Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Baras - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 8 Icon_minitimeAntr. 01 13, 2009 6:11 pm

-Tikiuosi atspėjai,-sukikena.-Moki padaryt kokteilį?
Tuomet nužvelgia atėjusią merginą:
-Iš kokio tu koledžo?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 8 Icon_minitimeAntr. 01 13, 2009 6:15 pm

[[ Žvilgtelk skelbimus xDDD. ]]

- Ji klastuolė, - išsišiepė ir tęsė savo vakarienę.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 8 Icon_minitimeAntr. 01 13, 2009 6:24 pm

[[Ok;DD]]
-Tikiuosi, kad tikrai, nes man neatsakinėt- prastas reikalas. Ypač ne klastuolėms/iams.-piktai nužvelgia nepažįstamąją. Na, gal galėtum padaryt ugninės ir sulčių kokteilį?-išsišiepia.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 8 Icon_minitimeAntr. 01 13, 2009 6:56 pm

Staiga Rosali prisimine kai ka svarbaus. Padejusi meniu tvirtai tare;
-Viso gero. - isleke is Kavines.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 8 Icon_minitimeAntr. 01 13, 2009 7:49 pm

Arachnia įbildino į Pas verą [nors net nebuvau išėjus :D:D:D ] ir tarė Adrianai:
— Krizė pi*ė, duok man dvi bonkas ugninės.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 8 Icon_minitimeAntr. 01 13, 2009 8:01 pm

Adriana išsišiepė Jessy:
- O taip... Vienas mano mėgstamiausių. Teks įtraukti į meniu, - nusijuokė ir kaip tikra asė apvertė du butelius ir juos pradėjo pilti į vieną metalinį indelį. Jį uždariusi pradėjo plakti. Gerai išplakusi atidarė ir įpylė į tris dailias taureles. Ant kiekvienos uždėjusi citriną įmetė po šiaudelį is sustumdė merginoms.
- Skanaus, - šyptelėjo ir apsilaižė. Lėtai pradėjo gurkšnoti. - Bandau atsikratyti pijokės pravardės, - nusijuokė ir žvilgtelėjo į Arachannia. - Šiandien daug negersim. Ir mes ne krizės ir nepizės, - piktai sumurmėjo ir ėmė gurkšnoti savąjį kokteilį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 8 Icon_minitimeTr. 01 14, 2009 2:26 pm

Jess šyptelėjo atėjusiai klastuolei ir padėkojusi Adriai ėmė gurkšnoti savo kokteilį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 8 Icon_minitimeTr. 01 14, 2009 4:05 pm

Adriana išsiepė ir įsipylė dar vieną stiklelį.
- Papasakok apie save, - išsišiepė ir užsivertė nedidelį stikliuką. Įsipylusi dar vieną ėmė jį palengva gurkšnoti.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 8 Icon_minitimeTr. 01 14, 2009 4:42 pm

-Hmm.. Tai kad net nežinau ką paskot..-susimąstė.- Esu drąsi, užsispyrusi, nešventuolė, keista, mėgstu nuotykius, mėgstu nusišnekėti, ko nors pridibti ir išgerti,-sukikeno.- dar turiu laaaabai keistus tėvus.. Na net nežinau gal ir viskas.. Tavo eilė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 8 Icon_minitimeTr. 01 14, 2009 4:48 pm

Adriana užsivertė dar vieną stikliuką ir pradėjo pasakoti:
- Esu pikta kaip širšė, nedraugiška, zyzlė, pasikėlusi ir pamaivai, - išsišiepė. - Mėgstu gerti, bet stengiuosi mesti, - užsivertė dar vieną stikliuką. - Visą laiką buvau tokia, - išsišiepė ir užsivertė dar vieną stikliuką. - Manau tu geresnė, - išsišiepė. - Atsimen... - iškėlė pirštą. - Neatsimenu, - sumurmėjo ir papūtė lūpas. Susikryžiavusi rankas ant krūtinės išgėrė dar vieną stikliuką. Nusipurčiusi nužvelgė Jessy. - O tu grrrry... grryn... gryyyyynnnakkrrrrrr... grynkrauj? - pakėlė antakį ir užsivertė dar vieną nedidelį stikliuką.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 8 Icon_minitimeTr. 01 14, 2009 4:51 pm

[[O dieve, bando mest jinai xDD (rofl)]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 8 Icon_minitimeTr. 01 14, 2009 5:00 pm

[[Tikrai;DD]]

-Grynakraujė? Tai aišku! Klastuolė purvakraujė- kur tai matyta.. Tu?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 8 Icon_minitimeTr. 01 14, 2009 5:05 pm

[[ Būtent xDD ]]

