Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Old Trafford

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Old Trafford - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 03, 2011 10:42 pm

- Ne, palauk,- paskubejo uz rankos sustabdyt Stella Curtis. - Butu pakake paprasciausio 'kaip suprast',- netrukus pridure nes tik tokio atsakymo ir tikejosi. Bandydamas apsimest, kad Stella kaip tik taip ir paklause, Curtis vare toliau savo paaiskinima.
- Omeny turejau tuoktis cia, be jokiu metrikacijos biuru. Jezau, Stella, juk Tu sito norejai. Kam mums tas popierizmas, jeigu Tu taip bijai viso sito reikalo. Paprasciausias apsikeitimas ziedais man tinka,- syptelejo jis, mastydamas koks suknistas jo pasiulymas, bet kita vertus, Stella nebutu sutikus su normaliomis vistuvemis, todel teko suktis, kaip ismano.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Old Trafford - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 03, 2011 11:01 pm

Pajutusi suspaustą savo riešą, S suraukė antakius ir kiek susierzinus vėl atsigrįžo į sužadėtinį.
- Labai jau įžūliai tas „kaip suprast?” skamba, - paaiškino, nors ir pati elgėsi ne ką geriau. Tik kad išsireiškus begale nerepetuotų žodžių, nusiritusia lyg akmuo nuo širdies, o ne dviem tais pačiais suknistais ir visiem iki gyvo kaulo žinomais žodžiais, kuriuos naudoja visi kas tik nepritingi, skamba žymiai nuoširdžiau.- Beje, dėl popierizmo aš mažiausiai suku plaučius, - pridūrė Ella visai išspausdama nevisai nuoširdžią šypseną.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Old Trafford - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 3 Icon_minitimePir. 07 04, 2011 8:27 pm

Kadangi tokiu atveju dažniausiai padėdavo įvairiausi kraštutinumai, Curtis bandė sumąstyt, kaip būtų galima dabar nuoširdžiai išsisukt iš tokios nepatogios padėties.
- Palauk ir paklausyk,- tyliu ir tiesiog erzinančiai ramiu balsu prabilo, visiškai nesišypsodamas ir leisdamas akims išduot, jog jis šiuo metu tiesiog jaučiasi labai nejaukiai ir bando leistis į pokalbį.
- Aš labai dažnai, tiesiog nekreipiu dėmesio į tokius tavo atkirčius. Greičiausiai dėl to, kad man jie nerūpi ir aš žinau, kad iš Tavęs galiu sulaukt visko, bet jei Tu dabar tikrai išeisi..- Gareth'as nepabaigė sakinio, nes vien nuo tokios minties, jam suko skrandį.
- Paklausyk,- pagaliau paleido Chassagne riešą ir akim šiek tiek nužvelgė stadioną.- Aš nenoriu to daryt per prievartą. Jei tikrai tiki, jog dabar pats netinkamiausias metas šitam, aš sutiksiu. Tik prieš tai, gerai pagalvok.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Old Trafford - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 3 Icon_minitimeAntr. 07 05, 2011 7:17 pm

