Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Erin or Paulina

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Erin or Paulina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Erin or Paulina   Erin or Paulina Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 9:05 pm

1. Paulina (žinau, pagalvojot: wtf??)
2. Cholerikė xDD
3. Dvynė, tikinti į horoskopus
4. Bliam, gal klauskit ko aš nebijau xD
5. Žmonės užknisa, mieliau bendrauju su keturiom sienom.
6. Elgesiu xD
7. Supykstu, einu pakalt galva į siena...
8. Not. Ateistė.
9. Ne, tai prieštarauja mano religijai
10. Tai taipat prieštarauja mano religijai
11. Ojjj, daug ką xD
12. Blogis! Mwahaha
13. Tamsa
14. Gyvenimas
15. Mmm...arbata ^^
16. Šokoladas...(sun)
17. Žalia mėsa...oj, šviežia, I mean
18. Tegu tai lieka paslaptis, nes pelnytai palaikysit mane alkoholike xD
19. Juoda, pilka...žodžiu, tamsios spalvos xDD
20. Kramtyt nagus skaitos?
21. Šunis
22. Tikiuosi,kad tokia dar bus
23. Kitas klausimas
24. Fantastiniai, trileriai, komedijos, dramos...
25. Netikiu, pro mane turi praeit du kartus
26. Taip. : )
27. Visaip būna xD
28. Kalbančios papūgos.
29. Muzika mano gyvenime yra labai svarbi.
30. "Reality is wrong, dreams is for real" ...Išvertus taip įkvepiančiai neskamba, so vartaliokitės kaip jums patinka...:D
31. Gaspard Ulliel ♥
32. Bendravimas prieštarauja mano religijai. Just sayin.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Erin or Paulina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erin or Paulina   Erin or Paulina Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 10:06 am

Kodėl "Wtf?"? Paulina labai labai gražus vardas! Ir ateistė? OMG, tell us more! Labai įdomiai. ;o Ir dėl Gaspard'o sutikti! Iš vis, neeilinė persona esate, daugiau galėtumėte papasakoti. :DD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Erin or Paulina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erin or Paulina   Erin or Paulina Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 3:29 pm

I iz an atheist for a million years!
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Erin or Paulina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erin or Paulina   Erin or Paulina Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 3:50 pm

Teehee, ateizmas riūlz (smirkeh)
Todėl jau užsitarnavai mano pagarbą. Btw, malonu susipažint, mano vardą pamatysi kairėj (sun)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Erin or Paulina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erin or Paulina   Erin or Paulina Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 7:52 pm

Ashton de Smith rašo:
Kodėl "Wtf?"? Paulina labai labai gražus vardas! Ir ateistė? OMG, tell us more! Labai įdomiai. ;o Ir dėl Gaspard'o sutikti! Iš vis, neeilinė persona esate, daugiau galėtumėte papasakoti. :DD

O,taip ateistė xDD yeaah...neeilinė persona...leiskite paklausti kodėl taip manote ir aš galbūt papasakosiu daugiau apie ją xD
Sarah Gerrard rašo:
I iz an atheist for a million years!
Hai faiv ! :DD
Aurora Wallace rašo:
Teehee, ateizmas riūlz (smirkeh)
Todėl jau užsitarnavai mano pagarbą. Btw, malonu susipažint, mano vardą pamatysi kairėj (sun)
Yah, man tai pat malonu susipažint Loreta :D
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Erin or Paulina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erin or Paulina   Erin or Paulina Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 9:10 pm

Kodėl... va čia tai klausimas, srsly. :DDD Nežinau, būna jog skaitai aprašymą ir "Aa... jjjo...", jis praeina pro tavo smegenus ir nelabai užfiksuoji kažką tokio itin išskirtinio, o vat čia kitaip. :D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Erin or Paulina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erin or Paulina   Erin or Paulina Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 9:19 pm

Ahh, supratau xD Mat kaip čia įdomiai... : D
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Erin or Paulina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erin or Paulina   Erin or Paulina Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 9:25 pm

Pasakiau, kodėl taip manau, dabar tavo eilė pildyti savo pažadą. Tell us more. :D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Erin or Paulina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erin or Paulina   Erin or Paulina Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 9:29 pm

Okė. Whatcha wanna know? :DD
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Erin or Paulina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erin or Paulina   Erin or Paulina Icon_minitimePir. 11 15, 2010 1:09 pm

