Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Susapnuoti košmarai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Susapnuoti košmarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai Icon_minitimePen. 01 30, 2009 5:25 pm

Ateina pabaisa su didžiulu kirviu.Nužudo mano tėvus,viską sukapoja jų kambaryje ir lenda į virtuvę.Ten irgi viską viską sukapoja ir ateina pas mane.Mojasi kirviu...ir iš baimės atsiskeliu ir bėgu pažiūrėt ar rimtai taip nenutiko(xD).Nieko nebuvo ir vėl nuėjau gult.


Gruodžio 15d,2008m.
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Susapnuoti košmarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai Icon_minitimePen. 01 30, 2009 8:29 pm

Sapnavau kad pagaliau gavau "Saulelydi".. Pasiemiau is biblos.. Atsisedau skaityti. Perskaiciau izanga ((ja jau buvau skaicius :veryhappy )) Ir turiu kazkur varyt. Td vel sedu skaityt. Ir neperskaitau uz izangos, nes vis kasnors sutrugdo. Ir taip be galo. Tikras siaubas :isteric:
O dar baisiau buvo pabudus.. Kai suvokiau kad "Saulelydzio" NETURIU :isteric: :isteric: :isteric: :silent: :roll: 😢 Ciut neapsiverkiau :isteric: Nu gerai jau, neverkiau 🤣 Bet vistiek :isteric:
Db uztat pasiunciau visus velniop ir parsisiunciau visas 5 dalis is neto angliskai 🤣 LOLASLOLASLOLASLOLAS :D :D
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Susapnuoti košmarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai Icon_minitimeSk. 02 01, 2009 11:34 am

KRRc AS shulej garseju kaip visokiausiu sapnu sapnuotoja

pv viena karta sapnavau kaip nukirtau vienam bernui koja kita kart sapnavau kaip ta pati berna pakariau ziauru buvo ,arba kai sapnavau toki vat sapna:
krc stoviu namie prie veidrodzio puosiuos rengiuos dazaus ir lia lia lia ,apsimaunu batelius striuke ir varau i disko tipo nes buvo penktadienis,einu per gatve ir mane nutrenkia masina as griunu ant zemes mano galva atsiskiria nuo kuno ,bega kraujas bet kraujas ne raudonos o melynos spalvos tjai krc paskui tipo po keliu minuciu as is virsaus kazkaip ziuriu kaip mano lavona isveza su lavonines masina .
bet krc kraupiai buvo atsibudau visa persigandus o td dar buvo penktadienis tjai issigandusi i diskana nejau. :|
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Susapnuoti košmarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai Icon_minitimeSk. 02 01, 2009 12:31 pm

Džiaugiuosi, kad nuo 6 metų baisių košmarų nebesapnuoju xD. Tik tokius šiaip. Labiausiai man prisimenu vieną sapną, kai buvau 4 metukų: Ragana spalvotais plaukais valgo makaronus, o aš vienas makaronas.

Susapnavus bėgau pas mamą xDDDD.

Dabar neseniai toks nelabai košmaras: Sėdim su drauge ir ji peržiūrinėja mano rūbus spintoje. Žiūriu, ant spintos pakabintas diržas, pradėjo raitytis aplink draugės kaklą. Aš klykti pradėjau. Ta atsisuko, kaip vampyrė, su didžiulaiis dantimis, pilku veidu ir šoko ant manęs.

