rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 
Ashton Smith

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Ashton Smith
avatar
With great penis comes great responsibility.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 1982
Male Profesija : Profesorius
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Klastūnynas

RašytiTemos pavadinimas: Ashton Smith   Pen. 02 25, 2011 4:59 pm

------------------------------------------------------------
I WANT TO rupūs miltai YOU LIKE AN ANIMAL
i want to feel you from the inside
------------------------------------------------------------ASHTON RUSSEL BRANDON SMITH

------------------------------------------------------------
IF LOOKING FOR JESUS
get on your knees
------------------------------------------------------------


  PILNAS VARDAS: Ashton Russel Brandon Smith. Jeigu nuoširdžiai, Aštas nė neįsivaizduoja, kad turi vardą Brandon.

  PRAVARDĖS: Nors pastarųjų, apart Šaštas, neturi, visiškai nekreipia dėmesio į tai, kaip žmonės jį vadina. Nesupyks už (pusbrolį) Itą, Mėnulio Jureivį ar dar ką nors

  AMŽIUS: Šiaip jau trisdešimties, bet paklaustas įtikinamai meluoja, jog dvylikos.

  GIMIMO DATA: 1982.03.01. Taip. OOOO taip. Pavaaaasaris.

  ŠEIMYNINĖ PADĖTIS: Tiksliai nė neįsivaizduoja kiek kartų buvo pasipiršęs/susituokęs, bet tas skaičius gerokai viršyja normalias ribas. Šiuo metu padėtis neįtikėtinai neaiški.

  PROFESIJA: Teoriškai samdomas žudikas, profesorius ir MŽ redaktorius, praktiškai tinginys, paskutinį kartą dirbantis matytas prieš kokius penkis metus.

  LAZDELĖ: Kaip dabar madinga sakyti - turi tiek daug, kad net nežino sudėties.------------------------------------------------------------
PASAULIS GRAŽUS
tik mes išprotėję
------------------------------------------------------------


  PLAUKŲ SPALVA: Su savimi nešiojasi po penkis buteliukus rudų/geltonų plaukų dažų, jeigu staiga į galvą šautų noras blondiniškai paklapsėti ar apsimesti rimtu. Jeigu nedažytų, galėtų rasti ne vieną žilą plauką. Dėl neįtikėtinai nuostabybiškų genų kol kas dar neplinka ir to daryti artimiausiu metu nežada.

  AKIŲ SPALVA: Rudaakis, nors prie progos įsideda raudonus arba žalius lęšius.

  AUKŠTIS: Apie metrą aštuoniasdešimt, toks vidutinis. Ne samtis.

  SVORIS: Virš aštuoniasdešimt kilogramų.

  SUDĖJIMAS: Bicepsai, tricepsai, presas, krūtinės raumenys, platūs pečiai. <3 <3 <3 Pasportavęs kaip reikalas, nors paskutiniu metu, apleidus treniruočių salę, kaladėlės blunka.

  BALSAS: Žemas, nuo rūkymo nešilkinis. Pamėgdžioja bet kokius akcentus, o kol to neprireikia - kalba be galo seksualiu britišku.

  APSIRENGIMO STILIUS: Va maždaug šitaip arba šitaip. Nebijo pankiškų aksesuarų ir patogiausiai jaučiasi su kerzais.

  TIESIOG IŠVAIZDOS APRAŠYMAS: Kūnas vietomis išmargintas užrašais - drunk soul, Rose, Motherfucker rupūs miltai You irrr šiaip piešinukais. Netrūksta randų - kur kulkos įėjo, kur išėjo, kurioje vietoje praslydo peilis, kur kirto Sectumsempra ar Crucio.
  Nėra smulkus, kaip jau minėjau, pečiai labai platūs, o kur dar rėmas, tai atrodo toks... geriau neprasidėti.
------------------------------------------------------------
ENEMY OF MINE
i'll rupūs miltai you like the devil
------------------------------------------------------------


  MĖGIAMI DALYKAI: Dievina futbolą, tiek žaisti, tiek spoksoti. Taipogi, yra labai geras žaidžiant pokerį, kaip ir biliardą. Mėgsta jo nuomone gerą, sunkią muziką. Roką, metalą. Geras mašinas. Galingus ginklus. Skaniai kvepiančias merginas. Alkoholį. Daug alkoholio. Dar daugiau alkoholio. Cigaretes. Bet kokius būdus apsisvaiginimui. Vorus dievina beveik taip pat kaip moteris. Žiauriai mėgsta lietų. Alų. Rūkančias merginas. Raudonplaukes. Papus. Daug papų. Savo fotostudiją. Kavą su daug cukraus. Vaikus. Merginas vilkinčias tik jo marškinėlius/marškinius.

