Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Didžiulis žiobarų viešbutis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Elena Matthews
Elena Matthews



Vardas : Ievelena
Pranešimų skaičius : 2468
Female Profesija : Liasvalaikiu šiaip blogiukams atspardo užpakalius.
Grupuotė : Fenikso Brolija

Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžiulis žiobarų viešbutis   Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 14, 2011 3:09 pm

Pajutus kad čiužinys pasviro į visai kitą pusę nei El gulėjo burbtelėjo kažką panašaus į:
- Jei tuoj pat nenumesi 5 kg miegosi ant sofos..-sukikeno, tikdėdamasi kad visgi vaikinas negirdėjo.-Palaaaaaaaa, tu ir taip miegosi ant sofos, won't you?
Pasuko galvą į Aštą.
- Jei mėlyną įmanoma surast, tada noriu žalio.-pakilnojo antakius.
- Irr..Gal nustok mane badyt?-kaip ir paklausė pradėdama baksnot jam į petį.
Atgal į viršų Go down
Ashton Smith
Ashton Smith
With great penis comes great responsibility.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 1982
Male Profesija : Profesorius
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Klastūnynas

Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžiulis žiobarų viešbutis   Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 14, 2011 5:31 pm

- KĄ TU PASAKEI? - isterišku, aiškiai suvaidintu, balsu prabyla, nuleisdamas galvą į tobulą presą. - Nuo kur man ten tos penkis kylus nuimt, a? A? A? Va tau čia, reiktų, nuo va šičia... - kikendamas pabando smiliu ir nykščiu suimti kokį papildomą riebaliuką nuo Matthews pilvo. Po kelių nesėkmingų bandymų Smito roža subliukšta.
- Kąą... moterie bl, ką tu valgai? Nieeeko ilgai dar slapstysimės, pamatysi kaip atmaitinsiu, - linksmai sukikena, vėl pratęsdamas baksnojimą. Merginai pagaliau normaliai prabilus, Smitas lėtai išsišiepia.
- Ne... - nutęsia, - nes ant sofos miegosi tu! Tehe! - linksmai sukrykščia ir baksteli merginai tarp šonkaulių kažkur, sukeldamas ne itin malonius jausmus ir, spėjama, šoktelėjimą.
- Ne, kodėl turėčiau, - staigiai surimtėja ir tokiu "8-|" snukiu pasidabinęs toliau baksnoja merginą.
Atgal į viršų Go down
Elena Matthews
Elena Matthews



Vardas : Ievelena
Pranešimų skaičius : 2468
Female Profesija : Liasvalaikiu šiaip blogiukams atspardo užpakalius.
Grupuotė : Fenikso Brolija

Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžiulis žiobarų viešbutis   Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 14, 2011 5:57 pm

Ashtonui pradėjus klykaut mergina stengėsi perdaug nereguot, nežymiai pavartė akis.Galop jam prilindus prie Matthews pilvuko ši jį kiek jį įtraukė, kad pasidarytų kietas kaip akmuo.Nu gr, kietas kaip Elena.Nu ir ofk pliaukštelėjo jam per ranką atseit kad nekištų rankų kur nereikia.
- Aš valgau mėsą, daržoves, vaisius..-pradėjo vardint.-Geriau paklausk ko nevalgau.
Nors Elas buvo gana išrankus žmogus, vistiek, nevalgė tik kelių tikrai neskanių dalykų.
Tada piktai pažaibuoja į Smithą.
- Ant-sofos-miegosi-tu.-sukryžiuoja rankas ant krūtinės.
- Ei, baigi.Jei tuoj pat nebaigsi aš tave pribaigsiu.-Visiškai rimtas veidas, kad ir kaip bebūtų keista po tokio nusišnekėjimo.
Atgal į viršų Go down
Ashton Smith
Ashton Smith
With great penis comes great responsibility.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 1982
Male Profesija : Profesorius
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Klastūnynas

Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžiulis žiobarų viešbutis   Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 14, 2011 6:19 pm

- Pribaik, - pakilnoja antakius, dar aktyviau baksnodamas El.

((Lawl, čia like trumpiausias postas eva', tai užpildau tuščią vietą xDD ))
Atgal į viršų Go down
Elena Matthews
Elena Matthews



Vardas : Ievelena
Pranešimų skaičius : 2468
Female Profesija : Liasvalaikiu šiaip blogiukams atspardo užpakalius.
Grupuotė : Fenikso Brolija

Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžiulis žiobarų viešbutis   Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 14, 2011 6:56 pm

- Ei, ei, ei, ei,-su kiekvienu bakstelėjimu pasimusito.Galop su ranka ant spintelės užčiuopia telefonų knygą ir gerai užsimojus ploja Aštonui per galvą.

