Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Palata

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Palata - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 3 Icon_minitimeTr. 01 14, 2009 6:18 pm

[[Aišku;]]]]
Jess šūktelėjo \"Pagaliau\" ir įsmeigė akis į Adria.
-Kodėl ji neatgauna sąmonės?-paklausė seselės.


Paskutinį kartą redagavo Jessy Jay, Tr. 01 14, 2009 6:24 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 3 Icon_minitimeTr. 01 14, 2009 6:19 pm

-Kas jai buvo?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 3 Icon_minitimeTr. 01 14, 2009 6:22 pm

[[Oi...]]
-Du kartus prasiskėlė galvą..-liūdnai paaiškino mergina.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 3 Icon_minitimeTr. 01 14, 2009 6:25 pm

-Na manau smegenų sutrenkimas į skraidymą gaus vieną mėnesį neiti o kitiem aš parašysiu raštelius kad savaitę į kitas pamokas negalės eiti arba tu gali jiems apie tai pranešti
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 3 Icon_minitimeTr. 01 14, 2009 6:28 pm

Adriana murmtelėjo:
- Tris, žmogaus, tris, - atsikėlusi bandė lipti iš lovos, bet jai prasidėjo traukuliai ir ji griuvo į lovą. Adriana bandė pajudinti kojas ir rankas, bet nieko neišėjo. Jos buvo kaip prikaltos prie lovos. Adriana puolė į paniką ir neteko sąmonės.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 3 Icon_minitimeTr. 01 14, 2009 6:29 pm

Gerai, pasakysiu..-šypteli Jess ir reikšmingai pasižiūri į Adria.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 3 Icon_minitimeTr. 01 14, 2009 6:29 pm

-Na tada dvigubai daugiau negu katik sakiau
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 3 Icon_minitimeTr. 01 14, 2009 6:36 pm

Jessy išsižiojo ir tuoj pat susičiaupė.
-Man atrodo, kad jai reiktų kelias dienas palaikyt kompaniją..
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 3 Icon_minitimeKv. 01 15, 2009 12:40 pm

Adriana atsibudo. Šiek tiek pasimarksčiusi apsižvalgė. Pamačiusi miegančią Jessy šyptelėjo ir toliau žvalgėsi. Pagaliau ji suprato, kad yra ligoninės palatoje. Pajutusi galvos skausmą, palietė pakaušį. Ten ji pajuto tris didžiulius randus. Išsprogdinusi akis tyliai sumurmėjo:
- Na ir sekasi man... - susidėjo rankas ant krūtinės ir papūtusi lūpas atsisėdo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 3 Icon_minitimeKv. 01 15, 2009 5:35 pm

Adriana buvo užsnūdusi. Atsibudusi prisiminė bėgimą nuo Hagrido. Dabar ją ėmė juokas. Merginą apėmė nepakeliamas skausmas. Nušlubavusi iki spintelėse susirado vaistų buteliuką nuo skausmo. Susibėrusi pusę saujos į ranką išgėrė juos. Pasirąžiusi atsisėdo ant lovos ir pajuto kaip skausmas skausmas dingsta. Adriana išsitiesė ir grįžo prie spintelės. Pradėjo žiūrinėti vaistų buteliukus. Radusi keletą nuo pagirių, įsidėjo juos į kuprinę. Dar pasiraususi rado ir girtumą nuimančių. Pasiėmusi 4 buteliukus susimetė juos į kuprinę. Pasiėmusi dar keletą nuo pagirių, nuo skausmo ir dar kažkokių, susimetė juos į kuprinę ir išsišiepė. Padėjusi kuprinę su vaistais atsisėdo ant lovos. Skausmas dingo ir ji jautėsi puikiai. Pamačiusi save veidrodyje ji išsižiojo. Mergina buvo kruvina, purvina, su mėlyne po akimi. Dar kartą nuėjusi iki spintelėse, joje susirado tepalo nuo mėlynių. Su vienu pasitepė, o kitus du egzempliorius įsimetė į kuprinę. Nuėjusi iki kriauklės nusiprausė. Radusi šukas susišukavo ir grįžo į lovą. Veidrodyje ji pamatė kaip visada dailią ir nuostabiai atrodančią save. Ji išsišiepė ir griuvo į lovą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 3 Icon_minitimeKv. 01 15, 2009 5:39 pm

Melannie, visa kruvina, įšlubavo į palatą.
- Va, darbas seselei, - sudejavo mergina ir susiėmusi už rankos, atsirėmė į sieną.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 3 Icon_minitimeKv. 01 15, 2009 5:43 pm

