Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Kuo noretumet but uzauge.;D

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Icon_minitimePir. 05 11, 2009 6:03 pm

Jei visi rimtai pradejo tai ir as pradesiu.
So, noreciau istikro buti Astronaute. Taip, taip labai keistai skamba. Bet tai viena ispriezasciu kodel vazioju i JAV. Ten tuom mokysiuosi. Dar noreciau buti sportininke. Bet cia tik hobis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Icon_minitimePir. 05 11, 2009 6:06 pm

Ai tiesa. Šiaip norėčiau dar mediciną. Man taaaip kietai atrodo, kad žiauriai traukia ;D. Aišku ne Lietuvoje. Kažkaip man čia... Neįmanoma daug pasiekti. Gal man per atsakingas, bet tikiuos pasitaisysiu iki stojimo. Ir dar, advokatė man skamba gerai. Irgi atsakingas, reikia logikos, mąstymo, vaidybos.. LOLASLOLASLOLASLOLAS


May, pas mus Tauragėje tik viena gimnazija. "Versmės". Šiaip jau kas pasilieka "Aušroje" (mūsų šūlėje), tai tik laminčiai turbūt. Nemačiau nei vieno kieto dešimtoko, devintoko. Šiaip Tauragėje ir neįmanoma kažkur kitur, norint daug pasiekti. Visur po 10 kl, išskyrus vieną "Žalgirių". Bet ten irgi reikia duomenų xDD. Jei jau pabaigi 10 kl savo šūlėje, lieka viena turbūt tik išeitis - Politechnikumas. Bliaaa, kaip nianoriu ten xDD.

Him, Diee, kaip kietai. Šiaip aš norėčiau būti astronaute, bet man jokių galimybių. Iš vis jokių, taigi xD. Man tik pasvajot. Palaukit, tuoj skambės Lauros vardas, kaip pirmosios išsilaipinusios Marse ir aptikusios gyvybę moters xDD. GO LAURA! Šiaip tau kietai su ta JAV išeina. Aišku palikti draugus, visą ankstesnį gyvenimą, bet ten yra didesnės galimybės.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Icon_minitimePir. 05 11, 2009 6:10 pm

Eik tu marsas, manau banalu. 🤣
Zinai, visada sakiau, kad nepaliksiu LT, bet taip jau nutiko, kad LT nera padorios mokyklos. Tai gavau kur tik imanoma geriau. Gerai kad man matke ir fizika labai gerai sekasi.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Icon_minitimePir. 05 11, 2009 6:10 pm

Čia tiesiog pirma šovusi idėja LOLASLOLASLOLASLOLAS.
O kokią gavai?
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Icon_minitimePir. 05 11, 2009 6:11 pm

Mane kaip tik taip purto ta advokatūra ir medicina, bet sako kad šauliai labai geri advokatai.. Uždarbis gal ir neblogas, bet KALTI VISUS ĮSTATYMUS ir t.t. Smbody, kill meee xDDD
Bet čia gi kaip kam :D
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Icon_minitimePir. 05 11, 2009 6:13 pm

Bet koks uždarbis! LOLASLOLASLOLASLOLAS. Ir šiaip nėra rutinos mediku ir advokatu būnant. Kitokie pacientai, kitos problemos, kitokie klientai xDDDDD.


Blia. Man tuoj prireiks psichologo. Tuoj. Tėvai vėl pradeda.
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Icon_minitimePir. 05 11, 2009 6:14 pm

Ad, ma' būti always ready 8) xDD
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Icon_minitimePir. 05 11, 2009 6:14 pm

Adriana Sylor rašo:
Čia tiesiog pirma šovusi idėja LOLASLOLASLOLASLOLAS.
O kokią gavai?

Ziauriai sunkus pavadinimas. Spejau net pamist. ta mokykla is penkiu zodziu yra. 🤣
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Icon_minitimePir. 05 11, 2009 6:16 pm

Ūch. Nespėjo tėvas mamos aprėkt dėl eilinių jo bėdų. Tfūj. Nekenčiu, kai tėvas prisigeria, prisimena kokį seną draugą, pasikviečia mamą ir aiškina jai, koks jis buvo lopas. Mama tik žodį ir rėkia ant jos. Pradedu suprast, ko aš tokia trauma.

