Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Lilija arba....

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Lilija Smit
Lilija Smit



Vardas : M
Pranešimų skaičius : 185
Female Amžius : 33

Lilija arba.... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Lilija arba....   Lilija arba.... Icon_minitimeKv. 11 25, 2010 7:41 pm

Hi,
Na aš būsiu vardu Monika, bet prašyčiau forume į mane kreiptis Lilija ;DD Jau pusantri metai kai esu jau pilnametė ir džiaugiuosi suaugusių gyvenimo teikiamais malonumais (aš turiu omenyje, kad viską parduoda, įleidžia į klubus, tėvai nebekontroliuoja) ;DD
Tai va, šiuo metu esu studentė, studijuoju interjero dizainą... Visai įdomu, tik man nelabai sekasi su braižyba :(
Bet galiu pasakyti tiek, kad džiaugiuosi kad pagaliau baigiau mokykla... Tikrai nenorėčiau į ją grįžti.
Šiaip esu iš Sostinės. Myliu savo miestą Vilnių, bet ateityje galvoju apie užsienį. Mano svajonė yra Londonas...
Nors aišku nzn kaip ten bus, pirmiausiai reikia baigti studijas čia Lietuvoje. Laisvalaikiu stengiuosi kuo daugiau laiko praleisti su draugais, nes nuo tų studijų kartais tikrai stogas važiuoja ir reikia atsipalaiduoti, pasilinksminti arba šiaip pailsėti ir nieko neveikti, kokį gerą filmą pažiūrėti.
Šiaip esu kūrybingas žmogus, dirbu su Photoshopu, Sony Vegas, mėgstu fotografuoti :)

Apie šį forumą sužinojau iš draugės. Šiandien buvau pas ją, tai sudomino. Galvoju reikia užsiregistruoti :) Tikiuosi su visais gerais sutarsiu ir priimsit mane į savo kompanija :)
Atgal į viršų Go down
Bella Green
Bella Green



Vardas : Marija
Pranešimų skaičius : 809
Female Amžius : 31
Profesija : Skaitymas
Grupuotė : Fenikso Brolija
Kursas : Zinai ta juokeli kurio niekas nezino?...

Lilija arba.... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lilija arba....   Lilija arba.... Icon_minitimeKv. 11 25, 2010 7:58 pm

Hey :dance: sveika atvykusi :curlip:
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Lilija arba.... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lilija arba....   Lilija arba.... Icon_minitimeKv. 11 25, 2010 8:24 pm

Sveeika. Smagu priimt studentų į savo tarpą ! :DDD
Citata :
Mano svajonė yra Londonas...
Mano taipogi. Ir dar keleto čia esančių :DD Kuo toliau tuo labiau kyla mintys, kad jei Hogo žmonės kur nors susibėgs, tai tik Londone :DDDD

Šiaip ar taip, welcome! Tikimės Tau čia patiks :))
Atgal į viršų Go down
Lilija Smit
Lilija Smit



Vardas : M
Pranešimų skaičius : 185
Female Amžius : 33

Lilija arba.... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lilija arba....   Lilija arba.... Icon_minitimeKv. 11 25, 2010 8:34 pm

Sveika Bella, Lynn :)

Lynn, aš buvus Londone ir tikrai mačiau koks Londonas yra nuostabus miestas, tiktai pragyvenimas brangus. Neabejoju kad daug kas ten nori :) Bet čia kol kas tik mano BIG BIG svajonė.

džiaugiuosi, kad yra čia asmeninis kampelis :) Bent galėsiu čia pasidalinti savo mintimis.

Norėjau viena savo kūrybos video parodyti ir kad įvertintumėt.
Man jau senai Britney patinka, žaviuosi kaip jinai šou padaro ir kaip jinai viską pasiekė. Man jinai tikrai žymiai geriau, nei kažkokia Lady Gaga, kuri save darko.

Į šį video sudėjau Britney gyvenimo įvykius. Tikiuosi patiks :)