Kadangi Sangrija jautėsi lyg jau tai ir būtų kraštutinė situacija, pakankamai ilgai tylėjo ir klausėsi sužadėtinio, nė nekentindama įsiterpti - juk ir taip tie atsikalbinėjimai ir įsiterpinėjimai atnešė kivirčus ir nesusišnekėjimą tarp judviejų. Dar pakankamai ilgą laiką mergina tylėjo, rodos, aiškiai žinodama, ko nori, ir ketindama tai pakartoti, tik šį kartą aiškiai, kad nereiktų to kartoti vėl, ir būtų suprasta, todėl neišsižiojo, o toliau tylėjo prikąsdama lūpą ir mintyse lėtai, bet aiškiai ir tvirtai dėliojo žodžius, kuriuos ketino pakyti.
- Nejaugi taip manęs ir nesupratai? - dar perklausė VV, šiaip jau suprasdama, kad to vaikinas priešais ją nesuvokė, ką ji norėjo pasakyti ir atsidūsama. Nelaukdama atsakymo, ji toliau tęsė:
- Gerai, pakartosiu dar kartą. Pasistensiu aiškiai ir paprastai viską paaiškinti, nes man turbūt bus velniškai sunku pakartoti tai darkart kada nors vėliau, tad parašau.. pasiklausyk, - silpnai šyptelėjo Stella, kuriam laikui nutildama, šitaip norėdama įsitikinti, kad vyras tikrai nenori įsiterpti.
- Man nereikia žiedo jog įrodyčiau, kad noriu būti su tavim, - man užteks ir tos pačios pavardės. Man nereikia šampano, didelio baliaus ir žmonių minios, jei manęs nepaliksi. Man nereikia žmonių, žinančių apie mus, - man reikia, kad tu suprastum mane. Man nereikia didelio namo, - tik tu manęs nepalik prie Islandijos geizerių ir ugnikalnių...
Jei būsi čia, su manim, prisakysi, kad manęs nepaliksi, ir vis dar norėsi vesti mane, aš nuo to momento nebebijosiu būti tavo žmona ir ja tapsiu kad ir čia.. kad ir dabar, - giliai iškvėpdama orą pro burną, pagaliau baigė savo monologą Chassagne, praėjusį su nedidelėmis, natūraliomis užsikirtimo pauzėmis. Vis dar blausiai besišypsodama ji stebėjo G akis, kaip ir visos kalbos metu (čia ji labai pasistengė, nes kalbėti tokius žodžius tiesiai į akis jai buvo labai sunku).
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Old Trafford - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 3 Icon_minitimeAntr. 07 05, 2011 7:38 pm

Žinoma, Gareth'as ir nebandė įsiterpt, nes maždaug viską ir pasakė prieš tai. Kam dabar be reikalo aušint burną, jei viskas vis vien bus pamiršta.
- Sutinku,- po nemenkos pauzės prabilo Curtis. Toks atsakymas, turbūt turėjo nustebint Stellą, nes buvo per daug paprastas.- Sutinku, su viskuo,- dar pridūrė žengdamas arčiau į įsitraukdamas Chassagne į glėbį.- Man svarbu, kad Tu patenkinta būtum. Daugiau aš nieko nenoriu,- šyptelėjo merginos kaklui, kadangi buvo taip arti, jog veidą teko slėpt jos plaukuose.
Kelias akimirkas taip ir prastovėjo, kai galų gale atsitraukė ir nusišypsojo.
- Atiduodu Tau pavardę ir kas tada?- pasiteiravo prieš darant vėl ką nors kvailo.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Old Trafford - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 3 Icon_minitimeAntr. 07 05, 2011 8:50 pm

Frost vis dar taip pat šypsodamasi, tylėjo, kol sužadėtinis kalbėjo. Kai buvo jo paleista, kiek susiraukė, nes to nevisai norėjo, bet netrukus vėl nusišypsojo.
- Nežinau.. nors kitą vertus, esu beveik įsitikinus, kad Ryan'as ir Coleen ima jaudintis, - trumpai sukikeno S, paimdama vaikino ranką, nes dabar neliesdama jo jautėsi nesavame kailyje.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Old Trafford - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 3 Icon_minitimeAntr. 07 05, 2011 9:29 pm

Gareth'as prikando lūpą. Akimis varstydamas Stellos veidą, šyptelėjo.
- Aš manau, kad Ryan'as ir Coleen turės dar palaukt,- sukikeno jis padarydamas menką pauzę ir toliau įterpdamas kreipinį,- Ella Curtis,- traukdamas link savęs tą ranką, kurią laikė Stella, vėl atsidūrė arčiau merginos nei prieš tai ir šįkart vietoj stipraus apsikabinimo, įsisiurbė į lūpas. Bet taip.. uch. Gerai.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Old Trafford - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 3 Icon_minitimeAntr. 07 05, 2011 9:46 pm

