Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Susapnuoti košmarai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriusPranešimas
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Susapnuoti košmarai - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai - Page 5 Icon_minitimeAntr. 02 10, 2009 2:26 pm

Čia jau ne junti-nejunti xDDD
čia jau ~> Ar yra Dievas,koks jo "vardas" ir pan LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Susapnuoti košmarai - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai - Page 5 Icon_minitimeAntr. 02 10, 2009 2:27 pm

LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Susapnuoti košmarai - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai - Page 5 Icon_minitimeAntr. 02 10, 2009 2:33 pm

LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Susapnuoti košmarai - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai - Page 5 Icon_minitimeAntr. 02 10, 2009 2:33 pm

Šiaip geras pasakymas.. Man patinka tavo mokytoja xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Susapnuoti košmarai - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai - Page 5 Icon_minitimeAntr. 02 10, 2009 2:42 pm

Jis mokytojas. Mokytojas xD. Toks pagyvenęs, bet labai protingai kalba. xDDD.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Susapnuoti košmarai - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai - Page 5 Icon_minitimeŠt. 11 14, 2009 10:21 pm

Paskutinis košmaras?
Ėjom su klasiokėm už ligoninės parūkyt. Ten kažkokie blokai sustatyti buvo aukštais.

Persijungia vaizdas. Sėdžiu lytų kabe. Kita kūno k., neturiu aprangos. Kramtau parkerį, pareina mamos žinutė. "Gintaras tau atveš aprangą, pasiimk."

Vėl grįžtu į blokus. Krizenam su draugėm iš kažko, jos jau prisidegusios, rūko, o aš einu tolyn, nes mama dirba ligoninėje, reikia giliau pasislėpti. Netrukus randu idealią vietelę, atsistoju, rūkau. Prisideda Eglė, toliau rūkom.

Grįžtu į klasę. Jau einu link gatvės. Gintaras... Well, istorijos mokytojo vardas. Kaip tik turėjau jo pamoką tą dien, taigi vaidenosi man jis. Žodžiu, privarau prie jo mašinos, atsidaro durys. O ten sėdi istorikas, bet visai ne toks... Ta prasme freakin sexy, visai ne tas snukis, visai ne taip atrodydamas, nerealiai gražus. Nors ir nė kiek nepanašus, suprantu, kad ten tas pats mokytojas, murmteliu kažką, tiesiu rankos pasiimti aprangos...

Apsikabinu stulpą, stovėjusį tarp blokų. Rūkau. Į tą vietelę, kur buvom mes, įsiveržia kažkoks apsiputojęs psichas, baltakiuojantis, su peiliu rankose. Aš iš kart pritrypiu cigaretę, atsitraukiu, vos ne klykdama. Tas psichas apsižvalgo, nusišypso, žengia link manęs.
- O kur susiruošėt?
Įlenda kitas, pradeda ten lįsti prie Eg'o bando nužudyti. Pradedu klykti, besitraukdama atbuline eiga, atsitrenkiu į betono sieną...

Žvilgt į galinę sėdynę. Mano mamas gi sėdi!
- Whaaa?
- Oh nieko. Tėtis išvarė į komandiruotę, tai mes su Gintaru į Havajus susiruošėm!

Peilis jau prie gerklės...

Atsibundu. Giliai kvėpuodama apsižvalgiau ir įsitikinau, kad nemiriau, patikrinau telefo sms'us. Jokių Gintarų nėra. Nusipurčius, nuvariau toliau miegot. Bet sapnas tooooooks tikroviškas buvo, jutau viską rodos, garsus leidau.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Susapnuoti košmarai - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai - Page 5 Icon_minitimeSk. 01 17, 2010 7:54 pm

Hemz, čia nelabai seniai... Prieš mažu kokią savaitę xDD. Prisižiūrėjau (tiksliau prisigalvojau) kažkokį siaubeką, tai poveikis xDD

Žo, tiksliai neprisimenu, bet su nuotrupom, kad su kažkuom ėjau į kažkokį didelį fabriką. Ten radau dirbančią mamą. Mes ten drauge pradėjo dirbti, kažkokie ten plastikiniai daiktai, atstojantys duris plėvesavo, buvo daug audeklų, užė kažkoks ventiliatorius, buvo labai šalta, naktis ir mes ten buvom pusiau lauke. Kažkoks gražus pastatas, tik apmiręs xDD.
Kažką mes ten sutvarkėm, ir staiga pradėjom keltis liftu, rudu tokiu, su dar 5 žmonės (kažkas iš giminių). Ten buvo toks rudas, apsitrynęs varis, ir liftas labai ūžė ir girgždėjo. Žo, atsidrėm kažkokioj karštoj patalpoj, tokioj irgi iš vario, apsitrynusio metalo. Buvo daug grotelių prie sienų, pūtė karštas vėjukas, tokie dūmai ėjo, kaip iš verdančio puodo. Buvo daug vamzdžių. Ir vėlgi atrodė, jog būtume pusiau lauke. Aplinka buvo baisi, tai paskui kažkokie apdegę žmogėlai į mus pradėjo eiti, vytis... Aš koridoriais su kažkuom bėgau, jie taip pat atrodė kaip liftas... Paskui su tais liftais leidomės begalę kartų. Nu žo, taip ir varėsi mano sapnas, kad nuo kažko bėgam su pusbroliais ir puskėm, ir dar kažkuo xDDD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Susapnuoti košmarai - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai - Page 5 Icon_minitimePir. 01 18, 2010 3:39 pm

