Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Magijos Žinių Redakcija

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Magijos Žinių Redakcija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Magijos Žinių Redakcija   Magijos Žinių Redakcija Icon_minitimeTr. 04 27, 2011 4:48 pm

Žodžiu kiba redakcija, kur mūsų mylimieji redaktoriai rašo-kuria-miega-valgo-gyvena-šnekasi-pykstasi-mušasi ir panašiai.

Redaktoriai: Ashton Smith ir Fiona de Jager
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Magijos Žinių Redakcija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Magijos Žinių Redakcija   Magijos Žinių Redakcija Icon_minitimeSk. 05 08, 2011 5:23 am

Iš kažkur (sakau rimtai, iš kažkur) pagiriota čia atsiduria Fijojo. Atsirakinusi duris nuėjo prie savo stalo. Pamačiusi, kad pontecialiai pavojingo objekto čia dar nėra, mergina lengviau atsikvėpė ir dribusi į savo kėdę pradėjo skaityti MŽ skaitytojų laiškus.
Atgal į viršų Go down
Ashton Smith
Ashton Smith
With great penis comes great responsibility.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 1982
Male Profesija : Profesorius
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Klastūnynas

Magijos Žinių Redakcija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Magijos Žinių Redakcija   Magijos Žinių Redakcija Icon_minitimeSk. 05 08, 2011 12:23 pm

Taipogi pagiringas ir nepilnai spėjęs išsiblaivyti po linksmybių vestuvėse, redakcijoje pasirodė Smitas. Su akiniais nuo saulės. Vos tik įėjęs, vaikinas netyčiomis trinktelėjo durims. Sukeltas garsas nebuvo itin garsus, tačiau užteko, kad Ashtui vėl atsinaujintų galvos skausmas. Sustojęs, Smitis nusikeikė ir pridėjo vienos rankos pirštus prie smilkinio, užsimerkęs. Nurijęs burnoje susikaupusius skysčius, Aštas tyliai atsiduso, nusviedė motociklo raktelius ant netoliese buvusio savo stalo, pasikabino odinę striukę ant pakabos ir tik tada pagaliau atkreipė dėmesį į Fioną. Nė nepasisveikinęs, Aštas apėjo savo stalą, įsitaisė ant kėdės, kiek pasisupo, galiausiai ja nuvažiavo kiek arčiau Jager.
- Pasakyk, kad aš vakar nebuvau toks girtas ir mūsų duetą tik sapnavau, - žiauriai prikimusiu balsu beveik sušnabždėjo.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Magijos Žinių Redakcija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Magijos Žinių Redakcija   Magijos Žinių Redakcija Icon_minitimeSk. 05 08, 2011 7:05 pm

Fi pamačiusi įeinantį Smith'ą skubiai paslepė naujojo Vestuvių Karštligės numerio kopiją, ir apsimetė, kad kažką labai įdėmiai nagrinėja kažkokiame popiergalyje. Išgirdusi repliką apie duetą susiraukė.
- Diūūūūūd, ne taip garsiai, mano smegeninė ir taip jautri, o pas mane nemanau, kad begalima rasti kiek kraujo be alkoholio. - pervertė akis ir užsiėmė už galvos. - Turi omeny tą kur apie kikilius? - pakreipė galvą bandydama prisiminti. Dėja merginai kažkodėl fiksavosi, kad ji dainavo šitą su brataku, bet kadangi tai nelabai rišasi nusprendė, kad maišosi tarp Ašto ir Christian.
Atgal į viršų Go down
Ashton Smith
Ashton Smith
With great penis comes great responsibility.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 1982
Male Profesija : Profesorius
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Klastūnynas

Magijos Žinių Redakcija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Magijos Žinių Redakcija   Magijos Žinių Redakcija Icon_minitimeAntr. 05 10, 2011 6:17 pm