- Tu tuo tik... - jau pradėjo Ella nepatiklia veido išraiška. Nors tas kreipinys jai patiko, manė, kad būtų didesnis įspūdis, jei šis visada nekrizentų, bet jau nusprendusi, kad šito Gareth nesakys, nes tas įspūdis vėliau gali būti nukreiptas prieš ją pačią, pasijuto jo užčiaupta stripriu geru prancūzišku bučiniu. Visai neprisiminusi, kad šiaip jau nekenčia Prancūzijos (ir dėkui Giggs'ui, baigia atsikratyti prancūziškos pavardės), Baby Ruthless pratęsė bučinį, kiek įstengė ilgiau, rankas perkeldama, kaip visada, jai labiausiai patinkančioje pozicijoje - ant vyro kaklo. Kitur paprasčiausiai jai buvo nepatogu arba žiauriai nemalonu. Patikėkit, per tą laiką nuo bilietų gavimo iki rungtynių dienos, VV pati gavo ne vieną progą tuo įsitikinti.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Old Trafford - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 3 Icon_minitimeAntr. 07 05, 2011 9:54 pm

Netrukus Curtis pats atsitrauke ir sypsodamasis paleido Stella. Kazi ar verta butu dabar klaust ka ta jo sypsena reiske.
- Tai sakai Coleen su Ryan'u laukia? Vis dar?- nesmagiai prikando lupa, nes vis delto jie cia uzsibuvo gerokai ilgiau nei planavo. Keista, kad dar niekas ju neieskojo.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Old Trafford - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 3 Icon_minitimeAntr. 07 05, 2011 10:01 pm

- Ne, turbūt nusižudė iš sielvarto, - sarkastiškai nusišaipė Sangrija, pridėdama ir tam atitinkamą balso toną, bet vis dėl to šypsodamasi kaip idiotė, nukėlė rankas ir viena įsitvėrė į vyrą.
- Aišku, kad laukia! aš jau jų pasiilgau, goddamnit, judinkis gi, - greitai, nekantraukdama išbėrė, timptelėdama Curtis ir net pasileido bėgti link persirengimo kambarių.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Old Trafford - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 3 Icon_minitimeAntr. 07 05, 2011 10:06 pm

- Gerai, gerai. Nesikarsciuok tik!- dar spejo pridurt, kai netrukus pajuto, kad is tikruju ir pats bega paskui Chassagne, tik nezinojo kur tiksliai si karta.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Old Trafford - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 3 Icon_minitimeAntr. 07 05, 2011 10:20 pm

- Aš.. absoliučiai.. rami.. - sušvokštė per sukąstą burną Stella tuo pat metu bebėgdama. Netikėjo, kad G ją išgirdo, bet dėl to ji nesuko plaučių, o toliau bėgo. Netrukus pasiekė tunelį ir Chassagne staigokai sustojo, kad prisimintų kelią. Ilgai netrukusi, po poros sekundžių, paleido Siurblį ir metėsi į šoną, nerdama į koridorių dešinėje.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Old Trafford - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 3 Icon_minitimeAntr. 07 05, 2011 10:33 pm

Zodziu sekdamas is paskos, tik jau kiek suletines tempa, Curtis tik purtydama galva bande issizyst Stella, kad pati taip neskubetu.
- Jie gi.. Niekur nedings!- uzbaige sakini garsiu atodusiu.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Old Trafford - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 3 Icon_minitimeAntr. 07 05, 2011 10:41 pm

Frost trumpai atsigrįžo į vyrą su tuo savo firminiu „nesupratau” žvilgsniu ir pažvelgusi į jį, kiek prasižiojo iš nuostabos, bet netrukus vėl nusigręžė, nebebėgdama, tačiau sparčiai eidama link persirengimo kambario.
- Nejaugi pavydi? - pagaliau, nelėtindama tempo, trumpai paklausė.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Old Trafford - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 06, 2011 9:15 am