Užsimanė mane nužudyti bliot xD.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Susapnuoti košmarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai Icon_minitimeTr. 02 04, 2009 11:32 am

Nu žinokit čia tai jau tikrai košmaras. ;D
Su Adre vakar sedėjau iki bala žino kelintos valandos čia, o po to staigiai griuvau į lovą ir susapnavau krč siaubiaką xD
Tipo žiaurios pjankės kažkur buvo, ir man pachmėlas krč. Atsibundu, galva plyšta, nieko neatsimenu. Pasižiūriu, pas mane kambarį ant žemės kažkoks bx guli xDD kiba miega ar ką ;D
o dabar siaubingiausia dalis (ačiū adrei kuri man įvarė paranoją xDD) ant sienos prikabintas santuokos liudijimas, o ten parašyta mano pavardė "Di Chapelle-Cullen Flik" pz galvoju. Greitai prisėdu prie pc ir pažiūriu čia kas dedas. O pasirodo pasauliai "apsivertė" realybė čia, nerealybė realybėj xDDD
krč
susiparinus atsibudau xDDDD
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Susapnuoti košmarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai Icon_minitimeTr. 02 04, 2009 11:39 am

OMG.
Eilinį kartą susapnavau,kad esu šūlėj ir visi aplink mane virsta kažkokiais keistais...Išvaizda nesikeičia bet jie elgiasi keistai,kaip zombiai kokie.Ir aš visaip bandau pabėkt,bet vos tik pavyksta sapnas baigiasi...
Kažkoks keistas lb.bet kai sapnuoju tai žiauriai baisu būna...
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Susapnuoti košmarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai Icon_minitimeTr. 02 04, 2009 11:41 am

dažnai sapnuoji tą sapną?
o žiūrėk, po sapnų nejunti kad sunku kvėpuot ar dar koks nors "simptomas"?
nes čia žinok gali būti gan rimta
mano draugė kiekvieną dieną sapnuoją, kad skesta, ir atsibudus jai sunku kvėpuot.
kažką ten išsiaiškino, ar kažkas pas gydytoją nutarė nueit ir akurat - kažkokia ten sunki liga...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Susapnuoti košmarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai Icon_minitimeTr. 02 04, 2009 2:28 pm

brr....xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Susapnuoti košmarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai Icon_minitimePir. 02 09, 2009 9:31 am

Hmm... Aš tai šianakt susapnavau, jog einu tilteliu per ežerą. O tiltelio plotis gal 10 cm. Ežeras atrodė gilus. Bijojau įkrist, o eiti nežinau kodėl, reikėjo. Einu einu, priekyje matau savo draugę. Ji rodo kad greičiau ateičiau. Kažką parodyt nori. Aš eiti bijau, bet esu vidury tiltelio, virš ežero. Apsisukti negaliu. Nukrisiu. Staiga kažkas vandenį lyg šmėkla praskrido. Aš sudrebėjau ir neišsilaikiusi nukritau. Tamsa. Akyse pasirodė vėl ta pati šmėkla. Tai buvo kažkokia mirusi moteris ilgais juodais plaukais. Akys pilkos, oda kaip numirelio, balta/pilka. Aš pradėjau klykti. Buvau labai išsigandusi. Staiga šmėkla ištirpo. Prie manęs priplaukė mano draugė. Ji susidomėjusi pažvelgė į mane. Už jos pamačiau vėl tą pačią šmėklą. Ji prisilietė prie draugės ir ji pradėjo klykti. Oda tapo balta/pilka. Akys pilkos. Plaukai pajuodavo. Draugė nutilo. Ji liūdnai žvelgdama į mane sulindo į ežero dgną. O šmėkla kažkur dingo. Aš bandžiau vėl užsiropšt ant tiltelio ir bėgti. Tiltelis buvo dinges. Aš pajutau, kad mano koją sučiupo šalta, šiurkšti ranka. Ji pradėjo traukt mane į ežerą. Ežere pasigirdo daug šmėklų klyksmo. Ir vėl tamsa. Aš pabudau visa išpilta prakaito. Nieko nelaugdama parašiau SMS taj draugei. Jai viskas gerai. Aš nurimusi vėl užmigau. Ką toliau sapnavau nepamenu, bet kažkokius vaizdelius iš pagrindinio sapno.


