Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Baras - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 10 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 9:54 am

-O kokia tavo mėgstamiausia pamoka?-paklausė ji Melannės.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 10 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 9:56 am

Mel gūžtelėjo pečiais.
- Man visos mėgstamos, arba nemėgstamos, - pagalvojusi atsakė, ir išsišiepė. - O kelintakursė tu?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 10 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 9:56 am

-Trečiakursė, o tu?
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Baras - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 10 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 9:57 am

Keit sukikeno.
-Maria,ko pavartojai,kad neatsimeni? {xDDD}
Atsisukusi į Bellą tarė.
-Ai,kaip visada,neblogai bet ir ne per geriausiai.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 10 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 9:58 am

- Ketvirtakursė, - išdidžiai atsakė ir padaužė sau į krūtinę. - Tu iš švilpynės, tiesa?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 10 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 10:00 am

-Taip,-nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 10 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 10:01 am

- Ha ha, aš švilpius myyyliu! - išsišiepė Melannie ir pamosavusi buteliu, tuštino jį toliau.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Baras - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 10 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 10:02 am

Keit apsnūdusiu žvilgsniu apsidairė ir gurkštelėjusi ugninės padėjo butelį.
-O vat aš Grifyno ketvirtakursė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 10 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 10:04 am

- Ech, grifynas tas tavo man nepatikti, - papurtė galvą Mel.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Baras - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 10 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 10:06 am

-Bet išduosiu paslaptį,kad per plauką nepakliuvau į Klastūnyną.
Pakraipiusi galvą ji atsigėrė dar ugninės.Ai bala nematė,šiandien man išeiginė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 10 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 10:07 am

- O varnanagius, Mel, myli?- nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 10 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 10:08 am

Melannie suplojo rankom.
- Kvaila kepurė, - sumurmėjo ir pasiėmė kitą butelį. - Kaip seniai taip gerai leidau laiką, - išsišiepė Mel. - Nors ne labai seniai... Prieš porą dienų... - sumurmėjo ir gurkštelėjo.
- Myliu. Myliu tik berniukus jų, - sukikeno.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Baras - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 10 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 10:10 am

Keit nusijuokė.
-O man ir Klastūnyno berniukai nekliūva.
gaila vat tik,kad grifai jiems kliūva.
-Jums neatrodo,kad mes darom perversmą magijos istorijoj?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 10 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 10:12 am

Adriana įėjo į užeigą ir pasirąžė. Nužvelgusi visas sėdinčias susiraukė:
- Sveikos. Tai manęs palaukti negalėjot? - išsišiepė. Jau buvo begriebianti ugninės butelį bet trenkė sau per galvą. Nuėjusi už baro nustūmė pavaduojantį padavėją ir atsisėdo.
- Matau linksminatės? - išsišiepė ir įsipylė stikliuką. Ėmusi lėtai gurkšnoti pagalvojo "Ai tiek to...". Nužvelgusi grifę ir švilpę šyptelėjo:
- Manau šiandienai galim paspausti taikos leteną, - ištiesė abi rankas, kiekvienai po vieną. - Šiadien aš geros nuotaikos, - nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 10 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 10:14 am

- O sveika, pagaliau sulaukėm,- pasakė ir nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Baras - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 10 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 10:15 am

Padavusi savo leteną Adrianai ji mirktelėjo.
-Vadinasi ne man vienai gera nuotaika.
Ji šyptelėjo.
-Tikiuosi chroniška alkoholike netapsiu.
Nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 10 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 10:17 am

- Mano draugijoje, visko gali būti, - išsišiepė ir pakilnojo antakius. Prieš švilpę vis dar kabojo ranka. Su laisvąja ranka Adriana įsipylė ugninės į stikliuką [[ Vis dėl to metu xDD ]] ir linktelėjo klastuolėms, grifei, švilpei.
- Už gerą nuotaiką, - nusižvengė ir užsivertė stikliuką.
- Mes pažįstamos? Sveika, be to. Malonu, Adriana, - išsišiepė Mariai. PAdėjusi stikliuką ant baro ištiesė ranką Mariai.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Baras - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 10 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 10:19 am

Keit pagalvojo ir pasiėmė butelį.
-Na,ką čia stikliuką.
Siurbtelėjusi ugninės išsišiepė.
-Gerai,dabar galva apsisuko tai ta proga brausiuos į jūsų asmeninį gyvenimą su klausimu"Turit antrąją puselę?"
Ji keistai vyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 10 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 10:20 am

Adriana tiriamai nužvelgė Katie ir nusijuokė:
- Aš neturiu, bet žinau kas turi, - dar kartą nusižvengė ir pakilnojusi antakius žvilgtelėjo į Mel.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 10 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 10:20 am

Maria taip pat gurkštelėjo ugninės.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 10 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 10:23 am

[[ O leteną paspausti, ą ;DD? Ar aš čia taip ir kabosiu letenas ištiesusi negerdama xDDD? ]]

Adriana greit nuleido nuo švilpės ranką ir meistriškai įsipylė stikliuką. Jį išgėrusi šyptelėjo ir metė žvilgsnį į veidrodį. Jokio raudonio nesimatė. Papurčiusi galvą pasiėmė butelį ir nugėrė pusę.
- Raudonis man tinka, - nusijuokė ir žvilgtelėjo į susikilusį veidrodį. Adri žandus puošė skaisčiai raudoni rutuliukai. - Geriau. Daug geriau, - sumurmėjo ir gurkštelėjod dar.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Baras - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 10 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 10:26 am

-Mhmm,aiškumėlis.
Pašnairavo į Mell.
-Hey,dėstyk tuomet kas jis.
Ji nuosijuokė.
-Šiandien aš nagla kaip žiobarų traktorius {xDD}
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 10 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 10:29 am

Adriana nusižvengė ir žvilgtelėjo į Mel. Pastebėjusi, kad ji šiek tiek atsijungusi nuo pasaulio Katie į ausį šnipštelėjo:
- Klastuolis, toks Tomas, - apsižvalgė. - Drekas. Jie čia ant staliukų... - Apsižvalgė, - laižėsi, - nešvankiai sukikeno ir atsitraukė nuo grifės. Palinkčiojusi galvą vėl užsivertė butelį.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Baras - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 10 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 10:32 am

-Vuoo,o aš kažkaip maniau,kad Devilsonas.
Sumirksėjo ilgomis blakstienomis.
-Mell,aūūūū.
Pamojavo jai ranka prieš akis.
-Gal jūs telepatiškai šiuo metu bendraujat,kad tokia atsipūtus?
Sukikeno.
-O vat grifyne nėra vaikinų...Na,yra,bet...kas iš jų.Vienas iš normalesnių ir tai man truputį giminaitis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 10 Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 10:34 am

- Nū nūū? Skelk! - išsišiepė ir palinko prie grifės.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Baras - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 10 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 1040Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next

 Similar topics

-
» Baras
» Baras
» Baras...
» Baras
» Baras...

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Kiauliasodis ir Skersinis Skersgatvis-