Him, ten typo jau kieta xDD?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Icon_minitimePir. 05 11, 2009 6:18 pm

Adre, tarkim kad ten kieciausia. 🤣
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Icon_minitimePir. 05 11, 2009 6:18 pm

O, boža. Žinau maždaug ką tai reiškia :mistrust:
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Icon_minitimePir. 05 11, 2009 6:20 pm

Pyzė. AŠ IRGI NORIU TEN LOLASLOLASLOLASLOLAS! O tu gerai angliškai?

May, man tėvas gyvenimą gadina. Kuo rimčiausiai. Ypač kai prisimena, kad dukrą turi. Pamato 7 pažymių knygutėj "MĖNESĮ NEGAUSI PINIGŲ Į MOKYKLĄ!!!". Būtų kietai, kad jis iš vis tų pinigų duotų LOLASLOLASLOLASLOLAS.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Icon_minitimePir. 05 11, 2009 6:22 pm

Adre, pramokus as EN pramokus jau esu. xDDDDD Gerai akd pamote EN mokytoja. xDDDD
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Icon_minitimePir. 05 11, 2009 6:31 pm

Ooo.. Užuojauta. Maniškis prisiminė kad tokią turi tik tada, kai patėvį prie jo netyčia kelis kartus "apšaukiau" tėčiu. Blę, kokios pas mus psichologinės kovos būna, šakės. Jau po mėnesio su juo išprotėčiau jaučiu LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Icon_minitimePir. 05 11, 2009 6:37 pm

Grįštam prie temos xDD

Aš tai būčiau modeliu, jei ne mano kojos. Todėl sėdėsiu teismo salėj ir kalsiu įstatymus xDDD LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Icon_minitimePir. 05 11, 2009 6:39 pm

Kim, mee too xD Su mano kojom viskas ok, tik randas yra, so.. xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Icon_minitimePir. 05 11, 2009 6:40 pm

Himena Mantes rašo:
Adriana Sylor rašo:
Čia tiesiog pirma šovusi idėja LOLASLOLASLOLASLOLAS.
O kokią gavai?

Ziauriai sunkus pavadinimas. Spejau net pamist. ta mokykla is penkiu zodziu yra. 🤣

Da pasakyk, kad Kalifornijoj gyvensi, tai iš vis nužudysi Lisa baltu pavydu. ;D
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Icon_minitimePir. 05 11, 2009 6:41 pm

Mia Dilemun rašo:
Kim, mee too xD Su mano kojom viskas ok, tik randas yra, so.. xD


Pas mane ne dėl randų xDD Pas mane tik pilvas randuotas xDD LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Icon_minitimePir. 05 11, 2009 6:44 pm

O kas pilvui? Pas mane randas nlb matos, tik aš dėl jo kompleksuoju xD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Icon_minitimePir. 05 11, 2009 6:45 pm

Po operacijos randas likęs xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Icon_minitimePir. 05 11, 2009 6:45 pm

Aišq xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Icon_minitimePir. 05 11, 2009 6:45 pm

Lisa Michigane rašo:
Himena Mantes rašo:
Adriana Sylor rašo:
Čia tiesiog pirma šovusi idėja LOLASLOLASLOLASLOLAS.
O kokią gavai?

Ziauriai sunkus pavadinimas. Spejau net pamist. ta mokykla is penkiu zodziu yra. 🤣

Da pasakyk, kad Kalifornijoj gyvensi, tai iš vis nužudysi Lisa baltu pavydu. ;D

Tai butent kad as ten gyvensiu. 🤣
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Icon_minitimePir. 05 11, 2009 7:52 pm

Šakės LOLASLOLASLOLASLOLAS.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Icon_minitimeAntr. 05 12, 2009 4:36 am

Kim Niler rašo:
Mia Dilemun rašo:
Kim, mee too xD Su mano kojom viskas ok, tik randas yra, so.. xD


Pas mane ne dėl randų xDD Pas mane tik pilvas randuotas xDD LOLASLOLASLOLASLOLAS LOLASLOLASLOLASLOLAS


Ha ha, Kaede jus nufotkins ;] Būsiu alternative model/photographer xDDD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Icon_minitimeAntr. 05 12, 2009 10:41 am

Aš slepiu ir pilvo viešai nerodau xDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo noretumet but uzauge.;D   Kuo noretumet but uzauge.;D - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Kuo noretumet but uzauge.;D

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 46Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-