Paskutinį kartą redagavo Džinė Diamond, Pir. 02 09, 2009 9:33 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Susapnuoti košmarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai Icon_minitimePir. 02 09, 2009 9:32 am

Kaip ir sakiau Angel, kai ieškojom sukneklių, kad sapnuosiu aš tas sukneles - akurat. xD
Kažkaip nepamenu kaip sapnas pavirto į košmarą, bet neesmė xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Susapnuoti košmarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai Icon_minitimePir. 02 09, 2009 9:33 am

xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Susapnuoti košmarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai Icon_minitimePir. 02 09, 2009 10:26 am

Mano dėka sapnai pildosi. Ūhahahaha xDD
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Susapnuoti košmarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai Icon_minitimePir. 02 09, 2009 10:28 am

Baisu xD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Susapnuoti košmarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai Icon_minitimePir. 02 09, 2009 11:41 am

Citata :
Oda tapo balta/pilka. Akys pilkos. Plaukai pajuodavo.

Blem čia vos ne kaip Kayako ;DD
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Susapnuoti košmarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai Icon_minitimePir. 02 09, 2009 11:48 am

Spoiler:

Oho... :weard:
Jei susapnuočiau tokį sapną, tai jau negyva gulėčiau po jo xDD
Žodžiu, baisu...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Susapnuoti košmarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai Icon_minitimePir. 02 09, 2009 12:12 pm

Truputi prikurei ane?Kaip tu per sapna galejai jausti kad ranka salta ir siurksti.Per sapnus niekas negali jausti tokiu dalyku kaip saltumas dregnumas siurkstiumas.Ta as zinau 8) xD.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Susapnuoti košmarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai Icon_minitimePir. 02 09, 2009 1:14 pm

Luna bandai vaidint protinga? xdDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Susapnuoti košmarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai Icon_minitimePir. 02 09, 2009 1:23 pm

Noretum :P
Nebandau o tik pasakau,nes krc prisigalvoja piewu...
Manykit jus ka norit apie mane
Px man
Issireginsiu ir bus tvarka.
Ok?
Jei jau taip kazkam nepatinku...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Susapnuoti košmarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai Icon_minitimePir. 02 09, 2009 1:25 pm

Kaip man patinka kai žmonės sako, kad išsiregins. Tiesiog taip šyylta pasidaro xD
Išsiregink, dieve tu mano, negi dabar maldausim, kad pasiliktum? Tavo juk pasirinkimas. Ir šiaip, jeigu būtum norėjus, jau būtum seniai išsiregistravus.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Susapnuoti košmarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai Icon_minitimePir. 02 09, 2009 1:26 pm

Būtent.
Nereikšmis noras atkreipti dėmesį. xD
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Susapnuoti košmarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai Icon_minitimePir. 02 09, 2009 1:28 pm

Bož bož ;D Nū ir aš buvau išsireginus ;D Ir vėl prisireginau? Ir kąąą? xDDD
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Susapnuoti košmarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai Icon_minitimePir. 02 09, 2009 1:28 pm

O mane buvo išmetę xDDDDD
bet vėl užsireginau xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Susapnuoti košmarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai Icon_minitimePir. 02 09, 2009 1:29 pm

Melannie Diamond rašo:
Kaip man patinka kai žmonės sako, kad išsiregins. Tiesiog taip šyylta pasidaro xD
Išsiregink, dieve tu mano, negi dabar maldausim, kad pasiliktum? Tavo juk pasirinkimas. Ir šiaip, jeigu būtum norėjus, jau būtum seniai išsiregistravus.


Nemaldauju tik pazymiu fakta kad kazkas SITAM HOGE manes nekencia :finger:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Susapnuoti košmarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai Icon_minitimePir. 02 09, 2009 1:30 pm

O manęs nieks nemetė ir tegul tik pabando xD :liezuvis:
Konkrečiau įvardyt galima? Man reikia pavardžių, eisim daužyt xD
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Susapnuoti košmarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai Icon_minitimePir. 02 09, 2009 1:31 pm

vo vo
xDDD
duokit kočėlą xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Susapnuoti košmarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Susapnuoti košmarai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 15Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-