Curtis pavarte akim.
- O tureciau?- nelabai isitikines tuo ka isgirdo, jis pasitikslino tik tais dviem zodziais. Faktas, kad pavydejo. Tik ne Ryan'ui ir tikrai ne Coleen.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Old Trafford - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 06, 2011 5:30 pm

- Nematau nė vienos priežasties tau dėl to pergyventi,- netrukus sustojusi prie kambario durų, atsigręžė į vyrą S ir šyptelėjusipaėjo ranką ant renkenos ir šią palenkė.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Old Trafford - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 06, 2011 8:57 pm

- Taip nuraminai,- paerzino šypsena Curtis Stellą ir keliavo paskui ją tiesiai pro duris, už kurių, buvo susirinkę žaidėjai. Keletas iš jų netgi atsigręžė į duris, nes buvo pamiršę, jog tokie kaip mūsiškiai dar buvo čia. Nekreipdamas dėmesio į žvilgsnius, Curtis dirstelėjo į merginą, bandydamas pasekti jos žvilgsniu ir suvokt kur eis toliau.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Old Trafford - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 06, 2011 9:39 pm

Atsakiusi sugyventiniui tik nervinga šypsena, Ella, žinoma, ėmė dairytis žmonių, dėl kurių taip skubėjo grįžti. Pakeliui pirmiausiai pasirodė Hernandez'as turbūt jau dar labiau prablaškytas komandos draugų, bet mergina netruko pastebėti, kad šis vis dar nusivylęs iš tos šypsenos, įtartinai panašios į tą, kurią nesenai išspaudė pati. Sužinojusi tik tiek, kad Ryan nuėjo persirengti šilčiau („veikiausiai ketino ieškoti mūsų”, - pagalvojo, puikiai pažinodama jį), ministrė linktelėjo galva, ir prieš išsiskiriant nusišypsojo jam kiek galima nuoširdesne šypsena. Pastebėjusi panašų atsaką ir iš jo pusės, Sangrija patraukė tolėliau, bet po poros žingsnių pajuto kažkieno rankas ant savo liemens, traukiančias ją labiau į šoną, prie sienos. Išgirdusi moterišką kikenimą, suprato, kad tai Coleen, ir pati nusijuokė iš jos bei savęs, įsivaizduodama, kaip tai atrodo iš šono. Netrukus pasijuto paleista, dar prieš tai išgirsdama ir vyro juoką už nugaros. Atsistojusi atsigręžė ir šalia moters Baby Ruthless pastebėjo ir jos vyrą.
- C kone išprotėjo jūsų belaukdama. Vos išplėšiau jai viskio butelį iš rankų. Viena norėjo išgerti mat, - vis dar šypsodamasis paaiškino Rooney. Kadangi jau pasakė „jūsų”, o ne „tavęs” - žinoma, vien iš mandagumo, nes suprato, kad be Gareth ji niekur neisianti - nusuko žvilgsnį į kambarį ir jį susiradęs, žvilgsniu kvietė prisijungti prie jų.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Old Trafford - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 06, 2011 9:54 pm

Nertukus prie jų prisistatė ir Gareth'as. Iš tikrųjų jis pastaruoju metu dairėsi van der Sar'o, tik niekaip jo neužmatęs, nutarė, kad i;giau nestovės ir nesidairys taip bukai.
- Kažkas minėjo viskį?- dar paklausė juokdamasis ir nusuko žvilgsnį į Coleen.- Aš atsiprašau. Mano kaltė. Šiek tiek per ilgai užlaikiau ją,- pasiteisino nysišypsodamas ir grąžindamas meilų žvilgsnį į Chassagne, kad visiem būtų aišku, jog kalba būtent ėjo apie ją.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Old Trafford - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 06, 2011 10:17 pm