((Še, mano irgi trumpiausias eva, bet užtat geeeras xDD))
Atgal į viršų Go down
Ashton Smith
Ashton Smith
With great penis comes great responsibility.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 1982
Male Profesija : Profesorius
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Klastūnynas

Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžiulis žiobarų viešbutis   Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 8:46 am

(( Geras per silpnai pasakyta xDDDDD ))

Tiesiogine ta žodžio prasme gavęs per galvą, Aštas kiek susvyruoja, tada nuveda liūdnas akis į Matthews, šniurkšteli. Kiek svyruodamas, pakyla nuo sofos ir pasiremdmas stalu, nuo jo paima porą butelių. Vėl gi, nelabai rasdamas kaip eiti, pyst ir atsisėda viduryje kambario, ant žemės, ištiesia kojas, atsisuka butelį.
- Ji muša mane. Ji mano priešė, - suburba šniukščiodamas. - Bet, kadangi ji muša Smitą, tai ji pati sau kenkia, todėl ji ir pati sau priešė, - vaikinas kelias akimirkas patyli. - Mano priešo priešė mano draugė, - iškelia rodomąjį pirštą ir, nors vis dar yra visiškai blaivas, žagteli. - Bet mano draugų priešai yra ir mano priešai, - linkteli. - Beeeeet... - nutęsia tą eeeeee, tuo pačiu dailiu sukamuoju judesiu pasukdamas galvą į El.
- Asshole, visai sukonfjūzinai mane, - susiraukia.
Atgal į viršų Go down
Elena Matthews
Elena Matthews



Vardas : Ievelena
Pranešimų skaičius : 2468
Female Profesija : Liasvalaikiu šiaip blogiukams atspardo užpakalius.
Grupuotė : Fenikso Brolija

Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžiulis žiobarų viešbutis   Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 9:24 am

Stebi svyruojantį, po to vaikščiojantį ir dar vėliau - sėdintį Smithą.
- Aww, koks tu mielas.-pakreipia galvą pavadinta prieše.
- Pirma užbadai, po to aš priešė.-pasukiojo galvą ir greitu judesiu atsisėdo lovoje.Kiek įsižeidusiai-piktai pažiūri į Ashton.
- Tu pats susikonfjūzinai.Su savo visais priešais.-sukryžiuoja rankas ir nežinia kodėl nusišypso.
Atgal į viršų Go down
Ashton Smith
Ashton Smith
With great penis comes great responsibility.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 1982
Male Profesija : Profesorius
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Klastūnynas

Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžiulis žiobarų viešbutis   Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 21, 2011 8:18 pm

Smitis susivertė burnon bene visą butelio turinį, kas tikrai nebuvo labai jau gera idėja - smūgis galvon + alkoholis jau-keletą-savaičių-blaivininkui Smitui suveikė labai greit. Smitas lyg ir norėjo pereiti prie antro butelio, kai už nugaros prabilo El. Josios dėka, Aštas susimąstė, kad kam tie buteliai, kai už nugaros tokia pana ir spyręs abu pilnus butelius, tiesiog sunkiai pakilo ir grįžo ant sofos. Aplamai, El ir Ašto santykiai buvo rekordiniai - Elena buvo pirmoji, su kuria prabuvęs tiek laiko, tiek laiko ją pažinojęs ir tiek minučių prabuvęs viename kambaryje, Aštas dar nebandė josios nurengti, nekišo rankų ir liežuvio į atitinkamas vietas. Vis dėl to, hormonai yra hormonai ir staiga nusprendęs, kad pats laikas imtis iniciatyvos, Aštas įsitaisė šalia Matthews.
- Mums reiktų susituokt, - visai nei į tvorą nei į mietą mestelėjo, spoksodamas į stalą. Papūtęs lūpas ir lėtai linksėdamas, Aštas pasuko galvą į El. - Būtų fainiai. Na, gal pradžiai pora patapt, - vis dar rimtu snukiu ištarė. - Arba sugulovais, - dabar jau tikrai plačiai išsišiepė, pakilnodamas antakius.
Atgal į viršų Go down
Elena Matthews
Elena Matthews



Vardas : Ievelena
Pranešimų skaičius : 2468
Female Profesija : Liasvalaikiu šiaip blogiukams atspardo užpakalius.
Grupuotė : Fenikso Brolija

Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžiulis žiobarų viešbutis   Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 21, 2011 8:32 pm