paskutinis košmaras buvo... well, kurį gerai atmenu, tai šis:
žooo. kažkas kažką man darė (nusitempė perhaps!) ir aš pamačiau plakatą. nu kabėjo kažkur... (su mano atmintim ne kas) žoooo, o ten parašyta apie Oasis. ta prasme, kad us koncertas Lietuvoj. aš ten pradėjau klykt iki nukvakimo, o daugiau ir nepamenu... esmė ta kad vėliau atbudus visur žiūrėjau ar Oasis tikrai iširo.
well, čia buvo nesąmonė, bet man.. tai vos ne infarktas buvo susapnavus. ;]
Atgal į viršų Go down
Evette Brianche
Evette Brianche



Vardas : telloilita.
Pranešimų skaičius : 386
Female Amžius : 34
Grupuotė : Fenikso Brolija

Susapnuoti košmarai - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai - Page 5 Icon_minitimeTr. 10 12, 2011 11:48 am

Žodžiu, buvo taip. Typo puskės pas mane namie, aš ir mama, tėtis darbe. Mama sėdi prie kompo ir mums priėjus pradeda žaist siaubio žaidimą. Ten tipo varo po namą vieną, laksto, ir paskui nusileidžia laiptais ir pasimato balta pabaisa. Visos kaip sucypėm, viena už kitos užlindinėjom xD. Typo paskui rodė jo (to žmogaus, kur po namus vaikščiojo), O JIS BUVO ATSIGULĘS, siekančią ranką (čia man yra wtf, jis typo pamatęs tą pabaisą sukniubo? xDD) ir typo baigiasi žaidas. Nu biškytį man žiauriai susisapnavo, nia? xD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Susapnuoti košmarai - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai - Page 5 Icon_minitimeSk. 01 01, 2012 3:01 am

Šiaip aš retai kada sapnuoju ir jeigu jau pasiseka, tai dažniausiai sapnuose dominuoja koks Bružas ar šiaip kas faino, bet paskutinį kartą kai košmarinaus taiiii bšk žiauriai buvo.
Buvo pavasaris, tradiciškai vilkomės su panom į mišką. Kaip visad fotkinomės, aš aišku varčiaus po bebaigiančias ištirpt pusnis klykdama apie pavasarį ir paukščius. Priėjom prūdą tokį, ten statybininkai kažkokie dirbo. Aš aišku tos labai entuziastingos nuotaikos pagauta pradėjau prie jų kabinėtis, pasiūlau nusifotkint kartu, bo labai mieli buvo. Tai mes ten smagią fotosesiją apturėjom, jie nusprendę, kad mes labai fainos išsitraukė savo fotiką, pradėjom su jų pleškintis. Ir dėl kažkokio bb jie ten pradingo, nuėjo kažko atsinešti ar panašiai. Taiiii panos ten kažką veikė, aš prilindau fotkių pažiūrėt. Tos fotkės iš pradžių normalios, einu tolyn, tų statybininkų akys kažkokios raudonos daros, visų veidai susilieję, aplink dūmai, kažkaip neaiškiai. Baigės mūsų fotosesijos fotkės ir prasidėjo iš anksčiau darytos jų nuotraukos, kurios nebuvo labai gražios. Pvz vienoj statybininkas pozavo persipjovęs gerklę, visas kruvinas, prieš veidrodį, veidrodis ištepliotas apverstom Dovydo žvaigždėm iš kraujo, o jis su tokia šiurpia šypsenėle, kitoj fotkėj, chėbra prie krūvos lavonų, su automatais ir šypsenėlėm, kitoj fotkėj lavonai išskroti, puota ir panašiai. Tada statybininkai grįžo ir mus sukapojo į gabalus.
Atgal į viršų Go down
Katherine Ronnie Smith
Katherine Ronnie Smith



Vardas : Vilte
Pranešimų skaičius : 4389
Female

Susapnuoti košmarai - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai - Page 5 Icon_minitimeSk. 01 01, 2012 10:14 am

o.o
taip visai nemiela....
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Susapnuoti košmarai - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susapnuoti košmarai   Susapnuoti košmarai - Page 5 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Susapnuoti košmarai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 55Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-