Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Old Trafford

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Old Trafford - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 2 Icon_minitimePen. 07 01, 2011 6:08 pm

((ale tu uzpisi :DDDDDDDDDDDDD matysi, jau greiciau jis pabegs nuo S, nei ji padarys tai pirma :DDDDDDDDDDD))

Gareth'as pavarte akim.
- O kaip kitaip?- dar paklause pries toliau tesdamas minti. Kiek gi galima is jo tyciotis taip. Pirstais purtydamas plaukus, vyras kiek nuleido galva, pasuko zvilgsni i stadiona ir del sviesu kiek prisimerkes, vel nukreipe akis i Chassagne. - As tik norejau padaryt kazka ne banalaus, bet jei jau Tau netinka,- atsidusi nebegalvodamas daugiau gincytis.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Old Trafford - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 2 Icon_minitimePen. 07 01, 2011 8:14 pm

(( nenoriu S sugadint. Ir šiaip įdomiau taip. Nu ok, baigsiu, nes noriu Curtis pavardės jauuu :ddd ))
- Nežinau, nematau kuo didžiuotis, - patraukė pečiais Chassagne, kažkodėl kiek pagyvėjusi ir šypsodamasi, bei vėl įsispoksojo į sužadėtinį, svarstydama ar tik nebus suklydusi anksčiau, surišdama juodu enganged statusu.. ar dabar, atsisakydama už jo tekėti. Pastebėjusi Gareth paniurimą, mergina kiek susiraukė ir pasiukiojo kaklą į šonus, mat paskaudo, žiūrint į vaikiną užversta galva.
- Vaizdas atsisėdus žymiai įspūdingesnis, - pasiaiškino Frost, kai jau timptelėjo sužadėtinį už kelnių.. em, let's say, rankovės, kad šis prisėstų ant vejos.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Old Trafford - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 02, 2011 6:53 pm

(( kam įdomiau, o kas jau baigia užsi... su problema, ką turėtų atrašyt xDDDDDD ))

Curtis nenorom atsidūrė ant žolės, prieš tai, dar šiek tiek uždelsęs ir sunkiai pasukdamas galvą, kad galėtų apsidairyt.
- Nebijai, kad užtruksim ilgiau, nei 15 minučių?- dar paklausė, pernelyg nekreipdamas dėmesio į vaizdą aplinkui. Ne tai dabar rūpėjo.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Old Trafford - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 02, 2011 7:07 pm

(( pssst tik :DD man ne ką lengviau.. ))

S tik papurtė galvą ir šyptelėjus jau netrukus lietė sužadėtinio skruostus abiem rankom ir švelniai pasuko jo galvą į save. Vis dar šypsodamasi, dar kartą papurtė galvą, kad Curtis žinotų jos atsakymą ir pasilenkė prie pat jo.
- Pamiršk. Tu pats pirmas žmogus, kuris bet kada norėjo didiuotis manimi. Ir aš pati noriu būt Curtis.. tiesiog pamišk tuos visus nesusipratimus. Juk pažįsti mane, - dar pakankmai lėtai ir aiškiai sušnabždėjo Ella prieš įsisurbdama į sužadėtinio, ar galbūt jau vyro lūpas.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Old Trafford - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 02, 2011 7:27 pm

((nafik, as drebanciom rankom rasau posta. Sorr uz gramatika, jei ka xDD))

Gareth'as syptelejo netikedamas Stellos zodziais, kad jis pirmas zmogus, kuris pasigirti galetu tokiu dalyku, kaip Chassagne.
- Jei Tu nenori, mes galim ...- nebaige jis sakyt, nes paprasciausiai buvo uzciauptas. Damnit, taip jis niekas ir nesugebes kazko normalaus pabaigt sakyt. Buciniui siek tiek uzsitesus, Curtis atsitrauke tik po kiek laiko ir dirstelejo Stellai i akis. - Jei Tu nenori, mes galim apsimest, kad cia nieko neivyko, grizt pas vyrus ir palikt visa sita reikala,- pridure jis, kiek linksmesniu tonu, kad atrodytu, jog tokia ideja jam nekelia siokios tokios nevilties.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Old Trafford - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 02, 2011 8:35 pm

- Dievaži, Gareth! Kai aš pagaliau prisipažįstu, kad vapėjau nesąmones, buvau transo būsenoje po tavo tokio pasiūlymo ir galiausiai sutinku keistis pavardę, tu šneki apie apsimetimą, kad nieko nebuvo? Žinojau, kad su manimi sunku, bet negalvojau, kad šitaip.. nors jei po šito nesusišnekėjimo nebenori manęs vesti, tai come on. Aš visiškai neįsižeisiu. Įpratus jau, - atsimerkusi po bučinio, su šiokiu tokiu, vos juntamu pasikarčiavimu, bet vis dėl to tikrai ramiai, ypač į kalbos galą, pasisakė Baby Ruthless, visą tą laiką smalsokai lakstydama akimis po sužadėtinio veidą.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Old Trafford - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 02, 2011 8:35 pm