Elena jau būtų ir užknarkus, kol galiausiai vos lovos nesulaužė šalia prišokęs Smithas.
- Ką? Ką aš blogo padariau?-baimingai riktelėjo, bet pamačius kad tai just silly Smith, Elenos veido išraiška pasikeitė į :dull:, tada :smirk:, o tada :mirk:.
- Susi..kąąąąąą?-wtf mina.-Tu mane neseniai ketinai nušaut.-sukūkčioja.
- Por..kąąąąąąą?-wtf mina.-Tu mane neseniai ketinai nušaut.-sukūkčioja.
- Sugul..kąąąąąą?-wtf mina.-Tu mane neseniai ketinai nušaut.-sukūkčioja.
Nors Elenai Smitas buvo tikrai šmeksas, neketino taip lengvai prisileist.Ypač girto.O gal ir ne.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžiulis žiobarų viešbutis   Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 21, 2011 8:34 pm

[[ Ką aš blogo padariau xDDDDDDDDDDDD ]]
Atgal į viršų Go down
Ashton Smith
Ashton Smith
With great penis comes great responsibility.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 1982
Male Profesija : Profesorius
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Klastūnynas

Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžiulis žiobarų viešbutis   Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 21, 2011 8:40 pm

Smitas sulig kiekvienu senos istorijos priminimu vis labiau kilstelėdavo antakį, o šiai galiausiai nutilus, šis sumirksėjo.
- Juk paaiškinau kodėl, - nežymiai pavartė akis, tačiau gana greit grįžęs į horny moodą, truktelėjo El į save.
- Rimtai susituokiam. Ryt. Poryt. Tu man patinki, - išsišiepė, pagaliau imdamas šnekėti rimtai. Na, netgi tokiam neromantikui kaip Smitas tokia idėja atrodė tikrai romantiška.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžiulis žiobarų viešbutis   Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 21, 2011 8:43 pm

[[ Elena pasiūlo vienintėlę vestuvių sąlygą, kad jas organizuos Fi, taip manydama, kad šis nesutiks, bet jis dėl jos bet ką gali padaryti so... xDDDDDD Arba mes visada galim įgyvendinti Fi planą chuliganą xDDDD ]]
Atgal į viršų Go down
Elena Matthews
Elena Matthews



Vardas : Ievelena
Pranešimų skaičius : 2468
Female Profesija : Liasvalaikiu šiaip blogiukams atspardo užpakalius.
Grupuotė : Fenikso Brolija

Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžiulis žiobarų viešbutis   Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 21, 2011 9:14 pm

- Nu paaiškinai, bet vistieek,-pakraipo galvą.
El jau norėjo kažką sakyt apie tai koks jis girtas, bet tik dėl stipraus truktelėjimo viską galvoj sumaišė ir išsižiojo, parodydama šiokį tokį, gal būt ir dirbtinį (:smirk:) nepasitenkinimą.Išgirdus tą pačią gaidelę apie vestuves Elena nežymiai užverčia akis ir cakteli liežuviu.
- Tu giiirtas, ir ką katik sakei, rytoj net neprisiminsi,-atsiduso ir palinksėjo jau ketindama veržtis iš Aštono glėbio.
Atgal į viršų Go down
Ashton Smith
Ashton Smith
With great penis comes great responsibility.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 1982
Male Profesija : Profesorius
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Klastūnynas

Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžiulis žiobarų viešbutis   Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 21, 2011 9:34 pm

– Girtas aš priėmiau 90 % svarbiausių savo sprendimų, - sukikeno. Aštas gana greit surimtėjo ir stipriau apkabino El.
- Aš rimtai. Na gerai, tai daugiau nei simpatija. Kur kas daugiau. Aš noriu tavęs. Man reikia tavęs. Rytoj neišdrįsiu tavęs paprašyti to paties. Neišdrįsiu ir poryt, ir po savaitės, ir kitą mėnesį. Aš jau du kart vedžiau, ryt bijosiu suklysti dar kartą. Šiandien žinau, kad nepaprašęs to klysiu kur kas labiau. Tu esi tai ko man reikia. Sutraiškysi man klyną jei eisiu kairėn, tu protinga, graži, neesi boba su kiaušais, tu tobula. Aišku, tu galėtum rasti jaunesnį, labiau subrendusį romantiką. Abu žinom koks aš galiu būti, rimtai sakau, jeigu ir nesutiksi, nušausiu kiekvieną, kuris į tave kreivai pažiūrės, tai rimtai pagalvok, jeigu nenori likti senmerge, - galiausiai užbaigė kalbą, visą laiką žiūrėdamas į El akis.
(( Netikėjau, kad galiu būti tokia romantikė, jeigu šitas Ievos nenulauš, eisim prie Fi plano xDDDD Atsižvelkit ir į tai, kad aš wape! ))
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžiulis žiobarų viešbutis   Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Icon_minitimePen. 04 22, 2011 4:00 am