Turiu klausimą. KODĖL Tu atejistė? o.O
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Erin or Paulina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erin or Paulina   Erin or Paulina Icon_minitimePen. 11 19, 2010 6:06 pm

20. Kramtyt nagus skaitos?
Skaitosi xD
\Labas
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Erin or Paulina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erin or Paulina   Erin or Paulina Icon_minitimePir. 11 22, 2010 6:17 pm

Fiona de (Gun)Smith rašo:
Turiu klausimą. KODĖL Tu atejistė? o.O

Mm...manau atsakymas yra...labai paprastas. Aš netikiu Dievu n.n (BEDIEVĖĖ ant laužo ją )

Erelio Akis rašo:
20. Kramtyt nagus skaitos?
Skaitosi xD
\Labas

Ohh šaunu xD maniau esu žmogas be žalingų įpročių :\ še tau kad nori...

Sveika :}
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Erin or Paulina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erin or Paulina   Erin or Paulina Icon_minitimeKv. 11 25, 2010 12:31 pm

Kodėl Tu juo netiki?
Aš dabar toooookia priekabi būsiu. ^^ xD
Atgal į viršų Go down
Bella Green
Bella Green



Vardas : Marija
Pranešimų skaičius : 809
Female Amžius : 31
Profesija : Skaitymas
Grupuotė : Fenikso Brolija
Kursas : Zinai ta juokeli kurio niekas nezino?...

Erin or Paulina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erin or Paulina   Erin or Paulina Icon_minitimeKv. 11 25, 2010 2:35 pm

Hey :bashful:
na ka galeciau prisideti prie Fionos-Dainoros ir pasidometi kodel netiki...
As irgi moku but priekabi 👏
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Erin or Paulina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erin or Paulina   Erin or Paulina Icon_minitimeKv. 11 25, 2010 2:40 pm

Kad būtų lygiosios... O tai kodėl jūs tikit? :DD Mane pačią paskutiniu metu labai domina religiniai klausimai, būtų ŽIAURIAI įdomu padiskutuot. :DD
Atgal į viršų Go down
Bella Green
Bella Green



Vardas : Marija
Pranešimų skaičius : 809
Female Amžius : 31
Profesija : Skaitymas
Grupuotė : Fenikso Brolija
Kursas : Zinai ta juokeli kurio niekas nezino?...

Erin or Paulina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erin or Paulina   Erin or Paulina Icon_minitimeKv. 11 25, 2010 4:10 pm

Na as tikiu kad yra dievas (nors ir netikiu stebuklais) niekada nesusimasciau kodel tikiu, tiesiog zinau ir tiek.. :dance:
Atgal į viršų Go down
Lilija Smit
Lilija Smit



Vardas : M
Pranešimų skaičius : 185
Female Amžius : 33

Erin or Paulina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erin or Paulina   Erin or Paulina Icon_minitimeKv. 11 25, 2010 8:45 pm

man irgi Gaspard Ulliel patinka :) Ypač man patiko jis filme Hanibalas:pradžia :) Patinka blogiukai ;DDD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Erin or Paulina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erin or Paulina   Erin or Paulina Icon_minitimeŠt. 11 27, 2010 10:17 am

Bella Green rašo:
Na as tikiu kad yra dievas (nors ir netikiu stebuklais) niekada nesusimasciau kodel tikiu, tiesiog zinau ir tiek.. :dance:

Nu vaaaaa. :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Erin or Paulina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erin or Paulina   Erin or Paulina Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 3:30 pm

Netikiu, nes niekas man taip ir nepateikė realių,patikimų įrodymų,kad jis egzistuoja. ;D

Paprašysiu atsakyti į klausimą, kodėl JŪS tikite JUO ;DD

Atgal į viršų Go down
Bella Green
Bella Green



Vardas : Marija
Pranešimų skaičius : 809
Female Amžius : 31
Profesija : Skaitymas
Grupuotė : Fenikso Brolija
Kursas : Zinai ta juokeli kurio niekas nezino?...