Adriana išsižiojo:
- O dėl Merlino kas nutiko! Sugavo Hagridas ? - liūdnai paklausė Adriana ir nušlubčiojo prie Mel.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 3 Icon_minitimeKv. 01 15, 2009 5:46 pm

- Tas kvailas senis man ranką pašovė, - sumurmėjo Melannie ir atlošė galvą, nes negalėjo žiūrėt į kraujuojančią ranką.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 3 Icon_minitimeKv. 01 15, 2009 5:48 pm

- Oho... - sumurmėjo ir įlindo į spintelę. Suradusi pleistrą ir "Greito gijimo" tepalą užtepė jo ant Mel žaizdos ir užklijavo pleistru. Išsišiepusi sumurmėjo:
- Mačiau kai man taip darė, - nuėjo atsigulė ant lovos.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 3 Icon_minitimeKv. 01 15, 2009 5:53 pm

Melannie prunkštelėjo ir priėjusi prie lovos, atsargiai atsisėdo.
- Sesele ruošiesi tapt?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 3 Icon_minitimeKv. 01 15, 2009 6:03 pm

Adriana piktai pasižiūrėjo į Mel:
- Mano kėslų niekas nežino. Bent ačiū pasakytum, - prunkštelėjo. Adriana prastai jautėsi, todėl nuėjo iki spintelės. Iš jos pasiėmė vaistų pavadinimu "Sooo. Good.". Pasiėmusi keturis buteliukus grįžo į lovą. Tris sumetė į kuprinę, o iš vieno buteliuko pasiėmė keletą tablečių. Jas išgėrusi pajuto, kaip nuotaika pakyla.
- Geriau nei ugninė! - linksmai sušuko ir į burną įsidėjo dar dvi tabletes. Išsišiepusi pasižiūrėjo į Mel.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 3 Icon_minitimeKv. 01 15, 2009 6:06 pm

- Tu ką, priklausoma ar narkomanė kokia? - Mel nužvelgė Adrianą.
- Ačiū gi, - sumurmėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 3 Icon_minitimeKv. 01 15, 2009 6:07 pm

- Prašom, prašom, - išsišiepė ir garsiai nusižvengė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 3 Icon_minitimeKv. 01 15, 2009 6:10 pm

- Kur aš patekau, - sumurmėjo Melannie ir lėtu žingsniu priėjo prie durų. Iškišusi pro jas galvą, apsidairė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 3 Icon_minitimeKv. 01 15, 2009 6:13 pm

Adriana pasijuto lyg girta. Ji nusipurtė ir kuprinėje susirado "Anti-girtumo" vaistų. Išgėrusi jų pajuto nuotaikos kritimą. Ji išsitiesė lovoje ir apsivertė ant kito šono.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 3 Icon_minitimePen. 01 16, 2009 12:10 pm

Melannie nusijuokė. Ji grįžo prie savo lovos ir atsigulusi, toliau juokėsi.
- Ko tu man davei?! - pro juokus išrėkė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 3 Icon_minitimePen. 01 16, 2009 1:14 pm

Adriana išsišiepė:
- Lyg ir nieko, - pasirąžė ir atsistojo. Padariusi mankštą nusišypsojo:
- Manau man jau teks neštis iš čia, - nusijuokė ir užsimetė paltuką. Išsitraukusi plaukus, užsimetė kuprinę ant peties ir atsirėmė į sieną. Galvą šiek tiek maudė, bet nestipriai.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 3 Icon_minitimePen. 01 16, 2009 1:18 pm

- Ne... nedrįsk, - vis dar juokdamasi išlemeno Mel. - Už.. mmušiu!
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 3 Icon_minitimePen. 01 16, 2009 8:44 pm

Adriana keistai pasižiūrėjo į Mel ir prunkštelėjo:
- Tu? Mane? Nejuokauk, - išsišiepė. - Žiūriu ne man vienai užplaukia. Gi tu nieko negėrei? - suraukė antakius.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Palata - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 3 Icon_minitimePen. 01 16, 2009 9:30 pm

- Dar ne, bet ruošiuos, - vis dar juokdamasi kalbėjo Mel. - Dėl Merlino meilės... duok man ko nors, kas padėtų!
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Palata - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata   Palata - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Palata

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 36Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Palata Nr.2
» Palata Nr. 3
» Palata Nr.4
» Palata Nr. 3 [2]
» Palata Nr. 2 [2]

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Hogvartsas-