  NEMĖGIAMI DALYKAI: Pagiringos merginos. Pačios pagirios. Gyvatės. Popsas. Telikas, kai nerodo fūlės. Kai pralošia pinigus kazino. Kai negali rūkyti. Popkornai. Vynas. Plaukimas. Ne tai, kad nemėgsta, kiek labiau nemoka. Kažkiek sugeba, tačiau nėra geras plaukikas.

  PASIEKIMAI: Didžioji dauguma jo ne itin nuovokių pažįstamų mano, kad jis du kart prisikėlė iš numirusių. Permiegojo su visomis didmoterėmis (šskyrus Kimę, bet dar ne viskas baigta gi, turėk omeny, Egle <3). Apneštino visas savo žmonas.

  BAIMĖS: Goblinai ir barzduotos moterys.

  GERIAUSIAS ATSIMINIMAS: Tokių ganėtinai daug. Va, kai jo gyvenime atsirado Rose, arba kai "prisikėlęs" antrą kartą pirmą kartą pamatė Eleną. Pavykusios vestuvės su Di. Pirmoji mergina ir pirmasis st. Rūsio kronikos su Lynn.

  BLOGIAUSIAS ATSIMINIMAS: Di "mirtis". Jo motinos bandymas jį nužudyti.

  MĖGSTAMIAUSI KVAPAI: Sniegas, pavasaris, benzinas, cinamonas, cigaretės.

  CHARAKTERIS: Neįtikėtinai daužtas blondinas. Tiesiog. Aštas trykšta pasitikėjimu savimi ir niekad negali pasakyti - gera tai savybė ar nelabai. Smitis optimistų optimistas, vis dar tikintis santuokos šventumu. Kas yra ganėtinai keista, žinant, jog jis tuokėsi daugiau nei penkis kartus. Kiekvieną kartą įsimylėjęs jis pameta galvą ir nuoširdžiai tikisi, kad tai jo gyvenimo meilė. Jis nori turėti garantijų, kad su ja galės eit taškyt pensijos senatvėj. Mielumas Aštą aplanko pagal nuotaiką. Kai to nori, gali būti labai piktas ir sarkastiškas, kas paskutiniu metu yra labai dažnas dalykas, bet paprastai yra labai mielas, dėmesio reikalaujantis katinas, mėgstantis šilumą ir meilę. Tiesa, labai geras melagis. Kol blaivas.------------------------------------------------------------
ANGEL OR DEMON
i gave up my soul
------------------------------------------------------------


  TĖVAS: Russel Smith, jo garbei Ashtui užkabintas antras vardas. Mergišius, pisuoklis, pijokas, tačiau labai seksualus ir charizmatiškas diedas, alia apsitupėjęs, atsiradus Ashtui. Nužudytas pirmosios Ašto žmonos.

  MOTINA: Religinė fanatikė, iškreipusi krikščionybę, šiuolaikinė eretikė pačia blogiausia prasme. Krūtis vadindavo purvo maišeliais. Su savo vyru tesimylėjo vieną kartą, paskui labai ilgai dėl to meldėsi, pjaustė ir kankino save. Bandė nužudyti Aštą, kai jam buvo penkeri, nes šis nuo kaimynių kibinimo (kas motinai sukėlė isteriją) perėjo prie ankstyvosios magijos demonstravimo - susprogdino stalą.

  BROLIAI: Pastarųjų neturi, nors girtas mėgsta pasakoti vieną labai linksmą istoriją.

  SESERYS: Vivian Smith. Jį ir Vivian vienijo tik bendri genai iš tėvo, tačiau Aštas labailabailabai mylėjo savo sesutę. Dabar ši dingusi.

  KITI: Pirmoji žmona jam pagimdė dukrą. Rose. Nors be jos Aštas turi įsivaikinęs dar tris merginas, kaip tikrą dukrą pripažįsta tik penkiametę. Vis dėlto Smitis save Katherine, Beccos ir Violet tėvu vadina tik maždaug metus, kas neduoda tikrumo jausmo. Nors Aštas savo atžalomis labai rūpinasi.

  KRAUJAS: Puskraujis.

  GIMTASIS MIESTAS: Dzeržinskas, Rusija. Ten Smitis gyveno ir išmoko rusų kalbą iki penkerių metų.