Erin or Paulina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erin or Paulina   Erin or Paulina Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 3:44 pm

Chi man irgi niekas realiu yrodimu nepateike, bet as nezinau tiesiog zinau kad jis egzistuoja, gal tai del to kad mama taip visada sake, gal.. net nezinau, bet kad jis yra tai tikrai, is patirties zinau, ne netikiu gera sekme, o man yra buve keli nutikimai kur siaip turejau neisgyventi bet as vis dar gyva :D
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Erin or Paulina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erin or Paulina   Erin or Paulina Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 4:06 pm

Tikėjimas yra laaabai abstraktus dalykas ir tik tu gali pasirinkti tikėti ar ne. Taip, tikint lengvai galima atsiremti, kartais viskas būna daug lengviau... bet tikėjimas uždeda akinius. Kai netiki, niekada nebandysi melstis vietoj to, kad mokytumeisi ir tikėtis, kad rytoj gerai parašysi kontrą. Aišku, jeigu tu padarysi ir tai ir tai, kontrolinis seksis geriau, nes... paprasta. Tu išmoksti, o tada dar ir pasimeldi, kas prideda labai daug pasitikėjimo. Ir šiaip, tikint, gali visas blogybes suversti Dievui, maždaug "Ai, čia jis mane išbando" arba "Čia man už buvusius nusižengimus", o netikint viskas yra kitaip. Aišku, pažinodama kelis labai karštai tikinčius žmones drąsiai galiu teigti, kad tikrai ne visi tiki būtent taip. Tikėjimas yra labai geras dalykas, dažnai tikintys yra kur kas geresni žmonės už mus netikinčius.
Va šita litanija norėjau tik pasakyti, kad nei Dainora, nei Marija, nei dar koks tikintis hogietis neturi teisės užsipulti (na, čia mūsų atveju kur kas švelnesnis turėtų būti veiksmažodis, bet neišmąsčiau), kaip nei Eglė, nei Paulina neturi teisės užsipulti tikinčių. :)
Atgal į viršų Go down
Bella Green
Bella Green



Vardas : Marija
Pranešimų skaičius : 809
Female Amžius : 31
Profesija : Skaitymas
Grupuotė : Fenikso Brolija
Kursas : Zinai ta juokeli kurio niekas nezino?...

Erin or Paulina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erin or Paulina   Erin or Paulina Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 4:26 pm

As neuzsipuoliau :) as tik paklausiau, nes man idomu :) as neesu jau taip karstai tikinti kaip isivaizduoji :D tiesiog tikiu kad dievas yra, o del meldimosi tai retas dalykas, todel tai yra kvailoka, nes meldiesi dazniausiai tik tada kai kazko labai reikia :D
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Erin or Paulina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erin or Paulina   Erin or Paulina Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 4:37 pm

Tai gi sakau, kad neradau tinkamo veiksmažodžio būtent tam. :) Tai čia ne tikėjimas tada, jeigu tu meldiesi tik tada, kai tau reikia. Pavyzdžiui aš gerbiu Dainorą už tai, kad ji ne tik sako, kad "Aš tikiu", bet ji ir tiki. Manyti, kad kažkur yra Dievas ir melstis jam tik tada, kai mąstai, kad tau kažko reikia nėra tikėjimas, nemaišykit. :)
Atgal į viršų Go down
Bella Green
Bella Green



Vardas : Marija
Pranešimų skaičius : 809
Female Amžius : 31
Profesija : Skaitymas
Grupuotė : Fenikso Brolija
Kursas : Zinai ta juokeli kurio niekas nezino?...

Erin or Paulina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erin or Paulina   Erin or Paulina Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 4:43 pm

as tikiu kad jis yra, nu nesakau kad nera, bet kai as nrtikiu na stebuklais tai kazkaip ir nesimeldziu, bet jai kas nutinka visada pirmiausia kreipiuosi i Dieva, nezinau kaip tai reiketu pavadinti mano atveju.. Gal pusiau tikinti? :D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Erin or Paulina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erin or Paulina   Erin or Paulina Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 5:20 pm

Tikėjiamas yra toks dalykas, kuris neatsiranda tada kai tau kažkas atsitinka, jis yra visada jei tu tiki. Ir nemanau, kad žmogus kuris netiki nei stebuklais, nei nesimeldžiai yra tikintis :) čia mano nuomonė :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Erin or Paulina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erin or Paulina   Erin or Paulina Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Erin or Paulina

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Erin
» Erin Darkness Nr. 666

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-