VV, išklausiusi savo dabar-jau-lyg-ir-vyrą, pasisuko į jį. Pastebėjusi jo išraišką, prunkštelėjo ir nesmarkiai sudavė Curtis per pakaušį.
- Atrodai kaip idiotas, - paaiškino neplačiai šypsodamasi. Nenuostabu, kad šalimais esantys žaidėjai + co net nusijuokė iš judviejų, ko bent jau Stella nesureikšmino.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Old Trafford - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 06, 2011 10:34 pm

- Ka issiauklejai, ta ir turi,- burbtelejo zvilgsni metydamas po kambari, kad tik siuo metu nesugautu Chassagne akiu, nes ke gero pats susijuoktu ir sugadintu dabar viska, va taip vat paprrastai.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Old Trafford - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 06, 2011 10:49 pm

- Jei turėtum nors lašelį proto ir dėl to nebūtum toks užsispyręs, nebūtum idiotas. Nors wait. Kokiu tikslu tave dar laikau, nesuprantu.. štiš iš čia, negeras kycius! - paėmusi už pečių G ir vos sulaikydama juoką, pastūmė jį durų link, paleido jį ir pasivaliusi rankas, pasisuko atgal. Pamačiusi prie kikentojų prisidėjus ir Giggsą, nejučiom kiek išsišiepė ir kol kas tylėdama atsistojo šalia jo, tikėdamasi, kad dėmesys nuo jų bus pertrauktas kokio įdomesnio pokalbio, bet šio kol kas nebuvo nė ženklo.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Old Trafford - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 3 Icon_minitimeKv. 07 07, 2011 9:55 am

Curtis netrukus visai nesutrikdamas atsidūrė prie durų, kurios iki dabar buvo laikytos pravertos. Primerktom akim vėpsodamas į Chassagne ir mąstydamas, jog reikalo šitaip nepaliks, jis netrukus pasuko žvilgsnį pro duris.
- Šitas negeras kycius namo Tavęs neįsileis ir.. Džoja, ką tu čia veiki?- čiut ne paspringdamas dėbsojo į blondinę tarpduryje. Juk pripažinkit, ne kasdien įsivaziduoji, jog sutiksi savo buvusią tokiosio vietose kaip ši. Netrukus pasuko galvą į Stellą su žvilgsniu, sakančiu "nesakyk, kad Tu kaip nors prie šito prisidėjai".
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Old Trafford - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 3 Icon_minitimeKv. 07 07, 2011 2:41 pm

Chassagne, išgirdusi pirmąją dalį sakinio, tik palinksėjo galva, atceit labai patikėdama sužadėtinio-ar-jau-tai-vyro žodžiais ir jau nusisuko vėl pasiplepėti su žaidėjais ir co., prie kurių kompanijos prisijungė jau jo ieškota van dar Sar ir iš kažkur grįžęs Chicharito. Tik po kelių akimirkų suvokusi, ką gana garsiai ištarė Gareth (tikraiusiai dėl to,kad išgirstų ir jinai), su viskio stiklu (taip, Coleen įkišo) rankose, pasisuko į jį ir nepatikliai prisimerkė, papurtydama galvą, kad parodytų, jog ši situacija jai visiškai, labai nepatinka.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Old Trafford - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 3 Icon_minitimeKv. 07 07, 2011 3:12 pm

Curtis vėl nukreipė žvilgsnį į blondinę, kai netrukus suvokė, jog čia visai ne Džo. Prikandęs lūpą, vyras tik gūžtelėjo pečiais ir atsiprašydamas pasitraukė nuo durų. Kadangi jau tokia proga pasitaikė, jis nėrė pro duris vos tik blondinė pasitraukė ir išėjęs į koridorių išsitraukė cigarečių pakelį. Well, logiška. Seniai gi nerūkė.
Grįžo po gerų 10 min. kadangi visiškai neskubėjo. Pakeliui pasigriebė taurę vyno ir nusigavęs iki Stellos, apsikabino per pečius, lyg būtų nežmoniškai pasiilgęs. Tikėdamasis, jog daug nepraleido, netrukus įsijungė į pokalbį.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Old Trafford - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Old Trafford   Old Trafford - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Old Trafford

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-