Adriana susiraukė ir atraitojo rankoves. Atsistojusi artėjo prie Jessy.
- Tu kką? Mane purvakrauja laikai? Į galvą nori? - piktai šaukė ir susipylė du stikliukus į burną. Neatrodė, kad Adriana juokavo. Ji agresyviai artėjo prie klastuolės ir toliau šaukė:
- Aš tau galvą nurausiu! Mmmanne purkraje!!! - užsivertė stikliuką.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 8 Icon_minitimeTr. 01 14, 2009 5:11 pm

— Ot gailišėėėė, :isteric: Nu, bet gerai, kad bent jau tiek davei. — nusišypsojo Ara Adrianai.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 8 Icon_minitimeTr. 01 14, 2009 5:18 pm

Jess nustebus pažvelgė į Adria.
-Ar aš sakiau kad tu purvakraujė? Pf.. Net jei sakytum, kad esi purvakraujė nežinia ar patikėčiau.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 8 Icon_minitimeTr. 01 14, 2009 5:20 pm

Adriana staiga atsisuko į Arą.
- Tu mane gailiše pavadinai? Ką???? - Adriana sudaužė butelį ir agresyviai ėmė artėti link Aros. Nebuvo panašu, kad ji juokauja. Jos žvilgsnyje dėgė ugnis. Ji ignoravo Jessy. Paiėmusi kitą butelį nugėrė pusę ir jį taip pat sudaužė. Likusi ugninė išsiliejo ant grindų. Adriana sėlino prie Aros burbėdama:
- AŠ GAILIŠĖ. AŠ PURVAKRAUJĖ IR GAILIŠĖ!!!! ATISRŪGS JUMS!!!! - pradėjo rėkti ir puolė Arą. Bet nepataikė. Paslydusi ant išlietos ugninės ji pargriuvo ir trenkė galvą į stalą. Stalas liko kruvinas ir Adriana nukrito ant žemės. Ji buvo be sąmonės ir aplink ją kaupėsi kraujo bala.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 8 Icon_minitimeTr. 01 14, 2009 5:33 pm

Jessy prišoko prie Adrios. Ji kaip reikiant išsigando.
-Reikia ją gabent į ligoninę!!!!-mergina išsitraukė lazdelę ir pakėlė Adria ir išėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 8 Icon_minitimeKv. 01 15, 2009 9:47 am

— Omg [xDD] — tik suspėjo sureaguot Ara.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 8 Icon_minitimeKv. 01 15, 2009 12:40 pm

[[ Juokinga tau <.<<<??? xDD? ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 8 Icon_minitimePen. 01 16, 2009 3:24 pm

[[Tai aišku xD Pijokė susižeidė pijokaudama xDD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 8 Icon_minitimePen. 01 16, 2009 9:04 pm

[[ Rrr. Nebegersiu :Ppp, jei jau pijokės reputacija pas mane :D]]

Adriana įėjo į užeigą ir nužvelgė ją. Visur buvo pilna kraujo, šalia sėdėjo šokiruota Ara. Garsiai pasakė:
- Nuo šiol gersiu tik per rimtus tūsus, - liūdnai šyptelėjo ir griebėsi šluotos. Ilgai šveitusi, surinko tuščius ugninės butelius, nuvalė stalus, paskui juos perstumdė. Sutvarkiusi barą, papuošė jį. Sutvarkiusi sandėlį grįžo prie baro ir įsipylė moliūgų sunkos. Nužvelgusi savo darbo vaisius šyptelėjo. Atsistojusi sutvarkė šaldytuvą ir spintelę. Iškepusi vieną apuoko kepsnį, atsisėdo pavalgyti. Baigusi išplovė lėkštes likusias nuo senų kartų ir palindo po baru. Ilgai knisusi išėmė kelis ugninės butelius ir nunešė juos į sandėlį. Dabar baras atrodė gražiai. Nuvaliusi voratinklius iš kampų, atsisėdo ir baigė savo sunką. Įsipylusi pasukų punšo pasiėmė laikraštį ir ėmė jį vartyti. Praverutis keletą puslapių nuėjo prie durų ir išėjusi jas užrakino. Užkabinusi iškabą "UŽDARYTA:" išėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 8 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 8:55 am

Bella įėjo į barą.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Baras - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 8 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 9:16 am

Katie įėjo į barą ir apsižvalgiusi pamatė Bellą.
Priėjusi tarė:
-Sveika,galiu prisidėti?
Mirktelėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 8 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 9:18 am

Maria atėjo į barą.
- Sveikos,- pasakė,- ir pridėdo prie jų.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 8 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 9:19 am

Melannie atėjo prie užeigos. Numojusi ranka į iškabą ant durų, jas pravėrė ir įėjo į vidų.
- Maria, šimtas metų! - išsišiepusi sušuko Mel ir atsisėdusi prie baro, apsižvalgė. - A kas jos tokios? - sušnibždėjo.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Baras - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 8 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 840Pereiti prie : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next

 Similar topics

-
» Baras
» Baras...
» Baras
» Baras
» Baras

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Kiauliasodis ir Skersinis Skersgatvis-