  DABARTINĖ GYVENAMOJI VIETA: Turi DAUG butų. Maskvoje, Paryžiuje, milžinišką namą Londone. Yra okupavęs kambarį Hogvartse, bet šiaip miega bet kur ir bet kada. Kitiems reikalams užtenka rūsio, pastalių, kitiems priklausančių kambarių.

  ISTORIJA:
  Smito motina iki maždaug aštuoniolikos buvo tiesiog religinga mergina. Dora, drovi, tyra ir taip toliau ir taip toliau. Kas be ko - labai graži. Ašto tėvas, Russel, buvo keliais metais už ją vyresnis ir aišku tai netrukdė meilei. Draugavo jie keletą metų, pakol susituokė. Pirmąją naktį Laura pasijuto blogai, kažkokia liga, dėl kurios saldžią vedybinio gyvenimo pradžią ji turėjo praleisti ligoninėje. Viskas prasidėjo tada, kai ji iš ten grįžo. Visiškas religinis fanatizmas, faktų apie krikščionybę iškraipymas, ji net savo namuose įsirengė koplyčią, nes visa religinė bendruomenė, įskaitant kunigus, jai atrodė nusidėjėliai. Kadangi Russel labai mylėjo Dorą, kentėjo visas isterijas, tačiau, kai Aštui buvo penki... Na, žodžiu, jau visas vyras, penkiametis Aštas, pradėjo demonstruoti savo magiškus sugebėjimus, susprogdindamas stalą. Tai, kas Russelui sukėlė didžiulį džiaugsmą, visiškai įsiutino Smitienę. Griebusi peilį ji bandė subadyti vienintelį sūnų. Smith buvo greitesnis, išsitraukęs lazdelę (apie kurią Dora žinojo, tačiau visiškai ignoravo šį faktą), tiesiog nužudė savo žmoną.
  Daugiau tėvo Smitis nematė. Iš kart buvo išsiųstas į sukarintą internatą, kas buvo ganėtinai keista penkiamečiui berniukui. Iki Hogvartso, Aštas vasaras leisdavo vaikų namuose ir su malonumu grįždavo į internatą, kur jį mokė naudoti peilius, ginklus, kovoti. Taip Smitis gyveno iki vienuolikos metų, paskui internatas buvo iškeistas į Hogvartsą. Nepasakyčiau, jog tai Aštui labiau patiko, tačiau nė kiek nebambėdamas, Smitis vietoj subinių spardymo meno, ėmėsi magijos, kas jam taipogi labai neblogai sekėsi. O iki septinto kurso vienintelė sritis, kurioje jam nesisekė buvo merginos. Rimtai. Nors tąsėsi su kiečiausias, Ashtas buvo visiškas lopas, kas septintame kurse visiškai pasikeitė. Belekaip išnaglėjęs, eilinio ginčo su magijos istorijos profesoriumi metu, Aštas tiesiog pakilo iš suolo ir pasiuntė taiklų žalią žaibą į jo pusę. Tai atvėrė duris į samdomų žudikų pasaulį. Tik spėjus išeiti iš klasės, Smitą už rankos pagriebė žmogus, vėliau išmokęs jį žudymo meno.
  Laikotarpis iki kol Aštui sukako dvidešimt buvo tamsiausias jo gyvenime. Norit sužinoti prisikėlimų paslaptį? Didybės manijos apimtas Smitas pasekė madą ir pasidarė du. DU suknistus horokrusus, dėl kurių vėliau labai, labai, labai gailėjosi. Taip, jo siela suplėšyta, jaučiasi ane.
  Dvidešimties Aštas gavo užduotį Hogvartse, kuri baigėsi tuo, kad jis tiesiog ten pasiliko, meilė.
  Vėliau buvo nužudytas, besituokdamas su savo meile, meilės sesers pistoleto pagalba.
  Grįžo po poros metų. Žmoną nužudė kita mergina, kuri taipogi greit įgavo žmonos statusą. Gyveno jiedu ilgai ir laimingai, paskui Smitis vėl buvo nužudytas. Šį kartą tąsėsi kur kas trumpiau, viskas buvo jau pažįstama, nebe taip baisu.
  Tai va, šį kartą trumpiau išėjo. :D

  ------------------------------------------------------------
  AR TU JAUTI, KAIP DEGA KŪNAS
  jei tu ugnis, šildyk mane
  ------------------------------------------------------------