Aštas labai sunkiai susilaikė nepabuvęs grynakrauju subine ir neužcypęs taip, kad net ir ne pagiringam žmogui galva suskaustų. Tyliai, taip pat kimiai sukikenęs, atsitiesė kėdėje ir vėl gi, kojų pagalba, nuvažiavo ja atgal prie savo stalo. Smitis ėmė vartyti popierius, laiškus. Nuo fangirl ir šiaip, pasipiktinusių piliečių.
- Ne, aš kalbu apie tą, kur apie susitaikymus ir pykčius, - tarstelėjo, trumpam pakeldamas akis į Fioną. Akių kontaktas buvo labai trumpas ir vėl susikoncentravęs į popierius ant stalo kelis kart juos pravertė.
- Girdėjau kalbas apie kažkokį šūdą pavadinimu "Vestuvių Karštligė"... - pašaipiu balsu sumurmėjo. - Ir ko tik tie žmonės neprisigalvoja, atrodo imsim ir leisim tokią... nesąmonę, - prunkštelėjo.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Magijos Žinių Redakcija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Magijos Žinių Redakcija   Magijos Žinių Redakcija Icon_minitimeSk. 05 15, 2011 6:22 pm

Fi sukliksėjo.
- Aiiii Tu apie šitą. Geras, o aš maniau, kad šitą sapnavau kai buvau užmigusi pas Aivę vestuvėse po stalu. - susiraukė. - Gal tada Jagerio kikilius sapnavau? - žiauriai susiraukė ir papurtė galvą. Išgirdusi kažką apie karštines, išsitiesė.
- O aš manau, kad tai pelningas dalykas, nors dabar, kai tieeeeeek daug vestuvių. Pagalvok, kiek jaunavedžiai moka tiems laikraščiams, kad tik apie juos raštyų. - pervertė akis.
Atgal į viršų Go down
Ashton Smith
Ashton Smith
With great penis comes great responsibility.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 1982
Male Profesija : Profesorius
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Klastūnynas

Magijos Žinių Redakcija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Magijos Žinių Redakcija   Magijos Žinių Redakcija Icon_minitimeSk. 05 15, 2011 7:57 pm

Po išsireiškimo "Jagerio kikiliai", vaikinas staigiai pakėlė kiek sumišusį žvilgsnį į Fioną, maždaug klausdamas "ką tu turi omenyje?..". Šiaip ne taip susilaikęs nuo klausimo išreiškimo balsu, Smith vėl susikoncentravo į laiškus. Besiklausydamas Fionos, vaikinas šyptelėjo.
- Visai nusivažiavo tas jaunimas... o prieš porą metų žurnalistai mokėjo, kad tik leistume iš arčiau į vestuves pažiūrėti, - nelabai garsiai ištarė, sustumdamas visus laiškus į krūvą ir nustumdamas juos nuo savęs.
- Jeigu jau apie vestuves... - pasikasė pakaušį, žvilgsnį pakeldamas į Fioną. - Aš pasiliekiu teises rašyti apie tavo vestuves, - palinksėjo. - Ir tą kelionę paimsiu aš, vis vien apart gaudymo ką žmonės kalba ir to užsirašinėjimo neturėsiu ką veikt, - vyptelėjo. - O mano vestuves paliksim beždžionėlėms, na žinai, aš įsivaizduoju straipsnio turinį, jei rašysi tu... - nutęsė, ranka mostelėdamas į duris, už kurių girdėjosi tik rašomųjų mašinėlių skambesys ir beždžionių skleidžiami garsai. Tiesa, būtina paminėti, kad iš ten, į pagrindinę redakcijos patalpą, veržėsi cigarečių dūmai.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Magijos Žinių Redakcija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Magijos Žinių Redakcija   Magijos Žinių Redakcija Icon_minitimeSk. 05 15, 2011 9:03 pm

Fi suklinksėjo.
- Tu parašytum ne ką geriau apie mano vestuves. - susiraukė.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Magijos Žinių Redakcija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Magijos Žinių Redakcija   Magijos Žinių Redakcija Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Magijos Žinių Redakcija

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

 Similar topics

-
» Magijos žinių redakcija
» Magijos žinios
» Magijos žinios [2]
» Magijos Ministrės kabinetas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja :: -