[[ Skaitydama pagalvojau, iš kur gavai kompą xDDDD Šaunuolė! Jeigu neišdegs, Fi padarys kad išdegtų xD ]]
Atgal į viršų Go down
Elena Matthews
Elena Matthews



Vardas : Ievelena
Pranešimų skaičius : 2468
Female Profesija : Liasvalaikiu šiaip blogiukams atspardo užpakalius.
Grupuotė : Fenikso Brolija

Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžiulis žiobarų viešbutis   Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Icon_minitimePen. 04 22, 2011 9:41 am

((ant Ievos metamas konfjūzas xDDDDDDDD))
Stipriau apkabinta Elena įrėmė ranką į Aštono petį, ir stumtelėjus kiek nuo jo atsitraukė ir įmūrijo veidą į pagalvę.El viską išklausė įkniaubus veidą pagalvėje.Nū jis dabar tikrai ją sukonfjūzino.Praėjus maždaug 15 minučių po Smitho kalbos, Elena kiek pakėlė galvą nuo pagalvės.
- Ne.Tu nori mane vest?Rytoj?Portyt?Tu išprotėjai??Aš tavęs beveik nepažįstu,-suraukė antakius, bet kalbėjo gana nuoširdžiai.-Na, bet pašnekėja tikrai mielai,-išspaudė šypsnį.Kad ir giliai širdį ji maybe ir mylėjo Ashton'ą, stengėsi to nepripažint.Žodžiu bėga nuo meilės.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžiulis žiobarų viešbutis   Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Icon_minitimePen. 04 22, 2011 11:00 am

[[ Fi įsivaizduoja Elenos BuddyPoke'ą bėgantį nuo Smith'o BuddyPoke'o. *sun* ]]
Atgal į viršų Go down
Ashton Smith
Ashton Smith
With great penis comes great responsibility.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 1982
Male Profesija : Profesorius
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Klastūnynas

Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžiulis žiobarų viešbutis   Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Icon_minitimePen. 04 22, 2011 1:01 pm

(( BuddyPoke! <3 ))

- Nepažįsti? Tu žinai, kad aš žudikas, pijokas, turėjęs reikalų su narkotikais, mergišius. Visa kita, pavyzdžiui tai, kad aš puikus kulinaras ar svajoju įsteigti savo foto studiją sužinosi vėliau. Bus malonūs siurprizai, kai pradėsi galvoti, kad aš tik galiu drybsoti fotelyje, žiūrėt kašį ir maukt alų, - kalbėjo gana rimtai, tačiau neišlaikęs, tyliai sukikeno.
- Gerai, neversiu, pamąstyk, - alia "ok ok, aš subrendęs" pratarė, nusisukdamas nuo El. Kelias sekundes luktelėjęs, vėl, gana staigiai, atsisuko į ją.
- Jau pamąstei? - sumirksėjo. - Ai, dar vienas faktas. Prisvilsiu prie tavęs iki tol, kol neišgirsiu teigiamo atsakymo. Na žinai, skambučiai naktimis, staigūs atsiradimai vonioje, pakol tu maudaisi ir panašiai, - po trumpos pauzės pridūrė.
Atgal į viršų Go down
Elena Matthews
Elena Matthews



Vardas : Ievelena
Pranešimų skaičius : 2468
Female Profesija : Liasvalaikiu šiaip blogiukams atspardo užpakalius.
Grupuotė : Fenikso Brolija

Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžiulis žiobarų viešbutis   Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Icon_minitimePen. 04 22, 2011 2:42 pm

- Tu nori išgirst iš manęs kad aš už tavęs tekėsiu?-lyg komos būsenoje, dar pasiteiravo.Nu ir argi tai buvo nuraminimas - aš alkoholikas, narkomanas, mergišius, todėl tekėk už manęs!
- Tu laikai mane durna?-pasuko akis į Aštoną.
Atgal į viršų Go down
Ashton Smith
Ashton Smith
With great penis comes great responsibility.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 1982
Male Profesija : Profesorius
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Klastūnynas

Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžiulis žiobarų viešbutis   Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Icon_minitimeŠt. 04 23, 2011 8:31 am

