Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Kuo noretumet but uzauge.;D

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Icon_minitimeAntr. 05 12, 2009 10:41 am

xDD Irgi faina profesija
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Icon_minitimeAntr. 05 12, 2009 12:21 pm

Noriū būt kaip Morgana T_T Ir ne, ne išvaizdos -.-
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Icon_minitimeTr. 05 13, 2009 3:26 pm

O kodėl ne iš išvaizdos? xD Ji hmm.. Kaip čia išsireiškus xDDD Idealas xDD [Gal kada nors bus LOLASLOLASLOLASLOLAS ]
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Icon_minitimePir. 07 27, 2009 7:51 am

A crazy, pink, paparazzi, suicide bomber spider-monkey. Oh yeah.
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Icon_minitimeŠt. 02 06, 2010 4:29 pm

Psichologe - rašytoja.
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Icon_minitimeŠt. 02 06, 2010 4:38 pm

hah, aš kaip jau ir minėju būsiu narkomanė emigrantė į Britaniją rock'n'roll star. kažkodėl tikiu, kad taip bus.
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Icon_minitimeŠt. 02 06, 2010 4:42 pm

Norėčiau būti aktore arba žurnaliste ;D
nes mėgstu tiesiog vaidinti ir kalbėti
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 5:30 pm

looooool, noriu pamatyt nėščią Molko. XDDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 9:14 pm

LOLASLOLASLOLASLOLAS aš šiaip kažkada ant bajerio užrašiau kuo noriu būti aktore ar žurnaliste... tada kažkuo pradėjo patikti vaidinimai visokie ir dabar prilipo...NOLIU LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Icon_minitimePir. 02 08, 2010 3:17 pm

ech jei tas mano superduper planas neišdegs noriu būt profesionalia fotografe. tik gaila, kad iš tokio amato gerai neuždirbsi. bet noriu.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Icon_minitimePir. 02 08, 2010 3:22 pm

O vat aš noriu būt... Hehe, be ryšio tas mano noras. Istorike. (Ne isterike, ne ne xDD). Ką žnau, man patinka istorija ir fsio xDDD
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Icon_minitimePir. 02 08, 2010 3:23 pm

Ne tau vienai, bet aš to nenoriu ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Icon_minitimePir. 02 08, 2010 3:24 pm

O aš noriu. And i have nooo fakin' idea why xDDD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Icon_minitimeŠt. 02 13, 2010 10:05 am

Oooo xDDDDDDD Noriu sulaukus kokių 25 dirbt stratege 🤣 🤣 Zjbys būtų. O tada po kokių 5 metų pakeisčiau M. Platini'į ir dirbčiau kaip UEFA prezidentė 🤣 🤣 Naaaaa kai zjbys būtų 🤣 🤣 🤣 xDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Icon_minitimePen. 04 09, 2010 5:21 pm

jei išmoksiu grot gitara savarankiškai tai steisiu grupę ale kokią nors ir bsiu vokalistė ir gitaristė. o jei neišeism tada būgnus priglausiu, būsiu ale antra Meg. ir dar jei mintys imtų, tai ir songwritinimą. vaaaat taip vat. o jei ne, tai tada fotografe arba kokia programuotuoja gal. šiaip matematika prie širdies, bet mokytojauti nervų neturiu, o sėdėt, spręst buhalteriją biure, nieet, netraukia.
Atgal į viršų Go down
Justian Wells
Justian Wells



Vardas : Urtė grįžta, bish'es!
Pranešimų skaičius : 484
Male

Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 12:04 pm

Prieš jus būsima renginių organizatorė, choreografė bei režisierė xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Icon_minitimeAntr. 09 28, 2010 1:34 pm

Nū aktorė, dainininkė, or veterinarė. xDDD No joke. Real. :)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Icon_minitimeAntr. 09 28, 2010 1:41 pm

Num norėčiau būt aktorė, bet žinau, kad tai ne man...
Norėčiau, būt rašytoja, bet taipogi žinau, kad tai ne man xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Icon_minitimeAntr. 09 28, 2010 4:49 pm

Monica Hilton rašo:
Taip. Kažkada su broliu kalbėjom, sakiau, kad noriu būti statybininke.
Vėliau, žadėjau būt advokate.
Bet kol kas, esu apsistojus ties dizainere xD

Nuomonę keičiu VĖL, nes tėvai įkišo galvon, kad dirbsiu su teise. Mintis patinka ir man xD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Icon_minitimeAntr. 09 28, 2010 4:55 pm

Traukia į mediciną ir jeigu pavyks pralaužti tėvus eisiu į psichologiją/psichiatriją. Jeigu nepavyks pralaužti, eisiu tiesiog į mediciną. Beeet, šis variantas kaip ir atmetamas, neees, dešimtmetis mokslų (mokslai + rezidentūra), o jeigu dar pavyktų, atidirbinėti už tai, kad gavau nemoką mokslą, Šilutėje arba Tauragėje, kas sucks, nes 15 metų man per daug išsvaistyta. Tai vo, jeigu pavyktų pirmoji dalis ir tapčiau psichologe, tuo pačiu įkurčiau žurnalą, kurio reputacija būtų gera, visi man savanoriškai duotų interviu, nes mūsų šūkis būtų "Dok interviu arba iškrušim!". Jk, nes mes visi geranoriški būtumėm, susitartumėm dėl klausimų. Tada dar vaidinčiau, brazdinčiau gitarą kokioje nors kietoje grupėje arba pritarčiau perspektyviam balsui dainuojamoje poezijoje. :DDD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Icon_minitimeAntr. 09 28, 2010 4:57 pm

Ai, dar, vos nepamiršau. Jeigu niekas nepavyktų, užsiauginu pimpaliuką, pasikeičiu veidą ir išvažiuoju į Britaniją krušt panų ir žudyt žmonių. ;) :DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Icon_minitimeAntr. 09 28, 2010 4:59 pm

Nuoširdžiai linkiu sekmės tau ateityje xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Icon_minitimeAntr. 09 28, 2010 5:48 pm

Labiausiai domina psichiatrija :DDD. Jeigu nuspręsiu, kad mokslai man per ilgi, arba šiaip pakeisiu nuomonę, kas būtų ganėtinai keista, turbūt bandyssiu į teisę. :DD
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Icon_minitimeAntr. 09 28, 2010 7:06 pm

Aktorė arba žurnalistė, mėgstu daug šnekėt ;D
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Icon_minitimeAntr. 09 28, 2010 7:12 pm

Aaa !! Teisininkų padavė ;DDD Šiaip jei dar yra besiruošiančių užsieny studijuot, tai pagarbą reiškiu xDD Meet u there !! xDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 5 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Kuo noretumet but uzauge.;D

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 56Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-