- Dievaži, Gareth! Kai aš pagaliau prisipažįstu, kad vapėjau nesąmones, buvau transo būsenoje po tavo tokio pasiūlymo ir galiausiai sutinku keistis pavardę, tu šneki apie apsimetimą, kad nieko nebuvo? Žinojau, kad su manimi sunku, bet negalvojau, kad šitaip.. nors jei po šito nesusišnekėjimo nebenori manęs vesti, tai come on. Aš visiškai neįsižeisiu. Įpratus jau, - atsimerkusi po bučinio, su šiokiu tokiu, vos juntamu pasikarčiavimu, bet vis dėl to tikrai ramiai, ypač į kalbos galą, pasisakė Baby Ruthless, visą tą laiką smalsokai lakstydama akimis po sužadėtinio veidą.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Old Trafford - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 03, 2011 6:29 am

Curtis šiek tiek nejaukiai gūžtelėjo pečiais, nelabai turėdamas ką ir pridurt. Ne tai, kad jis nenorėjo, tik šiuo metu vis dar mąstė ar gerai padarė išsižiodamas.
- Aš tikrai Tave myliu,- netrukus prabilo.- Todėl ir leidžiu Tau rinktis.
Keliais dar šiek tiek pasislinko arčiau.
- Keista, kad jaučiuosi kaip gavęs iš telefonų knygos per galvą?- netrukus sukikeno glostydamas Stellai plaukus. Nejučiom dar kartą pabučiavo merginą į lūpas, tuo metu jau traukdamas dėžutę su žiedu.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Old Trafford - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 03, 2011 1:20 pm

- Turbūt pirmą ir paskutinį kartą, - sukikeno VV, kalbėdama apie pasirinikimo laisvę tokiuose svarbiuose klausimuose kaip šis, tuo labiau, kad jau buvo įsitikinusi, kad sužadėtinis jos taip lengvai nepaleis. Ilgai neužtęsusi lūpų kontakto, mergina šyptelėjo, tuo pačiu kilstelėdama antakį.
- Iš telefonų knygos? Kodėl turėtum taip jaustis? - nustebusi pasitikslino Stella, visai nuoširdžiai besišypsodama.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Old Trafford - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 03, 2011 1:45 pm

- Nes aš taip ilgai ruošiausi šitam, o Tu sumovei visą reikalą,- juokdamasis bandė nevykusiai paaiškint tą jausmą, kai jo pastangos buvo sužlugdytos. Kiek atsitraukė nuo Stellos ir akivaizdžiai kur kas pralinksmėjęs pasikasė kaktą.
- Gerai. Pamirškim šitai,- netrukus pridūrė purtydamas galvą.- Kur mes baigėm?- susidomėjęs paklausė.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Old Trafford - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 03, 2011 6:56 pm

Chassagne besišypsodama tik patraukė pečiais.
- Nežinau, lyg ir planavau keistis pavardę ir marital status, bet dabar nežinau ar be apsimoka, - vis dar šypsodamasi, rimtai ir lėtai paaiškino, nors po žodžių netrukus leido sau sukikenti.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Old Trafford - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 03, 2011 7:05 pm

- Ne, aš ir jau nežinau ar apsimoka,- nusijuokė.- Bet patikrint vis vien reikia.
Curtis netrukus atsistojo, pasivalė kelnes ir tempdamas Stellą už rankos, vis dar juokėsi.
- Stokis. Aš nete.. tfu. Nevesiu, jei dėl manęs negali net atsistot,- skubiai paaiškino.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Old Trafford - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 03, 2011 7:23 pm

Frost tik išpučia akis.
- Per kurią vietą tikrinsi dabar? - nustebus paklausia, bet pajutusi tempimą, nenorom, biškį pazyzdama, atsistoja.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Old Trafford - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 03, 2011 7:29 pm

- Neįsivaizduoji?- dar paklausė Gareth'as, prieš pareikalaudamas gražiai ištiestos rankos vien žvilgsniu, kuris sakė, jog atsisakyti, dabar būtų ne itin protingas poelgis.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Old Trafford - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 03, 2011 7:34 pm

S papurtė galvą.
- Nia-a, - dar patvirtino tai žodžiu, tikrai neįsivaizduodama apie ką G kalba.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Old Trafford - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 03, 2011 7:38 pm

