Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Palata

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Palata Empty
RašytiTemos pavadinimas: Palata   Palata Icon_minitimeTr. 01 07, 2009 1:18 pm

Čia būs guldomi ligoniai
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata Icon_minitimeSk. 01 11, 2009 4:40 pm

atgabenusi profesorę kerais, mergaitė paguldė ją ant lovos ir nubėgo pas direktorę.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Palata Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata Icon_minitimeSk. 01 11, 2009 4:52 pm

-Kas atsitiko?- paklausė staiga įėjusi Kim.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata Icon_minitimeSk. 01 11, 2009 4:56 pm

[[aš vis dar nualpus]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata Icon_minitimeSk. 01 11, 2009 4:58 pm

Uždususi mergaitė atbėgo į palatą ir pamatė, kad direktorė jau atėjo.
-Direkotore, aš profesorę radau miške- vos išlemeno Hestera- kai pamačiau profesorę Džonson ji jau buvo nualpusi
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Palata Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata Icon_minitimeSk. 01 11, 2009 5:19 pm

Kim patikrino pulsą.
-Renervate,- sumurmėjo išsitraukusi lazdelę.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata Icon_minitimeSk. 01 11, 2009 5:49 pm

Miki atsisedo i laisva lova ir pradejo galvot Kad buciau nejus i skraidimo pamoka...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata Icon_minitimeSk. 01 11, 2009 6:09 pm

Astrid iejo i palata ir priejo prie Miki...
-Ar paieskojai knygoi?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata Icon_minitimeSk. 01 11, 2009 6:24 pm

-Nespejau uzsigalvojau apie namus, kaip jie ten laikosi beje jeigu as typo negaliu vaiksioti galetum paziiuret ar mano peleda neatnese laisko.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata Icon_minitimeSk. 01 11, 2009 6:28 pm

-Tai paziurek tada...Man atrodo toi knygoi tikrai kas nors naudingo bus...
Astrid pasiziurejo i Miki rankose gulincia stora knyga...
-Tavo peleda peledyne ar ne?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata Icon_minitimeSk. 01 11, 2009 6:54 pm

-Turetu jau ten buti. nusisypsojo ji ir padave nuotrauka
Palata Snowy-owl
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata Icon_minitimeSk. 01 11, 2009 6:56 pm

Astrid zvilgtelejo i nuotrauka...
-Okey tada einu ieskoti tavo peledos su laisku...O tu tuo tarpu patirinek knyga...
Astrid isbego is palatos...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata Icon_minitimeSk. 01 11, 2009 6:58 pm

Po keliu minuciu Astrid grizo ir atsisedusi ant lovos padave Miki laiska...Astrid staiga vel pasidare labai bloga ir ji pradejo ieskoti buteliuko...Neradusi jo pas save issigando ir stengdamasi to neparodyti, kad Miki nepastebetu ir nepradetu klausineti greit pasakei jai...
-Sorry, Miki, bet as turiu skubiai kai kur nueiti...Aplankysiu tave veliau...
Astrid greit isbego is palatos...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata Icon_minitimeSk. 01 11, 2009 7:41 pm

Miki paeme laiska ir padekojo ir pradejo skaityt

Citata :
Sveika miki. Man labai blogai su sveikata! Kai baigsis mokslo metai atvyk!Radai draugu? Draugauji su visais? Patariu draugaut su svilpeis :) nes as irgi buvau svilpiuke bet visoms gyminem sakiau kad as esu KL daugiau neberasysiu ranka pavargo.


Tavo senele.

Miki veliau atsiverte knyga ir susuko Radau!!
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata Icon_minitimePir. 01 12, 2009 1:36 pm

atsibudo
-kur aš ką aš veikiu ligoninėje-pasižiurėjo į ranka ir staiga nukretė šiurpulys ji visa sustinogo jos ranka buvo kruvina ir ji jos nejautė- kas atsitiko man kas buvo tam miške ir išviso ką aš ten veikiau aš atsimenu tik tai kad mane į mišką traukė ir atsimenu kad jis buvo juodas arba ji- Andželina bandė keltis pažiūrėti kaip Miki bet ją lyg būtų kožkokia jėga kuri neleistų ją nubloškė atgal į lovą tada ji praskleidė užuolaidą kiri skyrė visas lovas ir pamatė Miki ji vartė kažkokią knygą
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata Icon_minitimePir. 01 12, 2009 1:56 pm

Miki pasake
-Labas rytas profesore as per jusu pamoka koja susizalojau.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata Icon_minitimePir. 01 12, 2009 2:03 pm

-Aišku na aš dabar negaliu keltis man neina na aš miške-ji nutilo staiga ji nusisuko į kitą pusę ir pamatė Kim-o laba diena direktore Kim
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata Icon_minitimePir. 01 12, 2009 2:27 pm

-Prasau pasakykite!
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata Icon_minitimePir. 01 12, 2009 2:51 pm

-na man sunku apietai kalbėt bet pasakysiu kad nuėjosi į mišką išgirdau žnabždesį mane į mišką traukte traukė ir išgirdau šnabždesį o tada šokau į krūmas ir netyčia sužagsėjau ir tada kažkas juoda mane sužeidė ir toliau kas buvo nebeatsimenu
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata Icon_minitimePir. 01 12, 2009 3:33 pm

Mirties valgytojai?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata Icon_minitimePir. 01 12, 2009 3:34 pm

-aš nežinau nieko nepamačiau tik juoda o iš kur tu žinai apie MV
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata Icon_minitimePir. 01 12, 2009 3:38 pm

-mhm.. Herai pasakysiu. mano tetcio draugai buvo Smirdziai nu zinai tuos ir Liucijus Smirdziius buvo MV.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata Icon_minitimePir. 01 12, 2009 3:42 pm

-na tau nederėtų apie tai žinoti bet kad žinai tai žinai
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata Icon_minitimePir. 01 12, 2009 3:44 pm

Beje, Atleiskit kas ivyko per praita jusu skraidymo pamoka. nusijuoke miki
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata Icon_minitimePir. 01 12, 2009 3:48 pm

-kai tu susižeidei pamoka pasibaigė bėje jeigali paduok burtų lazdelę aštau galiu viską greitai išgydyti tik mano aišku nuo staliuko
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Palata Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Palata

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 16Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Palata Nr. 3
» Palata Nr.4
» Palata Nr. 3 [2]
» Palata Nr. 2 [2]
» Palata Nr.2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Hogvartsas-