Atsisėdusi ant sofos, apžiūrėjo kelis paveikslus, kurie buvo pakabinti. Tada nusižiovavo. Pasiekusi kėdę, klestelėjo ant jos. Ir kaip visada ėmė kuistis po stalčius. Išsitraukusi aplankalą, paėmė patį paskutinį lapą ir pradėjo kažką neaiškiai ant jo rašyti. Pagaliau, po 20 min. , kai baigė rašyti visą dokumentą, dar suirzusi ir bežiovaudama spėjo parašyti savo parašą. Tada kažkas pabeldė į duris.
-Kas čia?- sušuko Chl.
- Veronicaaa.
-Tai įeik.- tarė.
Veronica nedrąsiai pravėrė duris. Įėjo ir atsisėdo ant kėdės.
-Hey, nu ir kokiu reikalu čia atėjai? Galėjai buveinėj būt, aš būčiau atėjus. Arba bent jau namuos. Žodž, kažkur, bet čia nereikėjo vilktis.
-Sakai?
-Aišku, kad sakau.- prunkštelėjo Chlo.
-Žodžiu, reikalas tas, kad aš ką tik grįžau iš mūsų priešų namų.
-Kas jūsų priešai?
-PP. Žinai, kas jie. Juk turi žinot.
-WTF? Kam tu TEN ėjai?
-Ėjau...
-kitaip sakant... aš..
-eidama... paklydau ir pagalvojau kad ten gyvena geri žmonės, bet nuėjau pas PP.
-O jie. Ką jie tau sakė?
-Ach. Nieko. Vos tik mane pamatė, užtrenkė duris.
- Kodėl neatėjai tada į mūsų buveinę, ar į namus, sakei ateisi..
-Buvau užsiėmusi.- atsakė Chloe.
-beje, ką Paris?
-Paris? Irgi ką tik išvyko.
-Kur?
-Ispanijon, Meksikon.
-MMMMM.

Paskui įsivyravo tyla, kurią nutraukė Chloe.
-Gal einam į buveinę?
-Nea, neinam, aš ir taip jau einu. Xandeer laukia..
-Aa. Tada varyk, aš dar trupučiuką darbo turiu.
Tada Ve, nepamiršusi pasakyti "Ate", išėjo iš kabineto.

O tada Chloe ant kitų dokumentukų pasirašė parašą ir nukiūtino iš kabineto.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Chloe kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chloe kabinetas   Chloe kabinetas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Chloe kabinetas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

 Similar topics

-
» Chloe Anderson
» Chloe McGover/Aikštingoji princesė
» Joe kabinetas
» Chloe butas (Akloje gatvėje 52-2)
» Chloe Lummer saugykla nr.: 7000065220

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Magijos Ministerija-