  Spoiler:
   Paskutinį kartą redagavo Ashton Smith, Št. 08 20, 2011 11:06 pm. Redaguota 8 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Angel Black
avatarVardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 31
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashton Smith   Pen. 02 25, 2011 5:12 pm

*spokso į nuotraukas. vis dar nejuda*
brb. Reikia su Fi porą dalykų išsiaiškint ^^ *užsitaiso kalašnikovą ir nustraksi*

_________________
I iz teh monstaaarr in your head!
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://reporpg.forumotion.com/forum.htm
Fiona de Engelhardt
avatar
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 23
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashton Smith   Pen. 02 25, 2011 7:24 pm

Angel Black rašo:
*spokso į nuotraukas. vis dar nejuda*
brb. Reikia su Fi porą dalykų išsiaiškint ^^ *užsitaiso kalašnikovą ir nustraksi*


Fi laukia Šluotinėj. ;D
O jeigu rimtai, tai man įdomu, kokie dabar bus santykiai tarp Fi ir Smičio, ir Fredžio. Jie visi redakcijoj, ar tik Smičiai?
Iš vis.
Kas čia jau su kuo čhytins, ir kas apsižliumbęs eis žudytis? ;D
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 47
Grupuotė : Mirties Valgytojai

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashton Smith   Pen. 02 25, 2011 7:26 pm

Fredis iki ausų įsimylėjęs, Smitas subinė bus, o redakcijoje Stalkės nebus, jam su gramatika nesisekė vaikystėje. Čytins Smitas su belenkuo, žodž nesunku bus jį praspirt, plius jis pirma ne pas žmoną bėgo, o šiaip, random vietą. :D Nebent jumis turi kokių pageidavimų.
Ag, tavo reakcija... ehem.... miela. :D

_________________
///
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Angel Black
avatarVardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 31
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashton Smith   Pen. 02 25, 2011 7:31 pm

ania? enywaiz, viskas tavo kaltė xD Bet pasikartosiu - mesk tas senas fotkes lauk :DD

_________________
I iz teh monstaaarr in your head!
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://reporpg.forumotion.com/forum.htm
Fiona de Engelhardt
avatar
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 23
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashton Smith   Pen. 02 25, 2011 7:32 pm

Ok. Tada Smith'is laisvai gali daryt ką nori. Fi visai neprieštarauja tapti Staller'iene.
Vo kas būtų žiauriau negu žiauru žiauru, tai kad jie kokie nors priešai taptų.
Žinai, kaip senais gerais laikais, pavaišinsiu Tave leda... oi ne ta eilutė... Kaip senais gerais laikais senos geros melodramos. ;DDDDDDD

Nu bet jeigu turi planų, tai niekam netrugdau. Tik kad Fi jau stogą Didmoterinėj rauna. Arba ateikit muštis, arba ateikit cepekų valgyt. Pažadu, pirmieji ne iš MV'ienos. ^^
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 47
Grupuotė : Mirties Valgytojai

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashton Smith   Pen. 02 25, 2011 7:33 pm

NE, nenorėk, kad iš onės viską dar sumesčiau čia. :DDDD Kąąą, mano hobi kabint keturiolikines. xDDD

Fi, pala, Fi su kuriuo priešais? :D

_________________
///
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Angel Black
avatarVardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 31
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashton Smith   Pen. 02 25, 2011 7:34 pm

Nori pasakyt šitas fokes metei į Onę? Vargšės keturiolikmetės :DDDD

_________________
I iz teh monstaaarr in your head!
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://reporpg.forumotion.com/forum.htm
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 47
Grupuotė : Mirties Valgytojai

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashton Smith   Pen. 02 25, 2011 7:35 pm

Vargšas Tomandrius, tu matytum kokios ne keturiolikinės lipo. -.-

_________________
///
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Fiona de Engelhardt
avatar
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 23
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashton Smith   Pen. 02 25, 2011 7:35 pm

Su Smičiu.
Pagalvok.
Tiek nervų išėdė.
Užstatė vaiką.
Neištikimas buvo.
Atsiet mirė, nepasirodė tiek laiko, ir dabar net ne pas ją ant kelių neatgailauja.
C'mon, nesugadink man TOKIOS PROGOS turėt ritmtą priešą.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 47
Grupuotė : Mirties Valgytojai

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashton Smith   Pen. 02 25, 2011 7:36 pm

Ai, čia tai savaime aišku, aš net neįsivaizduoju kaip Fi kitaip turėtų reaguot. :D

