Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Kalnas prie žviegiančios būdos

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnas prie žviegiančios būdos   Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Icon_minitimeSk. 11 30, 2008 2:35 pm

((aaaai.))
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnas prie žviegiančios būdos   Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 6:46 pm

Fleur Delacour rašo:
[[1. Severas pats lenda. Jis paraso, kad tipo pabuciuoja,o as tai nerasau? LOLASLOLASLOLASLOLAS 2. Su mergom nesibuciuoju. Viuomenines pakraipos. 3 . Luna pavydi.]]

-Oh... ,- nusisypsojo ir atsisedo Deivui ant keliu.
-Hm... maniau tau patinka Melannie ,- atsiduso.

[[1. Koks Sveras? O.o 2. Kokiom mergom? 3. ... Savo nuomonės nereikšiu.xD]]

- Melannie, Melannie... O jai atrodė kad man patinka jos sesuo.-Deivas tiesiog prunkštelėjo, nes neturėjo žodžių.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnas prie žviegiančios būdos   Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 6:48 pm

-Ai neprimink man ju ,- susirauke ir atsistojo.

[[Nu Severas - merga, kaip ir visi kiti.]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnas prie žviegiančios būdos   Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 6:50 pm

[[Tipo kas tas Severas?]]

- O ka? Susipykot?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnas prie žviegiančios būdos   Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 6:52 pm

[[Sneipas lenda prie FLEUR LOLASLOLASLOLASLOLAS]]]

-Ne, bet daugiau negirdziu taves apie nieka kalbant. Klausyk, mazut, laikas pasirinkt. As nebusiu tavo zaisliukas ,- susvokste ir suglumusi nuo kelmo nusivale sniega. Tada klestelejo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnas prie žviegiančios būdos   Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 6:57 pm

- Tai tu man visada jas prikaišioji...-pasakė jis atsistodamas. Jis jautė kaip rankoje dega randas. bet bandė tai nuslėpti.- Ir jei nenori būti su manom, aš eisiu. Gali nebeieškot, bet jei persigalvosi...-pasakė ir atsidusęs pradėjo eiti link kiauliasodžio.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnas prie žviegiančios būdos   Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 6:57 pm

[[bet kas tas Sneipas? iš kur jūs jį ištraukėt?;DD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnas prie žviegiančios būdos   Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 6:58 pm

-Uhhhhhhhh! ,- susinervinusi spyre i kelma tas ne is vietos...
-Damn... ,- apsisukusi nuejo.


[[Nu zmogus xD Man prikisineja visi ta sneipa. O tu Deivai tai ausu gausi.]]]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnas prie žviegiančios būdos   Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 7:03 pm

[[ uz ką? kas tas sneipas tu man geriau paaiškink ;D]]

Deivas nulydėjęs Fleur akimis susinervino, ir atrodo veltui. ranką dar labiau pradėjo perštėti. Pajuto, kad turi eiti link kiauliasodžio. Nieko kitaip nebus...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnas prie žviegiančios būdos   Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 7:04 pm

[[Uz tai, kad pabegai :( Supykau.
Sneipas dar vieno sio frm merga berno vardu. Jis visur rasineja, kad mano ft nesiojai, kad as dievaite ir, kad jis mane myli LOLASLOLASLOLASLOLAS Luna jo nori, todel prikaisioja, o man nereikia taigi gali pasiimt LOLASLOLASLOLASLOLAS Oh i kiaulesodi? vadinas pas mane xD
Laukiu su sepeciu rankoj xD Ne ne ateik gi xD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnas prie žviegiančios būdos   Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 7:17 pm

[[o aš ne pas tave :S tai vis dar netiki kad aš bernas? Be to aš nepabėgau, gi galėjai mane sulaikyt ;D bet tau klastuoliška prigimtis neleido, suprantu ;DDD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnas prie žviegiančios būdos   Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 7:18 pm

[[Tai as galvojau, kad jau vvsio nuejai xD Ne nu nebuk.. em durnas xD Pagalvosiu, kad tu pasikeles xD ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnas prie žviegiančios būdos   Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 7:20 pm

[[ negalvok, nes aš gal vėliau užsuksiu ;D sveikatos pataisyt ;D]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnas prie žviegiančios būdos   Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 7:21 pm

[[Tai ka as tiek laiko viena gersiu? ;/ :( ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnas prie žviegiančios būdos   Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 7:22 pm

[[ nea ;D nes aš nežinau kur reik susitikti su kitais MV xDDD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnas prie žviegiančios būdos   Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 7:22 pm

[[As ir MV, Christines deka, tik zenklas tipo vos matomas xD
Em, ateik as gal atsiprasyt noriu xD 💋 ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnas prie žviegiančios būdos   Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 7:37 pm

[[ateisiu ateisiu, nepergyvenk ;DD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnas prie žviegiančios būdos   Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Icon_minitimeTr. 12 03, 2008 7:05 pm

(JUS esat liabai amusant...))) :mistrust:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnas prie žviegiančios būdos   Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Icon_minitimeTr. 12 03, 2008 7:36 pm

[[sto?]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnas prie žviegiančios būdos   Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Icon_minitimeTr. 12 03, 2008 8:52 pm

[[Zmones, kalba viena pasirinkit LOLASLOLASLOLASLOLAS]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnas prie žviegiančios būdos   Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Icon_minitimeKv. 12 04, 2008 3:47 pm

(ta prasme,tipo tai reiskia linksmi...))
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnas prie žviegiančios būdos   Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Icon_minitimeKv. 12 04, 2008 6:13 pm

Link žviegenčios budos lekė Džinė, bet išvydusi mokinius greit užniro už vieno medžio ir laukė kol vaikai dings tikėdamasi kad niekas jos nepamatė.... Bet greičiausiai per daug nori...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnas prie žviegiančios būdos   Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Icon_minitimeŠt. 02 07, 2009 12:34 pm

Maiklas bėgo prie kalno. Pamatęs profesorę už medžio, šyptelėjo.
- Labas rytas, nuo vaikų slepiatės? - nelaukęs atsakymo užkilo į žviegiančią būdą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnas prie žviegiančios būdos   Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Icon_minitimeSk. 02 22, 2009 2:11 pm

Luna ir Suny uzlipo ant kalno.Luna eme gerti ugnine ir dairytis aplinkui.Nusisypsojo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnas prie žviegiančios būdos   Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Icon_minitimeSk. 02 22, 2009 4:27 pm

-Kodel sypsais,-gerdama paskutini buteli paklause Suny,-o nemanai kad ugnines dar reiketu nusipirkt? [[ LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS ]]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalnas prie žviegiančios būdos   Kalnas prie žviegiančios būdos - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Kalnas prie žviegiančios būdos

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 319Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next

 Similar topics

-
» Kalnas netoli misko..
» Prie baro :>
» Prie Senos
» Pakrantė prie ežero [5]
» Pieva Prie Gluosnio

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Kiauliasodis ir Skersinis Skersgatvis-