Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
I pamoka

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Audrey Biach
Audrey Biach



Vardas :
Pranešimų skaičius : 248
Male

I pamoka Empty
RašytiTemos pavadinimas: I pamoka   I pamoka Icon_minitimeSk. 02 12, 2012 6:16 pm

Moteroms visada trūksta minutės paskutiniams darbams užbaigti - nagus nulakuot, pavalgyt, ateiti į pokalbį dėl darbo, arba spėti laiku į jį. Šiaip ne taip, vėluodama tik dvi minutes, Audrey įėjo į klasę. Ji buvo tikra barbė devyndarbė - spėjo eiti greitai, nenusilaužė kablo arba dviejų, nenusisuko kojos, nešėsi portfelį, nesusitiko su akilanda ir.. tik truputį pavėlavo į pamoką. Deja, kaip dar naujokė Hogvartse, ji nežinojo, kad mokiniai į kabinetą nesueina kol profesorius nepasirodo, ir neužeina pirmas. Taigi, Biach itališkai sumurmėjusi demone ir dar porą mandrų žodžių, ji greitai nusimetė nuo galvos skrybėlaitę, nusiėmė pirštines, ir viską sumetusi į pirmą nuo viršaus stalčių, greitai jį užrakino ir nulipusi nuo pakylos krenkštelėjo.
- Sveiki. Jūs mane matot pirmą kartą, aš jus matau pirmą kartą, todėl svarbu susidaryti gerą nuomonę. Tikiuosi nepasikiaulinsit, nes aš nuomonę susidarau greitai. Mano pavardė Biach, todėl norėčiau, kad į mane būtų kreipiamasi tik profesore, arba profesore Biach. Visas taisykles rasit pakabintas prie klasės durų (dienynas). Dabar nieko nelauksiu ir imsimės darbų. Matau, kad visi esat penktakursiai - šeštakursiai, todėl mums bus lengviau dirbti. Šiandien mokinsimės apie..-Audrey nukreipė lazdelę į lentą ir nulipo nuo pakylos.


Kūrimo ir
stingdymo kerai




Fumos, Periculum, Petrificus Totalus, Stupefy, Ennervate
-Kerų savybes galite paskaityti Mirandos Scott knygoje "Kerėjimas pažengusiems V leidimas", 79-85 puslapiuose. Knygos spintose prie įėjimo. Pasiėmę knygas, perskaitę teoriją ir kerų aprašymus, susiraskit porininkus ir pradėkit praktikuotis. Jei kam pasidarys blogą, pykins, atrodys kad truks plyš galva, nutraukit dvikovą,-linktelėjo profesorė ir grakščiu rankos mostelėjimu pravėrė langus.
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



I pamoka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I pamoka   I pamoka Icon_minitimeSk. 02 12, 2012 10:28 pm

Profesorei pagaliau pasirodžius, Danielsas labai jau demonstratyviai nužvelgia ją ir vaikino veide pasirodo tokia karti, nieko gero nežadanti šypsenėlė. Įsitaisęs viename iš pirmųjų suolų, Jack klausosi Audrey, ieškodamas progos įgelti profesorei ar šiaip kaip nors ją panervinti. Kas užkliūna Jackui? Prašymas vadinti ją profesore. Ką daro Jackas?
- Mieloji, - švelniu balsu, garsiai prabyla, žodžiu aiškiai adresuodamas Audrey. - Galiu su tavimi dirbti? Mano bendraamžių krūtinės apimtys neleidžia man ramiai gyventi, pas tave ten žiūriu įduba, lengviau bus susikoncentruoti į burtažodžius, - nepamiršdamas šimtaprocentinės šypsenėlės, itin meiliu balsu išdėsto, išlaikydamas žvilgsnį nukreiptą į Biach.
Atgal į viršų Go down
Audrey Biach
Audrey Biach



Vardas :
Pranešimų skaičius : 248
Male

I pamoka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I pamoka   I pamoka Icon_minitimePir. 02 13, 2012 5:46 pm

Odrė nepasimetė, ji pati puikiai žinojo, kad mokiniai stengiasi nukreipti dėstytojo mintis kitais dalykais. Biach kvailai šyptelėjo.
-Labai linksma. Jei negirdėjai užduoties, galiu pasiūlyti tik įsigyti klausos aparatą,-aparatas atsirado ant Mucface stalo.
-Tau padėti įsidėti, ar pats sugebėsi? Kai baigsi, duok ženklą, pakartosiu užduotį, ponaiti Daniel,-demostratyviai pabrėžė kreipinį ir griežtai pažvelgė į grifą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



I pamoka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I pamoka   I pamoka Icon_minitimePir. 02 13, 2012 5:56 pm

Danielis taipogi nepasimeta ir lyg niekur nieko įtaiso žiobarišką aparačiuką ant ausies.
- Mieloji, gal padėsi sureguliuoti? Sunkiai aš technikoj nusimanau, matai, ne purvakraujis, priešingai nei kai kurie, - toliau varo su ta savo šimtaprocentine šypsenėle, žvilgsnį Audės pusėn pakreipęs.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





I pamoka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I pamoka   I pamoka Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

I pamoka

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

 Similar topics

-
» pamoka nr. 1
» I Pamoka
» 1 pamoka
» I pamoka
» II pamoka

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-