_________________
///
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Angel Black
avatarVardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 31
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashton Smith   Pen. 02 25, 2011 7:37 pm

Nekaltinu aš jų, pati prisiprašei :DD

_________________
I iz teh monstaaarr in your head!
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://reporpg.forumotion.com/forum.htm
Fiona de Engelhardt
avatar
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 23
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashton Smith   Pen. 02 25, 2011 7:38 pm

Ok. Tadaaaaaaaaaa. Jo. Taaaaaaaaaaaaaada. Jo. Jie bus priešai. ^^
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Fiona de Engelhardt
avatar
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 23
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashton Smith   Št. 02 26, 2011 8:24 am

Citata :
Dar dalyvavo didžiojoje daugumoje Hogvartso karų ir sugebėjo išlikti turbūt vieninteliu pirmos kartos (na, juk jis dar Di, Kim ir Angel laikais žiauriai gyvas buvo :DD) didmoteriu.

Tyliai būk, o tai man taip ir knieti pirštai Di sugrąžint. xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 47
Grupuotė : Mirties Valgytojai

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashton Smith   Št. 02 26, 2011 10:25 am

Bet tai face it, kaaaaai nesveikai būtų. :DDD

_________________
///
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Administracija
Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 35
Grupuotė : Neutralus

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashton Smith   Št. 02 26, 2011 10:32 am

jo, o tada pareina miK'as ir Hogas vėl savo insanity statusą atgauna :DDDDDDD

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 47
Grupuotė : Mirties Valgytojai

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashton Smith   Št. 02 26, 2011 10:36 am

Blęęęę nesveikai būtų. *______* Ne, rimtai nesveikai. xDDD Ta prasme ir nesveikai, ir nesveikai nesveikai. :DDD

_________________
///
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Administracija
Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 35
Grupuotė : Neutralus

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashton Smith   Št. 02 26, 2011 10:42 am

Stogo Hoge garantuotai neliktų ir toooooks balaganas gautųsi :DDDDDD Plius kur dar faktas, kad kol naujesni nariai susigaudytų iš kur ir kaip čia kas :DDDDDDDDDDDD

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 47
Grupuotė : Mirties Valgytojai

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashton Smith   Št. 02 26, 2011 10:45 am

Pffffffft, negi tau balaganas trukdo... :DDDD Ėėėė, taigi parašai yra, galima ten išsamiai aprašyti situacija. Mžd "Koks tavo reikalas" ar "Prisikėlęs" xDDD

_________________
///
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Administracija
Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 35
Grupuotė : Neutralus

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashton Smith   Št. 02 26, 2011 10:47 am

Man trukdo? Nejuokauk. Aš pati šiaip vaikščiojantis balaganas, tai man ten tooooksai rojus būt čj :DDDDDDDDDDDDDD

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 47
Grupuotė : Mirties Valgytojai

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashton Smith   Št. 02 26, 2011 10:49 am

Oh come on, nesakyk, kad nepasiilgai Kimės... :DDDD Nūūūūū, gi taip fainiai būtų, įnešt.. šiokios tokios sumaišties.... :DDDD

_________________
///
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Administracija
Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 35
Grupuotė : Neutralus

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashton Smith   Št. 02 26, 2011 10:53 am

Dabar galvoju kaip tik: pasiilgau aš jos ar ne? ;DDDDDD ko gero ne, bet sumaišties tai nooooooriu :DDDDDDDD

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 47
Grupuotė : Mirties Valgytojai

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashton Smith   Št. 02 26, 2011 11:03 am

--------....--------

Ėėė, Gareth'as nesipjankina su visais, turėk nors vieną charą, kuris pjankintųsi! Va. xD

_________________
///
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Ashton Smith   Št. 02 26, 2011 11:09 am

Tai kąąą man dabar daryt :DDDDDDDD ne šiaip tai G visiška mano buvusių priešingybė, tai tu čia per daug nesitikėk, o dėl pjankių tai ką nors galvosiu tada, nes pasiilgau jau ir šito ;////
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 47
Grupuotė : Mirties Valgytojai

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashton Smith   Št. 02 26, 2011 11:15 am

Aš tikiu tikiu, kad priešingybė, toks rimtas. xDDD Vo vo, galvok galvok! Fun bus. xDD

_________________
///
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashton Smith   

Atgal į viršų Go down
 

Ashton Smith

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 15Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Novelės, atvykimai ir pnš. :: Novelės (2011)-