Smitas kelias akimirkas blondiniškai klapsėjo blakstienom, kol galiausiai pakėlė akis į El.
- Ne? - ištarė, šiek tiek palenkdamas galvą į priekį ir ją papurtydamas, kilstelėdamas vieną antakį ir panašiai. Nū žinot. Galiausiai vaikinas pavartė akis ir atsitraukė.
- Gerai, nežinau kaip tu, bet teoriškai man jau reiktų ruoštis Cam'ą išlydėt į vedybinį gyvenimą, - tarstelėjo, iš paskutiniųjų bandydamas atrodyti piktas ir įsižeidęs. Smitas atsistojo, pasisuko į Matthews.
- O tu pagalvok, aš labai rimtai, - vis vien išsišiepė ir nubinzeno į kitą kambarį. Po kiek laiko grįžo jau su smokingu, susitvarkęs plaukus ir šiaip, smexas toks. Sakykim El per tą laiką taipogi sugebėjo persirengti.
- Aaa, aš be panos vestuvėse kaip debilas atrodysiu, o prie tavęs kiti berniukai lįs, taip kad... - sumosikavo delnu, omenyje turėdamas, kad jis kaip ir bus El lydintis asmuo.
- Okay, let's go, - linktelėjo ir paėmęs El už rankos, dingo oru.

(( Čia kad nesidubliuotų ir nebūtų nesąmonių. xD ))
Atgal į viršų Go down
Elena Matthews
Elena Matthews



Vardas : Ievelena
Pranešimų skaičius : 2468
Female Profesija : Liasvalaikiu šiaip blogiukams atspardo užpakalius.
Grupuotė : Fenikso Brolija

Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžiulis žiobarų viešbutis   Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Icon_minitimeŠt. 04 23, 2011 8:41 am

Elena apgalvojo, kad Smithas yra nesubrendęs xD.Siūlo vest, o niekada net nesikesino pabučiuot ar smth like that *įsižeidęs El veidelis*.
Nieko nesakiusi palaukė kol Smithas persirengs, nes ji pati pirmiausia aprengs Aivę, po to jau rengsis pati.
- Aš nesirengsiu, kaip vestuvių organizatorė aš pirma pasirūpinsiu kitais.-išsišiepė suignorindama visus Smitho postringamus, nulipo nuo lovos ir priėjus pataisė Aštono varlytę prie kaklo.Galiausiai dingo su juo oru.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžiulis žiobarų viešbutis   Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Icon_minitimeŠt. 04 23, 2011 9:46 am

(( Ūūūūū, kažkas nori seksitaimo 8DDDD Čia mano nauja taktika xDDD Jk jk xDD ))
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžiulis žiobarų viešbutis   Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Icon_minitimePen. 02 17, 2012 8:42 pm

Susitvarkę su registracija apačioje, Richard ir Selena, tempiami pastarosios, atsiranda antro aukšto koridoriuje, kur turėtų būti jų kambarys. Bežingsniuodama pirmyn ir vis žvilgtelėdama į Engelį, mergina vis ieško skaičiuko ant rakto atitikmens ant durų.
Atgal į viršų Go down
Richard Engelhardt
Richard Engelhardt



Vardas : Valodė.
Pranešimų skaičius : 371
Male Amžius : 45
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžiulis žiobarų viešbutis   Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Icon_minitimePen. 02 17, 2012 8:47 pm

Ten toks prisimerkęs žiūri kreivai į duris ir pagaliau susiranda savo skaičiukus.Paima raktą ir įkiša į skylutę tam tikrą, pasuka jį ir atsidaro duris.-ble kokia čia magija,-ten nustebęs pasižiūri į raktą, gi visuomet lazdą savo naudoja atidaryt durims. Parodo ranka merginai, kad ta pirma eitų, visgi mandagumas turi laimėt šįvakar.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžiulis žiobarų viešbutis   Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Icon_minitimePen. 02 17, 2012 9:01 pm

Praleista pirma, Selena tik gudriai šypteli ir įžingsniuoja vidun. Sustojusi, apžvelgia kambarį, tuo pačiu nuo pečių nusimesdama Richardo švarką. Wild lieka patenkinat matomu vaizdu, gražus tas kambarys ir iš kart atsisuka į įeinantį Engelhardtą. Nusišypsojusi, Sel žengia porą žingsnių arčiau vyro ir uždeda ranką ant krūtinės.
- O dabar? - kilsteli vieną antakį.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didžiulis žiobarų viešbutis   Didžiulis žiobarų viešbutis - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Didžiulis žiobarų viešbutis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Žiobarų ligoninė
» Žiobarų baras su kažkokiu pavadinimu
» Viešbutis
» Viešbutis
» Viešbutis "Hotell Cera *4"

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-