- Oh c'mooooon,- suinkštė Gareth'as.- Kaip Tu manai, kas čia..- papurtė dėžutę rankoje.-.. ir kodėl aš laukiu, kol ištiesi ranką?
Beveik nekantraudamas Gareth'as priekaištingai pasuko galvą šonan ir prikando lūpą.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Old Trafford - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 03, 2011 9:22 pm

- Man rodės, kad dėl šito susitarėm... - aiškiai nepatogiai jausdamasi Ella nutęsė žodžius. Netrukus tai patvirtindama, kiek pasimuistė, tuo pat metu mintyse nusikeikdama, kad dar neapsirėdė puspalčio, mat darėsi visai šalta, kaip ir būdinga nakčiai.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Old Trafford - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 03, 2011 9:24 pm

- Ne. Mes tarėmės, kad nebus nieko didelio ir išpūsto,- atsargiai paneigė Gareth'as.- Duok ranką tiktai,- sukikeno vis dar nekantriai laukdamas ir bandydamas prisimint kaip skamba visas tas įžadų reikalas.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Old Trafford - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 03, 2011 9:32 pm

- Jei tu tikrai tikiesi, kad aš jį nešiosiu, tada... - kažką ėmė sakyti Baby Ruthless, bet nebesugalvojusi tinkamos sakinio pabaigos, nutilo, nusukdama akis kažkur žemyn ir dar į šoną ir kreivai šyptelėdama. Žodžiu, duoda Gareth suprasti, kad ji alergiška žiedams ar kažkas panašaus.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Old Trafford - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 03, 2011 9:37 pm

- Jei Tu tikrai tikiesi, kad aš tai toleruosiu..- tyčia neužbaigė sakinio ir sukikeno. Pirštų galais prisiliesdamas prie Chassagne veido ir pasukdamas savo galvą taip. kad sutiktų Stellos žvilgsnį.- Taaip. Aš tikiuosi, kad Tu jį nešiosi,- dar pridūrė.


Paskutinį kartą redagavo Gareth Curtis, Sk. 07 03, 2011 9:56 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Old Trafford - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 03, 2011 9:48 pm

- Bet aš nenešioju žiedų.. - be didelių pasiaiškinimų prisipažino VV ir mintyse ėmė keikti ne tik save, bet ir tokius effin nemalonius akių kontaktus. Labai ačiū, pone Curtis, jai to tikrai nereikėjo. Jau ir tai baisiai nemaloniai jaučiasi, o dabar ir tiesiogine šių žodžių prasme ėmė lįsti į akis, tai atsiprašau.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Old Trafford - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 03, 2011 9:59 pm

- O aš ne kasdien vedu, suprask ir mane,- patraukė ranką jis ir nežymiai šyptelėjo, nors pastarasis veiksmas ir neatrodė labai jau normalus ir natūralus.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Old Trafford - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 03, 2011 10:19 pm

- Aš rimtai. Mano pirštai trapūs, ne kartą operuoti, jautrūs ir šiaip kažkokie išsigimėliški, - vyptelėjo, viską greitai susakiusi Stella, pernelyg nekreipdama dėmesio į sužadėtinio šypseną, nors šios turbūt ji nė nepastebėjo, nes žvilgsnį vis dar buvo nusukusi nuo jo. Netrukus ji dirstelėjo į laikrodį ir kiek sustingo.
- Jei vis dar nori šiandien mane vesti, gausi skubėti, nes paskutinis metrikacijos biuras užsidaro po aštuonių minučių, - be didelių emocijų perspėja Chassagne.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Old Trafford - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 03, 2011 10:27 pm

Curtis gūžtelėjo pečiais ir nežymiai pavartė akim.
- O ką atsakytum į tai, jei pasakyčiau, jog mums metrikacijos biuras visai nereikalingas?- netrukus atsargiai paklausė jau pats nežiūrėdamas į merginą, nes mažiausiai norėjo išvyst reakciją.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Old Trafford - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 03, 2011 10:35 pm

- Tai gerai, aš tuomet niekada nebūsiu Curtis, tu neturėsi kuo didžiuotis, būsim sugaišę daug laiko, kurį galėjom praleisti su United, dėl nieko, tik kad būsim kartu apžiūrėję Old Traffordą ir pasiginčyję. Gerai, jei tik tu to nori, - patraukė pečiais Frost, greit sumaldama pastraruosius žodžius ir paėmusi paltą nuo vejos, pasisuko grįžti į persirengimo kambarius, nes kas jaukas, bet tokie beverčiai ginčai ją labai vargino.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Old Trafford - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Old Trafford

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-